Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36862) zichie


zichie
senior tag

A Media Marktban lehet kapni Domino Web Quick sim kártyát ezer forintért, amire rá van írva, hogy ajándék 1 GB adatforgalom 60 napig az aktíválástól számítva.
Ez azt jelenti, hogy 1000 forintért 60 napig van 1GB mobilnetem? Ez túl szép, hogy igaz legyen, ezért elkezdtem gyanakodni, hogy van-e benne valami trükk, de a Telekom honlapján semmi infó nem volt a 60 napos 1GB-s akcióról.
Már lassan két éve ugyanilyen csomagom van, ahol 100 MB 500 forint 30 napra. Ezen a kártyán már nincs egyenleg a következő 30 napra, de nem is akarom feltölteni.
Van valakinek ezzel a konstrukcióval tapasztalata? Nem akadály a 60 napos kedvezményre az a tény, hogy már van Domino Web Quick kártyám?
A csomagra azt is ráírták, hogy otthoni internet mellé táblagéphez. Itt az "otthoni internet" szó árukapcsolás gyanús. Mi van, ha csak akkor lehetséges a 60 napos 1 GB akció igénybevétele, ha van otthon Telekomos net? Erről semmi infót nem találtam.
A csomagra azt is ráírták, hogy két éven belül aktíválható. Ebből kiindulva a tervem az, hogy veszek 6 ilyen csomagot és a 60 nap elteltével mindig beaktiválom a következő sim kártyát, így egy évre lesz átlagban 1000 MB / 1000 HUF / 60 nap net a jelenlegi 100 MB / 500 HUF / 30 nap helyett. A dolog hátránya, hogy 60 naponként sim kártya csere, de ennyit megérne, de csak akkor, ha nincs árukapcsolás és engedi a "T" az akciós 60 napot, ha van a nevemen több Domino Web csomag is.
Nem értem, hogy a részletekről miért nincs infó "T" vagy a Media Markt honlapján?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.