Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50601) KalocsayMate válasza Gubek-Einste (#50599) üzenetére


KalocsayMate
csendes tag

Egy srác azt írta hogy 10/100-as ergo az 500 mb/s-es netemet nem fogja kihasználni, jól értem?

(#50602) Gubek-Einste válasza coolpet (#50600) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem ajánlott, az N12-ből csak D1-t szabad megvenni.

#50601 KalocsayMate
Igen, csak 100-as portjai vannak így az 500-as nethez nem jó.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50603) KalocsayMate válasza Gubek-Einste (#50602) üzenetére


KalocsayMate
csendes tag

Akkor erről letettem, köszi a gyors válaszért és a segítségért :)

(#50604) LámaZ válasza KalocsayMate (#50598) üzenetére


LámaZ
addikt

Csilivili, meg a Xiaomi (Hsziaomi) jól hangzó név, de tőled is kérdezem: tudja-e a 3G/4G mobilinternetet?
Mert nekem ugye 4 éve csak mobilinternetem van, kábeles nincs, és úgy beleszerettem, hogy szerintem már nem is váltok vissza a kábelesre. Az más kérés, hogy olyan rúter kellene már – rendes rúter, nem csak kis hotspot – ami direktbe kezeli a SIM-eket, ne kelljen még külön USB-port+stick. De hiába beszélek, a gyártókat nem érdekli.

Legyen minden jó!

(#50605) coolpet válasza Gubek-Einste (#50602) üzenetére


coolpet
senior tag

Miert nem ajanlott? Nekem pont megfelelne viszont a masikon nincs vpn szerver.

(#50606) LámaZ


LámaZ
addikt

Egy kérdés ezzel a Huawei 4G E5372-es WiFi hotszpottal kapcsolatban: arra gyanakszom, hogy a tápegység dobja be egy idő után a törölközöt, mert már volt olyan, hogy nem akart működni, szakadozott egyre sűrűbben, és egy hét pihentetés után megint működött.
Az HB5F2H Huawei akkumulátorán azt írja, hogy „Limited charge voltage 4.2V”.
Na, most, ilyen töltő a világon nincs, tehát én 5 V-os, 1 A-es kapcsolóüzemű tápon tartom folyamatosan, mert ugye csak aksiról olyan 3-4 órát működne. Mivel állandóan a tápon van, nem merül le hónapokig, de egy idő után megunja az egészet. Ez az elméletem.

Legyen minden jó!

(#50607) MaCS_70 válasza LámaZ (#50606) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez azt jelenti, hogy az akku nem kaphat 4,2 voltnál nagyobb töltőfeszültséget -- ami a lítium akkumulátorok ésszerű csúcs töltőfeszültsége, még ha egy csomó cég fölé is megy. Ezt a feszültséget nem az adapter (fekete kocka a konnektorban) állítja elő, hanem az eszköz töltőelektronikája, amit jellemzően 5 volttal táplál az adapter, bár gyorstöltős eszközöknél ez lehet 9, de a QC3.0-nál akár 20 volt is.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#50608) LámaZ válasza MaCS_70 (#50607) üzenetére


LámaZ
addikt

Így már világos, köszönöm! Lehet, hogy már valahol valaki elmagyarázta, de most remélem rögzülni fog.... Eszembe jutott: úgy rémlett, hogy pl. a tablet vagy a mobiltelefon szabályozza az aksija töltését, míg egy kis hordozható zsebrúternél arra gyanakodtam, hogy kispórolták az elektronikát. Ezek szerint a szabályozásra maga a Huawei aksi képes.
:R

Legyen minden jó!

(#50609) MaCS_70 válasza LámaZ (#50608) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lítiumakkunál sosem spórolható ki a töltőelektronika! Nagyon érzékeny a töltésre.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#50610) Gubek-Einste válasza coolpet (#50605) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Azért mert a chipset-je elég rossz.
A D1-re lehet tenni Tomato-t és abban van VPN.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50611) Intruder2k5 válasza coolpet (#50605) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

PPTP VPN az RT-N12 D1 gyári fw-ben is van. Illetőleg Tomato-val OpenVPN.

(#50612) coolpet válasza Intruder2k5 (#50611) üzenetére


coolpet
senior tag

Az VPN szerver az a PPTP VPN?

Tehat tudom hasznalni egy openVPN klienssel a melobol az otthoni netemen keresztul, hogy kikeruljem a blokkolt oldalakat?

Valamint hogy megy ez a FW frissites + garancia?
Le lehet tolteni az eredeti FW-t valahonnan hogy ha valami nem jol mukodik akkor visza lehessen tenni?

Tudtok linkelni valamo oldalt hogy mukodik?

Koszi!

(#50613) Intruder2k5 válasza coolpet (#50612) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A PPTP is egy fajta VPN, de nem azonos az OpenVPN-el, így nem is tudod OpenVPN klienssel használni. Windowsban nem szükséges hozzá külön kliens, beállítása így történik:

Windows 7 PPTP VPN Setup Howto Screencast

Ha értesz annyit a dologhoz, hogy a Windows-ban beállítasz fix IP címet, akkor nem lehet gond az fw cserével sem.

Hogy ezzel meg tudod-e kerülni a céges filtert, azt nem lehet megmondani, mert annak módjától is függ, illetve lehetnek még más buktatók is. Például OpenVPN-hez szükséges TUN/TAP adaptert nem tudod telepíteni rendszergazdai jogosultság hiányában, vagy épp új hálózati kapcsolatot sem tudsz létrehozni ugyanezen okból.

Természetesen az eredeti fw bármikor visszatehető ha nem tetszik a Tomato, vagy gond lenne a routerrel.

Milyen linket? Mihez?

[ Szerkesztve ]

(#50614) coolpet válasza Intruder2k5 (#50613) üzenetére


coolpet
senior tag

FW csere howto linket, hogyan kell csinalni.

Rendszergazda vagyok a gepen uj halozati kapcsolat felvetele nem gond.

Udv.

(#50615) Gubek-Einste válasza coolpet (#50614) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Firmware csere

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50616) coolpet válasza Gubek-Einste (#50615) üzenetére


coolpet
senior tag

Ugy erzem ebbol megint nem lesz router vasarlas.

Tobb helyrol is azt kapom, hogy RT-N18U + tomato: ~20K
Az RT-N12 D1 ~8K nem rendelkezik USB-vel, szoval vehetek melle egy android BOX-ot a gyereknek had mesezzen. Szumma ~18K

Ha viszont gyorsan akarommegoldani a leheto legkoltseghatekonyabban a halozati gondjaimat, akkor RT-N12+, de annak meg szerintetek nem jo a hardvere.

Mik a HW hibai egyebkent?
Eldobalja a netet?
Rossza a pingek?
Tobb eszkozzel nem terhelheto, belassul?
Fagyogat?

Mi a problemaja?

Koszi!

(#50617) SunMount3r válasza Gubek-Einste (#50596) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

De mi indokolja a 8k-s árkülönbség béli eltérést a AC1200G+ javára, ha ráadásul újabb és mint írták itt korábban erősebb a procija is és külön antennája van mind két frekire...???

Vagy a RTAC55U kifutó darab lenne és az AC1200G+ váltaná a kategóriájában?! Valami magyarázatféle csak van erre az árbéli eltérésre?

Torrent kliens nekem annyira nem fontos, van még valami "hátránya" az AC 1200G+-nak az RTAC55U-val szemben?

Ismét köszi, de ha lehet ez alkalommal kissé bővebben infromáljatok (persze, csak ha van tapasztalat)! :)

[ Szerkesztve ]

(#50618) Alex91 válasza SunMount3r (#50617) üzenetére


Alex91
félisten

Elviekben jo kis router jo aron. A gyakorlatban meg majd mindenkinel ujra indulgat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#50619) spider80 válasza SunMount3r (#50617) üzenetére


spider80
őstag

Melyiket mennyiért lattad? Mert eddig mindkettő 25 ezer körül volt. Torrent kliens kivételével mindenképp az 1200 plus a jobb,de mindkettő jó.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#50620) Gubek-Einste válasza coolpet (#50616) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

N12+-on sincsen USB port.

Mi a problemaja?
Gyenge hardver, sokan panaszkodnak különböző hibákra.

#50617 nlpK
De mi indokolja a 8k-s árkülönbség béli eltérést a AC1200G+ javára, ha ráadásul újabb és mint írták itt korábban erősebb a procija is és külön antennája van mind két frekire...???
Nem tudom, anno az N18U megjelenésekor is kimondottan alacsony ára volt (ami azóta sem változott).

Vagy a RTAC55U kifutó darab lenne és az AC1200G+ váltaná a kategóriájában?! Valami magyarázatféle csak van erre az árbéli eltérésre?
Az eltérő chipset és kialakítás miatt nem valószínű.

Torrent kliens nekem annyira nem fontos, van még valami "hátránya" az AC 1200G+-nak az RTAC55U-val szemben?
Jelenlegi nincsen rá egyetlen CFW sem, azt hiszem az AC55U-ra van OpenWRT.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50621) SunMount3r válasza spider80 (#50619) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igaz, csak kb. 5-6K az eltérés, de tény. Az ED-nél 20K az RT-AC1200G+...

Gubek-Einste: akkor most objektíve melyik a jobb vétel (ha az árát sem számoljuk)?

[ Szerkesztve ]

(#50622) Gubek-Einste válasza SunMount3r (#50621) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem kell a letöltő kliens akkor egyértelműen az AC1200G+.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50623) Multibit válasza SunMount3r (#50617) üzenetére


Multibit
veterán

Az AC1200G+ hátránya az új mivolta. Sajnos az egyetlen elérhető firmware - úgy tűnik - még nem az igazi.

(#50624) zozinho


zozinho
csendes tag

Sziasztok,
2 sávos router beszerzés előtt állok, mert sok az eszköz a környéken, és nekem is van rendesen.
D-Link dir809
Linksys e2500
Asus AC51U

Lenne a kérdés, diginethez.

Eddig Asus routerem volt eddig az N12-es de az beállíthatatlan volt, vissza is vittem a boltba.
Egy ismerősöm szavazata van D-link mellett :)

(#50625) Multibit válasza zozinho (#50624) üzenetére


Multibit
veterán

Szia!
1. Téma összefoglalót olvasd el, kérlek!
2. Olvass vissza, kérlek!
Milyen netcsomaghoz kellene a router (le-, feltöltési sebesség)? Az AC51U csak 100 mbps-t tud max, ezen kívül az 5 GHz-es wifi-je sem az igazi, ezért kifejezetten nem ajánlott modell. Ahogy nézem, a másik kettő sem jobb. Válassz inkább egyen a téma összefoglalóban ajánlottak közül!

[ Szerkesztve ]

(#50626) dni


dni
őstag

Sziasztok!

egy kedves ismerősöm keres AC-s routert/WIFI AP-t otthonába, mely egy nagy méretű családi ház. 2,4 és 5GHz-et szimultán használná, letöltőkliensre és egyéb extrára nincs szüksége, a jó lefedettségre és stabil működésre annál inkább. Elsősorban az ASUS modelljei szimpatikusak, inkább külső antennás modellt keresnénk. Az RT-AC1200G+ modellnél jobb lefedettséget adó típust szeretnénk, legfelső határ 40-50e Ft amit szánnánk rá, de ha nincs lényegi különbség, akkor nem feltétlenül költenénk el jóval több pénzt egy wifi ap-re.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#50627) Gubek-Einste válasza dni (#50626) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A wifi kommunikáció nem csak a router-en múlik, "vissza is kell kiabálni" elv miatt, hanem a környezeti tényezők (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok), beállítások, használt kliens eszközök/adapterek, egyéb zavaró/befolyásoló tényezők (vezeték nélküli billentyűzet/egér/telefon, fém tárgyak, nagyobb bútorok, stb) függvénye is. Emiatt semmit sem lehet garantálni, csak helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mi is lesz a helyzet mivel minden környezet más és más.

Az AC1200G+ mellett ott van még az AC55U, kicsit gyengébb és osztott antennás. A következő fokozat az AC66U lenne de egy régi eszköz így inkább nem érdemes már megvenni. Ezt követi az AC68U mint lehetőség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50628) dni válasza Gubek-Einste (#50627) üzenetére


dni
őstag

Köszi és ezekhez miként viszonyul pl. Egy TP-Link C7, C8?

(#50629) Gubek-Einste válasza dni (#50628) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A C7 jó típus, többeknek van ilyenjük, a C8-cal kevesebb a tapasztalat de nem rossz az sem, mindkettő fent van az ajánlott eszközök listáján.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50630) gabor9991


gabor9991
őstag

Mobilinternet megosztásához keresek valami megoldást, nálunk a vezetékes internet nagyon lassú vagy amelyik már normális sebességű az nagyon drága.
Telenoros korlátlan 4G mobilnetet viszont tudnék jó áron, így olcsón lehetne gyors netem.
Milyen routerrel tudnám a mobilnetet (amihez csak egy simet kapok), a legolcsóbban, de megbízhatóan megosztani otthon az eszközök között?

(#50631) Gubek-Einste válasza gabor9991 (#50630) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sajnos a SIM-es router-ek nem olcsóak, a szolgáltatóktól lehet a legkönnyebben beszerezni ilyet.
Amit ajánlani szoktunk az a D-Link DWR-921, 45k-s áron van.
Sokkal jobb megoldás egy USB stick használata lenne mert elég sok olyan router van amely támogatja ez a fajta netkapcsolatot is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50632) punk17


punk17
aktív tag

Sziasztok!

2 router között vacillálok, de ha más alternatívát is szívesen fogadok. Az egyik a Asus RT-AC1200G Plus AC a másik a pedig Asus RT-N56U. 2 ezert forint a difi, ti melyiket választanátok? A fő szempontok pedig az 5 GHz wifi, mivel társasházban lakok és 2,4GHz-en kb 30 ap-t látok, Gigabit LAN/WAN (digi) és a stabilitás. Árban max 20k gondoltam.

Előre is köszönöm a segítséget :R

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#50633) gabor9991 válasza Gubek-Einste (#50631) üzenetére


gabor9991
őstag

Ha veszek egy sticket akkor ahhoz melyik routert ajánlanád?Kompatibilitási problémák szoktak előfordulni?
Ebayen elég sok lte stick található, ezek mennyire lehetnek jók?Pl. ez szinte ingyen van.

(#50634) t.kristof


t.kristof
senior tag

Sziasztok!
Routert szeretnék venni az otthoni hálózthoz+ egy usb-s sicket az asztalihoz hogy a wifire rátudjon csatlakozni. Tudnátok ezekre ajánlatot adni? 10 Mbps a net, max 3 asztali gép lenne egyidejűleg rá csatlakozva + a telefonok. Routerre max 10-15 ezret költenék, stickre meg olya 5-8 ezret.

Előre is köszönöm!

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#50635) Gubek-Einste válasza punk17 (#50632) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egyértelműen az AC1200G+, erősebb/AC-s típus, külső sávonként dedikált antennás.

#50633 gabor9991
Gyártó oldalán kell megnézni a kompatibilitási listát a stick-kel kapcsolatban.
3G / 4G mobilnet megosztásra alkalmas routerek

#50634 t.kristof
Ehhez a nethez elég lesz a 100-as portokkal rendelkező Asus N12 D1 vagy TP-Link 841ND is. Magasabb áron már gigabites portokkal rendelkező típust érdemes venni, 15k-ba még a TP-Link 1043NDv2/v3 fér bele ami ilyen.

Ajánlott adapterek: TP-Link 822N/8200ND, Asus USB-N13/N14
Ezek mind csak 2,4 GHz képesek így lehet is rajtuk antennát szabadon cserélni (már amelyik cserélhető antennás), antennából a TP-Link TL-ANT2405C vagy TL-ANT2408C lenne az ajánlott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50636) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy TP-Link openWRT-s 1043ND v1 szolgál egy 2 szintes házban. 5-6 éves, eléggé leharcolt már és szeretném lecserélni valami erősebbre. 50-es netből kb 25-30Mb jut el a szobámba, ősszel 120-ra váltunk.

Legfontosabb az N-es wifi jelerőssége lenne (a fő PC-t egy PCI-os 2 antennás hálókártyával hajtom), de későbbi lakásba költözés miatt az se lenne hátrány, ha AC-t is tudna (de nem ez a legfontosabb). Érdemi javulásra számíthatok egy N18-cal?
AC1200G+ lett volna a befutó, de olvastam, hogy az N-es jelerőssége nem az igazi.
Archer C5-C7 is játszik, de nem vagyok benne biztos, hogy történne jelentős változás.

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#50637) Gubek-Einste válasza Vadmeggy (#50636) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A jelenleginél az összes erősebb hardverrel rendelkezik.
Az Asus N18U jelenleg a legjobb csak 2,4 GHz képes eszköz, erős hardver és sokat tudó gyári firmware a jellemzője.
Az Asus AC1200G+ kb mondani az N18U AC változata lenne, fele annyi RAM-mal és letöltő kliens nélkül.
Szóba jöhet még az Asus AC55U is mint lehetőség, kicsit gyengébb hardverrel mint az AC1200G+.
A TP-Link Archer C5/C7 is jó eszközök, ők is előre lépes lenne a jelenlegihez képest, hardverben kb az Asus AC55U szintje, gyári firmware-ben kevesebbet tudnak mint az Asus-ok.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50638) t.kristof válasza Gubek-Einste (#50635) üzenetére


t.kristof
senior tag

Köszönöm a válaszod!
TP-LINK TL-WR941ND router + TP-LINK TL-WN822N usb stick kombó jó lenne? Ahogy néztem a wr941nd is az ajánlott routerek között van.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#50639) Gubek-Einste válasza t.kristof (#50638) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel az adapter 2x2:2 MIMO képességű így nem tudnád kihasználni a 941ND 3x3:3 MIMO képességét de egyébként nyugodtan megveheted ezt a kombot.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50640) Sanya595


Sanya595
senior tag

Sziasztok.
Milyen routert ajánlatok,ami nem túl drága és alapból tudja a bridge funkciót?
Azt szeretném elérni,hogy egy másik routerhez tudjon csatlakozni,vezeték nélkül.
Eddig egy tp-link-el oldottam meg nem eredeti firmware-el.
De sok kínlódás,mert állandóan gondok vannak,ezért szeretnék egy olyant ami ezt gyárilag tudja.
Előre is köszönöm.

(#50641) Gubek-Einste válasza Sanya595 (#50640) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Repeater funkcióval az Asus N12 D1 ilyen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50642) fila válasza Vadmeggy (#50636) üzenetére


fila
senior tag

Az asus AC1200G+ routert nem ajánlom,
én erre cseréltem le a 1043-t,
jelerősségben visszalépés nem kicsit! n és ac is gyenge!

Ahol eddig volt 3 jel, most 1 vagy 0 van....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#50643) SunMount3r válasza fila (#50642) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Gyanítottam, hogy valami nem egészen klappol az árazásával, ahoz képest, hogy papíron jobb mint a drágább RTAC55U... Jobb proci, dedikált sávos +2 antenna ide vagy oda...

Persze lehet ez nálad egyedi eset is... Minden esetre, ha hó közepe felé eljön a vásárlás ideje nálam, valószinüleg maradok a RTAC55U-nál, ha esetleg addig nem lesz itt is több !pozitív! tapasztalat az AC1200G+-vel is...

Ennyit arról, hogy "újabb, meg jobb"?! :F Remélem rövid időn belül kiderül...

(#50644) Valkűr


Valkűr
őstag

Nálam semmi probléma az 1200 jelerősségével, pedig panelban 3-4 falon keresztül használom. Előtte TP-linkem volt azzal viszont voltak gondjaim ekkora távolságban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#50645) fila válasza SunMount3r (#50643) üzenetére


fila
senior tag

Én sajna belefutottam már ebbe, de lehet feladom az apróra 19-ért,

elcsesztem mert bár 14 napig vissza küldhatném a webshopnak, a zacsit kidobtam amiben a router volt, így gondolom nem veszi vissza...

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#50646) punk17 válasza Gubek-Einste (#50635) üzenetére


punk17
aktív tag

Tegnap meg is vettem a AC1200G+ nagyon popec cucc.

Koszi :R !

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#50647) Siriusb válasza fila (#50645) üzenetére


Siriusb
veterán

"Ha 14 naptári napon belül jelezzük, hogy nem tetszik a termék, és szeretnénk inkább visszaadni, nem köthetik az eredeti csomagoláshoz a visszavételt (kivéve néhány érthető esetben, pl. gyorsan romló élelmiszer). "

Forrás: http://prohardver.hu/tema/nagy_jogasz_topic/hsz_6859-6859.html

(#50648) fila válasza Siriusb (#50647) üzenetére


fila
senior tag

Köszi,

ez jó hír, megy akkor vissza a PClaxx-hoz.

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#50649) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!!!!

Van egy TP-LINK 1043ND Routerem.
1 gép megy kábelről, 3 menne WiFi-ről, de nem bírja valamiért a WiFi-s dolgot.
Gondoltam veszek egy másik Routert, a kábelen keresztül rákötöm az 1043ND-re, és a lakás másik részében is lesz így rendes WiFi-m és 2 Routerem, 1 routerre meg max 2 WiFi-s gép jut.

Milyen Routert vegyek, amit rákötök a TP-LINK 1043ND Router-re? :F

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#50650) Gubek-Einste válasza KisApám (#50649) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem kell a gigabites LAN portok akkor Asus N12 D1 vagy TP-Link 841ND AP/Switch módban.
Ha kellene akkor Asus N18U vagy TP-Link 1043NDv2/v3. Ha a jelenlegi csak v1 lenne akkor a v2/v3-nak kellene lennie az elsődleges eszköznek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.