Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51451) gecsoz válasza Gubek-Einste (#51395) üzenetére


gecsoz
aktív tag

Szia,

Már próbáltam 4db különböző TP-LINK router, 1 és 2 antennásat is, sőt nagyobb antennát is vettem rá.

Most vettem egy ASUS AC 1200G+ routert. Azzal sem jobb a helyzet, sőt, rosszabb!
A 2.4GH -es csatornán ugyanaz a jelerősség vele az alagsorban és az emeleten, mint a UPC saját, belső antennásával.

Az 5GHZ -es csatornán pedig borzasztó!!! Ott ahol a 2,4GHZ hozza az 5 -ös skálán a 3-as jelerősséget, ott az 5GHZ az éppenhogy 1-.es, de van hogy meg is szakad!!!

Mit csináljak??

Azért nem értem az egészet, mert ha meg bedugom az alagsrban meg az emeleten a 6.000 ft -os TPLINK jelerősítőt, akkor az úgfy szuperul működik, látja a központi rpouter, és szuper jelerősséget ad.

Csak azért nme jó, mert folyton "leakad" és kb. hetente 2-3 alkalommal ki kel húzni, majd vissza kell dugni a konnektorba..

Mellelseg ez egy 1980 -ban épült ház.. tégla és sima vasbeton födém.. egyszerűen nem értem miért ennyire rossz benne a wifi jel!

Ja, és a falon sem "megy ki".. a router mellett a külső falon kívl (légvonalban 2m távolságban) már csak 2-es a térerő!

Mi lehet a gond, és mit tegyek??

(#51452) gecsoz válasza MaCS_70 (#51419) üzenetére


gecsoz
aktív tag

Nem értem hogy megy nektek.. :(
Vagy az én házam egy atombunkernek épült?? :D

(#51454) DonJoee válasza Multibit (#51450) üzenetére


DonJoee
tag

AC1200-ast nem is igazán néztem, AC1750, AC1900 volt eredetileg tervbe véve. Meg a legutóbb az rt-ac56u még 40 körül volt. Meg a vélemények sem voltak egyöntetűek. Az 1000-es DIGI netet amúgy hogy vinné az 56u?
Közben úgy lettem én ezzel, hogy kicsit előreszaladok és költök rá többet, de utána 5-6 évig nem akarok foglalkozni a problémával.

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#51455) MaCS_70 válasza Multibit (#51450) üzenetére


MaCS_70
félisten

Megerősítem!
A családban van egy AC56u, ami a 75 nm-es panellakást hibátlanul besugározza 5 GHz-cel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#51456) VeryByte válasza DonJoee (#51446) üzenetére


VeryByte
őstag

A kérdés, hogy miért kell neked CFW, mert a CFW nem fog neked rendesen nagy sebességet NAT-olni, ha szoftveresen csinálja. Én csak ez miatt mondtam az Edgerouter-t, mivel annak a szoftverében sok mindent meg lehet csinálni.
Ha nem kell CFW, akkor felesleges az Edgerouter.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#51457) Gubek-Einste válasza dethroner (#51449) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A 1043NDv3 újabb mint a 3600, SoC erősebb de a 3600 több a RAM.

#51451 gecsoz
Minden környezet más és más.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51458) XenHai


XenHai
senior tag

Rendeltem egy ac56U-t . Remélem nem lesz vele gondom.

(#51459) hypp01


hypp01
tag

Sziasztok!

Én is router vásárlás elött állok.Kicsit tanácstalan vagyok.
100m2 családi házban lakom és van 30 cm-es fal meg 10 cm-es is.
Egy jó jelerősségű kellene.
USB port legyen rajta.

Két típust néztem:
TP-Link C2
TP-Link 1043 V3

Esetleg más opciókat is meghallgatok
A keret 15.000 Ft, ennél többet nem akarok rá áldozni.
Köszönöm a segítséget.

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51460) Gubek-Einste válasza hypp01 (#51459) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A TP-Link Archer C2 ahogyan az összes AC750-es eszköz nem ajánlott a gyenge 5 GHz-s wifi képesség miatt, valamint az ilyen eszközök között gyakori a 100-as portok is és hardveresen sem olyanok mint a "nagyobb" testvéreik, valamint CFW ellátottságuk sem gyakori.
A 1043NDv3 megfelelő lehet.

Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná?
Milyen net sebesség mellé kellene az eszköz?

A wifi kommunikáció nem csak a router-en múlik, "vissza is kell kiabálni" elv miatt, hanem a környezeti tényezők (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok), beállítások, használt kliens eszközök/adapterek, egyéb zavaró/befolyásoló tényezők (vezeték nélküli billentyűzet/egér/telefon, fém tárgyak, nagyobb bútorok, stb) függvénye is. Emiatt semmit sem lehet garantálni, csak helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mi is lesz a helyzet mivel minden környezet más és más.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51461) DonJoee válasza VeryByte (#51456) üzenetére


DonJoee
tag

Elméletileg a Merlin-féle AsusWrt ugyanúgy hardveres NAT-ot használ, vagy nem?
Nem mondtam, hogy nem lenne szimpatikus az EdgeRouter, de itt a kaptárban valami egydobozos megoldást keresek, ami azért hasít.
Ha esetleg összejönne egy családi ház, akkor ott aztán kiélhetném a hálózatépítő hajlamaimat. :)

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#51462) Gubek-Einste válasza DonJoee (#51461) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A Merlin-ben is van CTF.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51463) hypp01 válasza Gubek-Einste (#51460) üzenetére


hypp01
tag

Akkor a C2-ben csak 10/100 port van?
A honlap szerint gigás...
A legjobb lenne a ház közepén elhelyezni a routert , hogy mindenhova egyenletesen szóraja a jelet.
Van a házhoz egy hozzáépítés, amit 60cm-es fal választ el. Oda így is gyenge a jel.
A vágy T-LINK C5 lenne de még akciósan is 22.000 Ft, annyit már nem akarok fizetni.
A TP-LINK 4300 pedig már kifutott széria, pedig azzal szemeztem még.

(két telefon, laptop, 1 tv, vezetéken pedig egy számító gép)
internet UPC (jelenleg) 120 Mbit
Más opció?

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51464) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Sziasztok!

Most állok új router vásárlás előtt (költözünk egy új lakásba). Szeretném, ha gigabites WAN és switchportokkal rendelkezne, és lehetőleg tudná az AC-s sávot. Körülbelül 500 Mbps - 1 Gbps sebességű internethez lenne használva. Az USB port az jó bónusz lenne nyomtatónak. A gyári firmware-t szeretném lecserélni OpenWrt-re majd, szóval ha az eszköz támogatná az OpenWrt-t, az nagyon frankó lenne.

Tudnátok ajánlani egy ideális routert? Én a TP-Link WR1043ND-t és az Archer C2-őt néztem, ezek voltak elfogadható árban. Mindenesetre maximum 20.000 forintot szánnék rá.

A segítséget előre is köszönöm!

(#51465) kezo0 válasza PrometheusX (#51464) üzenetére


kezo0
addikt

Szia, pontosan négy hsz-t kéne visszaolvasni, hogy megkapd a választ. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51466) zeli válasza Gubek-Einste (#51440) üzenetére


zeli
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, meg is rendeltem egy N18U-t.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#51467) Gubek-Einste válasza hypp01 (#51463) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A C2-ben gigabites portok vannak, a leírás csak általánosan értelmezhető.
A 1043ND-n kívül más nem nagyon jöhet szóba 15k-s határral.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51468) Multibit válasza PrometheusX (#51464) üzenetére


Multibit
veterán

500 Mbps-1Gbps nethez Openwrt??? Valamit nagyon rosszul tudsz. Openwrt-vel búcsút mondhatsz a hw NAT-nak!

(#51469) PrometheusX válasza kezo0 (#51465) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Szia!

Máris olvasok vissza, kicsit sebtében írtam le a hozzászólásomat mert nem volt elég időm az este olvasásra. :)

(#51468) Multibit: az OpenWrt nem bírná ki? Valószínűleg rosszul tudom, mert pontosan a technikai részletekkel nem vagyok tisztában (szóval ilyen szempontból le is hülyézhetsz). :) Azt tudom, hogy a hardveres NAT csökkenti a CPU terheltségét, de például azt nem tudtam, hogy az OpenWrt ezt nem tudja.
Te mit javasolnál? Maradjon rajta a gyári firmware? A segítségedet előre is köszönöm!

(#51470) PrometheusX válasza PrometheusX (#51469) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Azt elfelejtettem mondain, hogy az AC-s sáv hiányával meg is tudok barátkozni, ha ezen kívül nincs baj a routerrel.

(#51471) Multibit válasza PrometheusX (#51469) üzenetére


Multibit
veterán

Amennyiben 500 Mbps (vagy nagyobb) a neted sebessége (gondolom Digi net), akkor nincs más választásod, mint a gyári szoftver (SOHO routerek esetén). Persze, ha megengedheted magadnak a százezres nagyságrendű befektetést routerre, úgy vehetsz olyan vasat, ami nyers erőből áttolja a sok száz megabitet /sec ;)

(#51472) PrometheusX válasza Multibit (#51471) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Szia!

Igen, Digis nethez lenne használva a router, pontosabban DigiNET 500-hoz (500 Mbps le-, 200 Mbps feltöltési sebesség maximum). Szerinted jó lenne ehhez a WR1043ND?

(#51473) Multibit válasza PrometheusX (#51472) üzenetére


Multibit
veterán

Igen, lazán bírni fogja (gyári szoftverrel, kábellel). Persze csak akkor, ha nem a régi fehér dobozos verzióról van szó!

[ Szerkesztve ]

(#51474) hypp01 válasza Multibit (#51473) üzenetére


hypp01
tag

Még egy
Van nekem egy 841ND-m és ha vennék hozzá 8-16dbi-s anetennákat akkor a hatótávolságát növelném?

[ Szerkesztve ]

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51475) PrometheusX válasza Multibit (#51473) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Igen, a v4-re gondoltam (ami idén jelent meg). :)

Jól van, akkor köszönöm a segítséget és felvilágosítást, nem fogom lecserélni rajta a gyári firmware-t OpenWrt-re. A WR1043ND topikjába benézek 1-2 kérdés erejére, hogy mik a tapasztalatok vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#51476) hypp01 válasza PrometheusX (#51464) üzenetére


hypp01
tag

Az EMAG-on a c5 22rugó

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51477) PrometheusX válasza hypp01 (#51476) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

A C5 is szóba jöhetne? Minőségben a kettő között nagy a különbség?

(#51478) hypp01 válasza PrometheusX (#51477) üzenetére


hypp01
tag

Nem vagyok szakértő, de az ajánlottak között szerepel. Neked a kertet csak 2rugóval kell átlépned, akkor az már jobb választás

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51479) Multibit válasza hypp01 (#51474) üzenetére


Multibit
veterán

Ez neked is szól: [link]

(#51480) hypp01 válasza Multibit (#51479) üzenetére


hypp01
tag

Okok ezt értem
A kertben akartam volna komplett legedetséget.
8dbi-s antennàt is tudok venni, viszonylag olcsón.
Amennyiben megvásárolom a 1043ndv3-t akkor azon érdemes lecserèlni 8dbi-s re az antennákat?

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51481) hypp01


hypp01
tag

Elöttem elhangozott, hogy van már a 1043nd-ből v4 verzió, de azt hol lehet kapni?

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51482) Multibit válasza hypp01 (#51480) üzenetére


Multibit
veterán

Látatlanban nem lehet megmondani, hogy érdemes-e, hogy eredményes lesz-e a csere. Ha valóban 8 dBi-s antennákról van szó, lehet kísérletezni velük. Mivel laposabban nyalábolnak ezek az antennák, extrém esetben az is előfordulhat (router helyzete és kliens pozíciója függvényében), hogy a közelebbi kliensek akár rosszabbul is járhatnak.
A lényeg, hogy mindenképpen meg kell venned és ki kell próbálni, mástól nem fogsz biztos tippet kapni!

(#51483) PrometheusX válasza hypp01 (#51481) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Ez engem is érdekelne... :)

(#51484) Gubek-Einste válasza hypp01 (#51481) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ugyanott ahol a v4-t is, mivel új még így nem mindenhova jutott belőle, idővel majd már csak azt lehet kapni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51485) hypp01


hypp01
tag

Ott lehet kapni a v4-t ahol a v4-t?

Kemény vagyok, mint a kiszáradt gumicukor

(#51486) s3toraph válasza sinick (#51405) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszönöm az infókat! :R
Az elszomorító hogy ennyire sok esetben gond van az adaptereikkel a tp-linkeknek.

(#51411) Gubek-Einste:

Köszönöm a sok információt! :R

Pár kérdésem még van:

- Bármilyen routert be lehet állítani AP-nak, mondjuk így? Akár egy 741-et is?
- Ha AP-nak konfigolom, akkor mekkora jelerősség kell az AP-ként működő routernek hogy tudja venni megfelelően a jelet? 50% vagy inkább nagyobb?

- Nekem az olvasottak alapján az jött le, hogy a több antenna azonos decibel értékekkel nem növeli a hatótávot, hanem az az értelme hogy ugyanazon hatótávon belül jobb lesz a jelerősség. Jól gondolom?
- Hatótávot nagy valószínűséggel olyan routerrel tudok növelni amin a mostaninál erősebb, nagyobb decibeles antenna/antennák van/vannak? Az nem tiszta nekem teljesen hogy mitől függ a hatótáv, eddig úgy látom a decibelöl függ, erősebb jel messzebbre visz ill. kisebb veszteséggel viszi át ugyan azt a falat/falakat, de kérdés ezen kívül más technikai jellemzője a routernek van-e ami a lefedettséget befolyásolja?

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#51487) #59816064


#59816064
törölt tag

Sziasztok.

Tp link wdr4300 ajánlott típus? Digi 100 nethez kéne. Köszönöm.

(#51488) Multibit válasza #59816064 (#51487) üzenetére


Multibit
veterán

Téma összefoglalót nem olvastad el :((

(#51489) huncutka1029


huncutka1029
addikt

Sziasztok,
Megjött Az ASUS ACU55 routerem, felajánlotta, hogy frissítsem.
a jelenlegi FW 3.0.0.4.378_5078
Érdemes frissíteni, vagy hagyhatom így?

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#51490) Gubek-Einste válasza s3toraph (#51486) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Bármilyen routert be lehet állítani AP-nak, mondjuk így? Akár egy 741-et is?
Igen

Ha AP-nak konfigolom, akkor mekkora jelerősség kell az AP-ként működő routernek hogy tudja venni megfelelően a jelet? 50% vagy inkább nagyobb?
Ezt nem teljesen értem, AP módba kábeles kapcsolat van a két eszköz között.

Nekem az olvasottak alapján az jött le, hogy a több antenna azonos decibel értékekkel nem növeli a hatótávot, hanem az az értelme hogy ugyanazon hatótávon belül jobb lesz a jelerősség. Jól gondolom?
Nem, megfelelő kliens eszközzel nagyobb sebességet lehet elérni hatótávon belül.

Hatótávot nagy valószínűséggel olyan routerrel tudok növelni amin a mostaninál erősebb, nagyobb decibeles antenna/antennák van/vannak?
Ez nem teljesen így van, az elérhető hatótávot/sebességet több minden befolyásolja, nincsen egyértelmű válasz a kérdésre.

Az nem tiszta nekem teljesen hogy mitől függ a hatótáv, eddig úgy látom a decibelöl függ, erősebb jel messzebbre visz ill. kisebb veszteséggel viszi át ugyan azt a falat/falakat, de kérdés ezen kívül más technikai jellemzője a routernek van-e ami a lefedettséget befolyásolja?
A kimenteti teljesítmény is befolyásolja az elérhető eredmény de ez törvényben korlátozott érték így az átlépése rejt némi kockázatot de gyakorlatban nem valószínű, hogy lesz ebből valami gondod.

#51487 csomi3
Ajánlott típus de már erősen kifutó modell.

51489 huncutka1029
Nem ide illő kérdés, menj át IDE inkább ez ügyben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51491) Zjunior


Zjunior
veterán

Milyen 4G mobile routert ajanlottok hotspotnak?
Tp-link7350-et neztem ki...
Ja csak sim kartyas erdekel!:) usb stickes kizart

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51492) veze


veze
őstag

net szolgáltató váltás, és jelentős sebesség növekedés okán (digi 500 Mbps)
le kell cserélnem a sok éve ( talán már vagy 8 éve.. nem is tudom) használt ,de most is kifogastalanul működö linksys wrt54gl routerem.amin tomato fw futott mindvégig.
nyomtatómegosztás, fájlszerver torrent és média szerver futtatás nem elvárás, erre most is megvannak az eszközeim ( NAS. nyomtatószerver stb)
Ami elvárás: 1Gbps portok, 500Mbps vagy feletti sebességet képes legyen kezelni, Tomato fw vel moddolható legyen, hogy az általam már megszokott és nekem bevált fw-ben lévő menüpontok lehetőségek az újban is lehetőleg adottak legyenek. Az 5 Ghz nem igazán lényeges nekem mert olyan környéken lakom ahol 2,4Ghz es wifivel sincs agyon terhelve a környék, talán 3-4 van a közelemben (kertváros) több nem is nagyon lesz, mert kb 20 méter széles egy telek és a harmadik szomszéd már 60 méterre van emiatt.
A téma összefoglalót olvasgatva azt szürtem le hoigy ehhez Broadcom chipsetes routert kell választanom
és talán az ASUS RT-N18U vagy ASUS RT-AC56U megfelelő lehet számomra. Ennél többet már anyagilag nem szeretnék rákölteni
[link]
[link]
a kérdésem hogy ezek közül melyik moddolhato tomato fw-vel? (esetleg mind a kettő?)
melyiket meritek ajánlani?
érdekes hogy az ASUS RT-AC56U Router az edigitalt leszámítva más helyeken ahol fellelhető 36-40ezerbe kerülnek....[link]
ez ilyen áron ennyire jó vételnek számít? a kétsávos elnevezés ha jól sejtem azt jelenti hogy 2,4 vagy 5 Ghz is lehet és én kivalaszthatom melyik legyen?

[ Szerkesztve ]

(#51493) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
kellene a segítségetek srácok. Tesóm kint él skóciában és költözés miatt csak 3 hónap múlva lesz náluk vezetékes net. Valami megoldást tudtok, hogy korlátlan mobilnetet sim kártyáról hogyan lehetne megosztani a házban? :) sima routerük van
köszönöm

(#51494) Zjunior válasza smallmer (#51493) üzenetére


Zjunior
veterán

Pont ehhez a temahoz kell nekem is:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51495) Gubek-Einste válasza Zjunior (#51491) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezeket szoktuk ajánlani.
Miért nem jó a stick?

#51492 veze
Mind a kettő Tomato kompatibilis.
Mind a kettő ajánlott típus így bátran megvehető mind a kettő.
Az AC56U régen 30k környékén volt de pár hónapja beszerzési gondok voltak vele kapcsolatban és akkor ment fel az ára 35-40k-ra.
Az AC56U szimultán dual band vagyis egyszerre tud működni mindkét sávon.
Ha nem szükséges a dual band wifi és a tudása sem lesz kihasználva akkor ideálisabb lehet az N18U a külső antennái miatt.

#51493 premierpark
Milyen router áll rendelkezésre?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51496) ASDAM válasza Gubek-Einste (#51495) üzenetére


ASDAM
csendes tag

tp link Archer mr200 ról mi a vélemény ?
alapból 4g sim kártyás router

http://www.tp-link.dk/products/details/Archer-MR200.html

FullHD

(#51497) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztok! 500megas digis nethez http://m.emag.hu/tp-link-gigabit-wireless-n-router-tl-wr1043nd/pd/ER2Z2BBBM/ ez a router megfelelo lenne egy 59nm-es lakasban? Koszi a segitseget elore is

(#51498) spider80 válasza sumi4623 (#51497) üzenetére


spider80
őstag

Attól függ wifin mekkora sebesseget akarsz elérni. Azzal számolni kell hogy az 500 mbit közeleben nem lesz a wifin mért sebesség ilyen felállásban. Inkabb 70-80 mbit körül.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#51499) Gubek-Einste válasza ASDAM (#51496) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az összes AC750-es eszköz nem ajánlott a gyenge 5 GHz-s wifi képesség miatt, valamint az ilyen eszközök között gyakori a 100-as portok is és hardveresen sem olyanok mint a "nagyobb" testvéreik, valamint CFW ellátottságuk sem gyakori.
Nincsen vele tapasztalat de a többi TP-Link alapján nem lehet annyira rossz.
Hasonló még a TP-Link TL-MR6400 és a D-Link DWR-921.

#51497 sumi4623
Igen megfelelő lesz A TP-Link 1043NDv2/v3.
Hasonló még az Asus N18U.
Dual band-ből az Asus N56U, TP-Link 3600/4300.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51500) conexke


conexke
tag

Sziasztok egy gyors kerdes van egy thome cisco epc3925os iptv router es ra akarok kotni egy dir600as dlinket elment a net es ujbol inditasnal mindent elfelejtett a router es sehhogyse birom vissza alitani kellene egy kis segitseg elore is köszike

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.