Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) L_YKing válasza Malachi (#39850) üzenetére


L_YKing
addikt

Jót tett a reset? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#39852) Malachi válasza L_YKing (#39851) üzenetére


Malachi
addikt

nem jutottam el odáig, hogy lássam, mert nem tudom visszaállítani a telefont. tegnap készült egy biztonsági mentés, megvolt a reset aztán elhúztam, nem volt már időm. most állítanám vissza a biztonsági mentést, és semmi, ledobálja a telefont, kilép, hibaüzeneteked ad. elég morcos vagyok.

(#39853) M@te válasza Malachi (#39850) üzenetére


M@te
senior tag

másik usb port? itunes újratelepítés?
vagy dfu-ból próbáld meg

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#39854) r3dsnake válasza Malachi (#39852) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iCloud?

(#39855) samgar válasza vadászcsiga (#39849) üzenetére


samgar
őstag

Köszi!

Oppo Find X5 PRO

(#39856) Malachi válasza M@te (#39853) üzenetére


Malachi
addikt

nem akarom elkiabálni, de egy új iTunes látszólag megoldotta a dolgot
még tart a visszaaállítás, de a telefon legalább nem lépeget ki megállás nélkül

(#39857) oszy


oszy
veterán

Ilyesmi kütyüt keresek. :) Ismerős? Vagy inkább ezt ne? Esetleg valakinek hasonló eladó? :) A JBL elég húzós újonnan...

Story4 - hétfő 21:00 ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39858) rooney8 válasza czanga (#39843) üzenetére


rooney8
aktív tag

igen, csak azok az shsh-k használhatatlanok, amit a cydia kért le (egyébként ezek törölve is lettek cydia-ból). amit te mentettél le kézzel tinyumbrella-val, az tökéletesen használható.

(#39859) snooze


snooze
veterán

akit érdekel hétfön este 21-kor a story4-en steve jobs-rol lesz müsor bárdos andrással..Utolsó nap - Steve Jobs - A milliárdos hippi

GO Gunners!!!

(#39860) oszy válasza snooze (#39859) üzenetére


oszy
veterán

ebben a hozzászólásban pont ezt javasiltam! ;) (#39857)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39861) snooze válasza oszy (#39860) üzenetére


snooze
veterán

de semmi konkrétumot nem irtál.. :) :)

GO Gunners!!!

(#39862) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziaszok!

MI történhetett akkor, ha az iPhone 3G DFU mód helyett folyamatosan WTF módba kerül? Lehetséges, hogy iPad basebandot tettem rá?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39863) VoidXs válasza Snowy_owl (#39862) üzenetére


VoidXs
nagyúr

WTF mód?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39864) Snowy_owl válasza VoidXs (#39863) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Redsnowban WTF mód van írva, DFU helyett. iPhone 3G

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39865) bigdady válasza Snowy_owl (#39862) üzenetére


bigdady
nagyúr

What the fuck mód? :DDD

(#39866) L.L.


L.L.
senior tag

Tudnátok olyan tweaket ajánlani ami az OTA frissítés ikonját eltünteti? Sajnos nálam 6.1.2-őn a NOota nem működik. Köszönöm

(#39867) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Találtam egy ilyet, ha ez segít:

4.2.1-es 3G-re próbáltam felrakni ezt a DFU-s restore-t, a rendszer érzékelte is, de amikor redsn0wwal próbáltam JB-zni, aztirja hogy WTF mode-ban van. Valaki valami ötlet ? (06.15.00-ás, egyébként a restore végén kijött egy 37-es hibakód)

Válasz
XY írta:

xy: ad.1: ha iPad baseband van rajta, akkor itt az alkalom, hogy downgrade-eld. ahhoz viszont nem kell DFU-s IPSW.
ad.2: húzd le, és dugd rá újra. ha nem nyert, akkor restore iTunes-ban basebandet nem frissítő custom 4.2.1 segítségével. ha az sem megy fel, akkor próbáld meg, hogy a power és home gombokat egyszerre nyomod 10mp-ig, majd utána elengeded, és csak a powert. ha megjelenik az alma, akkor be fog tölteni, ha nem, akkor valószínűleg DFU-ban maradt. ekkor újból próbáld meg a redsn0w-val.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39868) manchester85 válasza Snowy_owl (#39867) üzenetére


manchester85
addikt

Nem értem, mit kínlódsz azzal az 5 éves vacakkal. Vegyél egy 3GS-t, arra a mai napig van support.

i6 Silver

(#39869) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

MEGOLDÓDOTT!
iTunesba visszaállítottam a telefont, illetve találtam ezt a leírást: [link]
Hogy vajon melyik segített nem tudom, de az egyik biztosan. Szóval ha valaki WTF módba kerülne mint én, akkor ez a két lehetőség közül kell hogy valamelyik segítsen. Bocsánat a teleszemetelésért.
Köszönöm.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39870) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nem jb-zett készüléken nem lehet valahogy eltüntetni a letöltött frissítést? iFunbox vagy valami okosság?

(#39871) bandigno válasza vadászcsiga (#39870) üzenetére


bandigno
senior tag

ezzel kínlódtam én is pár hónapja, ha emlékszel :) megoldást egy videó app (vizzywig) hozta, aminek kellett a szabad hely a videó vágáshoz és letörölte a frissítést! :)
azóta a szabad hely méretét próbálom 2,5 giga alatt tartani!

(#39872) vadászcsiga válasza bandigno (#39871) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tehát telirakom filmekkel mondjuk, aztán letöltöm ezt a viziviget, és letörli a frissítést?

(#39873) bandigno válasza vadászcsiga (#39872) üzenetére


bandigno
senior tag

ez az app videóvágó progi! számold ki h mennyi hely kell mondjuk két videó összevágásáhozv, de abban a helyben legyen benne már a frissítésből egy jó nagy rész (mmint foglalt hely)! aztán összevágsz két jó nagy méretű videót (értelemszerűen akkorát, hogy a szabad helyen felül több kelljen) és amikor dolgozik a vágáson, a cachehez használt helybe bele fogja számolni a frissítést is és letörli! Nekem már 2x sikerült, jó próbálkozást!

(#39874) vadászcsiga válasza bandigno (#39873) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi, gondolom a piros szám is eltűnik ilyenkor, és azt is hogy újra letölti?

(#39875) pitőr.


pitőr.
tag

üdv. valaki segitene, nemirnak vissza az ipod touch topicban :S az ipod touch 4 et is aktiválni kell? van valami kod vagy restore után simán csak követni kell az utasitást és ennyi

iPhone 14 pro 

(#39876) Kommy válasza pitőr. (#39875) üzenetére


Kommy
veterán

Az összes Apple készüléket aktiválni kell, de nem kell hozzá semmi, csak követni kell az utasításokat.

(#39877) pitőr.: Te kérdezted, hogy kell e aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#39877) pitőr. válasza Kommy (#39876) üzenetére


pitőr.
tag

tudom h aktiválni kell nem vagyok hülye de nem tudtam hogyan kell, ezért kérdeztem.. mielött neki állok restorezni. köszönöm a segítséget!

iPhone 14 pro 

(#39878) tikshow


tikshow
addikt

Üdv srácok!

Szükségem lenne egy kis segítségre. Ismerőmnek van 3G-je aminél lekorlátozta, hogy az AppStore-hoz ne lehessen hozzáférni, de elfelejtette a kódot a feloldáshoz. Van valami megoldás arra, hogy ezt feloldja?

(#39879) Ck.


Ck.
addikt

Nincs is valós multitasking ios 7-en. Ugyanúgy leállítja a YouTube videókat, amint visszalépek a homescreen-re. Vagy vhol kene találnom egy erre vonatkozó beállítást?

(#39880) tikshow válasza Ck. (#39879) üzenetére


tikshow
addikt

Azt ne felejtsd el, hogy még egy darab szoftver se jött ki rá.

(#39881) Totheground válasza Ck. (#39879) üzenetére


Totheground
addikt

1) az appnak is támogatnia kell és
2) a YouTube app direkt ilyen. 3rd party appoknál is letiltatják a background playt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39882) Ck. válasza tikshow (#39880) üzenetére


Ck.
addikt

Igen, ezzel tisztában vagyok, de gondolod h ehhez az appokat is "olyanra" kell megírni?
Mert ez esetben nem szóltam.

Totheground: befogtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#39883) tikshow válasza Ck. (#39882) üzenetére


tikshow
addikt

Gondolom API kell ehhez is majd.

Egyébként (#39878) ha tudna valaki valamit, annak roppant mód tudnék örülni. Akár, ha azt meg tudná mondani, hogy egy restore megoldja.

(#39884) amulet válasza oszy (#39857) üzenetére


amulet
senior tag

én egy hónapja vettem egy Philips Fidelio DS1100 dokkolót, teljesen meg vagyok vele elégedve, óra, rádió, és töltő egyben. A hálóban tökéletes látvány és azóta a gyári töltőm a dobozban :D Nekem szerencsém volt, mert nagyon olcsón jutottam hozzá, 10e alatt és új volt :D

[ Szerkesztve ]

(#39885) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Hali! Mostanaban az iCloud fiokom fura dolgokat tesz de az egyik legidegesitobb hogy azokat az emaileket is SPAMkent jeloli amik eddig nem voltak. Hol tudom beallitani ezt, hogy nelegyen? Koszi!

[ Szerkesztve ]

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#39886) Ragnar95 válasza tikshow (#39883) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Restore megoldja, de akkor az adatai is elvesznek, mert a backup a kódot is tárolná...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39887) Blyan


Blyan
félisten

Azon filózom, most hogy lehet valós multitaskingot használni ios7 alatt, akkor az új szifon remélhetőleg combosabb akkumulátorral kellene érkezzen, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39888) ittakary válasza Blyan (#39887) üzenetére


ittakary
nagyúr

Melyik iPhone nem érkezett combosabb akksival, mint az előző?

(#39889) oszy válasza amulet (#39884) üzenetére


oszy
veterán

Akkor mákod volt :) Jó Neked :)
Jól szól ez egyébként? Mert elég kicsi. JBL vagy Harman Kardon lenne nem tenném föl ezt a kérdést :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39890) Blyan válasza ittakary (#39888) üzenetére


Blyan
félisten

:DDD Ez vicc volt ugye? Pedig TE régi használó vagy.

Utolsó 3 generáció:

4: 1420mAh
4s:1430mAh
5:1440mAh

Szigorúan véve, igen, nőtt az akksi kapacitás. De hogy combosodott volna...

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39891) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Most akkor az újonnan exchange-ként beállított gmail fiókot el lehet felejteni? Nem tud kapcsolódni a szerverhez. Maradjak a sima gmail beallitasnal? A gmail push megszűnése óta most állítok be először fiókot.

[ Szerkesztve ]

(#39892) ittakary válasza Blyan (#39890) üzenetére


ittakary
nagyúr

?

nálam a "nőtt" = "combosodott"

(#39893) Kommy válasza vadászcsiga (#39891) üzenetére


Kommy
veterán

Be lehet állítani csak nincs push.

(#39894) vadászcsiga válasza Kommy (#39893) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A szerverhez m.google.com-ot kell írni ugye?

Blyan
Ittakary combja lehet a hunyó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39895) Blyan válasza ittakary (#39892) üzenetére


Blyan
félisten

Oké, igazad van, átfogalmazom, hogy ne tudj belekötni vazze

Remélhetőleg szignifikánsabb akkumulátor növekedésnek leszünk tanúi, mint az előző generációk esetében, mert az 1460 mAh megmosolyogtató lesz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39896) bandigno válasza vadászcsiga (#39874) üzenetére


bandigno
senior tag

A beállítások ikonon a badge ott marad és ha tartod h nem mész 2,8 GB szabadhely fölé (mmint nem lesz több ennél a szabadhely), akkor nem fogja letölteni sem!

(#39897) Kommy válasza vadászcsiga (#39894) üzenetére


Kommy
veterán

Igen m.google.com

(#39898) vadászcsiga válasza Kommy (#39897) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor passz, nekem nem működik a szerver. iPhone-on megy

(#39899) irgum válasza vadászcsiga (#39898) üzenetére


irgum
addikt

iOS7-en én se tudtam beállítani. Még a 6-on működött, sőt a push is jött pedig sokszor állítottam be újként a telefont mióta van ez push megszűnés...

(#39900) Blyan válasza irgum (#39899) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem is csak úgy ment, hogy egy régebbi backupot visszatettem a 6-osból a 7-esre és akkor ment. De akkor hiba nélkül, push, minden ahogy kell.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.