Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101713) Kam1kaze válasza #08205312 (#101708) üzenetére


Kam1kaze
tag

Szerintem senki se fog a körmére nézni, úgy sz.rnak az egészre, ahogy van.

Örs, Árkád Telekom, 2018.10.04-én nekünk pont a fordítottja volt. Lehet olvastad is fentebb: "Viszont, csak a sima Domino Fix csomagot adták, ami fél évig aktív, stb. Kérdeztem, hogy én az Extrát szeretném, 80perc, 1GB, 1év, az nem lehet? Azt mondta az ügyintéző, hogy számhordozásnál csak az alapot lehet adni."

Összevissza hazudnak!

Amint kihozta a SIM kártyákat, az volt az első kérdése, hogy miért nem előfizetéses...? Rövidre zártam, mert NEM! (Elég volt pár hónapja a UPC ügyintézőtől megszabadulni, mindent eladott volna, miközben szolgáltatást megszüntetni mentem.)

Nem tudtam, hogy valójában hogy van ez, gondoltam, hogy lehet tényleg csak az alapot lehet számhordozásnál (azért furcsa volt), nem akartam belemenni megint egy sokadik panaszbejelentés és így tovább procedúrába, az első mondatomban leírtak miatt, sz.rnak rá.

Pár hét lesz, mire válaszolnak rá. Nekem levélbe küldtek választ, más miatt, lehet a legutóbbi fogyasztóvédelmes ügy miatt, nem e-mailben kommunikáltak tovább, ahogy előtte.

Így, hogy látom más is hogy járt, lehet, "hobbiból" én is írok nekik egy szép panaszt. :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.