Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#102101) dptrsk válasza -secret- (#102100) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Én inkább kérném, hogy kerüljön bele.
Ha rendeléskor odafigyelnek, akkor beteszik a csoportba.

(#102102) kali válasza -secret- (#102100) üzenetére

kali
(legenda)

Kérni kell külön, automatikusan nem aktiválják, mondjuk egy fizetős opciónál - még ha mondhatni filléres tétel is - nem is lenne ildomos.
Be is kell majd azonosítani külön adott hívószámot/előfizetést is az ahhoz tartozó jelszóval, illetve annak meghatározott töredékével.

Fr3eWar: Szia, Adott díjcsomagból csak akkor váltanak át muszájból új típusúra, ha a jelenleg használtat kivezetik, de eddig még csak lezárva lett 2017. május 1-jével.
Szerintem nem megy tovább automatikusan minden extra kedvezmény, az új díjcsomagoknál ha több előfizetés van, akkor az egy meghatározottat kivéve, a többire a 20%-ot viszont kérés nélkül megadja a rendszer, az felel meg a korábbi társkártyás kedvezménynek.

Ateszpapa: Az nem sima tag miatt volt... (Viszont részben jót tett a 1.5 éves önkéntes pihenőm.)

[ Szerkesztve ]

(#102103) Fr3eWar válasza kali (#102102) üzenetére

Fr3eWar
(őstag)

Köszi!

Ha bemegyek személyesen T-pon-ba akkor szerinted van rá esély, hogy "átvezetik" az új díjcsomagokra is?

(#102104) kali válasza Fr3eWar (#102103) üzenetére

kali
(legenda)

Van rá esély szerintem, hogy személyesen vagy telefonon megadják továbbra is az extra kedvezményt, pláne ha akkor intézed, amikor már lejárt a hűség - bár esetedben az már elég közel van -, mert ugye nem muszáj minden áron maradnod, csak ezt finoman és megfelelő hangnemben érdemes szükség esetén közölni.

(#102105) Kbali válasza 4Grider (#102090) üzenetére

Kbali
(veterán)

Nem lett számla, csak előfizetői szerződés (a számlát papíron kaptam SIM mellé)

nem vagyok suhanc...

(#102106) 4Grider válasza Kbali (#102105) üzenetére

4Grider
(addikt)

Futár nem hoz számlát, csak egy kísérőt. Ha számlát állítanak ki, az a fiókban is megjelenik...

(#102107) atosan

atosan
(addikt)

Sziasztok,
Telefonos üfnél rendeltem új előfizetést eszközzel (magenta csomagban), reggel meg is hozta a futár. Nekem kell valahogy aktiválnom a sim kártyát, vagy megteszi a Telekom amint visszaigazolja a futárcég hogy átvettem?

Maine coon

(#102108) kali válasza atosan (#102107) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

Tudni kellene, hogy milyen konstrukcióról van szó, mert sok esetben aktiváltan küldik ki, de van olyan is, hogy telefonon kell aktiválni.
Utóbbi esetben szoktak mellékelni hozzá egy leírást, amin a kapcsolódó 80-as telefonszám szerepel, bár ez inkább akkor jellemző, ha már van használatba adott előfizetésen SIM kártya és az kerül lecserélésre, így eldöntheti az előfizető, hogy mikor aktiválódjon az új, kilőve azzal a régit: [link]

[ Szerkesztve ]

(#102109) atosan válasza kali (#102108) üzenetére

atosan
(addikt)

Alap mobil S 1 giga nettel, ha erre gondolsz. Magentában van ezen kívül még két mobil előfizetés, vezetékes net, iptv, vezetékes telefon. Ez a sim egy teljesen új előfizetés, új szám stb. Telefonba berakva inaktív.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#102110) kali válasza atosan (#102109) üzenetére

kali
(legenda)

Telefonálj akkor a 80-as számra, a SIM kártya legyen kéznél, hogy bediktálhasd az azonosítóját az aktiváláshoz.
Nekem amikor ilyen havi díjas előfizetésű SIM kártya rendelés volt legutóbb, nem kellett külön aktiváltatni.

[ Szerkesztve ]

(#102111) atosan válasza kali (#102110) üzenetére

atosan
(addikt)

Ez a jó megoldás. Köszönöm szépen :R

Maine coon

(#102112) mmdms

mmdms
(őstag)

Sziasztok!

Már 40 perce megkaptam az SMS-t a szolgáltatótól, hogy bekapcsolták a maraton 500 netet, de azóta sincs mobilnetem. Mi a fenét csináljak hogy legyen? Ilyen még nem volt, mindig azonnal aktiválták.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#102113) 4Grider válasza mmdms (#102112) üzenetére

4Grider
(addikt)

Mobiladat ki-bekapcsolás a telefonon megvolt?

(#102114) atala válasza mmdms (#102112) üzenetére

atala
(addikt)

Nekem volt, hogy csak a ki-be kapcsolás, vagy a repülő módba kapcsolás, és vissza segített.

(#102115) gooool

gooool
(őstag)

Sziasztok!

Edesanyamnak jelenleg Blue Mobile-os SIM-je van, de az uj telefonjaba nano SIM valo, az meg ugye csak micro meretben letezik, igy nem kompatibilisek egymassal. Vagni se lehet, egyszer mar sikerult kukazni igy, meg egyszer nem fognek bele.
A kerdes, hogy T-re valo szamhordozassal megoldhato, hogy az egyenleget atvezessek az uj SIM-re? Eleg nagy osszeg van rajta es ahogy tudom alapvetoen T-s halozatot hasznal a BM.

Koszonom a segitseget! :)

Üdv: Balázs ¤¤¤ "Miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle." ¤¤¤

(#102116) 4Grider válasza gooool (#102115) üzenetére

4Grider
(addikt)

Blue ügyfélszolgálatot ha felhívja, tud kérni 3 in 1 sim-et. Futár hozza egy két munkanapon belül...
Nem ígérik meg az egyenleg átvezetést márkaváltásnál, de van akinek megcsinálták...

(#102117) gooool válasza 4Grider (#102116) üzenetére

gooool
(őstag)

Ja mar van naluk is nano? Akkor nincs kerdes, gondolom ott nincs ilyen problema, marad minden a regiben.

Üdv: Balázs ¤¤¤ "Miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle." ¤¤¤

(#102118) vpanangin válasza 4Grider (#102116) üzenetére

vpanangin
(aktív tag)

Nekem pl. átvezették, igaz Dominóról Blue Mobilera váltás alkalmával.

(#102119) Frontiner

Frontiner
(tag)

Sziasztok!

Van +10Gb netem, mert nemrég online rendeltem telefont, promóba adták.
Most elfogyott a rendes havi netem, de nem akar "működni" tovább a mobilnetem, holott ott van az a 10Gb.
Kell ezt külön aktiválnom vagy bármi? A Telekom app-ban is látszik a +10Gb.

Közben ennyit találtam:
A 10 GB bekapcsolásáról SMS-üzenetben tájékoztatást küldünk. A 10 GB adatmennyiség új mobiltelefon és havi díjas előfizetés vásárlását vagy a SIM-kártya cseréjét követően a SIM-kártya aktiválásától számítva, egyéb esetben a vásárlást követő 24 órán belül érhető el, és a 10 GB a kedvezmény aktiválásától számítva 60 napon belül használható fel. Domino esetén a SIM-csomag átvételének napjától számított 60 napon belül érvényes az ajándék 10 GB.

SMS megjött még aznap,ez volt 2 hete... nemértem :W
Pedig most pont nagyon kellene!

[ Szerkesztve ]

 IPhone 7, Ipad 2017, MBA 13" 2015 

(#102120) csicso82 válasza Frontiner (#102119) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

Kapcsold ki majd be a telód valaki korábban hasonló dolgot így oldott meg.

(#102121) Frontiner válasza csicso82 (#102120) üzenetére

Frontiner
(tag)

És ott a pont! :R
Köszi
(Bár ez így elég vicces... :Y )

[ Szerkesztve ]

(#102122) csicso82 válasza Frontiner (#102121) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

Nekem mondod :D én is meglepődtem mikor olvastam de végül ez egy igazi klasszikus megoldás, ez olyan mint amikor megütögetted a tévét és visszajött a kép vagy a hang.

Erről jut eszembe: anno koliban jöttek hozzám hogy se kép se hang a notin bekapcsolásnál csak villog a kurzor ennyi a fekete képernyőn - csináltak valami áramszünetet mert kitéptek egy lámpát a falból - kollégium mit várt az ember -
Fogtam, kihúztam a hálózatból a notit majd az akkut is kivetem belőle ezután visszatettem az akkut majd újra csatlakoztattam a fali konnektorba bekapcsoltam és láss csodát tökéletesen indult.

DE ezt telefonnál is eljátszottam már, a telefon meghülyült, kivettem az akkut a sim kártyát majd minden vissza bekapcs és voilá minden ment szépen.

[ Szerkesztve ]

(#102123) Frontiner válasza csicso82 (#102122) üzenetére

Frontiner
(tag)

Tudom miről beszélsz :)
Műszerész vagyok, láttam már érdekes dolgokat :DD

(#102124) atosan

atosan
(addikt)

Jó reggelt,
Kb másfél éve, mikor szintén telefonon rendeltem előfizetést és telefont az ügyintéző minden online kedvezményt beszámított, mondván az is olyan mint a netes rendelés. Pl eszköz kedvezmény, 5000 forintos kupon kiegészítőkre stb. Ez még most is így van?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#102125) tamasas0913 válasza atosan (#102124) üzenetére

tamasas0913
(tag)

Igen. A telefonos rendelés is online rendelésnek számít.

Mate 10 Pro

(#102126) #08205312 válasza tamasas0913 (#102125) üzenetére

(törölt tag)

Az on-line rendelés on-line, a telefonos pedig telefonos.
A törvény nem ismer olyt, hogy on-line rendelés csak ilyet: "távollévők közötti szerződés".

(#102127) atosan válasza tamasas0913 (#102125) üzenetére

atosan
(addikt)

Köszönöm.

Maine coon

(#102128) tamasas0913 válasza #08205312 (#102126) üzenetére

tamasas0913
(tag)

Rendeltél telefonon már? Mert én igen és online rendelésnek számít.
"Távollévők közötti szerződés". Direkt komplikálod a faéket?
Emberi nyelven online rendelésnek számít a telefonos rendelés. Erre volt kíváncsi a kolléga.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#102129) nyikszi

nyikszi
(őstag)

Sziasztok! Ez a 10 GB plusz meddig él online megrendelésnél? Október 31-ig lehet rendelni és akkor kapom meg?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#102130) kali válasza nyikszi (#102129) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

Azt írják, hogy:

A promóció 2018. szeptember 1-től december 31-ig érvényes.
...
A 10 GB adatmennyiség új mobiltelefon és havi díjas előfizetés vásárlását vagy a SIM-kártya cseréjét követően a SIM-kártya aktiválásától számítva, egyéb esetben a vásárlást követő 24 órán belül érhető el, és a 10 GB a kedvezmény aktiválásától számítva 60 napon belül használható fel. Domino esetén a SIM-csomag átvételének napjától számított 60 napon belül érvényes az ajándék 10 GB.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#102131) prozodus válasza kali (#102130) üzenetére

prozodus
(őstag)

"Domino esetén a SIM-csomag átvételének napjától számított 60 napon belül érvényes az ajándék 10 GB."

Akkor nem dec31-ig? Hanem max febr 31-ig lehet húzni? :))

(#102132) alpenwetter válasza prozodus (#102131) üzenetére

alpenwetter
(aktív tag)

Nekem a leírásból az látszik, hogy március 1-ig lehet érvényes a 10GB legkésőbb (ha dec31-én aktiválódik), de T-nél sosem lehet tudni, mi a gyakorlat az akcióban leírtak mellett.

«« Parkolj bármely zónában appból, vagy akár privát garázsokban! PARKL.NET +1000Ft regisztrációs kód MJX7WG »»

(#102133) alpenwetter válasza Kbali (#102089) üzenetére

alpenwetter
(aktív tag)

Ezzel a nagy pozitivitással át lehet fáradni a "Telekom OFF pozitív" topikba :DDD

«« Parkolj bármely zónában appból, vagy akár privát garázsokban! PARKL.NET +1000Ft regisztrációs kód MJX7WG »»

(#102134) atosan válasza atosan (#102124) üzenetére

atosan
(addikt)

Érdekes, hívtam őket, állítólag a telefonos rendelés nem számít onlinnak. Egyszer így máskor úgy

Maine coon

(#102135) Kbali válasza alpenwetter (#102133) üzenetére

Kbali
(veterán)

:)

nem vagyok suhanc...

(#102136) tamasas0913 válasza atosan (#102134) üzenetére

tamasas0913
(tag)

Én mikor a Mate 10-et rendeltem akkor telefonban direkt rákérdeztem az ügyintézőtől, hogy ugye online rendelésnek fog számítani, mert akkor kapom a kedvezményt. Azt mondta igen. Meg is kaptam minden kedvezményt.

Mate 10 Pro

(#102137) #77646080 válasza tamasas0913 (#102136) üzenetére

(törölt tag)

Nálam cirka 10 vásárlásom során ugyanez volt. 👍

(#102138) atosan válasza tamasas0913 (#102136) üzenetére

atosan
(addikt)

Nálam is volt ilyen vásárlás. Majd addig próbálom míg ki nem fogok olyan ügyintézőt aki megmondja a tutit.

Maine coon

(#102139) tamasas0913 válasza atosan (#102138) üzenetére

tamasas0913
(tag)

Kérd meg az ügyintézőt, hogy lépjen be a Telekomos profilodba és ott csinálja végig a rendelést. Akkor tutira online rendelésnek veszi.

Mate 10 Pro

(#102140) atosan válasza tamasas0913 (#102139) üzenetére

atosan
(addikt)

Az a baj hogy a rendelés már meg volt, meg is jött pénteken, akkor néztem hogy ez biztos jól van?

Maine coon

(#102141) nyikszi válasza kali (#102130) üzenetére

nyikszi
(őstag)

Kösz :R

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#102142) gepelek

gepelek
(kezdő)

Hali.

Átváltottam Domino Mostra mobil alkalmazásból és sikeres volt, de még nem látom, hogy éles böngészőből. Erre mennyit kell várni vagy már most éles?

(#102143) 4Grider válasza gepelek (#102142) üzenetére

4Grider
(addikt)

Miért érdekel a böngésző, ha egyszer az alkalmazással lehet csak menedzselni a Most-ot?

(#102144) ElektrikusDE válasza 4Grider (#102143) üzenetére

ElektrikusDE
(tag)

Biztos ez?

Akkor mi ez itt:

(#102145) 4Grider válasza ElektrikusDE (#102144) üzenetére

4Grider
(addikt)

Eleve nem értem, mit akarsz. Váltottál rá, de Most-ra nem lehet váltani. Fix-re lehet, Most-ra nem. A Most-ot be kell kapcsolni, de roaming alatt nincs értelme bekapcsolni...

(#102146) Ateszpapa

Ateszpapa
(addikt)

Srácok, ügye legalább arany kártyásoknak el lehet hozni részletre tartozékot is?
Régebben volt ilyen biznisz és most szeretnék egy PS4-et elhozni részletre.
Még létezik, vagy ezt is megszüntették?

2 éves előfizura látom lehet, de én 10 havira szeretném hűség nélkül.

(#102147) kali válasza Ateszpapa (#102146) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

Létezik, lehet venni tartozékot...stb is, de csak hűség vállalásakor kínálja fel a kamatmentes részletfizetés lehetőségét a rendszer a megfelelő előfizetésre.

(#102148) Ateszpapa válasza kali (#102147) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Köszi, akkor nem szüntették ezt meg.
Majd ha beérkezik a boltban majd jelzem a részletet nekik, mert a rendelésem egy összegű.

(#102149) Matthisa

Matthisa
(tag)

Sziasztok!Lehet sokan kérdezték már,de meg tudnátok mondani,hogy mobil előfizu mellé is jár
alap Telekom fon?Mobil M,és a 3Gbos mobilnet mellé ami duplázva van Magenta 1 miatt.Ha igen,hogy érem el a fhsz. nevet,illetve jelszót?Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#102150) kory24 válasza Matthisa (#102149) üzenetére

kory24
(őstag)

Szia.
Nekem úgy emlékszem, hogy postán küldték ki levélben ezeket az adatokat.

De, hogy mihez kötött arra nem emlékszem már, nem igényeltem csak jött a levél...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.