Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86851) szekfizsolt válasza CharlieDrop (#86850) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Az előzményt nem olvastad vissza...
...mellékesen vannak, akiknek ez is gondot jelent... :))

Valaki telepített már widget-eket a NC-ben I4S-en? Milyen vajon? Működnek, lassúak? Bármi tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#86852) #51177472 válasza hdanit610 (#86842) üzenetére


#51177472
törölt tag

lassulásnak, lagnak nyoma sincs
Hát persze, hogy nincs.. :C de van, ne szédítsd a népet.

(#86853) _Csaba_


_Csaba_
senior tag

Üdv!

iPhone 5S-nél LTE_t engedélyezem, mégsem kapcsolódik fel a hálózatra.. APN-nek ugyan úgy online-t írtam be mint a 3G-nél.
Másnál jelentkezett ilyen probléma?

(#86854) kali válasza _Csaba_ (#86853) üzenetére


kali
legenda

szia,

- az előfizetés/díjcsomag lte képes?
- a sim kártya megfelelő
- lte lefedett területen vagy?

sdforlife; 5s-en márpedig nincs, gyorsabb lett és nem akad, ahogy eddig sem!
sokan leírtuk, hogy minden rendben, így nem hiszem, hogy a problémásabb hányad megállapítása mérvadó, ráadásul ők vannak kevesebben - pedig köztudottan a hibákat írják le többen -, szóval akinek gondja van, az nulláza a rendszert, mert ott egyedi hiba adódik.

[ Szerkesztve ]

(#86855) #51177472 válasza kali (#86854) üzenetére


#51177472
törölt tag

Én is 5s-t használok, és már pedig van.. néha egy app megnyitásnál gondolkodik 5-10mpt, multitsaking laggol mint a fene, néhány új funkciót pedig inkább szóba sem hozok..
Különösebben nem zavar, majd jön a frissítés, csak ne mondjuk már hogy "nyoma sincs".

(#86856) SpongyaBob válasza _Csaba_ (#86853) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Vodánál nincs LTE. (még)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#86857) kali válasza #51177472 (#86855) üzenetére


kali
legenda

mehet a restore, ne állíts először vissza semmit, úgy látod majd, hogy minden okés, és nem a rendszerrel van baj!
nem gondolod, hogy ha az ios 8 lenne problémás, akkor mindenkinek hibásan működne, és nem írnánk itt és az off témában olyan sokan, miszerint minden rendben van?!?!
bő egy hete használjuk nem kevesen a 8-at, azóta kijött volna bármilyen komoly hiba, ha lenne.
a külsős alkalmazásokkal meg tessék megvárni, amíg ráfaragják azokat a 8-ra, mert addig adódhatnak problémák.
az a legnagyobb problémám a rendszerrel, hogy diktáláskor a vesszőt nem értelmezi/kezeli rendesen, és ezzel annyi, de soha ne legyen komolyabb hibája...

[ Szerkesztve ]

(#86858) M@te


M@te
senior tag

Multitask menubol az elozmenyeket onnan felulrol nem lehet eltuntetni?

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#86859) #51177472 válasza kali (#86857) üzenetére


#51177472
törölt tag

Tegnap asszem' már volt ez említve OFF topikban, de sok külföldi fórumon is olvasni erről. Meg itt is említették már páran.
De hagyjuk inkább.

Szerk: Egyébként pár órája csináltam azt amit írtál, mert kb. egy hete durván merült a teló és ezt gondoltam megoldásnak, be is jött.

[ Szerkesztve ]

(#86860) szekfizsolt válasza #51177472 (#86855) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

10 mp várakozás azért durva... Nálam a Face ütötte ki a biztosítékot IOS 8 alatt, na az tetű lassan indult el rajta... A többi rendben volt. Az a vicc, az utolsó pillanatban (amíg lehetett) vissza tettem a 7.1.2-t és gyorsabb a Face... :W Ez hogy a" viharba" van? Lehet, hogy nem ugyanaz az App a két rendszeren?!?
A többi rendben volt (minimális lagg nagyon ritkán 4S-en, szerintem az is javítva lesz). :K
Ez a NC-es Widget dolog vszont érdekelne, vajon hogyan muzsikál...?

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#86861) #51177472 válasza szekfizsolt (#86860) üzenetére


#51177472
törölt tag

A 5-10mp általában akkor jön elő, amikor kilépek egy appból is már nyitom is meg a másikat.. Nagy méretű appoknál.
Ahogy már írtam, nem egetrengető dolgok ezek, csak ne mondjuk azt hogy nincs ilyen.

(#86862) kali válasza #51177472 (#86859) üzenetére


kali
legenda

mondom, a külsős alkalmazásokkal meg várjátok meg, amíg ráfaragják az új rendszerre, hiszen főverziós ugrás történt.
arról nem is beszélve, hogy sok alkalmazás ilyenkor újra leszinkronizál biztonságit az ideiglenesbe...stb, és ezért lassan indul és működik eleinte, de azért ne az új ios verzió legyen már a hibás, hiszen az csupaszon hibátlanul működik!
az inkább a félrevezetés, ha egy ios 8 alatt (még?) nem megfelelően működő külsős alkalmazás miatt valaki az új ios verzióra mondja, hogy problémásan működik!
az lenne a jó, ha az új főverzió kiadásakor már minden külsős alkalmazás megfelelően optimalizálva lenne rá, de ez álom marad, a baj csak az, hogy az adódó problémák miatt sokan az oprendszert okolják, pedig az nem tehet róla...

[ Szerkesztve ]

(#86863) legiaap


legiaap
nagyúr

A Siri-nél kiszedték azt a lehetőséget, hogy ha a telefont a fülemhez emelem bekapcsol...erre betették a Hey Siri-t ami meg csak akkor működik, ha töltőn a telefon. Valaki mondja már el ennek mi értelme volt?
Miért nem lehetett megtartani a fülhez emelési módot és megcsinálni, hogy a Hey Siri ne csak töltőhöz legyen kötve?!
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86864) #51177472 válasza kali (#86862) üzenetére


#51177472
törölt tag

:R

(#86865) Rage47 válasza legiaap (#86863) üzenetére


Rage47
veterán

Apple :D

(#86866) Ringloszilva válasza -secret- (#86722) üzenetére


Ringloszilva
tag

Jaa, kösz. Csak a világ kicsit tágasabb angliánál.. Most már csak az hiányzik, hogy a támogatott nyelvek listájánál az legyen: inglis, pöst.
Lehet, hogy bávallalom a droidos bugokat, de gyerekek ez kurvára gáz már, hogy 2014-ben nincsen magyar nyelvú swype mikor a droidon 3 éve van.

(#86862) kali: Ez úgy hangzott, mint valami epl kampánybeszéd. Tudpd jöttünk páran a WP oldalról és tisztában vagyunk vele, hogy az alkalmazások gyártói is olvasnak újságot. És a WP alkalmazásokat már akkor felkészítették a következő nagy rendszerváltásra, mikor még csak a kis pöcsök villogtak a fórumokon a developers verzióval és híre nem volt a véglegesenek. Már akkor ki volt írva az alkalmazások 70%-ánál, hogy kompatibilis a 8.1-el (vagy éppen nem). Szóval le van maradva az alma. Pedig neki csak egy egy készülékre és 2 kijelzőméretre kell optimalizálni, mig WP-n vagy droidon többre. Szóval lehet fikázni kukarobit, de mindig fényévekkel az alma előtt fognak járni :)

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#86867) hdanit610 válasza #51177472 (#86852) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Nem vagyok marketinges, nem kenyerem, hogy bárkit átverjek, továbbá nem hiszem, hogy az általam mondottak után megrohamozták volna őrült tekintetű emberek az itthoni APR-eket, hogy 5s-t vegyenek, de izibe.

Annyit nyomogattam, mióta felraktam a rendszert, hogy merült vagy 25%-ot és hidd el, tudom mi az a laggolás. A külsős alkalmazások megnyitása és működése sem vészes, a fb betöltése valóban időigényes, de majd finomítják azt is.Maga a rendszer azonban seder, ezt fenntartom most is. ;)

(#86868) kali válasza Ringloszilva (#86866) üzenetére


kali
legenda

nem gyártói kampánybeszéd, android alatt is pont úgy megszenvedték ezt, olvass csak bele a nexus 5 témába arra az időpontra, amikor azon készülékre jött ki először a kitkat, és szinte semmilyen alkalmazás nem ment, vagy nem rendesen!
akkoriban épp androidos telefonom volt, szóval nem kell bemutatni.
ott is idő kellett, amíg ráfaragták az új verzióra az alkalmazásokat, itt is idő kell, ez van...

[ Szerkesztve ]

(#86869) szekfizsolt válasza kali (#86868) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Lehet, hogy buta kérdés, de vajon a 4S csak a főverziót kapta meg utolsóként, vagy frissítéseket az IOS8-ra még kap majd rá vajon?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#86870) legiaap válasza Rage47 (#86865) üzenetére


legiaap
nagyúr

Eddig nem csinált ilyen ökörséget. Az a baj, hogy ebben az új szoftban csak a hibát látom/találom, pedig vannak pozitívumai is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86871) Macccy válasza Ringloszilva (#86866) üzenetére


Macccy
senior tag

"de gyerekek ez kurvára gáz már, hogy 2014-ben nincsen magyar nyelvú swype mikor a droidon 3 éve van"

Igen ... és? Vagy most éppen kit hibáztatsz ezért?

(#86872) Macccy válasza szekfizsolt (#86869) üzenetére


Macccy
senior tag

frissítéseket biztosan kap még, főverziót szinte egész biztosan nem

(#86873) Ringloszilva válasza szekfizsolt (#86869) üzenetére


Ringloszilva
tag

Hááát. Gondolod, hogy az Aple-nek jól jönne, hogy ha döngetné a kapuit pár csalódott user a kutyadobálásra jó telefonján? Mert ha nem kapnak frissítést, akkor ez lesz :)
Főverzió meg minek? Ez se kellett volna szerintem, a régi is jó volt :)

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#86874) szekfizsolt válasza Ringloszilva (#86873) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Azért a GM-et a megjelenésétől kezdve használtam egészen az IOS 8 tegnapi kiadásáig és nem olyan rossz az ("kutyadobálásra jó telefon")... :B Sőt, melyik gyártó támogat ennyi ideig ennyi frissítéssel készüléket?
Arra lennék csak kíváncsi, hogy a finomításokat még megkapom-e, de ha nem, akkor sem rossz az IOS 8, csak a készülék öregszik hozzánk... :N

manchester85: Még tegnap, a megjelenés utáni 1 órán belül, nálam is ezt írta ki, így letöltöttem más forrásból a 7.1.2-t és shift+restore-al felraktam, minden rendben volt... Nem tudom még lehetséges-e ez, de szerintem már nem...

kali: :R

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#86875) manchester85


manchester85
addikt

Valaki downgrade-elt mar iOS 8-ről? Nekem nem igazán jon össze a mutatvány. Azt írja, nem kompatibilis a fájl, pedig minden lehetséges ipsw-t kipróbáltam mar.

i6 Silver

(#86876) kali válasza szekfizsolt (#86869) üzenetére


kali
legenda

minden 8-as frissítést megkap majd, kivéve, ha lesz olyan, ami csak és kizárólag egy - vagy több, de 4s kivételes - típusra készül, mint például ha lenne lte frissítés - azért említem, mert az 5-nél volt már erre példa anno -, akkor az felesleges a 4s-re.
jövő ősszel(?) ios 9 már vélhetően nem lesz már rá, legalábbis az eddigi tendencia alapján.

(#86877) Ringloszilva válasza szekfizsolt (#86874) üzenetére


Ringloszilva
tag

Félreértettél. Jó ez a telefon (valamire), nekem is 4s van. Úgy értettem, hogy ha gond lenne így vele, hogy kiadták rá a 8-ast és úgy hagynák frissítés nélkül. Erre gondoltam, hogy abból lázadás lenne, tehát biztosan kapni fog 8.X frissítést. Ennek ellenére áldom az eszemet, hogy nem 5s-t vettem mert sok mindennel nem tudok itt megbarátkozni az iOS rendszeren és szerintem hamarosan falhoz baszás lesz a vége. Így mégse 180 ezret bukok majd, hanem csak 75-öt.

Más. Meg lehet tekinteni valahogy azokat a fotókat, amiket biztonsági mentésként a felhőbe rakott a rendszer? Tehát ha nem szedem le telefonra mondjuk, hanem netes felületen gépen. Mint a WP-n.

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#86878) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Ezzel most mit kezdjek? Ma szinkronizált az itunes, amikor kérdezte hogy az alkalmazásokat is akkor azt mondtam neki hogy igen.. Akkor ez most mi? :

Hol vigyek hova mit? :F

[ Szerkesztve ]

(#86879) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok

Iphone fekete 4s-en el tört az üveg. Tudna valaki linkelni nekem egy olyan e-bay-os eladót akitől tudnék rendelni, ami biztos jó hozzá?

köszi

(#86880) Ringloszilva válasza kelly7 (#86879) üzenetére


Ringloszilva
tag

Ezt most nem értem. Van neted, van ebay accountod (feltételezem, mivel linket kérsz és te magad fogod megrendelni) és képtelen vagy beírni az ebay keresőjébe, hogy iphone 4s glass? Vagy touch screen vagy bármi ami a kijelzővel kapcsolatos?

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#86881) szekfizsolt válasza kelly7 (#86879) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Keresd Fagyallo-t itt PH-n, olcsón és jól dolgozik. Fél óra alatt kicseréli, garanciát vállal rá és olcsóbb az egész művelet, mint amennyiért beszerzed ismeretlen forrásból a kétes minőségű kijelzőt...
Még anno a párom I4-én cserélt kijelzőt és hátlapot, a régit visszaadta, azóta olyan a készülék, mint az új!

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#86882) Vekko válasza #51177472 (#86855) üzenetére


Vekko
aktív tag

Az vonatkozik az összes eszközre, ami nálad jelentkezik? Ha nálad lenne jó, másnál meg problémás akkor meg "akkor sincs semmi gond!" hozzáállásod lenne?
Nekem 4S-m van, és képzeld nálam még folyamatosabb is lett a szoftver.

(#86883) #51177472 válasza Vekko (#86882) üzenetére


#51177472
törölt tag

Örülök neki.

Erre a "Nekem 4S-m van, és képzeld nálam még folyamatosabb is lett a szoftver." dologra muszáj válaszolnom, furcsa.. Mert ezek szerint csak neked van ekkora mákod, ha itt fórumon és külföldi fórumokon is panaszkodnak rá.
Illetve itt egy cikk, érdemes elolvasni. "Safari opens 70 percent slower".
Na mindegy, nálad még folyamatosabb is lett..

[ Szerkesztve ]

(#86884) StLui válasza #51177472 (#86859) üzenetére


StLui
veterán

Mi sem tapasztalunk semmi negatívat 5S-en

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#86885) Ringloszilva


Ringloszilva
tag

Szerintem ez nagyon egyszerű. Aki csinált rendszervisszaállítást és új telefonként újra belakta a rendszert, annak jó. Aki megkavarta kicsit a kakit a biztonsági mentés visszarakásával és nem is csinált resetet, azz szív mint a torkosborz. Legalábbis ahogy én olvasom itt a hozzászólásokat.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#86886) BTminishop


BTminishop
aktív tag

üdv!Ti melyik boltot ajánljátok tok illetve fólia vásárlására? iCenter off 5k-tól kezdődnek a tokok :D

(#86887) Chereiose válasza Ringloszilva (#86885) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát én a mentést raktam vissza rá, lassabb is lett kicsi (iphone 5), de akkor sincs kedvem leformázni és mindent újra tenni.

(#86888) kali válasza Ringloszilva (#86885) üzenetére


kali
legenda

sokan jelezték, hogy csak ráfrissítettek a 7-es rendszerre, nem volt visszaállítás, és úgy is jó.
szerintem attól függ inkább a dolog, hogy kinek miként volt belakva a rendszer, ha van fent olyan alkalmazás, aminek az ios 7-re szabott verziója nagyon problémásan működik ios 8 alatt, akkor hibát tapasztalnak, akiknek viszont nincs olyan, azoknál minden okés.

.zSoLTi.; lehet, hogy időközben frissült valami, vagy épp akkor nem tudott mindent átteni valami oknál fogva, engedd neki, bajod nem lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#86889) Vekko válasza #51177472 (#86883) üzenetére


Vekko
aktív tag

Ne fájjon már ennyire, hogy neked rossz de másnak jó. A fórumon jót is olvastam 4S-ről, felületesen nézhetted át. Ezen kívül személyes ismerőseim között is van akinek jobb, van akinek rossz és van aki semmit nem vesz észre. Bár nekem igazából mind1, hogy elhiszed-e.
Az update után valószínű nem oszlanak meg ennyire a tapasztalatok. De addig is akinek jó ne állítsuk már be hazugnak..

[ Szerkesztve ]

(#86890) manchester85


manchester85
addikt

Most meg elsőre ment. Ki érti ezt. :DDD

i6 Silver

(#86891) Ragnar95 válasza BTminishop (#86886) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

ebay, tvc-mall.com, ha drágának találod a hivatalos kiegészítőket. Mivel a nem hivatalosakat kb mindenki Kínából szerzi be, csak itthon 5-10x-es áron adja, úgyhogy jobban jársz, ha te magad rendeled.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#86892) #51177472 válasza Vekko (#86889) üzenetére


#51177472
törölt tag

Senki nem mondta, hogy nekem rossz. Ezeket a gondolatokat csak te generálod.
Sőt, többször ki is fejeztem hogy "nem zavar", mert ilyen apró hibákon nem is lehetne hisztizni. Annyit mondtam, hogy ne mondjuk azt, hogy nincsenek ilyenek az iOS 8-ban. Olvasd vissza, hátha úgy leesik. De miért kell ezt elmagyaráznom..
Ilyet írni amit te, Istenem..

(#86893) Laczik


Laczik
tag

Sziasztok!
Jelenleg jailbreakelt iOS 7.1.1 fut a telefonomon. Hogyan érdemes frissíteni iOS8-ra, úgy, hogy minél több adatom megmaradjon rajta?
Gondolok itt a képekre, kontaktokra, sms. Úgy tudom JB-es backupot nem tölthetek vissza rá.

(#86894) StLui válasza Ringloszilva (#86885) üzenetére


StLui
veterán

Nekem sima OTA frissítés volt és minden rendben.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#86895) galaxys80


galaxys80
veterán

Valaki elmondaná hogyan tudom teljes képernyőssé tenni a kontaktképeimet a nélkül, hogy a telefonon legyenek a képek?
Már megőrülök.

(#86896) Ragnar95 válasza Laczik (#86893) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Visszarakhatsz JB-s backupot, csak semmi nem garantálja, hogy nem lesznek bajok, de énis jó ideig JB-s backupot "cipeltem" magammal telóról-telóra.
iClouddal a legtöbb dolog megmarad (névjegyek, naptár, jegyzetek, stb) backup nélkül is, de az SMS-ek pont nem ebbe a kategóriába tartoznak. Azokat ha semmiképp nem akarsz JB-s backupot visszarakni, szedd ki a JB-s backupból iBackupBottal, majd az üres teló backupjába importáld be szintén ezzel a programmal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#86897) bigdady válasza galaxys80 (#86895) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem csak icloud van es auto nagy volt ios8 alatt mind

(#86898) Szecsy


Szecsy
aktív tag

A safarinal hogy lehet amikor megnyitok egy uj oldalt es ott megjelenik a gyakran latogatott webhelyek? Ezt h tudom h torolni onnan?

(#86899) Ringloszilva


Ringloszilva
tag

Nekem ugyanolyan maradt. Se nem jobb, se nem rosszabb. És inkább belaktam újra, mint szenvedjek.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#86900) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Feltettem 4s-re és elis tünt majd 1 gb helyem :O :O 4,5gb szabadom volt ebböl lett 3,6gb :(

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.