Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#35501) DeFranco válasza Pocok256 (#35500) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Innen szeretnék annak a kedves tagunknak köszönetet mondani, aki bagóért eladott nekem egy S-PVA Samsung 970P monitort anno, azóta is imába foglalom a nevét minden hazaéréskor.

Hát akkor nem aggasztom magam, hazamegyek, telepítek, és ha elfogadhatóságon belül marad, akkor így hagyom, nem vakarózok. :) Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#35502) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

Egy nagy kérdés, kettő közül melyiket válasszam:

Dell 3521

avagy

Fujisu Lifebook A512

(#35503) Tikakukac válasza DeFranco (#35495) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát én 2%-ot nem veszek észre, pedig nem kispályás paneles gépeim vannak úgy általában.

Amúgy bőven lehet olyan fos, sőt még rosszabb is. 5110 lakótársnak olyan hitvány, hogy fokonként kell tekerni, mert invertál. Na az az igazi fostenger.

Bolt és emberfüggő, hogy ki mit és hogyan hord össze, mutat be stb., ez a 14 napos vagy menni dolog ez elviekben nem változott, ha boltba is kéred akkor élnie kell, az számít, hogy neten történjen a shopping.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35504) DeFranco válasza Tikakukac (#35503) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó, lehet nem 2%, akkor legyen "kicsi". :D Tökmindegy, érted. Én csak becsültem, te meg nem látod, kénytelenek vagyunk ilyen fogalmakkal operálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#35505) Tikakukac válasza DeFranco (#35504) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyilván ha látnám akkor mondanék rá valamit, így csak tippelgetek én is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35506) DeFranco válasza Tikakukac (#35505) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha gond lesz, lefotózom, de 90% hogy okafogyott lett a kérdés, meglátom otthon napfényben meg sötétben mit mutat. Ha valami van szólok :) Elég fáradt is most a szemem, nem aludtam, ezért nem is látok tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

(#35507) pocokxx válasza metaksza (#35499) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Első hozzászólás kérdéseire válaszolj, és kapsz ajánlatot.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#35508) Chaser válasza kerlac (#35502) üzenetére


Chaser
titán

Az A512 sokkal jobb minőség. Celeronos verziója is van, legutóbb talán ipon és usanotebooknál láttam 83k-s áron 2GB rammal. ' év garkiterjesztés 6-8k, tehát 3 év garival is alig kerül többe mint a dell 3521. 2GB ramot meg aprópénzért kapsz apróról:) Cpu-ja meg erősebb mint ami a dellben van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35509) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Vennék egy laptopot.
az 150.000Ft ig
1.[link]
2.[link]
Vagy valakinek másra ötlete?
Office alkalmazásra film nézésre.
facebookos játékokra .
Egyenlőre ezeket találtam. Melyik legyen?

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#35510) runner 125 válasza netkoo (#35509) üzenetére


runner 125
nagyúr

Facebook-os játékra teljesen felesleges a dGPU, de ha egyéb játék is lenne, akkor a Z500 sokkal jobb vétel a linkelteknél.

De, az említett célra ez az egyik legjobb választás, vagy mondjuk egy Travelmate.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35511) netkoo válasza runner 125 (#35510) üzenetére


netkoo
senior tag

Na jó egy kis TB azért lehet mert azt nagyon szeretem.Meg távmunkára de ahhoz jo net kel nem?

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#35512) AxBattler


AxBattler
félisten

Valaki erre esetleg?

És egyébként ajánlanátok az L420-at (az árától most tekintsünk el)?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35513) Borote válasza AxBattler (#35512) üzenetére


Borote
addikt

Én a garancia miatt Latitude-ot vennék szerintem... De ha jó áron jutsz hozzá, akkor minden további nélkül - hogyan is akarsz eltekinteni az ártól? Minden csak azon múlik :D
Illetve annyira nem egyértelmű a döntés, mert az UltraNav-ot én NAGYON szeretem :B

[ Szerkesztve ]

(#35514) AxBattler válasza Borote (#35513) üzenetére


AxBattler
félisten

Én a kasztni minőségére, merevségére lennék kíváncsi, mert nem igazán tudom belőni: E5520, Probook 6-os széria?

Az ár annyiban nem számít, hogy inkább más gépekhez viszonyítanám, aztán majd eldöntöm, hogy jó vétel-e.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35515) runner 125 válasza AxBattler (#35514) üzenetére


runner 125
nagyúr

A ProBook 6570b teteje műanyag, összességében szerintem az E5530 fölötte van kicsivel, pláne ha az NBD garanciát is nézzük.
Elég sok garanciális, szélsőséges példát láttam már, ahhoz h, h ne becsüljek meg egy Dell NBD-t.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35516) AxBattler válasza runner 125 (#35515) üzenetére


AxBattler
félisten

Félreértesz, én az L420-hoz képest kérdeztem, hogy hol állnak ezek. :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35517) Chaser válasza AxBattler (#35516) üzenetére


Chaser
titán

Minőségben nem valószínű hogy jobb, a dell valami trimetalból van. Garanciája meg biztos hogy jobb. Mint gép, nem lenne rossz az L420 se, csak hát van még ott több tényező is amit nem árt nézni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35518) AxBattler válasza Chaser (#35517) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, akkor mit vennél még figyelembe?
Ár, garancia most nem játszik - azt én is fel tudom mérni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35519) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Üdv
Noti vásárlás előtt állok és a segítségeteket szeretném kérni.
-95k
-15col, 1366x768 vagy nagyobb, matt
-tömege 3kg alatt
-office, netezés, filmezés ( játékra nuku lesz a használat, még az intel igp is elég )
-mindenféleképpen a megbízhatóság a fontosabb
-ingyenes oprendszerel v oprendszer nélkül
-minimum 4gb ram, 500gb vinyó
-hdmi, usb3, jólenne egy jobb aksiidő, hűvös és halk működés, jó anyaghasználat, ne essen szét ha ránézel
-eddig ezek lettek kinézve LINK LINK
-sürgős lenne a vásárlás
-kizárólag csak új laptop jöhet szóba, papíros garanciával

Előre is köszönöm a segítségeteket :R

Békesség, boldogság! x)

(#35520) Tikakukac válasza Wikoo (#35519) üzenetére


Tikakukac
titán

Fuji A512 és kb ennyi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35521) zsole84


zsole84
senior tag

Laptopvásárlás előtt állok. HP Probook 4545s [link] laptopról mi a véleményetek? Anyagminőség/hűtés, Proci + vga párosítás tekintetében rendben van? 140.000 Ft reális ár lenne érte?

Lemaradt: Minőség lenne az elsődleges, illetve internet, film/ néha játék ( Simcity5, Mass Effect, Dio3) menne rajta.

[ Szerkesztve ]

(#35522) Chaser válasza AxBattler (#35518) üzenetére


Chaser
titán

Attól hogy fel tudod mérni, játszik :P mindkettő uo. fontos mint a gép felépítése és hw-e.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35523) AxBattler válasza Chaser (#35522) üzenetére


AxBattler
félisten

Rendben, nyertél. Nem vitatkozom. :P
Szóval akkor mi a véleményed a gépről? Alfától lenne 125k-ért...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35524) premete válasza AxBattler (#35518) üzenetére


premete
veterán

Szerintem érdemes lenne azt körbejárni, hogy miért olcsóbb kb. egyharmaddal, mint a T420-as: ahogy a Dell 6xxx/5xxx-ek esetében is hasonló az arány, azoknál tapasztaltam a különbséget, illetve Elitebook és Probook között is. Ha már Elitebook, éppen egy HP Elitebook Folio 9470m vételén filózok, de egyre inkább lebeszélem magam róla, pedig olcsó lenne:
+-ok a többi ultrabookhoz képest:
- dokkolható
- belső wwan
- háttérvilágításos billentyűzet
- matt kijelző
Eddig ok, de most jön a "feketeleves"
- ugyanúgy 24mm, mint a mostani e6230-asom
- hiába erősebb a cpu, még mindig jóval alatta van a mostaninak
- akkuidő kb. ugyanannyi
- kijelzője ugyanolyan gyatra TN, mint a többi Elitebooknak (~180 nit) a 6230-asom 300 nit IPS
Szóval, ilyen kérdéseket érdemes körbejárni szerintem.
Azért itt a link, akit érdekelne esetleg, és nem akar érte 684 ezret kiadni. :)
Alfánál meg tudod nézni, ki tudod próbálni, ennyiért nem rossz első blikkre.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#35525) AxBattler válasza premete (#35524) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!

Akkor amit észrevettem:
- nincs rollcage;
- másmilyen, de fém zsanérok;
- kicsit más billentyűzet, ami tetszik;
- képernyő alatti hangszórók;
- nincs usb3;
- kicsit ducibb ház.

És kb. ennyi, más különbség nem szúrt szemet.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35526) Creever válasza Borote (#35485) üzenetére


Creever
csendes tag

Sziasztok!

Nekem próbál segíteni Crey a notebook keresésben. :)
Asus zenbook UX32VD 13.3 ról mi a véleményetek? Állítólag van i7, 620M és 128/256SSD változatban is, de lehet hogy nem magyarországon... Mindenhol csak a sima hd4000-el és hybrid ssd/hdd kombóval látom. A kijelzőjét nagyon istenítik a fullhd IPS panel miatt.

Köszönöm a segítséget!

Eladó Sigma 8mm f/3.5 circular halszemobjektív - http://bit.ly/19AeSav

(#35527) Tikakukac válasza Creever (#35526) üzenetére


Tikakukac
titán

i5-el is jól fűtött, gondolom i7-el igazi sütöde ez is.

Egy gyors lista mi kéne és mennyiért jól jönne. Ja akkor ez megvan.

Hát ööö izé, igazándiból ez tényleg kutya kergeti a farkát, valakinek itt valamit le kellene adni, mert sok az igény.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35528) Borote válasza Creever (#35526) üzenetére


Borote
addikt

Meg tudod válaszolni a kiemelt hozzászólásban lévő kérdéssort? Az sokat segítene nekünk :)
i7-tel (ami továbbra is ULV processzor, így nem kell tőle hanyattesni, mert egyrészt nem négymagos, másrészt a normál i5 szintjén van) és dGPU-val izzik rendesen, úgyhogy nem különösebben alkalmas nagyobb terhelést igénylő feladatokra. iPonnál kapható.
Ez nem munkagép, hanem csicsagép :)

[ Szerkesztve ]

(#35529) Tikakukac válasza Borote (#35528) üzenetére


Tikakukac
titán

De csicsagépnek legalább nem rossz. De semmiképpen sem arra való amire most nekünk kellene.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35530) premete válasza Borote (#35528) üzenetére


premete
veterán

Nagyon túl vannak misztifikálva az i7 és "U" cpu-k: amíg a normál, 2/4-es i5/i7 között a különbség kb. 3%, addig a normál kb. 30%-kal erősebb, mint az "U" változatok, fogyasztásban szintén nem mérvadó a TDP-adat.
Ráadásul HD4000 esetén az "U"-sokban a gpu is 15-42%-kal gyengébb tesztadatok alapján.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#35531) Lacikaaaa


Lacikaaaa
csendes tag

Sziasztok

Tudtok valami minőségibb notebookot ajánlani az alábbi feltételek mellett:

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban? 150-200K
(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt? 15" , mind1 hogy matt vagy fényes
(3) Notebook súlya? nem lényeg
(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)? Szövegszerkesztés, netezés, kis játék.
(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény? valahol a kettő között
(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred? nem szükséges oprendszer
(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége? 1T HDD, 4 giga ram minimum.
(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) webkamera mindenképp legyen
(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)
(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1,5 hétenbelül
(11) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? csakis új

Ami nagyon fontos, hogy lány használná, tehát jó lenne a fehér szín.

Köszi

(#35532) btudos válasza Lacikaaaa (#35531) üzenetére


btudos
veterán

Lenovo Ideapad Z500 vagy Samsung NP370

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35533) Zozo33 válasza Zozo33 (#34139) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Sziasztok!
Lehetséges hogy laptopszalon.hu-n levették a 8k-ért a gari bővítést az a512-re? Mer 2 hete mikor vettem a gépet azt beszéltem meg az eladóval az üzletben, hogy majd hív ha sikerült elrendeznie.. most meg már a neten se látom, de lehet én vagyok vak. Amúgy bevált a gép, kösz az ajánlást mindenkinek!
(Amúgy meglepő volt, hogy mennyire nem tudták, h hogy is van ez a garibővítés a a boltban :) Mikor betelefonáltam akkor at egyik eladó azt mondta h ennyiért lehetetlen, biztos drágább lesz, amikor meg vettem a gépet a kollégájának meg én mutattam meg a a honlapukon, h mégis mire gondolok :D )

Xiaomi Redmi 4x

(#35534) runner 125 válasza Zozo33 (#35533) üzenetére


runner 125
nagyúr

Valószínű elfogyott a nagykerből, ezért kerülhetett le.
Debrecen?
Hívd fel őket újra szerintem, bár minden bizonnyal nekik sincs, ha a weben nincs fent. De, nem kell aggódni, biztosan lesz, s Fujitsu-knál amúgy is 1 éved van, h bővítést vásárolj.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35535) Zozo33 válasza runner 125 (#35534) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Jaja. Kösz az infót, nem tudtam ezt az 1 évet. Akkor ha majd bent leszek a városban, rákérdezem hogy mi a szitu.

Xiaomi Redmi 4x

(#35536) Kbali válasza Zozo33 (#35535) üzenetére


Kbali
nagyúr

Máshol is lehet vásárolni, kérdezd meg őket, hogy mi a különbség, ill. a menete a dolognak.

(#35537) balazs1006 válasza Zozo33 (#35533) üzenetére


balazs1006
csendes tag

Én pont ma beszéltem velük, és újra visszakerült az oldalra. Azért került le, mert elfogyott, de elvileg ma 11-től újra rendelhető. Így tehát boldogság :)

(#35538) Zozo33 válasza balazs1006 (#35537) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Köszi!

Kbali
Neked is!

Xiaomi Redmi 4x

(#35539) Peddy789


Peddy789
őstag

Helo, játékra kéne laptop,
200k körül nagyon nemlépheti tul
15"körül (normál méret)
suly mindegy
JÁTÉK
freedosal lenne jó nem akarok fizetni a winért
6-8giga memoria nemártana HDD mindegy
-
csak uj gép kéne 3év garancia nemlenne rossz dolog

(#35540) AxBattler válasza Peddy789 (#35539) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo Z500, vagy Dell 7520, de az első jobb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35541) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ez most vicc, vagy így le vagyok maradva az árakkal?

(#35542) btudos válasza B-L-A-C-K (#35541) üzenetére


btudos
veterán

Nem magyar gép. :U

szerk.: Bár a gyári garancia érdekes, valahogy nem kerek a történet.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35543) metaksza


metaksza
tag

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban? - 130 körül
(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt? - mindegy, amúgy 15' körül
(3) Notebook súlya? - mindegy
(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)? - Játék, munka is, videó renderelés, PhotoShop, internet.
(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény? - Teljesítmény, de hosszú távra terveznék.
(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred? - Lényegtelen
(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége? - Tárhely 500 GB felett, Ram jó ha nyolc, de minimum 4.
(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) - HDMI, de az már szinte mindenhol alap
(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni) [Acer] Lenovo vagy PB , de más is jöhet.
(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - egy hónapon belül
(11) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? - csak új

(#35544) Dicker válasza B-L-A-C-K (#35541) üzenetére


Dicker
őstag

Bolti garancia van, és szlovák áfa, meg tíz országból szerzett termékek. Van itt minden kérem szépen! :C

(#35545) B-L-A-C-K válasza btudos (#35542) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem magyar és a 2 év garancia valóban úgy van ahogy leírják azaz:

"Mit jelent a Dupla Garancia?

A garancia időn belüli meghibásodás esetén a telefonon vagy e-mailben történő bejelentést követően a PlazaMarket futár szolgálata INGYENESEN elszállítja a vásárolt terméket és az adott MÁRKASZERVÍZBE továbbítja azt. A megjavított terméket a PlazaMarket szervizes szakemberei a visszaszállítást megelőzően újra át ellenőrzi a terméket, hogy Ön csak is kizárólag olyan terméket kapjon vissza ami tökéletesen működik.

Így duplán garantáljuk, hogy a megvásárolt terméke kifogástalan állapotban kerül vissza Önhöz."

....akkor kit érdekel hogy nem magyar, 184-ért ha rendben van a bolt akkor elég jó vétel szerintem.

(#35546) btudos válasza B-L-A-C-K (#35545) üzenetére


btudos
veterán

Nem mondanám, hogy rendben van a bolt, de tény hogy garanciális szempontból a leírtak alapján tökmindegy, csak akkor gáz ha a bolt megszűnik.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35547) Borote válasza B-L-A-C-K (#35545) üzenetére


Borote
addikt

És kérdés, hogy trükköznek-e az áfával, és meglesz-e a bolt 1 év múlva is... Volt pár hasonló bolt, amik voltak egy ideig, aztán eltűntek, lásd tonervilag.hu
Ilyen sorszámmal lengyeleknél lehet gépet kapni, meg jóval kevesebb találattal a szlovákoknál és cseheknél. Lenegyeleknél amúgy 2600 zloty, ami 180 ezer forint.

Szóval az is lehet, hogy a lengyeleknél veszik, aztán szlovákoknál is megutaztatják, és úgy köt ki nálunk. Kíváncsi vagyok, hogy a billentyűzetét tekintve milyen lokalizációs :D

(#35548) 128bit


128bit
tag

Sziasztok
Laptopot szeretnék venni 60 ezer körül!
15-16 colost
Játékra és HD filmek nézésére szeretném használni ,azaz csak annyi érdekel,h hdmi legyen rajta !
Mit ajánlanak a mesterek?
köszi szépen

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#35549) B-L-A-C-K válasza Borote (#35547) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk most nézem i3-assal szereltet is árulnak, és tudtommal i5-i7-sel lehet csak kapni...

(#35550) btudos válasza 128bit (#35548) üzenetére


btudos
veterán

Gondolom nem új gépben gondolkodsz, gyűjts még egy kicsit, és vegyél egy Lenovo Thinkpad T500-at HD3650 dGPU-val.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.