Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#35951) kirjak válasza btudos (#35949) üzenetére


kirjak
aktív tag

270.000

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#35952) btudos válasza kirjak (#35951) üzenetére


btudos
veterán

Dell Inspiron 7720, igény szerinti konfigurációban (akár FHD kijelzővel), de ha jó kisebb, akkor egy Lenovo Ideapad Y500-al is jól jársz, az még erősebb grafikában.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35953) spyduck válasza kolbi79 (#35950) üzenetére


spyduck
nagyúr

Használd a link gombot és válaszolj a téma összefoglalóban lévő kérdéssorra!!!!

(#35954) Pocok256 válasza ugly pez (#35944) üzenetére


Pocok256
veterán

Azért a skyrim és a prototype csak erős megkötések mellett fog futni ezen a gépen erre azért számíts.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#35955) ugly pez válasza Pocok256 (#35954) üzenetére


ugly pez
csendes tag

még a jobb konfiggal sem? azt tudom, hogy játékok esetén a leginkább szűk keresztmetszet a gpu, de az i5 semmit sem dob rajta? :(

(#35956) mutyuru válasza ugly pez (#35955) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Jatekhoz inkabb VGA szukseges. Raadasul az integralt a RAM-bol veszi el a sajat memoriajat.

(#35957) mutyuru válasza kolbi79 (#35950) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Ha a ketto kozott vacilalsz, akkor en a lenovot javaslom... a Samsung anyag felhasznalasa eleg tre ezen a modellen. Nekem olyan erzesem volt, amikor megfogtam, hogy mindjart torik.
635M erosebb VGA es az i3 kihajtja siman.

[ Szerkesztve ]

(#35958) brumi1024 válasza mutyuru (#35956) üzenetére


brumi1024
veterán

Micsoda? A GT635M? 2gb dedikált vrammal rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#35959) ugly pez válasza mutyuru (#35956) üzenetére


ugly pez
csendes tag

értem.
és a gt635M-et kihajtja a dualcore 2020m?

(#35960) btudos válasza ugly pez (#35959) üzenetére


btudos
veterán

Bőven. Nem a proci lesz a szűk keresztmetszet, csak multizásnál jön jól a plusz procierő, máshol biztos hogy a GPU lesz a szűk keresztmetszet.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35961) spyduck válasza btudos (#35960) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezt se jelentsük még ki mert nincs bebizonyítva ;)

(#35962) Pocok256 válasza spyduck (#35961) üzenetére


Pocok256
veterán

De már ráférne ;)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#35963) hiripi


hiripi
csendes tag

Sziasztok, Notebookot szeretnek venni.

1. A vasarlast nehany heten belul tervezem.
2. Maximalis osszeg 230000 bruttó forint
3. Felhasznalasi kor: Egyszeru irodai alkalmazasok, PhotosShop, de viszonylag egyszeru muveletekkel. Felhoalapu egyszeru applikaciok kozos alakitasa. Altalaban egyszerre tobb dolgot futtatok, de egyik sem igenyel komoly teljesitmenyt. Folyamatos internet.
4. PAC-Man-nel bonyolultabb jatekot nem futtatok, esetleg nehany webes marhasag.
5. Ami fontos, hogy amit csinalok gyorsan tegye, Birja az apro utodeseket, es hogy kitartson kb 5 evet. Es a fenti cuccok meg akkor is elfussanak rajta viszonylag normalisan
6. Mehet SSD
7. Kijelzo meret 14-15"
8. A tomege fontos, mert szeretnem hurcolni
9. Op rendszerrel szeretnem (win8?)
10. Tárhelynek eleg boven 400-500 GB Ram min 4 G, optikai meghajto nem kell
11. Webkamera jo lenne, meg kivetitohoz csatlakozas, tehat HDMI es vagy soros
12. CPU igenyes felhasznalast szerintem nem igazan vegzek
13. Eddig kinezett notebook:
Toshiba Satellite U840W-10J Notebook
Ultrabook, Intel Core i5, 1.7 GHz, 6 GB, 14.4", 1792 x 768, Integrált, 3D kijelző: Nem, HDD és SSD, 532 GB, Bluetooth: Van, HDMI kimenet: Van, Firewire: Nincs, 1.68 kg 213000 Ft-ert
De lehet mas is
14. Csak ujban gondolkodom

(#35964) btudos válasza hiripi (#35963) üzenetére


btudos
veterán

Dell Latitude E5430/E5530 tetszőleges konfigurációban, 3 évig tuti NBD garancia, ha több kell, lehet bővíteni. Optikai meghajtó helyére mehet a HDD, a HDD helyére meg teszel egy SSD-t, és bőven elég gyors lesz.

Nem Ultrabook vékonyságú, de cserébe masszív, bírja a gyűrődést, és épeszű keretek között ki kell bírnia mindent.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35965) spyduck válasza Pocok256 (#35962) üzenetére


spyduck
nagyúr

Majd az Y510-el megcsinálom ;)

(#35966) Pocok256 válasza spyduck (#35965) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát oda már lemerném fogadni egy hordó sörben, hogy már az i5 is egy két helyen komoly visszahúzó erő lesz :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#35967) spyduck válasza Pocok256 (#35966) üzenetére


spyduck
nagyúr

Teljesítményben elvileg nem lesz különbség a Haswell és az Ivy között de majd meglátjuk :)

(#35968) Pocok256 válasza spyduck (#35967) üzenetére


Pocok256
veterán

Az odáig oké én itt a i7 4 mag vs i5 2 magra gondoltam :)

Bár gondolom a visszavezethetőség miatt írtad amit írtál.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#35969) spyduck válasza Pocok256 (#35968) üzenetére


spyduck
nagyúr

Igen.

Addig összegyűjtetnétek, h mit nézzek. Júliusban szabin leszek, de augusztusban ez a teszt lesz az első dogom.

(#35970) Pocok256 válasza spyduck (#35969) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezt már egyszer megígértem neked, de most már meg is csinálom :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#35971) spyduck válasza Pocok256 (#35970) üzenetére


spyduck
nagyúr

Persze azt is írjátok meg, hogy mégis, hogyan csináljam, ugyanis a multinál főleg ha 30-an vannak bent elég nehéz lesz ugyan azt tesztkörnyezetet még egyszer ugyan úgy létrehozni.

(#35972) Chaser válasza spyduck (#35961) üzenetére


Chaser
titán

Igaz, lehet némi cpu limit Cryzis szintű játékoknál. De ennél a vga-nál oly mindegy. Még jóval erősebb vga-nál is cpu csak kis mértékben korlátoz ha van ilyen szintű. A multi meg más tészta, ott sokkal több feladat hárul a cpu-ra. Desktopban kipróbáltam ilyen meg ennél erősebb vga-val is. Igaz nem publikáltam, felesleges sztem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35973) zoleee24


zoleee24
tag

Nincs infótok arról, hogy a Lenovo kijön-e valami új, Z500-hoz hasonló/minőségű cuccal a következő 2 hónapban? (mindenképp Z minőségre gondoltam, nem a G szériára, szempont a slim, és a minőségi anyagok :) )

(#35974) Tikakukac válasza zoleee24 (#35973) üzenetére


Tikakukac
titán

A Z500 egy friss gép, a kövi Z szvsz kicsit több lesz, mint 1-2 hónap. Vedd ezt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35976) Yoyoyo


Yoyoyo
tag

Sziasztok!
Laptop vásárlás előtt állok, segítségeteket kérném.
Anyukámnak egy 14"-os Ultrabook, vagy ahhoz hasonló gépet szeretnék venni.

(1) Vásárlás mostanában esedékes, de nem sürgős
(2) 150-200k körül gondoltam, de ha fölötte van "best buy", akkor az is jöhet
(3) Főleg irodai munka + általános felhasználás lenne (játékra nem)
(4) -
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? mind2 :)
(6) SSD+HDD hibrid megoldására gondoltam, ha érdemes...
(7) 14"
(8) 2Kg alatt
(9) Op. rendszerrel nem kell, de a legtöbb azzal van csak
(10) Tárhely: kb. 500GB, RAM 4GB vagy fölötte, DVDRW nem kell
(11) Egyéb kívánság: USB 3 előny,
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? : ritkán (passz)
(13) Eddig kinézett notebookok: eddig főleg i3-3xxxU és i5-3xxxU procikkal néztem;
http://www.aqua.hu/lenovo-ideapad-s400-notebook-ezust-59-361236-windows-8-208209.html - 170k
http://www.aqua.hu/samsung-series-5-530u-notebook-barna-np530u3c-a03hu-matt-led-windows-8-193193.html - 180k
http://www.aqua.hu/toshiba-satellite-u940-10f-notebook-ezust-win-8-64bit-psu6se-00f00ehu-193909.html - 210k
http://www.aqua.hu/samsung-ativ-book-5-notebook-win8-64bit-hamu-fekete-np530u4e-x01hu-matt-led-223227.html - 225k
http://www.aqua.hu/toshiba-satellite-u840-10m-notebook-ezust-psu4se-00k01chu-193277.html - 225k
http://www.aqua.hu/asus-s400ca-ca006h-notebook-fekete-199391.html - 230k

(14) csak új gép érdekelne, több ajánlatot is szívesen látnék, mivel a külső sem mindegy - hölgyről lévén szó. Esetleg mit érdemes kihagyni, vagy beletenni? (pl.: 128GB SSD a hibrid megoldás helyett...)

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#35977) F4Zi


F4Zi
tag

Hali! Laptop vásárlás előtt állok, és van egy kiszemeltem: Link. Ő lenne az. Meg lehet benne bízni, jónak látjátok? Ahogy látom a hardvereknek utánanéztem jó ajánlatnak tűnik, de a márka és a megbízhatóság is fontos szempont számomra. Szerintetek érdemes megvenni?
Válaszokat előre köszönöm.

(#35978) premete válasza F4Zi (#35977) üzenetére


premete
veterán

Csak akkor érdemes megvenni, ha semmilyen másik lehetőség nincs, ez az Acereknek is a legalja, pedig azok sem tartoznak a kompromisszumok nélkül választandó kategóriába.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#35979) btudos válasza F4Zi (#35977) üzenetére


btudos
veterán

Packard Bell-ről lévén szó, gyorsan felejtsd el :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35980) pockhome


pockhome
senior tag

Sziasztok!
vásárlás előtt állok még jócskán, de azért gondoltam előre megérdeklődök pár dolgot.
A vásárlás a nyár végén, augusztusban- sulikezdéskor, szeptemberben lenne.
Rá szánt összeg: 70-80ezer Ft.
felhasználási kör: hálózatkezeléssel kapcsolatos dolgok, egy kis AutoCAD, illetve BF3 játék. (low-med grafikán.)
Van egy 60GB-os SSD-m, azt majd bele szeretném tenni, a DVD helyére.
4GB ram legalább legyen benne.
Tömege teljesen mindegy, nem kell ultrabook.
Kijelző: 15,1"-16", tehát asztali noti legyen :K
a winyó ~500GB legyen.
Lehet használt is.
op. rendszerem van, nem szükséges.
Eddig nem néztem ki semmilyen pontos típust. pl MSI CX620? :F
Természetesen ilyen árban csak használt jöhet szóba, gondolom én :)
Garancia lehetőleg legyen rá :K

Előre is köszönöm mindenkinek!
:R

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#35981) Gallac


Gallac
senior tag

Sziasztok !

Használt notit szeretnék 15,6-os képernyővel, dual Core procival, min. 2 G rammal, 1080p HD-t vigye, Sata winyo, DVD-RW, Win 7 felmenjen rá.

vannak típus ajánlatok? : )

keret kb 45-50k ?

köszi

Gall :R

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#35982) Borote válasza pockhome (#35980) üzenetére


Borote
addikt

Alfa156 boltját tudom ajánlani, ThinkPad, Latitude és EliteBook, esetleg Lifebook gépeket. BF3 valószínűleg nem nagyon fog rajta menni, de más, hasonló áron lévő géppel sem. Ezek pedig sokkal jobb minőségűek, mint az ennyiért kapható új gépek.

(#35981) Gallac: Neked is a fent említett helyet és gépeket tudom ajánlani, az fHD már picit talán problémásabb, GMA 4500-zal már nem lesz gond, alatta viszont CPU-ból fog menni, amihez 2GHz fölötti kell.
HDMI csatlakozót viszont nem írtál, hol szeretnél fHD filmeket nézni?

(#35983) Gallac válasza Borote (#35982) üzenetére


Gallac
senior tag

Köszi a tippet :)

Unokahugomnak lesz, HDMI-s lehet ennyiért?

üdv

Gall :) :R

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#35984) Borote válasza Gallac (#35983) üzenetére


Borote
addikt

Először azt mondd meg kérlek, hogy milyen környezetben lesz használva, miért szükséges az fHD filmek lejátszása? Hol szeretne rajta fHD filmet nézni?

(#35985) Gallac válasza Borote (#35984) üzenetére


Gallac
senior tag

szerintem vagy a laptop kijelzőn vagy van full hd tvje is.

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#35986) Borote válasza Gallac (#35985) üzenetére


Borote
addikt

Hááát, ennyi pénzért esélyes, hogy nem kap fHD laptopot, akkor pedig annyira sokat nem számít, hogy lejátssza-e az fHD tartalmakat :DDD
Ha tévére szeretné kikötni, akkor már picit problémásabb, mert vagy olyan gép kell, amin van HDMI, vagy olyat, aminek a dokkolóján van (esetleg DVI, és akkor a hangot megoldja valahogyan).
Ezeknél a régi gépeknél ez viszont annyira nem gyakori... a 45-50 ezer forintos limit így eléggé necces, annyiért vagy a T61-et mondanám, vagy a 6910p-t, bár előbbinél nem tudom, hogy fog-e menni az fHD, esélyes, hogy nem.

Nézzétek meg az 57 ezerbe kerülő EliteBook 8510W-t :) Itt már jóval kevesebb kompromisszum kell. Ha belefér 60k, akkor van ott még pár jó gép.

Illetve nézelődhettek az aprón is, az említett géptípusok után.

[ Szerkesztve ]

(#35987) Gallac válasza Borote (#35986) üzenetére


Gallac
senior tag

Köszi !

Én is úgy szanáltam, hogy az 50k az kevés, inkább valahol 65k környékén kell nézelődni.
a HDMi nem fontos, eddig is kijelzőn nézték a HD-t :D :R

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#35988) Borote válasza Gallac (#35987) üzenetére


Borote
addikt

Akkor ilyesmi gépeket érdemes nézni, mint amiket mondtam, ThinkPad, Latitude, EliteBook. 60-65k-ért már nagyon jó gépeket lehet kapni, jellemzően Penryn processzoros gépek, legalább GMA4500-zal, ezeknek már az fHD tartalom sem okoz gondot.

Ha megvan a választott, akkor linkeld be, aztán majd mondunk rá valamit :D

(#35989) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy mennyire fontos egy ma vásárolt laptop esetén, hogy legyen benne USB 3.0?

Eddig ő a kiszemeltem:
[link]

Elvárások:
- megbízható hosszú távon is
- meggyőző teljesítmény (a core i5 nekem már jó)
- ne kelljen lecserélni még jópár évig

Emiatt üzleti laptopokat nézek, talán megbízhatóbbak, és a dell 3 éves garancia is jól hangzik. Viszont nincs benne usb 3.0. Ha már veszek egy laptopot, akkor jó lenne, ha ilyen is lenne benne, de vajon ez reálisan fontos szempont? Ki mit gondol erről?

Illetve elfogadok jobb tippeket noti ügyben a linkben szereplőnél, mondjuk olyan 180.000 HUF-ig.

A másik problémám, hogy AMD párti vagyok, érzelmi alapon. :))

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#35990) Tikakukac válasza Dalai Láma (#35989) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha üzleti gépeket akarsz akkor Dell fronton E5530-tól indulunk, ez a 2520 olyan Edge utánérzés.

180k-ból az már megvan, de az i3-as alapváltozat.

Üzletiben az AMD pedig hát, jó kérdés, szerintem abszolúte nincs is, de legalábbis hibaszázalék szinten kerülnek nagy gépekbe.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35991) Dalai Láma válasza Tikakukac (#35990) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Igazából otthoni felhasználásra kell, net, film, office, közepes mennyiségű játék, zene, tévé, ilyesmi.
Azért üzleti, mert a megbízhatóség fontos szempont nálam, mivel volt pár rossz tapasztalatom.

Ha létezne, IBM ThinkPad-et vennék, nem tudom, a Lenovo ThinkPad-jei mennyire azok, amit a termékcsalád neve anno jelentett.

Szóval otthonra kellene, de legyen jól összerakva, a dell 3 éves garanciája pedig vonzó. Kérdés, hogy ilyen felhasználás mellett van-e értelme +30k-t kiadni ugyanolyan teljesítményű gépért (ami cserébe talán igényesebben van összerakva).

És további kérdés, hogy az ilyen Vostro 2520, vagy esetleg HP probook mennyivel megbíhatóbb egy átlagos otthoni felhasználónak szánt hulladékál?

Ja, és kerülném a gagyi, könnyen kopó műanyagot is.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#35992) Borote válasza Dalai Láma (#35991) üzenetére


Borote
addikt

A 2-es szériás Vostro semennyire, mert egy matt kijelzős belépő consumer gép. Ennek ilyen megtévesztés szaga van.
Ennyi pénzért ThinkPad-et nem kapsz sajnos, csak Edge-et, aminek minőségbeli köze nincsen sok a T és W, vagy X szériákhoz.

Ha belefér 190k, akkor Latitude E5530 lesz a Te géped, ez már ténylegesen üzleti gép, 3 év helyszíni garanciával, dokkolási lehetőséggel, strapabíró összeszereléssel.
Jobb minőségű, mint a hasonló árban lévő ProBook s, de utóbbi elérhető dGPU-val is.

(#35993) Tikakukac válasza Dalai Láma (#35991) üzenetére


Tikakukac
titán

A baj az, hogy amit te körbeírsz, az messze nem az a keret, ami megjelöltél. Üres halmazt kapunk.

Vehetsz Thinkpadot, de rendes TP ennyiért nincs. 15" főleg nem.

Azért is mondtam E5530-at, mert helyszíni garit kapsz, és azzal így elég nehéz csalódni, a gép meg magáért beszél. De még ez az alsóbb kategóriás üzleti is 180k körül indul.

Ha belefér, akkor Latitude. Ha nem, akkor marad a Vostro és Probook, Esetleg még Z500 vagy valami. Be kell lőni melyik a fontosabb, az i5 az tuti nem fér bele a rendes nagyobb gépeknél ennyibe.

A Vostro billzete meg szerintem szánalmas. Ez vonatkozik a 300k-s maxos változatokra is. Botrányosan gázos, ahogy lifegnek meg hullámoznak.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35994) Dalai Láma válasza Tikakukac (#35993) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ez mondjuk nem rossz, 210k-ért meg lehet kapni, van benne USB 3.0 hogy örüljön a paraszt (én :) )
Van benne core i5 is:

[link]

Csak az árát kell emésztenem. Meg jó lenne tudni, hogy hogy szól a beépített hangszóró, bár az a legkevesebb :P

Egyébkként van egy IBM ThinkPad T40-em és imádom, csak kár, hogy mára gyakorlatilag használhatatlanul lassúvá vált.

[ Szerkesztve ]

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#35995) Tikakukac válasza Dalai Láma (#35994) üzenetére


Tikakukac
titán

Vehetsz 4 darab T61-et is, ha az úgy jobban esik. ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35996) Borote válasza Dalai Láma (#35994) üzenetére


Borote
addikt

Ennyiért megkapod fHD kijelzővel is, ami sanszos, hogy többet fog érni, mint az az extra CPU teljesítmény :)

Mire fog kelleni az i5? Ugye nem csak a címke miatt? :B

(#35997) Dalai Láma válasza Borote (#35996) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Az biztos, hogy az i5 nem a mai akutális helyzetre kell, mert jelenleg nem csinálok vele semmi olyat, ami valóban igényelné. Eddig Turion X2 volt 2 giga rammal, és azzal is elboldogultam. Bár digitális TV tuner használatakor beszaggatott a kép, ami persze több mindennek lehet az oka, de egy kölcsön core i5-ös gépen ennek nyoma sincs.

És tény, hogy az i5 jobban cseng, elégedettebb lennék egy ilyen matricától. Lehet, hogy hülyeség, de nem szeretném 2-3 év múlva azt látni, hogy kevés a proci. Bár az is igaz, hogy adott esetben nem azon a 10% teljesítménykülönbségen fog múlni.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#35998) brumi1024 válasza Dalai Láma (#35994) üzenetére


brumi1024
veterán

Én is inkább a FHD-s, i3-as a változatot javaslom az 5530-ból. Nem sok előnyöd származik az i5-ből, annál több viszont a jó kijelzőből.

Off: De jó vétel is volt Alfától a fullos(i7, 1080p, 8 gb ram, 3 antennás 450mbps-os wifi) E5530, újonnan 3 év NBD garival 200k-ért. :))

(#35999) Dalai Láma válasza brumi1024 (#35998) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Most ezt miért kellett a végére?! :W :O :N :)) Hogy csorogjon a nyálam, mi? Egyébként annyit számít az fHD? Eddig sose zavart aképernyőm felbontása, lehet, hogy csak mert nem láttam 15,6-os fHD kijelzőt? Csak ne csillogjon, mert azt nem szeretem.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#36000) Dhampir válasza Dalai Láma (#35999) üzenetére


Dhampir
félisten

A színhelyesség, a szép színek miatt például, és nem csillog.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.