Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#35551) runner 125 válasza B-L-A-C-K (#35541) üzenetére


runner 125
nagyúr

SK trükkös bolt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35552) AxBattler válasza metaksza (#35543) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo G580AH

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35553) Borote válasza B-L-A-C-K (#35549) üzenetére


Borote
addikt

Echte lengyel a gép... ami a szlovák áfát úgy egészen érdekessé teszi :DDD

(#35551) runner 125: ez szerintem annál bonyolultabb, hogy csak SK legyen...

[ Szerkesztve ]

(#35554) pocokxx válasza metaksza (#35543) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Bár én nem vagyok túlságosan benne, de valószínű, hogy Lenovo G580 lesz a neked való noti.

Látom már közben kaptál választ...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#35555) realee


realee
tag

Sziasztok! Egyetemre készülődök és igazából ahhoz keresek notebookot.

- 15 colos kijelző
- min. 500Gb winchester
- legalább 4Gb ram, de jobb lenne a 8Gb
- minél jobb aksi

Jegyzetelésre, netezésre, meg néha játékra (Football Manager játékok, DOTA 2, Civilization 4, Hearts of Iron, Crusader Kings 2, meg hasonlók) kéne.

A keret kb. 200e Ft lenne, de 180e körül lenne a legtutibb.

3 jelöltem van eddig, Dell mind a három, de ha tudtok más megbízható márkát (garanciaügyben főleg) akkor bátran várom az ötleteket!

1. jelölt
2. jelölt
3. jelölt

(#35556) AxBattler válasza realee (#35555) üzenetére


AxBattler
félisten

Ne is fáradj... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35557) realee válasza AxBattler (#35556) üzenetére


realee
tag

Azóta láttam, csak nem tudtam már szerkeszteni a hsz-t... ez a Lenovo jónak néz ki, akksi időtartamról lehet tudni valamit? illetve a Lenovo garanciáztatás mennyire jó?

(#35558) metaksza válasza AxBattler (#35552) üzenetére


metaksza
tag

Köszi!

(#35559) AxBattler válasza realee (#35557) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem olyan max.4-4,5 órára számíthatsz az NBC teszt alapján, mivel az i3-nak jobb az energiagazdálkodása.

Lengyelországba viszik szervizelni, futárral: eddig írtak róla hideget-meleget, de valószínűleg már normálisabbak.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35560) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintetek csak ha netezek, mennyit kéne kb elmenni a gépnek aksiról? G580.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35561) Tikakukac válasza AMD Power (#35560) üzenetére


Tikakukac
titán

Topikjában biztosan tudják, elég sok ilyen gép van forgalomban, tippelni nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35562) privacy99 válasza AMD Power (#35560) üzenetére


privacy99
senior tag

Ez sokmindentől függ: fényerő, hőmérséklet, a netezés youtube + flash játék vagy csak PH! olvasás, fut-e valami a háttérben..stb.

[ Szerkesztve ]

(#35563) stratova válasza AMD Power (#35560) üzenetére


stratova
veterán

Egyrészt Lenovo téma másrészt ez.

(#35564) Hidan666


Hidan666
csendes tag

Hali!
En egy gamer laptopot szeretnek beszerezni. max. 150.000-ert. Amit szeretnek rajta csinalni, az jatek(League of Legends, Vindictus, Dota2) es esetleg streamelni, bar ez elhagyhato opcio. Jelenleg egy acer e525-om van. Fontos meg, hogy ujonnan vennem.
Mit tudnatok nekem ajanlani?

(#35565) Tikakukac válasza Hidan666 (#35564) üzenetére


Tikakukac
titán

G580 Lenovo fronton és talán NP370 Samutól a megoldás. Vagy vársz és talán lesz G500 is hamarosan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35566) Hidan666 válasza Tikakukac (#35565) üzenetére


Hidan666
csendes tag

koszi, a G580-bol melyik konkret tipust es melyik boltban ajanlanad?

(#35567) runner 125


runner 125
nagyúr

Mai meglepi:
Vostro 3460 i7-3612QM, GT630M. Felhívtam direkt a disztribútort, h van-e benne mSata támogatás, megerősítették írásban és telefonban is, h van. 256gb-s SSD berendel.
Gép kicsomagol, bekapcsol, BIOS-ban olvasható volt az mSata, de none státuszban. Gondoltuk szétkapjuk, azért megnézzük. Az mSata csatinak a lapon csak a hűlt helye volt. :D
...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35568) Tikakukac válasza Hidan666 (#35566) üzenetére


Tikakukac
titán

Típus-bolt kombó de ahogy jólesik.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35569) AxBattler válasza runner 125 (#35567) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem lehetett olcsó, remélem visszaveszik... :U

(#35568) Tikakukac
Vagy 10k-val olcsóbban...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35570) Tikakukac válasza AxBattler (#35569) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha játszik apró akkor esetleg, de boltról volt szó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35571) Hidan666 válasza Tikakukac (#35568) üzenetére


Hidan666
csendes tag

rendben, koszi a segitseget :)

(#35572) AMD Power válasza Hidan666 (#35566) üzenetére


AMD Power
titán

GT635 VGA-t vedd mint az enyém az baba. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35573) spyduck válasza AMD Power (#35572) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt van a Radeon HD8750M összehasonlítása a GT635 és HD7670M-el: [link]

(#35574) Peddy789


Peddy789
őstag

Acer Aspire V3-571G-53238G1TMakk lapto erről mi a vélemény? elég erős a 211ezres lenovo z500-nál erősebb a gpuja ahogy nézem ráadásul 4gigás

(#35575) Tikakukac válasza Peddy789 (#35574) üzenetére


Tikakukac
titán

Szép fényes, meg 4 gigás meg izé. Nem nyerte el tetszésemet ez sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35576) brumi1024 válasza Peddy789 (#35574) üzenetére


brumi1024
veterán

A gpu-ja csak azzal a minimális órajelemeléssel jobb a gt645m-nél, a 4gb ram egy ilyen karinál meg a parasztvakításon kívül semmire nem jó. Az asztali 7970-et 3gb rammal szerelik... Én a helyedben maradnék a Z500-nál, és hagynám ezt a lakktengert, jobban jársz.

(#35577) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok.
Szüleim szeretnének egy új laptopot vásárolni. Már nagyon nem vagyok otthon ebben a témában, szóval inkább hozzátok fordulok segítségért.
Maximális keretösszeg: 150k
Kijelző mérete: 15.6
Notebook súlya: nagyon nem számít mivel nem sokat lesz hordozva.
Felhasználási kör: internetezés, semmi komoly játék vagy akármi...
Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény? A kettő között valahol :))
Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred? Windows-zal lenne a legjob.
Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége? HDD: 500GB, RAM: 4GB

Eddigi gyors keresés eredménye:
[Dell Vostro 2520]
[HP Pavalilion G6]

A segítséget előre is köszönöm! :)

(#35578) brumi1024 válasza Devdi (#35577) üzenetére


brumi1024
veterán

G6-ot felejtsd el, gyenge minőségű darab, másrészről ha nem lesz játék csak hátrány a dgpu. A Vostroval nem találkoztam, notebookcheck szerint nem rossz, de nem is kiemelkedő. Én javasolnék egy A532-t, és a 150k-ba belefér még egy SSD vagy egy oprendszer is. A garibővítés 3 évre 8k környékén van. Vagy 3 év garival Ivy i3-al AH532.

(#35579) Chaser válasza brumi1024 (#35578) üzenetére


Chaser
titán

Itt speciel 2 év gart írnak, de ezért az árért 3 évvel szokott menni az tény.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35580) brumi1024 válasza Chaser (#35579) üzenetére


brumi1024
veterán

Igaz, észre se vettem. A Laptopszalonnál 3 év garival volt, de most nincs nekik. A legtöbb helyen viszont két év garival adják.

(#35581) Borote válasza Chaser (#35579) üzenetére


Borote
addikt

Teljesen változó, hogy 2 vagy 3 év garanciával jön, azon múlik, hogy a nagyker vagy a bolt alapból bővítette-e :)

(#35582) Chaser válasza Borote (#35581) üzenetére


Chaser
titán

De az áron meg szokott látszani, ennyiért 3 évvel illik. 130k alatt belefér a 2 év is. Szerintem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35583) AMD Power válasza spyduck (#35573) üzenetére


AMD Power
titán

Sok különbség nincs a GT635 és HD7670M között. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35584) attiati


attiati
veterán

Alfa156-on kívül kinél lehet megnyomkodni személyesen bp-n sok-sok dell, hp, lenovo 12-14"-os üzleti gépet? Egy csomó érdekelne (x200-300, E4200-4300-6400, 2xxxp) Elmennék őhozzá is, de úgy látom, hogy ezek közül sok nincs nála most.

Csak személyesen tudnám eldönteni, hogy kell e trackpoint, 12-14" közül mi legyen, stb...

(#35585) Tikakukac válasza attiati (#35584) üzenetére


Tikakukac
titán

Ó, ne fáradj, én meg tudom mondani :B

x200-300-é jó, a többié nem. Én cserélgettem a Delleken meg HP-kon is a kupakot, hátha, de egyszerűen annyira merevek és kényelmetlenek használni, hogy nem. Most van a Samunak is ilyen új üzleti valamije, azon is borzalmas, ez van.

Vagy a tulajokat felkeresed, csak ugye idő :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35586) btudos válasza Tikakukac (#35585) üzenetére


btudos
veterán

Én még az új Elitebookok trackpoint-jával tudtam kibékülni, a 8470p-n próbáltam, pár órát használtam, és nem volt annyira jó mint a saját T430-amé, de nem hagytam ott zokogva a cuccot (hozzá tudtam volna szokni), mint a Delleknél annak idején.

De régebbi HP modellekkel nincs túl sok tapasztalatom, csak azt tudom hogy a Dellek mindig is borzalmasak voltak ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35587) attiati válasza Tikakukac (#35585) üzenetére


attiati
veterán

Akkor is meg kéne néznem/ nyomkodnom párat, látni kéne. A méret miatt meg főleg, hogy mekkora a billentyűzet, és melyik kijelzőn mennyire tudom elolvasni az adott felbontást.
Hiába olvasgatok itt fórumon, csak egyre nehezebb. Zsákutca, mert mindenki másra esküszik, nem jutok 1-ről a 2-re.

[ Szerkesztve ]

(#35588) runner 125 válasza btudos (#35586) üzenetére


runner 125
nagyúr

Van az E6530-amon is, de nem szoktam használni.
Viszont, pár próbát követően úgy gondolom, h teljesen jól jár. Nyomásérzékeny, ahogy próbálgattam jól leköveti a navigációs irányaimat. Ha, kell gyors, ha kell finom.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35589) Tikakukac válasza btudos (#35586) üzenetére


Tikakukac
titán

2510 és 2530 volt nálam több is. Anyaga finom, szép tényleg, de a trackpoint az nagyon nem.

attiati: A 15,4"-es gépemen mm pontosan akkora a bill, mint a 12"-os gépemen, itt nem szoktak kurtítani a jobbak, hanem teljesbe kitolják.
Felbontásban meg *800 van nagyobb alig, kisebb meg abszolúte nem. Mondom, ezt marha rövidre lehet zárni, igaz, nekem volt szerencsém kb. mindegyikhez, van amiből többet is nyomtam, de már paraméterek alapján is lehet kilőni a gépeket. DDR2 ram miatt HP-k kiestek, aztán jött az AFFS és söpörte a Delleket is. Mikor már túl voltam 10k hsz. olvasásán, akkor egyenes út vitt x200s-hez ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35590) attiati válasza Tikakukac (#35589) üzenetére


attiati
veterán

És kell egyáltalán a (jó) trackpoint? Vagy a trackp-s notikon nincs tapipad? (most olvasom, hogy x200-x300-on nincs) Életemben nem használtam még trackp-t, nem tudom mennyire hiányozna a tapi. Billenytűzet mérettel kapcsolatban meggyőztél.

12"-on azért előforul 1024*768-as felbontást is. Illetve egyik-másik 14"-ban cserélt kijelzőn 1440*xxx felbontást. Premete írta, hogy egyes delleknek nagyon jó a fényereje, lenovoknál jóval jobb. Ez is érdekelne, mert használnám szabad ég alatt. DDR3 nem ártana.
AFFS egyelőre nem mond semmit, youtube-on látom, hogy jóval jobbak a betekintési szögek és színek, de alapból ez a panel van X200s-ben? Mert ha nem, akkor nem fogok panelt cseréltetni (tökre elvoltam a samsung notim fos minőségű tn paneljével rém szar betekintési szögekkel :) )

[ Szerkesztve ]

(#35591) Borote válasza attiati (#35590) üzenetére


Borote
addikt

A Trackpointban én annyit tudok segíteni, hogy annó amikor megvettem a T60-t, kb negyed óra alatt hozzászoktam, és utána annyira megszerettem, hogy azóta is csak azt használom :) Úgyhogy már asztali gépen is ILYET használok ;]

Persze ez erősen szubjektív, nincs rá garancia, hogy Te is szeretni fogod. Az X-es ThinkPad-eken (x200 és vissza) nincsn TouchPad csak TrackPoint... és sosem hiányzott az előbbi :)

Felbontásból nekem pl pont kényelmes az 1400x1050-es felbontás 12"-on :)

[ Szerkesztve ]

(#35592) Tikakukac válasza attiati (#35590) üzenetére


Tikakukac
titán

x201-től van tapipad. Nekem nem kéne, ha van hely akkor külső egerezek, mert az a legjobb, ha nincs, akkor meg a tapipad is kényelmetlen lenne. De emberfüggő. Akinek bejött az azt használja, van akinek nem. egyénfüggő.

Gépfüggő pedig a panel. Azért az a 768-as felbontás 4:3-as gépet takar, ami ebben a korban már senkinek sem volt, 16:10 meg 16:9 van/volt.
1440-es panel van x200-ban is, olyat kell venni. Vagy Dellekből is van konfigolhatós, bütykölős dolog. 2530p-ig DDR2 van.

Gyárilag az AFFS Tablet kijelző, wacomos érintéssel, üveglappal. Ebből mi rendeltünk be egy nagyobb csomagot és cserélgettük ki. Ha mondjuk ennyire nem zavar akkor felesleges, én megbolondultam a TN-től.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35593) decens


decens
tag

sziasztok!

érdeklődni szeretnék, hogy mi az aktuális bestbuy a 130e ft környéki kategóriában.
a főbb praméterek: játék nem lesz, inkább általános "irodai" jellegű felhasználás. net, office, kis photoshop (nem rajzfilmek animálása, meg 1000csilliárd gigapixeles fotók effektezése, szóval nem kell révületbe esni), ilyesmik. 15,6", nem kell nagyobb. használt nem játszik, oprendszer nem kell.

tavaly ősszel volt az ediginél egy elég jó akció a probook 4535s-re. na, most is valami hasonló, olcsósított gépet keresnék. a probook nem feltétel, jöhet bármi más is, ami most frankó áron van. csak egy példa volt.

thx.

[ Szerkesztve ]

(#35594) premete válasza decens (#35593) üzenetére


premete
veterán

Pedig irodai célokra a használt üzleti a "bestbuy", főleg ha a pénztárca nincs nagyon kitömve.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#35595) pocokxx válasza decens (#35593) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Fujitsu Lifebook AH532

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#35596) decens válasza premete (#35594) üzenetére


decens
tag

ezzel én tisztában vagyok - viszont a csajnak, aki laptopot akar vásárolni, ezt hiába magyaráztam már több alkalommal is. többet nem tudok érte tenni.
130 a max, de ha van kevesebbért is jó, nyilván annak is örülni fog.

(#35597) AxBattler válasza decens (#35596) üzenetére


AxBattler
félisten

Most is lehet kapni 4545s-es Probook-ot 130k-körül, de talán egy Fujitsu A512 is jó irodai célokra 100k-ért +6-8k a +1 év garibővítés.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35598) AMD Power válasza AxBattler (#35597) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor mar inkabb az A512 szerintem is.:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35599) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.

Net mellé igénylehetek egy laptopot szerintetek a 3 közül melyiket válasszam? Általános felhasználásra kell,net,film,zene.Inkább a tartósság,sebesség érdekelne jobban.Gondolom a hp a leggyengébb de 20k van olcsóbb azért ezt is nézzétek.Köszönöm! :R

1 HP 650

Intel® Celeron® B820 (1,70 GHz, 2 MB L3 gyorsítótár, 2 mag)
Merevlemez 500 GB 5400 f/p SATA II
Memória 4 GB 1600 MHz DDR3 SDRAM
Kijelző 39,6 cm-es (15,6"-es) LED-háttérvilágítású HD tükröződéscsökkentő (1366 x 768)
Operációs rendszer magyar nyelvű Windows® 8
Grafikus vezérlő Beépített Intel® HD grafikus rendszer
Optikai meghajtó DVD+/-RW SuperMulti DL
Beépített kamera és mikrofon Van
Csatlakozások 3x USB 2.0, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x sztereó fejhallgató-/vonali kimenet, 1x sztereó mikrofonbemenet, 1x VGA, 1x tápcsatlakozó, 1x SD/MMC
Billentyűzet nyelve Magyar
Vezeték nélküli kommunikáció Ralink 802.11b/g/n (1x1)
Akkumulátor 6 cellás (47 Wh) lítiumion, legfeljebb 6 óra élettartam
84900ft

2 Lenovo G580

Processzor Intel Pentium B960 DualCore 2,2GHz
Merevlemez 500 GB
Memória 4 GB DDR3 (1 x 4 GB) 1333 Mhz
Kijelző 15.6” HD kijelző (16:9-es arány, 1366 x 768 képpont) fényes, WXGA
Operációs rendszer Telepítéskor vagy Magyar vagy angol nyelvvel választható Microsoft® Windows 8
Grafikus vezérlő Integrált VGA
Optikai meghajtó DVD +/- RW
Beépített kamera és mikrofon Van
Csatlakozások 2 x USB3, 1 x USB2, 1 x HDMI, 1 x Ethernet, VGA bemenet, mikrofon, sztereó, fejhallgató-/vonali kimenet
Billentyűzet nyelve Magyar
Vezeték nélküli kommunikáció non-Intel WLAN (802.11 b/g/n)
Akkumulátor 6 cellás lítiumion
104900ft

3 Samsung Series 3 350V5C

Processzor Intel® Pentium® B970 (2 MB cache, 2,30 GHz)
Merevlemez 500 GB
Memória 4 GB DDR3, 1333 MHz
Kijelző 15,6"-es HD LED (1366 x 768), tükröződésmentes
Operációs rendszer Magyar nyelvű Microsoft Windows 8 operációs rendszer
Grafikus vezérlő Intel® HD Graphics
Optikai meghajtó DVD +/- RW
Beépített kamera és mikrofon Van
Csatlakozások 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 3-in-1 memóriakártya-olvasó (SD, SDHC, SDXC), 10/100/1000 LAN
Billentyűzet nyelve Magyar
Vezeték nélküli kommunikáció WLAN (802.11 b/g/n), Bluetooth v4.0
Akkumulátor 6 cellás lítiumion
104900ft

(#35600) AxBattler válasza lajosx (#35599) üzenetére


AxBattler
félisten

A G580-at javasolnám, bár a Samsung sem rossz a matt kijelzővel, de a zsanérját egy kicsit gyengének mondják. A HP erősen felejtős.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.