Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) Stirbi válasza kenny123 (#40400) üzenetére


Stirbi
addikt

Okés, akkor azt el fogom olvasni!

(#40402) Totheground


Totheground
addikt

Tegnap jöttem rá, hogy a CC-nek van fektetett elrendezése is

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40403) B-L-A-C-K válasza #93966848 (#40399) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem eddig az összes telefonomon volt, úgy vagyok vele inkább a fólia karcolódjon mint a kijelző...

Én múltkor innen rendeltem, ez matt fólia, előre nem ajánlom, sokat ront a kép minőségen, viszont a hátlapra nagyon jó, és tényleg nem hagy ujjlenyomatot. Előre ebayről rendeltem, volt már rengeteg fajta, mivel én havonta cserélgetem előröl, így nem túl drágákat rendelek, és mivel mint mondtam havonta újat rakok fel, így a célnak megfelel a legolcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#40404) Blyan válasza Totheground (#40402) üzenetére


Blyan
félisten

:C Eltartott egy ideig. :))

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40405) #93966848


#93966848
törölt tag

iOS7 bétát javasoljátok felrakásra?

(#40406) Blyan válasza #93966848 (#40405) üzenetére


Blyan
félisten

Ha el tudod fogadni, hogy ez béta és ezért nem minden működik rendesen, esetleg néha újra is indul, akkor igen.
Ha nem megy, akkor ne tedd fel, mert csak bosszankodni és panaszkodni fogsz, hogy ez miért ilyen szar. Maybe.

De szerintem most már várj pár napot, mert hamarosan jön a második béta. És akkor nem kell kétszer szenvedned vele pár napon belül.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40407) #93966848 válasza Blyan (#40406) üzenetére


#93966848
törölt tag

Elég volt a droidnál a bosszankodásból, itt már nem szeretnék :)

(#40408) Blyan válasza #93966848 (#40407) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor várd meg az őszi frissítést. :)

Alapvetően - főleg i5-ön - elég jól működik a béta. De ettől még béta.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40409) kenny123 válasza Blyan (#40406) üzenetére


kenny123
addikt

Tényleg, beta2rol lehet tudni valamit?

yo

(#40410) Ragnar95 válasza kenny123 (#40409) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Semmi biztosat, találgatások szerint hétfőn jön, de aztán vagy így lesz, vagy nem :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40411) Blyan válasza kenny123 (#40409) üzenetére


Blyan
félisten

Csak találgatás van, aszerint hétfőn: [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40412) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Biztosan hülye kérdés, de vajon lesz egyáltalán Jb.? Mert a 7-esre annyira nem is lényeg, de 6.1.3-ra nem lenne rossz...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40413) Stirbi


Stirbi
addikt

Skacok, letöltöttem a quickoffice app-ot.

Kéri, hogy jelentkezzek be a google fiókomba és fogadjam el a feltételeket, miután mind ezt megtetettem kapok egy ablakot ahol felkínálja a pro verziót, de nem töltöm azt le, hanem fent rámegyek arra, hogy ,,done,, demegint ott találom, magam, mintha elindítottam volna a progit sign in ablak van. Mit csináltam rosszul? Vagy mi lehet a hiba?

(#40414) Ragnar95 válasza szekfizsolt (#40412) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Majd kiderül, ezt még valószínűleg a JB készítők sem tudják...7-re biztos,h lesz, de 6.1.3-ra szerintem csak akkor, ha ugyanazok az exploitok működnek rajta, mint a 7-ben, mert különben nem fogják a 6.1.3-ra pazarolni az idejüket a fejlesztők...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40415) bigdady válasza DM-Fan (#40389) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hat akkor megoszlanak a vélemények úgy látom hogy érdemes e iPad töltő el tölteni az iphonet :)
Ha oda rakom a fülem a töltő hoz meg az átalakító hoz akkor kissé zúg a töltő akkor is mikor nincs rajta telo. Ezért kérdeztem. Nálad nem?
Lehet az átalakító valami gagyi. Hol érdemes venni egy normális márkájú átalakítot vagy egy jó áru gyári 220-as töltőt?

[ Szerkesztve ]

(#40416) joey04 válasza #93966848 (#40405) üzenetére


joey04
titán

Ha nosztalgiázni szeretnél, akkor nyugodtan. :D
Olyan mint egy átlagos droid. Fogyogat, néha újraindul, sokszor megakad és bugos. De bétához képest korrekt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40417) Stirbi válasza Stirbi (#40413) üzenetére


Stirbi
addikt

Valaki? tényleg nem tudom mi lehet a bibi...

(#40418) bigdady válasza bigdady (#40415) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet alapot kérdezek de bármelyik iPhone fali 220-as töltő jó i5-höz ugye? :B

(#40419) DM-Fan válasza bigdady (#40415) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem teljesen néma az i5-höz kapott brit töltőm, de mondom, nézd meg a belső oldalát, ott van rajta:

Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.15A
Output: 5V 1A

Tehát itthon is gond nélkül használható. Nem azért zúg, mert átalakítóval használod, hanem azért, mert valószínű nem sikerült tökéletesre a töltőd, nem jó a tekercs lakkozása, vagy a kondi nem tökéletes - ahogy az számos töltővel kapcsolatban megesik. Ettől még tölthet rendesen.

Amúgy nálam kicsivel kevesebb, mint 2 óra alatt tölt fel 1%-ról 100%-ra, ami tudtommal teljesen normális, közben sem a telefon, sem a töltő nem melegszik látványosan és csöndben van mindkettő, tehát minden jól működik.
Az iPad-töltő használata viszont egyértelműen nem ajánlott, mivel más teljesítményű, más kapacitású akkumulátor töltésére tervezték. Ezt megerősítette elektroműszerész ismerősöm is, de ugyanezt mondták APR-ben is. Ne töltsd vele, használd, amit kaptál hozzá!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40420) DM-Fan válasza DM-Fan (#40419) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Lejárt a szerkesztés. Szóval az iPad 3 töltő 5.1V-ot ad le és 2.1A-rel tölt, ami több, mint kétszerese, mint amit az i5 vár a saját töltőjétől. Ezt az akksi hosszú távon nem köszöni meg, ebben biztos lehetsz.

Get Moded!

(#40421) madgie válasza DM-Fan (#40420) üzenetére


madgie
titán

Az iPad 4-é 5.2V, 2.4A (csak tájékoztatásképp írom le).

(#40422) Ragnar95 válasza DM-Fan (#40420) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Többen is lemérték a topikból fogyasztásmérővel és ha iPhone-t töltesz iPad töltővel, az csak a neki kellő áramerősséget veszi fel, nem a 2A-t, ezért lehet nyugodtan tölteni az iPhone-t is iPad-töltővel...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40423) #93966848


#93966848
törölt tag

Miért kéri folyton az Apple ID-t a teló?

(#40424) DM-Fan válasza madgie (#40421) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez érthető is, mivel növelték az akksi kapacitását.

Regnar95: kíváncsi lennék a mérésre és annak módszerére.

Get Moded!

(#40425) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ez történik ha én bugtesztelek egy iPhonet...

Más még nem találkozott vele?

(#40426) DM-Fan válasza Ragnar95 (#40422) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyébként ez az elmélet már szerintem ott megbukik, hogy rengeteg helyen leírják, hogy iPad töltővel mennyivel gyorsabban feltölt a telefon. Ha a telefon maga regulálná 1A-re a felvételt, akkor pontosan ugyanannyi idő alatt kéne feltöltődnie, mint a saját töltőjével, de állítólag jóval gyorsabban feltölt, tehát az amperszám is magasabb kell legyen, márpedig azt az akksi hosszú távon nem köszöni meg.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40427) B-L-A-C-K válasza #93966848 (#40423) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Konkrétan mikor? Ha pl app storeból töltesz le valamit, akkor elég gyakran kéri a jelszót, biztonsági okokból.

(#40428) #93966848 válasza B-L-A-C-K (#40427) üzenetére


#93966848
törölt tag

Igen, akkor.Gondoltam ki lehet kapcsolni...

(#40429) ficere válasza #93966848 (#40428) üzenetére


ficere
aktív tag

Szaisztok.
Adott egy iphone 4 vodafonos,egyszer csak kiirta,hogy nincs szolgáltatás,restore után minden működött ismét.Amint kikapcsolom újra aktiválást kér,de nem mindig látja,hogy van benne sim.Valaki találkozott már ilyennel?
Előre is köszönöm.

Machete nem ír sms-t

(#40430) B-L-A-C-K válasza ficere (#40429) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A sim kártyád szarakodik lehet, ha tudod nézd meg más kártyával, illetve lehet por/kosz ment a kártya érzékelőhöz, fújd ki...

(#40431) vadászcsiga válasza kenny123 (#40409) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hétfő ha minden igaz

(#40432) bigdady válasza DM-Fan (#40419) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szerzek egyet abból nem lehet baj :R

(#40433) V.Stryker válasza DM-Fan (#40426) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem mióta megvan az ipad-em, egy éve, azóta mindkét iPhone 3GS -ünket azzal töltjük, hogy ne legyen elöl hat töltő....semmit nem romlott a teljesítményük, ugyanúgy bírja mindkét teló.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#40434) DM-Fan válasza V.Stryker (#40433) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor lehetne releváns az összehasonlítás, ha egyiket a sajátjával, a másikat az iPad-ével töltenéd, mert akkor számszerűsíthető lenne, hogy azonos terhelésnél tovább megy-e, többet bír-e a gyári töltővel töltött, mint az egy év óta iPad töltővel töltött. Onnantól kezdve viszont, hogy a legtöbbek leírása alapján az iPad töltő gyorsabban tölti fel a telefont, mint a saját töltője, az csak úgy lehetséges, ha nagyobb amperrel kerül töltésre az akkumulátor. Márpedig az akkumulátornak annál jobb, minél lassabban töltődik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40435) ficere válasza B-L-A-C-K (#40430) üzenetére


ficere
aktív tag

Pénteken cseréltem simet a vodánál 20percig jó volt aztán ugyanaz.

Machete nem ír sms-t

(#40436) bigdady válasza ficere (#40435) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor hibás SIM et kaptál

(#40437) B-L-A-C-K válasza ficere (#40435) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor lehet sim hiba, de nekem régebben egy i4-nél volt ugyan ilyen, akkor sűrített levegővel kifújtam, meg a sim-et megtörölgettem, és jó lett egyből.

[ Szerkesztve ]

(#40438) ficere válasza B-L-A-C-K (#40437) üzenetére


ficere
aktív tag

ok.kipóblom,csak ez az újraaktiválás zavar.

Machete nem ír sms-t

(#40439) walakii válasza ficere (#40438) üzenetére


walakii
tag

Nekem i5 szokott ilyet csinálni néha (kb 2 havonta). Ilyenkor nekem megoldja hogy SIM-et kiveszem, megtörölgetem meg kifújkálom a SIM foglalatot.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#40440) ficere válasza walakii (#40439) üzenetére


ficere
aktív tag

aktiválást kér neked is?

Machete nem ír sms-t

(#40441) leroyclub válasza Ragnar95 (#40349) üzenetére


leroyclub
senior tag

Sajnos nem jó. Elkezdte, de amikor visszaellenörzi akkor kiirja hogy ismeretlen hiba lépett fel (11es kód) pedig a háttérben fut a Tinyumbrella és rá is nyomtam hogy start TSS serverre. Mi lehet a megoldás? Mert most a telefon is beragadt.

http://mobilarena.hu/dl/upc/2013-06/22/189208_yvejeejsgmqke5h9_tssserv.jpg

[ Szerkesztve ]

(#40442) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Most egy kicsit elvesztettem a fonalat restore, JB, stb terén. Azt látom, hogy 6.1.3-as rendszerhez nincs JB még (i4S kéne). Viszont a mostani JB-s 6.1.2-es rendszerem kicsit már kezd belassulni, kéne egy restore. Ha jól tudom akkor nem lehet restore-olni a 6.1.2-t ugye? Amit aztán újra JB-zek. Bár lehet Cydia mentette nekem az shsh-t.

Másik, tudja valaki hogy áll a JB-s ilyen semi-restore, vagy mi volt a neve? Ami JB megtartása mellett kvázi gyári állapotra varázsolja a telefont.

(#40443) samgar


samgar
őstag

Beta alatt nem megy a wifisync ugye?

Oppo Find X5 PRO

(#40444) Totheground válasza samgar (#40443) üzenetére


Totheground
addikt

Nálam tuti nem.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40445) legiaap


legiaap
nagyúr

Az lehetséges hogy a siri lezárt képernyőnél elkezdjen dumálni?
Zsebben volt a teló (5-ös iPhone) és egyszer csak azt hallottam valaki dumál. Siri volt az.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40446) Totheground válasza legiaap (#40445) üzenetére


Totheground
addikt

Lehetséges. De bármikor ki is tudod próbálni. ;]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40447) L_YKing


L_YKing
addikt

Hali!!

Tud valaki olyan oldalt ahol Iphone 4 tokokat lehet venni? Konkrétan Fc Barcelonás tok kellene.
Hol tudnék venni ilyet?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#40448) Blyan válasza legiaap (#40445) üzenetére


Blyan
félisten

Próbáld ki..

(#40447) barca0519951

[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40449) Stylewars_kp válasza legiaap (#40445) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nálam is előfordult már... :)

barca0519951: Nálam! Privátban megbeszéljük!

(#40450) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Hogy lehet 6.1-en iphonen kikapcsolni,hogy ne forogjon a kijelző?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.