Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#36501) Pocok256 válasza AxBattler (#36498) üzenetére


Pocok256
veterán

Én inkább precisionok felé terelnem ott nem ritka a 16G ram a több monitor kimenet és a könnyen szerelhetoseg és modularitas. számára maga lenne a kánaán.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#36502) AxBattler válasza tokman6 (#36500) üzenetére


AxBattler
félisten

A burkolat...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36503) AxBattler válasza Pocok256 (#36501) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát, ha elég az i5-ös proci is, akkor van 300k alatt M6600-as Precision...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36504) Silvestris


Silvestris
tag

Lefoglaltam alfa156-nal egy HP 2560p gepet 139e pénzért. Az egyetlen kritetrium, hogy "17éveslányálló"-nak kell lennie, azaz gyakorlatilag military grade, és nem túl nagynak hogy tudja cipelni. Nyugtassatok meg hogy jo választás.

(#36505) Obnoxious válasza AxBattler (#36495) üzenetére


Obnoxious
csendes tag

a PS-hez szerintem nem feltétlenül kell az i5. valójában az asztali gépemen is meg tudom oldani a szerkesztést, ha annyival többe kerülne. gyengébb kategóriában (és most vegyük akkor ki a ps-t) mit tudnál ajánlani?
köszi!

(#36506) brumi1024 válasza tokman6 (#36500) üzenetére


brumi1024
veterán

Jelentős különbség még a dgpu(GT635M), és alapvetően emiatt ajánlott a G580AH. Ha nincs szükség a dgpu-ra vannak jobb minőségű és supportú gépek ennyiért.

(#36507) AxBattler válasza Obnoxious (#36505) üzenetére


AxBattler
félisten

Így is fenntartom az ajánlásomat!

(#36504) Silvestris
Kiváló választás, én is elvittem volna azt a gépet, de már másba öltem a pénzemet...
Ha 100%-osan biztonságban akarod tudni a gépen az adatokat, akkor a HDD helyett tegyél, vagy kérj bele egy SSD-t!

(#36506) brumi1024
Igaz, de Ő a T-nél venné, úgyhogy vagy ez, vagy a Samu!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36508) Borote válasza Silvestris (#36504) üzenetére


Borote
addikt

Azt nem tudom, hogy jó választás-e, de ennél masszívabb gépet nem fogsz találni, hacsak nem egy böszme toughbook-ot veszel neki, de az már kicsit overkill lenne :DDD
A gép viszont kitűnő darab :)

(#36499) AxBattler: GC és GL a fényeslakkos, GH ha jól tudom ugyanolyan alu borítású, mint az AH.
Előbbi kettő esetében általában HDMI sincsen, ez jó pont a megkülönböztetéshez. (De sokszor elírják :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#36509) brumi1024 válasza AxBattler (#36507) üzenetére


brumi1024
veterán

Sejtettem, sajnos.

(#36510) aclandiae


aclandiae
senior tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 héten belül.

(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 250.000HUF

(3) Felhasználási kör? WoW, SC2, NFS-ek, WoT. PS, Adobe Premiere Pro.

(4) Játékra használnád-e? igen, lásd 3-as pont

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? legalább 3 év garancia, ami legyen még bővíthető

(6) Szeretnél bele SSD-t? utólag igen, mSATA-t

(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 1366x768, vagy nagyobb, inkább matt

(8) Notebook tömege? nem érdekes

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle, úgy a keret 20-30-al csökkenne, ill. beleférne az SSD is

(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 750-1000GB, min. 8GB

(11) Egyéb kívánság? hd webcam, HDMI, ha még létezik Express Card slot, nem legyen fekete színű

(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Renderelés filmeknél.

(13) Eddig kinézett notebookok? nincs

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? igen, ha megbízható eladótól jönne

(#36511) runner 125 válasza aclandiae (#36510) üzenetére


runner 125
nagyúr

Y500, de ha ragaszkodsz a matt kijelzőhöz, akkor Z500, pár nap és itt vannak a GT750M konfigok belőle.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36512) brumi1024 válasza runner 125 (#36511) üzenetére


brumi1024
veterán

Lesz GT750M-es Z500?

(#36513) tokman6 válasza Borote (#36508) üzenetére


tokman6
csendes tag

Felhívtam őket a múltkor de szinte semmit nem tudnak az általuk árusított gépekről. 3 nap múlva hívtak vissza hogy meg tudják mondani milyen videokártya van a samuba.... ((HD4000))

most újra nem hívnám fel őket, mert lehet ez már meghaladná a képességeiket :) Samunál is kérdeztem a srácot hogy ez mi? 350v5c.... (no de mégis melyik)???? köpni nyelni nem tudott...(erre nem is kaptam választ)

Lehet beugrok majd egy T-pontba hátha van kint kiállítva egy mindegyikből :)

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#36514) SeniorTilla válasza Silvestris (#36504) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nagyon jó gép, de nem 17 éves csajszinak való sztem, nem az ő korosztályának készült a design :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36515) SeniorTilla válasza aclandiae (#36510) üzenetére


SeniorTilla
veterán

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle, úgy a keret 20-30-al csökkenne, ill. beleférne az SSD is

ez nem így van, ne az oprendszer külön árát számold

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36516) Pocok256 válasza brumi1024 (#36512) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem lesz.. gt 740m el lesznek szerelve ami egy overclockolt gt 645m

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#36517) AxBattler válasza SeniorTilla (#36514) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha jól értem, itt a strapabíróság az elsődleges szempont, nem a dizájn... :D

(#36519) SeniorTilla
Azért az acél burkolat eléggé mutatós... ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36518) Borote válasza tokman6 (#36513) üzenetére


Borote
addikt

Samsungnál valószínűleg a Series 9-ra gondolot a tájékozott munkatárs, mert az általuk árult NP350-ben sicher, hogy nem HD4000 van.

Biztos, hogy csak tőlük tudod a gépet venni?

(#36519) SeniorTilla válasza AxBattler (#36517) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az lehet, de én is voltam 17 éves (igaz már jó régen), és egészen más igényeim voltak, mint apámnak... ez a lányokra fokozottan igaz, ott nem fogják megérteni a barinők, hogy ez egy felső kategóriás üzleti gép. Azt sem tudják még, mi az üzlet, és mire való igazán egy ilyen vagy olyan gép.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36520) tokman6 válasza Borote (#36518) üzenetére


tokman6
csendes tag

Behalt a régi, és kell egy új a melóhoz. (most kölcsön laposon nyomulok) használt nem kell... mert már megégettem magam. Nincs most feles 70-120K a zsebembe, örülök ha a 30K összejön rá sajna... így marad a T.

Amúgy kérdeztem a gyereket hogy ez biztos? az volt a válasz hogy igen... na mind1, majd ha lesz időm beugrok egy T-pontba

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#36521) privacy99 válasza SeniorTilla (#36514) üzenetére


privacy99
senior tag

Igazad van, nagyon nem :) Sony Vaio való egy 17 évesnek, Design-ban. Ez a gép enyhén szólva is férfias/felnőttes. Szépnek szép, meg tök jó hogy fém, de nem úgy szép ahogy kéne.

[ Szerkesztve ]

(#36522) Silvestris válasza privacy99 (#36521) üzenetére


Silvestris
tag

Értem a kritikát: köcsög apa ráerőlteti avíttas ízlését a bontakozó öntudatú tinire.

Hát a legrosszabb ami történhet, hogy elcserélem a párom rózsaszín Sony Vaio-jára: ő már eleget szívott azzal a géppel, hogy értékelje a HP-t. Majd veszek rá neki matricát.

Ha ez se megy, akkor megtartom magamnak utazós gépnek, bár nekem van a nagyobb testvéréből, és partiba vágom a régi macbook air-emet. Az már elég cool egy 17 évesnek is, nem? Az meg hogy már négy éves, nincsen ráírva, és kötve hiszem, hogy a barinők közül bárki rájönne a turpisságra.

(#36523) Borote válasza Silvestris (#36522) üzenetére


Borote
addikt

Azért egy próbát megér, hátha tetszik neki :D Nem baj az, ha tudja mi a jó.

"és kötve hiszem, hogy a barinők közül bárki rájönne a turpisságra." - az sicher. Úúúú, megkbúúúúúk - ez a várható reakció ;]

(#36524) Silvestris válasza Borote (#36523) üzenetére


Silvestris
tag

Én is abban bízok, hogy ha elkezdi használni, akkor megszereti. Egyszer már megörökölt tőlem egy lenovo netbook-ot, aki ugyan szép fehér volt de ez volt az egyetlen pozitívum amit el lehetett róla mondani. Máig szégyellem, hogy megvettem. Azzal szívott rendesen, fél év alatt gallyra is vágta, úgyhogy ha egy normálisan működő gép kerül a kezébe, akkor talán értékeli. Korábban használta időnként a z sorozatos céges sony vaio karbon házas gépemet ami már nincs meg, az tetszett neki, pedig az is elég karcosan nézett ki női szemmel nézve.

Lehet hogy rosszak a génjei?

[ Szerkesztve ]

(#36525) Borote válasza Silvestris (#36524) üzenetére


Borote
addikt

VAIO Z? Na az sem két fillér lehetett :DDD
Kíváncsi vagyok, hogy tetszik-e neki :)

[ Szerkesztve ]

(#36526) AxBattler válasza Silvestris (#36522) üzenetére


AxBattler
félisten

Úristen, ez most komoly?
Azon megy a görcsölés, hogy egy Elitebook vajon elég jó lesz-e a gyereknek hurcolászós, odab@szós gépnek? Mert ha nem, akkor sérül az identitása, a lelki világa, vagy az öltözködési stílusa? :D

Minőségi ajándék, köszöni szépen!
Ha nem tetszik, nem kötelező használni - spóroljon egy Envy-re, vagy Mac-re. Az élet kemény.

Soha nagyobb csapás ne érje azt a kölköt... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36527) Silvestris válasza Borote (#36525) üzenetére


Silvestris
tag

Hát nem volt olcsó, de viszont egy év alatt megadta magát a zsanérja, továbbá a CIO-nk kis híján frászt kapott, amikor meglátta őket, mert felügyeleti szempontból katasztrofális volt. Azóta átálltunk Elitebook-okra, többek között van egy kazal 2560p is, nekem meg egy 2570p. Azért is mertem bevállalni a 2560-ast, mert ami bírja a kollégáimnál az ománi sivatagot, az vélhetően otthon is megállja a helyét.

(#36528) modflow


modflow
veterán

Van egy Lenovo Y580-asom, új.
Az energiaellátást hogy kell belőni, hogy jó legyen?

2 óra alatt lemeríti nekem. Azt se értem, hogy a WIN8 is csinál egy energiagazdálkodást, az energiatakarékosan van, meg a Lenovo saját menedzser progija is.

Most ezek együtt hogy működnek? Mi lehet a baja?

(#36529) Silvestris válasza AxBattler (#36526) üzenetére


Silvestris
tag

Jé, még valaki, aki -hozzám hasonlóan - nem olvasta Feldmár Tamás munkásságát :) a tizenévesek súlyos lelki problémáiról és azok kezeléséről. De ez már nagyon off topic, mindenesetre köszönöm a megerősítéseket mindenkitől, mert a pszichológiai aspektusokon túl (amik nem elhanyagolandóak, nem akarnék viccet csinálni a dologból), mindenki csak jókat mondott. Marad a HP 2560p, aztán ha nem tetszik a gyereknek, legfeljebb kisorsolom a hozzászólók között. Mármint a gépet, a gyerek marad.

(#36530) Borote válasza Silvestris (#36529) üzenetére


Borote
addikt

"legfeljebb kisorsolom a hozzászólók között" - ez nagyon jól hangzik :DDD

(#36528) modflow:
http://prohardver.hu/tema/azonnali_notebookos_kerdesek_oraja_2/friss.html

(#36531) AxBattler: ammeg a másik :D

[ Szerkesztve ]

(#36531) AxBattler válasza modflow (#36528) üzenetére


AxBattler
félisten

Van saját topikja.

(#36529) Silvestris
Ez a jó hozzáállás!
És aki többször szólt hozzá, annak nagyobb is az esélye. Értem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36532) Dhampir válasza Silvestris (#36529) üzenetére


Dhampir
félisten

legfeljebb kisorsolom a hozzászólók között

Akkor én is hozzászólok valamit. :D

Szerintem ezt a gépet mi nem látjuk itt, remélhetőleg.

[ Szerkesztve ]

(#36533) modflow válasza AxBattler (#36531) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!

(#36534) mrdan206


mrdan206
tag

Üdv nektek.
1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Ráérős, 1-2-3 hét.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 100-120
(3) Felhasználási kör? Netezni, filmezni.
(4) Játékra használnád-e? Semmiképpsem.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Tartósság.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Nem tudom ilyen árkategóriánál leheséges-e ilyen..
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Ahogy az árba belefér.
(8) Notebook tömege? Mindegy.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Mindegy.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? hdd:500gb min. Ram: 4 gb min.
(11) Egyéb kívánság? Esetleg 3.0 USB de nem fontos.
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem.
(13) Eddig kinézett notebookok? Még nem néztem konkrétat.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Inkább az új.

Kamionba kellene, így az akkumlátor minőségre nem tudom oda lehet-e figyelni.Remélem tudtok segíteni! Köszi ! :)

[ Szerkesztve ]

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#36535) Chaser válasza mrdan206 (#36534) üzenetére


Chaser
titán

125k körül egy fuji AH532 3 év garral i3-mal, vagy egy A512 pentiummal 100k körül, arra 2 év gari van, 6-8k +1év bővítés. Kicsit kipótolod későb és egy SSD-t mellérakva pörgős gép lesz.

Ha kamionban használod autós töltőt kell venni mellé.

szerk: És akkor mindenképp ajánlott egy SSD. Az nem érzékeny a rázkódásra, ellentétben a HDD-vel. A gart kibővíteni egy évig lehet, tehát később is megteheted. Arra mindenképp ajánlott beruházni ha A512 mellett döntesz. Neked amúgy elmondásod alapján az bőven elég lesz.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36536) LaptopSystem válasza SeniorTilla (#36519) üzenetére

ez a HP2560P kifelezetten ajánlott lányoknak fiuknak egyaránt,nem fog csalódást okozni abban biztos vagyok!

(Nálunk az asszonynak tetszik:) )

és igen is meglehet vele jelenni bárhol,mert igen csak mutatós kis laptop, a strapabíróságát meg ne firtassuk, mert ennél nem igazán van jobb ezért az árért!

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#36537) LaptopSystem válasza privacy99 (#36521) üzenetére

fogtál már ilyet a kezedben vagy csak képen láttad?

a Sony az tényleg csak mutogatni jó mert másra nem igazán való :)
ég és föld a különbség minőségben!

volt Sony laptopom nem egy nem is két darab tudom miről beszélek!

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#36538) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Rokonomnak (fiú) kellene egy laptop, egyetemre megy szeptemberben.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Július-augusztusban.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
100K-ja van rá jelenleg, de szülei valamennyit be tudnak pótolni. Még nem tudni, mennyit, ezért 3 ársávot adnék meg: 1.: max. 120K, 2.: max. 140K, 3.: max. 160K.
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Tervező programok: autocad, edgecam, solidworks. CAD/CAM programok még lehetnek, most ennyiről szerzett tudomást. Ezen kívül net, film, zene, tehát gépezős kikapcsolódás szokásos módon. :) Játék nem szempont, nem egy nagy játékos. Ezen kívül, letöltés, office, skype, FB, talán néha videó konvertálás, kis képszerkesztés.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Nem szempont, legfeljebb alkalmi szinten, nincsenek ilyen téren nagy elvárásai. Nem gamer gép kell. :)
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Középút lenne a legjobb. Megbízható gép kell (ez a fő szempont), csendes, hatásos hűtéssel. Bónusz ha átlagon felüli az anyagminősége.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Igen, jó lenne ha megoldható lenne otthoni utólagos bővítéssel, msata SSD vagy optibaybe normál sata-s, garivesztés nélkül!
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6"-os méretkategória.Felbontásból elég az 1366x768 is. Fényes, matt, mindegy.
(8) Notebook tömege?
Ha könnyebb, az pozitívum, de nem létfontosságú. Kisebb súly miatt ne spóroljunk ki belőle DVD-RW-t vagy az anyagot!
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nem kell oprendszer! Csak legyen meg a dobozában a driver lemez, vagy a gép honlapján a driverek.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Min. 500GB HDD, min. 4GB RAM, legyen benne DVD-RW!
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, VGA, USB portból legalább 3 db, ezekből legalább 1 db USB3-as, használható webkamera, mikrofon, megbízható wifi, aminek jó a hatótávolsága és nem dobálja el a jelet. Tehát nem csokizza össze magát ha otthagyom a routert és átmegyek a másik szobába, vagy lecsökken egyel a jelerősség egyetemi wifin. :)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Az említett tervező programok, és az alkalmi játék, konvertálás.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Eddig ez tetszett a srácnak, meg nekem is jó véleményem volt a márkáról, de beleolvastam a topicba, és nagyon nem ajánljátok az Asus-t. :S Ez a gép 2 hónapos használtam megvehető lenne 140K körül. Vélemény? GF610 elég karcsú szerintem, és még nincs benne CUDA sem.
(Lenovo Z500, Y570, G580, Y580, HP probook-okat ajánlotok ahogy látom.)
Tehát, a fenti célra, ezek közül melyik lenne jó? Más is jöhet, márka mindegy csak ne valami nagyon gagyit (Acert, Packard Bellt mellőzném). Ja, és boltot is ajánlatok please, mert nem nagyon vagyok otthon abban honnan érdemes vásárolni! :)
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Lehet használt is, de max. fél éves, még másfél év garral minimum, garipapír, számla, hibátlan, fullos! Ha új, akkor pedig legalább 2 év gari legyen rá!

Köszönöm & Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#36539) Chaser válasza s3toraph (#36538) üzenetére


Chaser
titán

1. A512 + garbővítés
2. AH532
3. AH532+SSD

Használtban meg 160k-ért éppen ki lehet fogni sok év garos üzleti gépeket is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36540) s3toraph válasza Chaser (#36539) üzenetére


s3toraph
senior tag

Ez Fujitsu nem? Nekem semmit nem mond a márka. Arra emlékszem hogy amíg a siemens-el együtt volt, nagyon rossz híre volt. Miért ajánljátok ennyire?
Ebben az AH532-ben GF 640 M LE VGA van?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#36541) LaptopSystem válasza s3toraph (#36540) üzenetére

mert a lifebook az egyik legmegbízhatóbb laptop :K

és ez komoly nem vicc,csak ajánlani tudom én is!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#36542) Carasc0 válasza LaptopSystem (#36541) üzenetére


Carasc0
őstag

Tökéletes lenne, ha az UEFI problémát tudná kezelni. De nem tudja szóval egy fekete pont. Én ezért adom el az A532-met. :O

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#36543) AxBattler válasza Carasc0 (#36542) üzenetére


AxBattler
félisten

Szervizesek nem tudtak segíteni?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36544) Carasc0 válasza AxBattler (#36543) üzenetére


Carasc0
őstag

Ott lett félbeszakítva a történet, hogy egy 50%-os eséllyel kellene felvinnem pestre, hogy BIOS frissítést tegyenek rá és akkor elvileg előjönnek azok az Opciók amivel az UEFI kikapcsolható. Épp néztem a HP Probook BIOS képességeit. Nagyon brutális. Lehet olyan képességekkel berelni hogy Hybrid Boot lehetőségek. Tudja azt a CSM-nek nevezett lehetőségeket is. Bámulatos. Én azt mondom megéri a csere egy Probookra.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#36545) s3toraph válasza LaptopSystem (#36541) üzenetére


s3toraph
senior tag

Értem. :)
dVGA nem kell a tervezéshez? Mert én nem találtam csak éppen 160K allat belőle GF620-al szereltet az AH532-ből, a többi ami árban allata van csak integrált VGA-s.

Jöhetnek még az ajánlatok! :K Legyen pár alternatíva a kezemben.
http://techkalauz.hu/laptop/tesztek/lenovo-ideapad-y570-teszt-57
Ez az Y570 nagyon durván jónak tűnik! :Y Szépen ki is lehet fújkálni ha porosodik, jól bővíthető, stb. Vélemények?
Ennek van valami utódmodellje ami most kapható, és hasolló minőséggel bír?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#36546) s3toraph válasza s3toraph (#36545) üzenetére


s3toraph
senior tag

5 perces limit.... :(((

Ezekről mit gondoltok?

Fujitsu Lifebook LH532

Lenovo IdeaPad G580AH

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#36547) Martin107


Martin107
tag

Sziasztok!

Valakinek van véleménye az ASUS K56CB szériáról?

"Ultravékony dizájn, maximális játékos teljesítmény!"

(#36548) privacy99 válasza LaptopSystem (#36537) üzenetére


privacy99
senior tag

Látom nem sikerült értelmezni, nagybetűvel kiemelném a lényeget az egészből: DESIGN tehát senkit nem érdekel hogy szétesik a kezemben vagy az atombombát is rajta robbanthatod, a kinézetről beszélünk, mert az rossz annál a gépnél egy 17 évesnek, míg a Vaio-k sokkal jobbak ebből a szempontból. Egyébként fogtam már, de sosem használtam. De mindegy engem nagyon nem érdekel, felőlem lehet egy undormány is az a gép, csak ebben a korban lányoknál máshogy vannak az értékcsúszkák állítgatva. A design olyan 90%-on áll. Minden más a 10-ben van benne.

Kívánom, hogy azért tetsszen neki a gép. Az emberek különbözőek.

[ Szerkesztve ]

(#36549) AxBattler válasza privacy99 (#36548) üzenetére


AxBattler
félisten

Látom, neked volna címeznem ezt a hozzászólást... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36550) premete válasza AxBattler (#36549) üzenetére


premete
veterán

Nőknél ne keress logikát, hogy milyen laptopot vesznek, egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy 90% a szín, 9% a forma, a maradék 1% az a hardver, anyaghasználat, tartósság, garancia, stb. :D

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.