Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71395) bluemirage válasza kivlov (#71392) üzenetére


bluemirage
őstag

Nekem C7 v2 van... most ugye a C7 v4 vagy már forgalomban.
A lényeg, hogy a C7-nek van saját topikja de az elég üres, mert kvázi probléma mentes, stabil eszköz. Ezért is szokták ezt is itt ajánlani.

Ha volt TP-Link-ed, és elégedett voltál.... és csak egy sima' kis panel lakásba (1 routeres lefedés, kis területre) kellett volna egy utódot nézni... és lett is volna kereted a szóba jöhető C7-re, akkor a C7-et vettem volna.
Felette/mellette szóba jöhet az Asus AC66U B1, ami jó árra süllyedt le az utóbb fél évben.
C7 66U B1 között döntöttem volna... és még sokan mások. Hiszen a kinézett ársávban főleg ez a 2 játékos van, ami ami normális.
A topik erre is jó, hogy ilyen vásárlást könnyítő kijelentéseket tudjál olvasni. A dőlt betűs részekhez hasonlóakkal van tele. A topik sokak szerencséjére elég unalmas olvasmány, mert kb. 6-8 router van ajánlva az adott ár vagy elvárás alapján. Ez pedig óriási segítség azoknak akik nem értenek hozzá.

A konkrét router vagy hálózati problémára 3 megoldás van, de egyik sem ebben a topikban:
-a router(ed) saját topikja
- hálózatos topik
- router gondok

@frankdelgado részére szintén a fenti 2 link javasolt...

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.