Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141151) w333 válasza lenko (#141150) üzenetére


w333
félisten

Egyetértek ... ha csak poros az autó az valószínűen nem lesz karcos, na de ha egy komolyabb eső után mondjuk autópályán összeszedett több réteg kosz van az autón és ezzel a mikrószálas kendővel elkezdik rajta kenni a koszt az biztosan karcolni fog, ez egyszerű fizika ! :K

Különben a legnagyobb baj hogy a kerekeknél nem nyomják ki a fékport és a kerékjárati ívekben is gyönyörűen ott hagyják a sárt ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#141152) B-L-A-C-K válasza w333 (#141151) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az hogy a kerékjáratnál pl nem veretik ki a sárt, meg ha nagyon sáros előtte nem csapatnák le azt honnan tudod?

Itt a csaj is közli ha sáros vagy "extra" sáros akkor ne használjuk a termékeket hanem előtte csapassuk le.

[ Szerkesztve ]

(#141153) w333 válasza B-L-A-C-K (#141152) üzenetére


w333
félisten

Na de akkor előbb vidd el egy olyan helyre ahol ezeket te lenyomod róla "vízzel", majd aztán a gőzősbe ? ez szerintem bohóckodás ... :o

4:50 -től 5:10 -ig ott látszanak a karcolások (oldalán és tetősín mellett) :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#141154) B-L-A-C-K válasza w333 (#141153) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ebből ha te megállapítod mi a tényleges karc, meg hogy egy nem új kocsin egy karc hogy keletkezett akkor jósnak is elmehetsz.

De még mindig azon vagyok hogyha a büdös életben nem próbáltad ki ezt a terméket, de még csak nem is láttad akkor mi alapján mondasz te véleményt? De mi van, inkább erőlteted mert te nem hiszel benne, úgy hogy 0 tapasztalatod van vele. Az ilyen emberrel nem is értem miért vitatkozom.

Na de most már tényleg befejeztem, tényleg értelmét nem látom ennek a beszélgetésnek már.

[ Szerkesztve ]

(#141155) w333 válasza B-L-A-C-K (#141154) üzenetére


w333
félisten

Oké rendben, és ne haragudj ... de ezeket csak jó szándékból írtam ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#141156) MunezXBK válasza w333 (#141141) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szerinted. Mi pedig ilyen mosót nyitunk, kicsit közelebbről ismerem, mint a szerintem.

102 fokos gőz, 8-10 bár nyomással takarít ám. + állítható a víz/gőz arány.

Tehát ha valamit nem ismersz közelről, ne mondj róla véleményt.

[ Szerkesztve ]

(#141157) tboy93 válasza MunezXBK (#141156) üzenetére


tboy93
nagyúr

Festeket is lehozza mi? :D

(#141158) B-L-A-C-K válasza tboy93 (#141157) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gőz előtt, gőz után... ;]

(#141159) Integrale válasza 8th (#141147) üzenetére


Integrale
veterán

Pedig a Thema aztan tenyleg nem problemas, (Croma sem, tapasztalat), annak meg a bele is rendben van, egyik sem rohados, motorok is tartosak. Elektronikus nyavalyak adodhatnak, ez igaz, de egyik sem eget rengeto, na meg van minek elromlania, nem ugy, mint az akkori konkurensek jelentos reszeben.
164-bol es Saab 9000-bol is latsz a mai napig is, egy kutya az osszes.
80 as evek elejere igaz amit mondasz, bar az akkori modellek 70-es evek beli fejlesztesuek, de az akkori dolgok is durvan tultoltak, rohadni azt viszont nagyon tudtak. Mara viszont kioregedtek, ahogy az akkori autok szinten, aranyaiban szerintem hasonlo mennyiseg van ezekbol, sok Passat 3-at sem latni ha mar Croma, es E34 sem hemzseg ha mar Thema.

"Bad reklám is reklám too"

(#141160) Kornel


Kornel
veterán

Visszatérve a megane 2-hoz.
A pedálok közelsége egy dolog, azt mindenki kipróbálhatja magának, de nekem kicsinek biztos nem kicsi, vezettem már, nem tűnt fel.
1M környéken simán jó vétel lehet szerintem :K

(#141161) diegho válasza Kornel (#141160) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem nincs extrém nagy lábam 48-49 (persze ez így soknak tűnik, de ismerek sokkal nagyobbat is) és abszolút nincs értelme újra kipróbálnom, mert annyira közel vannak a pedálok, hogy felnőtt cipőmérettel (46+ a többit gyerek méretnek hívom) nem nagyon lehet vezetni sem, egyszer beleültem egy sedan-ba és ennyi volt a történet, azóta sem találtam olyan autót, amit képtelen lennék vezetni.

(#141162) Kornel válasza diegho (#141161) üzenetére


Kornel
veterán

45-ös lábbal nem tűnt fel.
Bár egy mai Ford transitot is nehéz vezetni mar ekkora lábbal is, mert ott is ez a helyzet pl.
Egyébként nem gondolom, hogy mindenki 46+-os lábon el 😉

(#141163) t1 válasza Kornel (#141160) üzenetére


t1
addikt

Én egy ilyen szériás Megane CC-t vezettem 1.9 DCi-vel 130 lovas verzióban, elég jó volt :)

[ Szerkesztve ]

(#141164) Kornel válasza t1 (#141163) üzenetére


Kornel
veterán

Csak egy alternatíva, ami sokakban fel sem merül.
Nagy lábbal (cipő méret) ne ilyet vegyenek, de ezen kívül nem éreztem személy szerint, hogy kicsi lenne.

(#141165) lenko válasza diegho (#141161) üzenetére


lenko
aktív tag

A Cipők nagy része 46-os méretig van a boltokban, tehát a 48-49 ne lenne extrém az átlag emberéhez képest, ami 42-45-es méret? Shaquille O'Neal-nak kell 52 es cipő...

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#141166) t1 válasza Kornel (#141164) üzenetére


t1
addikt

44-es lábam van 180cm/90kg ha egy CC-ben simán elfértem úgy, hogy mögöttem a gyerek is elfért az ülésében és a lába nem bökte át a tüdőmet akkor egy Grandtour simán jó lehet egy ekkora embernek mint az átlag. Aki meg az átlaggal nagyobb annak mást kell néznie.

[ Szerkesztve ]

(#141167) Integrale válasza Kornel (#141160) üzenetére


Integrale
veterán

Ket eve a BKV eladta az autoit, volt koztuk par Megane 2, 1.4 es 1.6 benyo, 100e km koruli futassal, mind 300-400.000 Ft kozott arultak.

Van a csaladban egy Berlina 2.0 dCi vel, osszes letezo extraval, teszi a dolgat, en egy Grantouron tanultam vezetni, 1.5 dCi jelenleg 700 par ezer km van benne, a belseje mint egy istalloe, de nem csodalom, napi 5-7 diakkal, viszont megy, teszi a dolgat es relative koltsegmentes.

"Bad reklám is reklám too"

(#141168) tresh válasza Integrale (#141140) üzenetére


tresh
addikt

Eu normákat dízel esetén kár feszegetni mind bukó. Ettől függetlenül tény hogy eljárt felette az idő, de én hamarabb vennék egy jó pd-t mintsem egy cr-t.Legyen az renault,digo,vw ect. Nekem tetszik hogy "dízelesen" jár és azért egy jó állapotú pd nem igen kalapál/csörög zörög. Szerintem kulturált teljesen. Teljesítményre meg igen csak derekasan helyt állnak mai napig, sőt! De az tény hogy ez már nem volt olyan hülyebiztos konstrukció mint anno a TDi-k. De ha volt/van gazdája egy pd-nek (1.9) akkor röhögve kimegy az is világból 2szer is ha kell. Kb mint a digok 1.9 8v jtd-je. Aminek csak a körítésének vannak bajai, motorikusan kiváló.

(#141169) roberto211 válasza t1 (#141166) üzenetére


roberto211
őstag

Persze,hogy ellehet férni benne csak megint túlzás van itt a topicban..

Faternak lassan 2 éve van meg Megane II 1.6 16v benya érdekes mód 2m 2cm-el, 105kg al,valóban hosszú lábakkal nem panaszkodik arra h "huhh g*cci de kényelmetlen meg alig férek el benne" pedig ő se kicsi kb akkora mint én vagy 1cm-el alacsonyabb... Én is beszoktam mellé ülni anyósülésre anyűsülésen igazéén mindig koppra hátratolom ha hajó ha nem hajó és kitudja nyitni a kesztyűtartót is de ha nem szerintem az is m1.. Nem vezetés közben kell matatni kesztyűtartóba amúgy szegény taxis haveromnak aki meghalt 1 hónapja kb (rip) b6 passat variant volt neki és mikor beültem abba se tudta kinyitni kesztyűtartűt e-mellett kissebbnek éreztem mint a megane II-t..

Lagunam mondjuk hajó volt kb ott a vezetőülés is előre kellett húznom :D , de szerintem találnék itt a topicban olyat is akinek az is kicsi lenne...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#141170) tboy93 válasza roberto211 (#141169) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem van ismerosom, aki 180cm/150kg-al kenyelmesnek vallja az 1-es yarist. Kinek mik az igenyei :D

(#141171) t1 válasza tboy93 (#141170) üzenetére


t1
addikt

Most mondjam, hogy voltam 140kg is és Swiftet vezettem és nem panaszkodtam ( igaz kagylósabb ülés volt nem az alap) ;] :P

(#141172) diegho válasza lenko (#141165) üzenetére


diegho
nagyúr

Shaq-nek nem 52-es cipő kell, kicsit olvass utána :) ahol én vásárolok ott is van 51-es cipő, nekem 14-es US cipő kell, Shaq-nek 23-as, ugye érzed a különbséget? Shaq lába erősen 60 feletti, mondjuk ezt pont jónak mondod, az egyik legnagyobb NBA rajongó vagyok az országban és hatalmas LAkers fan...

(#141173) roberto211 válasza tboy93 (#141170) üzenetére


roberto211
őstag

Nem szorongtam, nem feszengtem, kényelmes volt, nem ért össze a lábunk, de még a váltóhoz sem ért, nem estem ki az ülésből,nem csúsztam le az üléslapról és nem nyomta semmi semmimet.. Így már kielégítő? :D

Amúgy nekem is volt 1.0 stiftem ugye te is tudod ,mikor megvettem akkor voltam kiló 55,198cm el egyik fórumtárs tanusítani is tudja ha azt hiszik h kamuzok mert valóban annyi voltam(hál istennek most már jó pár tizessel kevesebb) s arra se volt nagy panaszom. :) Oké néha felkellett ülnöm ott mert lecsúsztam majdnem ülőlapról meg kicsit keskeny volt a támla de lábtér az elég nagy a maga kategóriájában. :) Viszont ezt nem mondhatom el egy matizrol.

Nem régiben Mátrából vezettem haza egyik ismerősnek daewoo matiz autóját(0.8as) isten verése az az autó szerintem..

Ülés koppon hátul volt, a támlát megdöntöttem kicsit beültem abba az egérkamionba, szó szerint kormány így is hasamnál volt pedig már nem nagy, a térdkalácsomat este kb úgy kellett masszírozni mert mire hazaértem széttrancsírozta az az ormótlan középkonzol, másik térdemet az ajtó kárpi 1/3a támasztotta, menni nem ment, 80fölé nem is próbálkoztam. Literes suzkával ezt az utat megcsináltam 1óra 20-30p alatt, na itt jóval több mint 2óra volt.. Borzalom volt.. Én még élvezettel szálltam be mert ugye szeretek vezetni a csávó meg átadta volánt. Na hát ahogy kiszálltam(inkább ne szálltam volna be vezetni.. ) Tényleg az ilyen kis 160centis 50kilós nőciknek tökéletes mert kilátsz belőle viszonylag magas, nem megy így nincs is esélye felgyorsítani /összetörni magát mert mire 100on lenne kell olyan 10km, ezen kívül nincs pozitívuma. Ja de....a fogyasztás.. Evett 5litert max 4 személlyel úgy,hogy nem nyomtam mert hiába nyomom nem megy de én azt mondom egyen tizet viszont ne okozzon nekem a reumatológiára beutalót..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#141174) tboy93 válasza roberto211 (#141173) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tenyleg, a gyerok kibújt mar? :)

(#141175) lenko válasza diegho (#141172) üzenetére


lenko
aktív tag

Kevertem a végét az USA 22-vel, nekem az rémlett, de 23-as is 58-as méret. :)

Az embereknek fáj az igazság!

(#141176) roberto211 válasza tboy93 (#141174) üzenetére


roberto211
őstag

Január 8 ra van kiirva de szerintem december vége felé meglesz :)

Nem lehet valami jó autóra elcserelni szerinted? ( JÓ jó csak vicc tudom nem szabad ilyennel :D )

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#141177) Voice24


Voice24
őstag

Lehet, hogy lehetetlent kérek, de tudnátok mondani olyan dunántúli kereskedőket, akik valamilyen szinten megbízhatók, és nem elsődleges céljuk a vásárló átverése? Vagy ez a fajta kereskedő még nem született meg?
Vagy kérdezzem az ellenkezőjét, hogy melyek azok, akiket mindenképpen jó messziről elkerülni?
Tudom, reklámozni itt tilos, de tanácsot adni lehet, és biztos vannak itt mindenféle tapasztalatok, pozitívak és negatívak egyaránt.

(#141178) trassher válasza roberto211 (#141169) üzenetére


trassher
addikt

Félreértés ne essék, én nem tudtam kinyitni rendesen a kesztyűtartót mikor az anyósülésen ültem. Nem vagyok benga a 184cm-el de nekem teljes mértékben kényelmetlen volt. Mögöttem a 170cm-es haverom csak középen fért el úgy, hogy a sofőr 165cm.
Érdekes mód b5.5 passat-ban ki tudom nyitni a kesztyűtartót teljesen az anyósülésen ülve. Nagyon nem egy kategória a 2 autó se belül se kívül. Az 1996-os swift-emben több hely volt elől és hátul is mint egy megane 2-ben az már biztos. :) Mögöttem terpeszkedni tudtak hozzám hasonló magassággal.

Redmi Note 7

(#141179) nesa válasza 8th (#141136) üzenetére


nesa
veterán

Nem kevered véletlen a CR rendszert a PD vel mert azt használtak régen hajókon meg kamionokon meg mozdonyokon, szerintem maga a CR rendszer nem lett volna megvalósítható az 50 és évekbe, de maga a PD meg talán a 30 as évekig is visszanyúlik ...

Szóval a PD vel a vw nem a spanyol viaszt találta fel csak a régi terveket újra gondolta.

[ Szerkesztve ]

(#141180) diegho válasza Voice24 (#141177) üzenetére


diegho
nagyúr

Dunántúl melyik részén vagy?

Ha a déli részén, akkor tudok adni kontaktot, aki csak tökéletes állapotban ad át autót, de 2M alatti kategóriával nem foglalkozik és csak megrendelésre dolgozik. Tudok olyant, aki rengeteg autót hoz ausztriából, mert ott is van kereskedése, tudok olyant, aki szintén bármit beszerez, de meg is kéri az árát, viszont az országban a legnagyobb forgalmat csinálja használtautóból (2-3 milliárd között évente).

[ Szerkesztve ]

(#141181) Integrale válasza trassher (#141178) üzenetére


Integrale
veterán

175 vagyok, a Swift nekem kinzas, foleg jobb egyben. Hatul a Megane nem nagy ez teny, a GT es a Berlina viszont 10 centivel hosszabb tengelytavu.
Passattal nem is egy kategoria a ket auto, mivel a VW kozep, a Megane also-kozep (Golf).

"Bad reklám is reklám too"

(#141182) Kornel válasza Integrale (#141181) üzenetére


Kornel
veterán

Megane szerintem nem log ki alulra a kompakt osztályból, főleg az akkori kinalathoz hasonlítva. (Civic 7gen jóval kisebb volt pl.)
Golf szint méretben, nagy csodák nincsenek.
Ha kompaktban kell valakinek nagy belső tér, és viszonylag kényelmes ülés és ulespozicio, akkor civic 8 gen UK, fél számmal a többi felé log ki.

(#141183) trassher válasza Integrale (#141181) üzenetére


trassher
addikt

A passatot azért írtam mert roberto211 azt mondja abban sem tudja kinyitni a kesztyűtartót.
Nem kényelmes a régi swift ez tény de lábtér van bőven. Az ülés nem tart semmit ezt nem vitatom. :)

Redmi Note 7

(#141184) Integrale válasza Kornel (#141182) üzenetére


Integrale
veterán

Nem irtam, hogy kilog belole, sot.

Ha valaki megbaratkozik a formaval (megoszto), akkor a Delta a legnagyobb kompakt, Passat tengelytav, Octavia hossz, Superb labter, Civic csak masodik.

Elol hatalmas, de ez nagyreszt a muszerfal kialakitasa miatt van igy. Na meg jo a terkihasznalasa a Hondanak.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#141185) Kornel válasza Integrale (#141184) üzenetére


Kornel
veterán

Összehasonlítanam a civiccel azért.
Topictalin valaki beleulve pont megjegyezte, hogy kompakthoz képest nagy elől.

(#141186) t1 válasza Kornel (#141182) üzenetére


t1
addikt

Nem értem én ezt :)
Simán elférünk rendesen a 323-ban, magam mögött is kényelmesen elférek egy GrandTba ez lehetetlen lenne?
[link]

(#141187) 8th válasza nesa (#141179) üzenetére


8th
addikt

Nem keverem.

(#141188) rii


rii
nagyúr

sziasztok

megin én

félő, hogy nagyon nagy a baj

múlt héten talátunk egy autót, 179.000, unokatesó kérdezte: 150? eladó mondta 150 nem, de 160-ért odaadja, ketten mentünk ki, nem a ulaj árulta hanem "tulajdonjogi átírási szerződéssel" eg srác

- az adásvételi csak 2 pld-os volt, nem 4 (így utólag tudva)
- nem tanuztunk, mert mondta h majd mim írunk a mienkére. az ő pld-ra úgyse kell
- pár nap múlva hívott, hogy újra kell írni, mert véletlen rossz céges pecsétet tett rá
- ez ma este volt h kimentem újraírni
- megírtuk, és a végén vettem észre, hogy csak 1 pld-t írtam nem volt több. és mivel ennek a háta nem indigóztt, valszeg a 4.-et írtam csak meg
- azt mondta erre, hogy az az eredetei az önkormányzatnak amelyik tollal van kitöltve
csak az a bajom, hogy látszik, hogy efölött mért volt olyan lap ami indigót fogott rá, meg az egyik nevet (jogi személy neve)) tollal át kellett írnina mert gondolom azt még mikor felette volt egy lap, akkor vésődött rá,

pecsét, aláírás van rajta
törzskönyv forgalmi nálunk van

- mi lesz ha ezzel én bemegyek az okményirodába? :(
visszadobják, a kocsit meg vissza kell adni?

vagy próbáljam meg újrairatni a szerződést? .-((((

tudom, balek vagyok .-((((

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#141189) roberto211 válasza trassher (#141183) üzenetére


roberto211
őstag

Nem én a taxis mikor atnyult valamiért és úgy kellett felmasznom kb a labaimmal ülésre de ezt szerintem hülyeség vitatni vezetés közben minek kell matatni kesztyutartoba. De manapság ez már elég kevés autóról mondható el hogy mindenki fekszik az autóba. . Vagy elől vagy hátul kompromisszumot kell kötni. .

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#141190) trassher válasza roberto211 (#141189) üzenetére


trassher
addikt

Akkor leírom harmadjára is, hogy nem a sofőr nem tudta kinyitni a kesztyűtartót hanem én az anyós ülésen mivel olyan kevés a hely. :) Az ajtaja nem tudott lenyílni mert ott volt a térdem.

t1: Az opelben is akkora kesztyűtartó van, hogy belefér 2 tepsi mégis kitudom nyitni ha ott ülök. :) [link]

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#141191) t1 válasza trassher (#141190) üzenetére


t1
addikt

Jó ez azért olyan dolog, hogy mekkora az a kesztyűtartó, Swiftben lenyílik mert egy lyuk, Mazdában meg befér 1 heti hideg élelem :D Aztán mégis a Mazda másfélszer akkora kocsi mint a Swift :D

(#141192) w333 válasza rii (#141188) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nem fognak semmit szólni ha olvasható és minden normálisan fel van tüntetve, eladó, vevő, tanuk időpont, vételár, stb. :))

Erezetvizsga megvan már ? :)

Miért kéne vissza adni az autót ? max. újra leírjátok az adás vételit (de szerintem nem lesz semmi gond) nem tudom mi ez a 4 példány, mert nekem elég volt 2 is !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#141193) MunezXBK válasza w333 (#141192) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Régóta 4 példányos már.

(#141194) mycso válasza trassher (#141178) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hasonló magasságú vagyok mint te, 6évig volt megane2-m, ezen idő alatt nem éreztem szűknek elől, sőt teljesen kényelmes volt. Voltak 4-500km-es viszonylag hosszabb utaim is, nem volt probléma. Szerettem, csak hozzá kellett szokni az elcseszett pedál elrendezéshez.
Illetve magam mögé be tudtam ülni simán, nyilván nem volt tánctér hátul, de el lehetett férni. Viszont a hátsó ülések ülőlapja túl rövid, inkább ezzel van a baj (megane1 ülései kényelmesebbek)
A kesztyűtartós "hatalmas" problémáról nem tudok nyilatkozni, soha nem ültem át vezetés közben a jobb egybe, hogy nyitogassam. Bár gondolom, mivel a 6év alatt nem szaladtam bele ebbe, hatalmas veszteség lehet.
A mostaniban kipróbálom már, de szerintem abban sem nyitható ki teljesen (laguna).
Ami még iszonyat jó volt a m2-ben, az a milliónyi pakoló/tároló rekesz.

Meg valaki írta hibának, hogy indexelésnél a lámpát kapcsolgatta: user error.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#141195) w333 válasza MunezXBK (#141193) üzenetére


w333
félisten

Most hogy mondod tényleg így van ... valamiért 2-re emlékeztem ! :)

(#141196) rii

Ha eredetvizsgán átmegy nem lesz semmi gond az okmányirodabán sem !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#141196) rii válasza w333 (#141192) üzenetére


rii
nagyúr

eredetre holnap - vagy csütörtükün viszi unikatesóm

kicsit megnyogodtam
aszittem kétszer akarja eladni az autót
(mert ugye tanu az nincs rajta)

a szerződésen is az áll, hogy 1-2 pld a vevőé, a 3-4 meg az eladóé

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#141197) trassher válasza mycso (#141194) üzenetére


trassher
addikt

3-man is lekapcsoltuk index közben a világítást mikor próbáltuk az autót. :)) A sok rekesz tényleg jó de akkor lehet én vagyok ilyen, hogy alig férek sok autóban. Ma is egy j astra sports tourer-el mentem, teljesen le kellett engednem az ülést, hogy a jobb térdem ne feszüljön a középkonzol ívének. A kesztyűtartó probléma akkor tűnt fel amikor harmadik alkalommal állítottak meg igazoltatni és mindig ki kellett adnom a sofőrnek a forgalmit.

Redmi Note 7

(#141198) MunezXBK válasza mycso (#141194) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

4-500km hosszú? Naponta többet megyek. :D

(#141199) gaborbol


gaborbol
őstag

Ha lehetoseg lenne elhozni egy 1979-es V8-as Porsche 928-at, 5-os kezivel szinte ingyen ami kuplung hibas es eleg viharvert kivul-bellul, viszont mar veteran, ado-biztositas fillerekbe kerul csak, (beznin szinten olcso), kizarolag szerelgetos, hobby autonak, lenne aki belevagna?

[/ L]

[ Szerkesztve ]

(#141200) w333 válasza gaborbol (#141199) üzenetére


w333
félisten

Ha van hozzá hely és türelmed bütykölgetni ... akkor persze ! :K

Apóspajtásnak 924 van ! :D

Nem olyan vészes, csak sok türelem kell hozzá illetve az alkatrészek is biztosan ritkák (talán Audi-ból passzolnak hozzá) fogalmam sincs ezt csak azért mondom mert a 924 ugye Audi motorral van szerelve, viszont rozsdával szerintem nem nagyon fogsz találkozni (ha jól tudom 30 év garancia volt az alvázra) ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.