Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28084) lgabster válasza junkeer (#28080) üzenetére


lgabster
csendes tag

Köszönöm a segítséget, de a kérdésem lényegére még nem kaptam választ :N

A problémám lényege, hogy mindegyik osztályteremben legyen böngészésre alkalmas internet elérés tabbletről.
Menedzsment nem annyira szempont, mert csak a tanároknak lesz hozzáférésük és (jó esetben) csak az e-naplót fogják használni, őket pedig szóban is lehet menedzselni :D
Így a gyenge láncszem a jelerősség továbbítása, és hogy ne fagyjanak le hetente az AP-k.

Ebben nem vagyok jártas, hogy hány AP-t és hova kéne telepíteni, melyik fajtából (wifi jelerősség szempontjából), hogy ne legyen gond a jelerősséggel sem. (első hozzászólásomban az alaprajz)

Az Ubiquiti és Mikrotik-nek ennyivel erősebb lenne az antennája, mint a TP-Link, D-Linknek?

... most futottam bele a Powerline technológiába. Ez mennyire megbízható, hány %-osan továbbítja a kapott jelet, ha két külön emeleten dugom be az adaptereket? (függ az elektromos vezeték hosszától?)
Igazából nem tudom hogy ez hogy is működik, és mennyire bevált és alkalmazott megoldás...

Aki korán kel, egész nap álmos!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.