Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44772) BeZol válasza kali (#44757) üzenetére


BeZol
őstag

Hiszed vagy sem, de kicseréltük a tápegységet (mint ahogy írták h 1,5-2 év után a tápegység miatt hülyülhetnek be a routerek), ill. feltettem egy moddolt firmware-t (mert ezek szerint a legújabb gyári sem volt a legjobb), és most az iphone-omat sem dobálja le a wifiről, és még a hatótáv is növekedett egy pöttyet. Eddig jó.

Az RT-N14UHP-t nem találom sehol megvételre. A wr1043nd-n (v1) mind a három antenna pont az, amit linkeltél, tehát 8dBi, tehát akkor ezen már nincs nagyon hova fejleszteni.

Találtam egy külföldi tesztoldalt még tegnap, ahol hatótáv alapján kerestem a legjobb routert, és a NETGEAR R7000-rest hozták ki mindenhol a legjobbra, még az rt-ac68u-nál is jobb volt a teszteken a hatótávja.
Ha újra el kezd hülyülni a router, akkor vagy a netgearen vagy az ac68u-n gondolkodom, mert ezek mindent tudnak, és akkor kb 10 évig megint nem kell routert venni, mert még új laptopokban is ritka az ac szabvány. Vélemény? (tudom, rohadás drága, de céges dolgok miatt is lenne)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.