Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102601) gyuromoj válasza Ateszpapa (#102600) üzenetére


gyuromoj
veterán

Úgyis csak az tudja igénybe venni aki minimum aranykártyás.
Ezért gondoltam hogy rákérdezek. Apple Watch S4 csak a fővárosi boltokban van/volt az meg nekem 160km...

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102602) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Külföldön tartózkodom és egyáltalán nincs hálózatom. Ügyfélszolgálat szerint nincs tiltva semmi. Miután elindulta az üzlettársam átvitte egy másik cégbe az előfizetéseinket. Gyanítom valahol ott történt valami

(#102603) Zeki


Zeki
nagyúr

Hmmm tényleg készülék árat emelt a Telekom.
Én az iPhone SE-t figyelgettem eddig. Kb 9 ezerrel lett drágább, ha jól emlékszem. De legalább elfogyott a teljes készlet.

(#102604) szalai112 válasza Zeki (#102603) üzenetére


szalai112
senior tag

Jah és ki ierják hogy akcios

(#102605) dptrsk válasza Gsx-rr (#102602) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A telefonod tudja kezelni a külföldi ország hálózati frekvenciáit?
Ha ügyfélszolgálat szerint nem tiltott a roaming, akkor a készülékre gyanakodnék.

(#102606) Zeki válasza szalai112 (#102604) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már nem érdekel a Telekom készülék kínálata és árazása, bementem anyámmal a Mediamarktba, meglátott egy szép barack színű Samsung A3-at, egyből bejövős volt neki. Már csak a kiállított darab volt. Kis alkudozás után 56-ért elhoztuk 2 év garanciával. Patentül működik, semmi karc.

(#102607) radio100jozs válasza Zeki (#102603) üzenetére


radio100jozs
őstag

Tényleg durván csökkent az SE ára, október 12-én még a 92.620-ért vettem Mobil S+3 GB 24 hónap hűséggel,, most meg már csak 81.620-ért lehetne megvenni, igaz ép nincs készleten, de újabb készlet várható. Na ha ezt tudtam volna... Arról meg nem is beszélve, hogy 90 napig korlátlan beszéd, és net jár az előfizetéshez...

[ Szerkesztve ]

(#102608) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok. A készülék érkezése mikor várható ha délután szállításra vár most pedig szállítás alatt a státusz. Mert hiába kértem sms értesítést úgy ment végig ( 1 hét alatt) a rendelés hogy egyedül megrendeléskor kaptam 1 SMS-t hogy jóváhagyásra vár, azóta elfelejtett bármiről értesíteni Telekom. Ezt is véletlen vettem du észre hogy már ez a státusz. Mert lehet nem ártana otthon lennem de a héten 12:30kor indulok munkába. Eredetileg múlt hét péntekre kértem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#102609) dptrsk válasza MadMancs (#102608) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

szerintem a holnapi napon, de a leírás alapján nyomon követheted, hol tart.

(#102610) Zeki válasza radio100jozs (#102607) üzenetére


Zeki
nagyúr

Otthoni előfizetéshez véve drágult.

(#102611) MadMancs válasza dptrsk (#102609) üzenetére


MadMancs
veterán

Köszönöm.
Sikerült, de aszerint a gls depóba tart. Szóval okosabb nem lettem. Pedig jó lett volna ha megtudok valamit mert kevésbé öltek volna meg ha ma nyögöm be higy holnap szabi, mintha műszakkezdés előtt pár órával. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#102612) fornettisuti válasza MadMancs (#102611) üzenetére


fornettisuti
veterán

Át lehet rakatni a kiszállítás napját is máskorra.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#102613) Ateszpapa válasza gyuromoj (#102601) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha igénybe tudod venni, akkor rendeld meg te is teljes áron abba a boltba ami közel van.
Ha megérkezett, menj be és személyesen kérd a 10 havi részletet.
Azért rendeltem a PS4-et boltba mert ott nem volt készleten és kiadták részletre.
;)

[ Szerkesztve ]

(#102614) -secret- válasza radio100jozs (#102607) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mivel kivezették az SE-t, így esélyes, hogy többet nem kapnak...

(#102615) radio100jozs válasza -secret- (#102614) üzenetére


radio100jozs
őstag

Akkor azt írták volna, de mivel az van, hogy újabb készlet várható, akkor az úgy is lesz.

(#102616) #77646080 válasza -secret- (#102614) üzenetére


#77646080
törölt tag

Kifutó modell, de még várható belőle készlet. Többnyire szokott is érkezni, ez az elmúlt évtized(ek) tapasztalata. :)

(#102617) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!

Függetlenítő kódot szeretnék kérni egy t-mobile függő Huawei P8 litehoz. Első körben ígényeltem a kódot ami meg is jött csak éppen a kód nem jó. Kértem ezt követően másikat ma meg kiküldték ugyanazt a kódot. Hivom ügyfélszolgálat , ügyfélszolgálatos meg azt mondja mivel 2 évesnél öregebb a készülék ezért a gyártó már más kódot nem tud adni . Telefon letesz én hülye , nállam villog a kérdőjel akkor most aki 2 év hűséggel vett teló az nem is tudja függetleníteni... ez szerintem hülyeség mit tegyek , ezek szar.ak a problémámra.....

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#102618) 4Grider válasza Fityusz (#102617) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hiába ingyenes a szolgáltatás - mivel törvény kötelezi rá a szolgáltatót - a 2017 októbere után lejárt hűségű szerződésekhez tartozó telefonokat - az előfizető kérésére - kötelesek függetleníteni. Ha korábban járt le a hűség, akkor nincs törvényi kötelezettség.

(#102619) Kbali válasza Fityusz (#102617) üzenetére


Kbali
nagyúr

Biztosan jól csinálod? Fater ezeréves Nokiájára is tudtak kódot adni, ami működik.

(#102620) Sonja


Sonja
veterán

Szeretnék egy Domino kártyát venni, kizárólag abból a célból, hogy a Google Play-en tudjak vásárolgatni programokat (egy telefonba tenném a nanoSim kártyát). Én Vodafonos vagyok, ott nincs ilyen lehetőség. :(

Melyik kártyát kellene vennem? :F Olyan érdekel, aminek az érvenyességi ideje 365 nap. Rögtön fel is tölteném 5-10eHUF körüli összeggel. Tud valaki segíteni? :B Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#102621) fahrii


fahrii
őstag

Adott egy Magenta 1 előfizetés, ami magába foglal:
- Mobil S, Net 3GB
- Hoppá Plusz
- IPTV Szuper Családi HD
-Otthoni Net50

A csomagokra számla alapján még van 10 hónap hűségidő.
A kérdéseim a következőek:
1., internetes felületen a TV-re azt írja hűségidő: nincs szemben a számlán látottakkal, ez hiba?
2., jelenleg 25% kedvezményt kapok, mit kell tennem a 30%hoz?
3., a telefont egyáltalán nem használjuk, van lehetőség ennek megszüntetésére esetleg egy más otthoni szolgáltatás nagyobbra váltása mellett?

Előre is köszönöm!

(#102622) Intel fan11 válasza fahrii (#102621) üzenetére


Intel fan11
őstag

Ha jól tudom váltani uj jelenleg értékesített csomagokra és új 1 éves hűségidőt kötni ha nem veszel készüléket!
3az1ben van a legnagyobb kedvezmény. azért az a hoppá plusz korlátlan telózás nem rossz csak úgy ha van!

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#102623) bopeti98 válasza fahrii (#102621) üzenetére


bopeti98
őstag

1. Az internetes felület otthoni szolgáltatás esetén rendszeresen rosszul írja a hűségidőt illetve a havidíjat is. Nem kell vele foglalkozni amíg a számlán rendben vannak a dolgok.
2. 30% kedvezményt akkor kapsz ha átváltasz az új portfóliós csomagokra. Elvileg még a hűségidőnek sem kéne újra indulnia. Legalábbis amikor én váltottam a hűségidő maradt a régiben.
3. Van vezetékes telefon nélküli magenta csomag de a hűségidő miatt csak kötbérrel tudnád lemondani a telefont. Viszont ha nem használjátok akkor átválthatod sima Alap csomagra. Az új Magentába már az is lehet.

(#102624) zsoltzsolt válasza bopeti98 (#102623) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi ez a portfóliós csomag?

(#102625) Fityusz válasza 4Grider (#102618) üzenetére


Fityusz
tag

A gond ezzel, hogy a 2 éves hűségem amit a telefon vásárlásakor vállaltam az most járt le 2 hónapja .

Kbali :

Igen jól csinálom egyedűl IMEI számot tudom elütni de azt tuti jol írtam.....

Nem tudom most akkor mivan , vagy kihez forduljak,

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#102626) vpanangin válasza Sonja (#102620) üzenetére


vpanangin
senior tag

Amit keresel, az most Domino Fix néven kapható.

[ Szerkesztve ]

(#102627) 4Grider válasza Fityusz (#102625) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez pont nem gond, akkor kötelesek unlock kódot adni.

(#102628) herdsman12 válasza Sonja (#102620) üzenetére


herdsman12
őstag

4G SIM-kártya Domino Fix Extra csomagban.

Valamiért nem jó a link, de a neve alapján megtalálod.
(+10GB új Dominó Fix díjcsomaghoz online)

[ Szerkesztve ]

(#102629) Ateszpapa válasza Fityusz (#102625) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hova írod az unlock kódot?
Idegen SIM benne van?

(#102630) Fityusz válasza Ateszpapa (#102629) üzenetére


Fityusz
tag

Idegen SIM betéve és bekapcsolást követően kéri is a kódot( NCK ). Most irtam levelet nekik..

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#102631) atala válasza Fityusz (#102617) üzenetére


atala
addikt

Most függetlenítettem a feleségem P8 lite telefonját. Első körben írták, hogy nem tudnak kódot küldeni, felvették a kapcsolatot a gyártóval. Majd másnap jött a kód.
Jól adtad meg az imei számot?
Egyébkét úgy kellett, hogy be kellett tenni egy másik szolgáltató sim kártyáját (jelen esetben az én Telenoros kártyámat), és bekapcsoláskor egyből kérte a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#102632) Sonja válasza herdsman12 (#102628) üzenetére


Sonja
veterán

+ (#102626) vpanangin: Köszönöm a válaszokat, tényleg ezt keresem! :C Akkor valóban fizethetek majd ezzel a Google Play-en? :F Bocs a kérdésért, de szeretnék biztosra menni. :B :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#102633) fahrii válasza bopeti98 (#102623) üzenetére


fahrii
őstag

Köszi, ha a telefont átváltom kisebb csomagra az nem kötbéres történet?

(#102634) herdsman12 válasza Sonja (#102632) üzenetére


herdsman12
őstag

Igaz, hogy Tkomos vagyok, én már vásároltam, de nem a kártyát kell feltölteni, hanem a bankkártyád adataidat regisztrálod a Google fiókodba és vásárláskor onnan szedi a pénzt.
Nem is hiszem, hogy a Vodánál nem lehet ilyet?

Dominó feltöltést parkolásra, lottóra, autópálya matricára és még mire lehet elkölteni?

Már tök bizonytalan lettem mobilegyenleg költés ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#102635) szabogabor10 válasza herdsman12 (#102634) üzenetére


szabogabor10
veterán

Más a kettő. A bankkártyás/PayPal vásárlás valóban teljesen független a mobiltól. És harmadikként lehet mobilegyenleggel is fizetni. Az tény, hogy előbbi kettő sokkal kényelmesebb.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#102636) herdsman12 válasza szabogabor10 (#102635) üzenetére


herdsman12
őstag

Sonja a Google Play áruházból szeretne programokat vásárolni, ha jól értem, akkor az univerzális mobilegyenleg terhére.
Ezt most nem vágom, hogy lehet ilyet, vagy csak a regisztrált kártyával?

(#102637) szabogabor10 válasza herdsman12 (#102636) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ahogy nézem, lehet. Bár én biztos nem fizetnék így.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#102638) Sonja válasza szabogabor10 (#102637) üzenetére


Sonja
veterán

Pontosan így szeretnék fizetni, azaz az egyenlegemből. Ezt töltögetném fel. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#102639) herdsman12 válasza szabogabor10 (#102637) üzenetére


herdsman12
őstag

Ok, ezt még nem láttam.

(#102640) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Domino kártyás vagyok, a Telekom appban feltöltöttem (volna) az egyenlegem, megadtam a kártya adatokat. Írta is a végén, hogy majd értesítést kapok az appban a feltöltés eredményéről. Ez mennyi ideig szokott tartani? Csak mert pl. ha az OTP-s felületen (weben) töltöm fel a telót, akkor az pár perc alatt meg is szokott történni, viszont most még az összeget se emelte le a számláról.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#102641) #77646080 válasza TomMusic (#102640) üzenetére


#77646080
törölt tag

Maximum 2 perc, úgyhogy (szerintem) nálad valami elmászott. Avagy valami végett perpillanat a szokottnál többet kell várnod, de ez valószínűtlen.

(#102642) szabogabor10 válasza TomMusic (#102640) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is jártam egyszer így az appal. Nem történt meg a fizetés.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#102643) TomMusic válasza #77646080 (#102641) üzenetére


TomMusic
őstag

+ (#102642) szabogabor10 : köszi a válaszokat!
Hát most töltöttem volna fel így először az egyenlegem, ez így nem valami bizalomgerjesztő. Na most viszont ha mégegyszer feltöltöm, lehet kétszer rákerül.. Legalább egy darabig akkor nem kell megint feltölteni :))
Írjak szerintetek ezügyben nekik? Legalább valami üzenet érkezhetne, hogy nem sikerült vagy valami...

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#102644) szabogabor10 válasza TomMusic (#102643) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én számlafizetésnél jártam így, az a fizetés azóta nem történt meg, és szerintem mostmár nem is fog. :D
Befizettem utána a weboldalon, ott simán ment eddig mindig.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#102645) TomMusic válasza szabogabor10 (#102644) üzenetére


TomMusic
őstag

Mondjuk kicsit az aggaszt, hogy megadtam a kártyaadatokat, és nem történt semmi. Bár az jobban aggasztana, ha az összeget leemelték volna, de az egyenleg nem nőtt volna. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#102646) TomMusic válasza TomMusic (#102645) üzenetére


TomMusic
őstag

Na visszavonom, most nézem, emailen küldtek értesítést :K
Sikertelen feltöltés
A fizetési tranzakció megszakadt, a bankkártyáról az összeg nem került levonásra.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#102647) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Udvozlet!

Egy olyan kerdesem lenne, hogy baratnomnek lenne egy komplett Magenta 1 csomag rendelese.
Jelenleg semmi koze nincs a Telekomhoz, telefonja Telenornal feltoltos es szamhordozasra lenne szukseg.
Ezt hogy lenne egyszerubb kivitelezni? Mindenkepp netes rendeles lenne, a nagyobb kedvezmenyek miatt. Telenortol elobb athordozni telekom feltoltos csomagba es majd azt bevonni elofizeteshez vagy hagyni telenornal es rogton ugy rendelni, hogy szamhordozassal? (Ha lehet igy a weboldalukon)

(#102648) prozodus válasza Szokenesz (#102647) üzenetére


prozodus
őstag

Számhordozni -asszem, csak személyesen lehet.

De hoppá, itt az előbb azt láttam, h már online is indíthatod. Bár ez mintha csak az időpontfoglalást jelentené... :F

És még egy hoppá: "Feltöltőkártyás kártyák esetén a fel nem használt összeg a számod átadásakor elvész, nem áthozható, azonban korábbi szolgáltatódtól visszaigényelheted azt." Ezt mióta? Nem arról volt szó, h csak a feltöltetlenséges megszűnő kártyákét lehet visszaigényelni???

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#102649) #77646080 válasza prozodus (#102648) üzenetére


#77646080
törölt tag

On-line csak időpontot tud foglalni. A hordozás érdemi ügyintézése (kártya és igény esetén készülék átvétele) személyes megjelenést igényel. A te linkeden is ez van. :)

Amúgy én ezt tettem el ilyen kérdések esetére: [link]

Látom, azóta szerkesztetted, amíg írtam.

[ Szerkesztve ]

(#102650) Ateszpapa válasza Fityusz (#102630) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pedig jól csinálod, érdekes.
Esetleg nem volt cserélve az alaplapja?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.