Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#36009) SeniorTilla válasza Tikakukac (#35918) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Én a helyedben megvenném. Az én gépem is HP, HDX9000-es, 4 éves. T9300 van benne és 4GB RAM, 120GB SSD és 640GB HDD, 8800M GTS 512MB VGA. Már nem szoktam vele FPS-eket játszani, csak dolgozni vagy multimédiázni, erre tökéletes. Igaz, asztali gépként használom, a 20"-os monitora mindenre elég 1920x1200-al. Az említett EliteBook is ilyen felbontással van, csak jóval kisebb méretben, ez kicsit fárasztja a szemet, viszont munkára tökéletes :) Ha egész nap megy, akkor sem melegszik és nem hangos, és 4 éve hibátlanul teszi a dolgát.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.