Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#36801) brumi1024 válasza Mr.Wiking (#36799) üzenetére


brumi1024
veterán

Az általad korábban linkelt Fujitsu A512-őt.ó, vagy ha belefér a keretbe A532/AH532.

[ Szerkesztve ]

(#36802) gebro válasza runner 125 (#36800) üzenetére


gebro
aktív tag

Ha a topic elején lévőre gondolsz akkor a 36755 hsz-ben van.

Szivesen veszek minden tanácsot.

[ Szerkesztve ]

(#36803) #91016704


#91016704
törölt tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan jellegű kérdésem lenne, hogy laptop rendelése előtt mit érdemes megkérdezni az eladótól? (telefonon, házhozszállítás..)

(#36804) Szucsike2


Szucsike2
csendes tag

Sziasztok. Rövidesen szeretnék venni egy laptopot és ebben a segítségeteket kérem. Egy idelye nem igazán vagyok képben ezért írok nektek.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 250-290k
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
CAD, irodai munka, virtualizáció és egy nagyon kicsi játék
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Játékot csak félévente egy-kettőt kipróbálok de akkoris csak alacsony részletesség mellett
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? A kettő közt félúton egy egészséges középút
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Ha 7200RPM-es vinyó mellé nem tartom égetően fontosnak de a jövőben mindenképp bővíthető legyen
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Nekem a 15.6-os kategória jön be. Jó lenne a FullHD felbontás de nem létszükséglet
(8) Notebook tömege? Mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Windows 7 Professional 32 bit kell használnom. Ha nincs benne a laptop árában akkor ezt külön kell megvenni a keretből
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Legalább 4 GB RAM kell de ennél több fölösleges 32 bit miatt. Ha nincs SSD akkor a 7200 RPM-es winyót emelném ki
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) Digitális kimenet jó ha van a többi nem létszükséglet
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Virtualizáció, CAD és hasonló progik
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) [link]
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak új. ÁFÁs számla szükséges.

Fontos továbbá a megbízhatóság és a sok év garancia.

A válaszaitokat és a segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#36805) Dhampir válasza Szucsike2 (#36804) üzenetére


Dhampir
félisten

A DELL vagy a HP valamelyik Workstation típusú gépét neked találták ki.

Nézd meg ezt, hátha számlás.

Vagy Precisiont innen.

Nem fullHD-s HP Elitebook 8560w Mobile Workstation, de biztosan számlás.

[ Szerkesztve ]

(#36806) takacs1983


takacs1983
csendes tag

Hali. segítségeteket kérem laptop vásárlás ügyben. kinéztem egy SONY VAIO SVE1712C5E (17-es) fehér
A high-end szolgáltatásokat:
- Core i7-3632QM
- Samsung 840 SSD 250 GB
- 8 GB RAM-mal
- Windows 7 Ultimate

Kérném a véleményeteket h megéri-e megvenni 55ért. mi a jó és mi a rossz?
Előre is köszi!
üdv

(#36807) btudos válasza takacs1983 (#36806) üzenetére


btudos
veterán

55-ért? Mintha legalább egy 2-es, de inkább egy 3-as hiányozna :F Egyébként téma összefoglaló kérdéssorán fuss végig, akkor okosabbak leszünk.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#36808) brumi1024 válasza Szucsike2 (#36804) üzenetére


brumi1024
veterán

Miért kell W7 32bit? Elég nagy érvágás, ráadásul ma már nem nagyon adnak új gépekhez 32bites oprendszert. SSD-re utólag mindenképp érdemes bővíteni, a 7200rpm-es vinyót meg nem tartom előnyös választásnak. Egy nagyobb 1 tányéros 5400rpm-es nem lesz sokkal lassabb, sőt, cserébe olcsóbb. De egyik sem összehasonlítható egy SSD-vel.

Egyébként így elsőre Dell E5530 1080p kijelzővel, de ha mindenképp 32bites oprendszer kell akkor azt külön kell megvenni. Mondjuk így a keretbe belefér egy SSD is. Sajnos a komolyabb Dell E6530/Thinkpad T530 290k környékén van oprendszer nélkül szóval azok már nem férnek bele.

(#36805) Dhampir: A Precisionok onnan nem számlások. De az Elitebook jó a notebookstoreból. Alfáé meg nem új.

[ Szerkesztve ]

(#36809) Szucsike2


Szucsike2
csendes tag

Pár vállalati szoftver egyszerűen nem fut a 64 bites környezetben sehogy... De érdeklődtem Microsoftnál az ügyfélszolgálaton és elméletileg ha kapok a notebookhoz 64 bites oprendszert akkor a 64 és 32 bites rendszer átjárható. Azt ígérte nekem a csaj, hogy menni fog csak szereznem kell egy 32 bites Win7-et. Remélem így is lesz mert ha nem tuti felkeresem személyes elbeszélgetésre :)

(#36810) Nixon18 válasza brumi1024 (#36808) üzenetére


Nixon18
senior tag

Az elitebook tényleg jó és jól is viszi az ArchiCAD-et (ha jól rémlik arra kis kell), talán még sok is a Quadro benne

(#36811) takacs1983


takacs1983
csendes tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?1 hónapon belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?50000-60000
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)filmezés, internet
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?nem használnám játékra
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?minőség
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!ha van rá keret és bele fér az összegbe akkor igen
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?14-17 colosig, lehet fényes matt
(8) Notebook tömege?mindegy számomra
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?op rendszer nélkül
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?minimum Hdd: 120gb, RAM: 4gb, szeretnék optikai meghajtót
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)webkamera és HDMI
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)HP márkájú notebook-okat nézegettem
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?igen szóba jöhet használt is

(#36812) Dhampir válasza brumi1024 (#36808) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor marad az, amit harmadiknak írtam, pont ezért. :)

Nem új: 3 év helyett csak 2 év garancia van rá, de éppen ezért nem négyszáz ezerbe kerül. A keretbe bele kellene férnie.

(#36809) Szucsike2

Munkára én továbbra is Workstationokban lévő dGPU-t ajánlok, akkor is, ha néha elég a HD 4000.
Az alant említett 5530 nem egy szinten van egy grafikus munkaáálomással.

[ Szerkesztve ]

(#36813) Chaser válasza takacs1983 (#36811) üzenetére


Chaser
titán

Ennyiért csak használt gép van. Keresd alfa156 mestert, nála fél év garral vannak használt üzleti gépek.

szerk: A vaio kapcsán ugye csak kltői kérdés volt hogy megvedd-e 55k-ért? annyiért biztos nem adják, vagy elírás, vagy kamu. Nézd meg mennyibe kerül egy samu 250-es SSD mindjárt rájössz az okára.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36814) kuchera


kuchera
tag

Sziasztok!
Az a kérdésem hogy szerintetek egy dell 5521-es i5-ös vagy i7-es ulv procival kibír 7 órát akkuval használat közben? (A ph teszt ennyit írt videó lejátszás közben de ez nem tűnik reálisnak.)
A másik hogy megérné-e kivárni a haswell ulv -ket? (legkésőbb nyár végéig várnék)

Köszi :-)

Üdvözlettel: Kuchera

(#36815) AxBattler válasza kuchera (#36814) üzenetére


AxBattler
félisten

rudi írta egy másik topikban, hogy a kis/közepes haswell-ek úgy ősztől várhatóak.
Kétlem, hogy addig bírná, ezt a szintet a ki üzleti subnotik szokták hozni, de az NBC pl. 7 órát írtak a wlan-os szörfölésre, úgyhogy még így is elég jónak számít.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36816) TOZ


TOZ
addikt

Nu. Usatol most hoztam el a 165 ezres alap Latitudeot. Fakje.

(#36817) kuchera válasza AxBattler (#36815) üzenetére


kuchera
tag

Köszi a gyors választ! :)
Akkor ez a haswell már valószínüleg nekem kimarad ;)

Üdvözlettel: Kuchera

(#36818) bob011 válasza AxBattler (#36770) üzenetére


bob011
tag

Z585
"Ja, de elírták: nincs benne 7670m, csak igp."

Ezt az infót, hol találtad?

(#36819) AxBattler válasza bob011 (#36818) üzenetére


AxBattler
félisten

Hopsz, úgy néz ki, hogy tévedtem!

Más boltokban is adnak hozzá dgpu-t, nem csak az iPon-ban, pl. Lenovoshop.
Így nagyon tuti vétel: Lenovo Z-széria, A8-as APU-val, HD7670-nel, 128k-ért!!! :Y :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36820) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv, vásárlás előtt, így kérném a segítségeteket:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?1 hónapon belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 150.000 körül, de ha az aktuális gép hitelkonstrukcióban is vehető, akkor 200.000
(3) Felhasználási kör? Játék+film+net.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? igen, fps+sport, high alatt semmiképp
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? 60-40%
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! nem feltétlen
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?15 (esetleg 17), lehet bármilyen
(8) Notebook tömege?mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? mindegy
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?min.500GB, min 4GB RAM, nem feltétel
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) semmi
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? játék és film....
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) -
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? igen ha van rá gari, bár a legjobb egy új lenne 3 évvel...
KÖSZI

(#36821) Dark Soul válasza AxBattler (#36819) üzenetére


Dark Soul
csendes tag

Nem akarok senkit elkeseríteni, de lassan két éve nyúzom az AMD APU + Hibrid Crossfire rendszerét notiban, és épp ezért váltok intel+nv laposra....
úgyhogy mielőtt valaki ilyenbe beruházna, kétszer is gondolja át !
még mindig kiforratlan és szinte használhatatlan a hibrid crossfire rendszer , és a catalist egyenesen undormány...."persze van 1-2 játék ami támogatja " azok a fehér hollók...ezeket használják demora...
össszességében nagyon megbántam ezt a notit mert azért az árért vehettem volna használhatót is... :O

(#36822) pixxon válasza AxBattler (#36819) üzenetére


pixxon
tag

biztos, hogy nemcsak elírás?
csak a6al találtam meg ugyanazt többhelyen
lenovoshop
laptopszalon
ipon

30ezerrel olcsóbban adják, mint máshol :F

(#36823) Borote válasza Dark Soul (#36821) üzenetére


Borote
addikt

Bezzeg ha csak Dirt3-ra kellene :DDD

(#36824) AxBattler válasza Meghivott (#36820) üzenetére


AxBattler
félisten

Hitelre: Lenovo Z500 59-360289

(#36821) Dark Soul
Azért nézz el a Trinity-s topikba - sokan megelégedéssel használják a rendszerüket. De ha esetleges is a crossfire működése, 128k-ért nekem az is jó, ha csak váltogatja a két gpu-t.

(#36822) pixxon
Te az 59-348854-es változatot linkelted, míg én az 59-348852-est. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36825) Dark Soul válasza AxBattler (#36824) üzenetére


Dark Soul
csendes tag

:) ilyet néztem én is ki csak [ezt] a tipust... :C

iponnál is csak 200k

[ Szerkesztve ]

(#36826) pixxon válasza AxBattler (#36824) üzenetére


pixxon
tag

igaz, már látom, de az a 3 amit linkeltem ugyanaz a model, mégis iponon olcsóbb 30ezerrel
(amúgy azt az iponos linket a #36765-ben láttam
Azért érdekelne hogy biztos nem elírás, mert G580AH-t néztem ki, de ha az tényleg 122ezer, akkor azt venném

[ Szerkesztve ]

(#36827) mrdan206 válasza pixxon (#36826) üzenetére


mrdan206
tag

Én is pont ebbe a dilemmában vagyok... Összezavartál most hogy melyiket vegyem :D

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#36828) pixxon válasza mrdan206 (#36827) üzenetére


pixxon
tag

ha nem elírás, akkor kifosztjuk az ipont ;]

(#36829) czanga válasza czanga (#36762) üzenetére


czanga
őstag

Használtan mit ajánlanátok? (már ha van ilyen) 100 000-es határig?

(#36830) Tikakukac válasza czanga (#36829) üzenetére


Tikakukac
titán

8440p továbbra is. Meg T410, E5530 meg E6410 meg még sokan mások.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36831) TomCat85


TomCat85
tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? Kb. 170 e HUF
(3) Felhasználási kör? PhotoShop, irodai munka, net, film...játék (de ez sokadrendű)
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? FPS, stratégia...nem kell kimaxolt részlet, felbontás... :-)
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? is-is, 50-50%
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! - Ha úgy adódik jöhet, de nem főszempont
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? min. 15"; fényes-matt?...amit jobbnak ítéltek, elfogadom.
(8) Notebook tömege? Nem lényegi szempont, de természetesen minél könnyebb, annál jobb...
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Mindegy, tökéletes nélküle is...
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 300-500 Gb, min. 4 Gb, ha van rá lehetőség igen, ill. ha adnak hozzá külsőt, az is jó lehet...
(11) Egyéb kívánság? Ha lehet 4 USB port, soros port, HDMI, eSata
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Film...ritkán játék
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) - Nincs kifejezett, de alapvetően a Dell gépek pl. szimpatikusak
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak új!

Köszi szépen előre is! ;-)

[ Szerkesztve ]

(#36832) Meghivott válasza AxBattler (#36824) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi és egy ilyen?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#36833) AxBattler válasza pixxon (#36826) üzenetére


AxBattler
félisten

g580, 123k: pentium + GF635
z585, 122k: A6 + HD7670
z585, 128k: A8 + HD7670

Ebből azért látni, hogy a G580-asnak van a legjobb teljesítmény/ár aránya, a Z-knek meg elvileg jobb a minősége.
Preferencia kérdése, én az utolsót választanám.

(#36832) Meghivott
Arról nem tudok semmit.

(#36831) TomCat85
PS-re erős proci + FHD kijelző kéne, gondolom.
Akkor DELL Latitude E5530.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36834) Myst


Myst
csendes tag

Sziasztok! Notebook szeretnék venni de nem tudok választani. A keret max 120000-ft. A gép netre, néha játékra és a 32' colos tv-men szeretnék fullhd filmeket nézni. Kinéztem egyet de nem tudom hogy fogja e bírni.

A link:http://www.edigital.hu/Notebook/Asus_X53BE-SX015D_notebook_+_Ajandek_Asus_Taska_es_eger-p349042.html

Esetleg tudnátok ajánlani egy jó gépet ami belefér a keretbe? A válaszokat előre is köszönöm.

(#36835) stratova válasza pixxon (#36828) üzenetére


stratova
veterán

Ha legalább az azonosítóját nem tévesztették el, akkor ez A6-4400M vagy A8-4500M + HD7670M 4 GB RAM Dossal.

[ Szerkesztve ]

(#36836) stratova válasza stratova (#36835) üzenetére


stratova
veterán

Mysoftnál megnézve az 52-es A8 az 54-es A6, HD 7670M mindegyik konfigurációban van.

(#36837) pixxon válasza AxBattler (#36833) üzenetére


pixxon
tag

és (#36835) stratova

köszönöm :R , akkor szerintem marad a G580

(#36838) Armagedown válasza Myst (#36834) üzenetére


Armagedown
őstag

Az a gép amit linkeltél nem alkalmas játékra , hacsak nem az Angry Birsdre gondolsz !
Ez a gép alkalmas játékra is !

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#36839) spyduck válasza AxBattler (#36833) üzenetére


spyduck
nagyúr

A jobb minőség csupán az, hogy a Z szériánál a fedlap is alumínium. Az összeszerelési minősége nem különbözik az Z és G szériának.

(#36840) AxBattler válasza spyduck (#36839) üzenetére


AxBattler
félisten

Ok, ezt nem tudtam.

És mi a különbség a Fujitsu A532 és AH532 között?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36841) sihu


sihu
tag

a Y500-nál nem tudok megbarátkozni az üzemidővel és talán annyira nem fontos a játék. Mi a véleményetek a Z500-ról (mivel kicsit olcsóbb így beleférne még a keretbe egy samsung 840 ssd)

(#36842) mugiwara18 válasza sihu (#36841) üzenetére


mugiwara18
csendes tag

Z500+SSD kombinációt szerettem volna én is, de úgy tűnik, hogy nem nagyon teszik bele, illetve ha beleteteted vagy te teszed bele, akkor ugrik a garancia. Javítsatok ki, de nekem ezt mondták lenovo hivatalos oldalán a supportos emberkék....

(#36843) Tikakukac válasza sihu (#36841) üzenetére


Tikakukac
titán

Jóval gyengébb, plusz SSD az nem okés.

mugiwara18: Belerakható, menni is fog, de nagyon sok a visszajelzés arról, hogy néha nem látja és eldobja meg izé, ezért is lett kiéve a szalonos bővítések listájából.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36844) spyduck


spyduck
nagyúr

Lenovo Laptopok fél áron 2013.06.21-én, aki Lenovo-t szeretne és tud várni az most jól jár: [link]

(#36845) spyduck válasza AxBattler (#36840) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az egyik fekete a másik pedig ezüst :)

(#36842) mugiwara18:

A Z500 + SSD úgy néz ki, hogy aki szeretné az SSD upgrade-t annak alá kell írnia egy papírt, hogy a szerviz nem vállal felelősséget ha bármi baja lesz a notebooknak ugyanis 28 db csavart kell eltávolítani és sok műanyagot feszegetni. Eddig 100-ból 1 ilyen eset történt, hogy letört egy pöcök, ezért az elővigyázatosság. Benne lehet, nincs gond, de ha szervizbe megy a készülék akkor gyári állapotban kell visszaküldeni.

Elméletben ezt se kéne, de jobb az elővigyázatosság.

[ Szerkesztve ]

(#36846) runner 125 válasza spyduck (#36844) üzenetére


runner 125
nagyúr

Faxa árak! :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36847) Tikakukac válasza spyduck (#36845) üzenetére


Tikakukac
titán

Vízbe fojtogatnám aki azt kitalálta. Az, hogy egy noti aljának szétszedéséhez tényleg már igen tapasztalt kezek mellett is szerencse meg 30 perc kelljen, az nevetséges. Plusz utána a bios baszakodás, meg kérdés, hogy menni fog-e. Borzalmas.

De basszus, ezt nekik is pocsék szervizelni, max annyiban jobb, hogy ha ők kurnak el valamit, akkor ugye fognak a polcról másikat és cső. Amikor tényleg tudnának ezzel fogni sok vásárlót (mert szeretik a z500-at tényleg) akkor nem kéne ezt. Mert akkor veszi a samut vagy jobb esetben házon belül g580-at akár. Nem jó ez így :(

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36848) spyduck válasza Tikakukac (#36847) üzenetére


spyduck
nagyúr

A Lenovo nem akarja, h turkáljanak a gépben, végül is logikus.

(#36849) sihu válasza spyduck (#36848) üzenetére


sihu
tag

az odd boxos bővítés is ilyen nehézkes?

(#36850) Meghivott


Meghivott
addikt

Erről mi a véleményetek? Új játékokra high-on?
Lenovo Thinkpad Edge E530

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.