Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40151) bigdady


bigdady
nagyúr

Ne szivassatok tegnap 4s-en még ment és feloldás gombom volt, nem ment egyből az appba...

(#40152) VoidXs válasza bigdady (#40151) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hát pedig ez gyárilag így van... Ha 8 másodpercet vársz a push után, már feloldás lesz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#40153) bigdady válasza VoidXs (#40152) üzenetére


bigdady
nagyúr

:C Túl gyors voltam. :)
És hogy zárolt képernyőnél ne ilyen nagy böszme jelenjen meg hanem a vékony szalag? Hiába állitom szalagra akkor is plecsni jön

[ Szerkesztve ]

(#40154) VoidXs válasza bigdady (#40153) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez is csak a kép ki-be után esedékes.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#40155) bigdady válasza VoidXs (#40154) üzenetére


bigdady
nagyúr

:F

(#40156) Blyan válasza bigdady (#40155) üzenetére


Blyan
félisten

bekapcs gomb 2x. Akkor a nagy böszméből kisböszme lesz

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40157) bigdady válasza Blyan (#40156) üzenetére


bigdady
nagyúr

nekem arra zenelejátszó jön be

(#40158) mondomén válasza bigdady (#40157) üzenetére


mondomén
őstag

Nyomd a másik gombot.:D

(#40159) nord_ válasza bigdady (#40157) üzenetére


nord_
veterán

Blyan nem Home, hanem bekapcs gombot írt. ;)

(#40160) ittakary válasza nord_ (#40159) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaja, nem ertem mit nem lehet ezen erteni. Megjon az email, villog a kepernyo. Egyszer nyom: elsotetul. Meg egyszer nyom: ujra vilagos -> ujra a SLIDE TO UNLOCK felirat lesz, vagyis egy sima feloldas nem pedig app nyitas.

(#40161) bigdady válasza mondomén (#40158) üzenetére


bigdady
nagyúr

:B :DDD

#40160) ittakary nem kell nyomni semmit 8 mp után is az lesz magától, mint kiderült csak gyors voltam

[ Szerkesztve ]

(#40162) oszy válasza matyi19 (#40110) üzenetére


oszy
veterán

ez micsoda (free my apps)? nem ismerem még.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#40163) TheMarci válasza oszy (#40162) üzenetére


TheMarci
addikt

iPhone alkalmazások topikban érdeklődj szerintem inkább..

Do You Dream?

(#40164) Tibee86 válasza oszy (#40162) üzenetére


Tibee86
veterán

(#40165) TheMarci


TheMarci
addikt

Do You Dream?

(#40166) oszy válasza TheMarci (#40163) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm. Tibee-nek is ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#40167) turbobusa


turbobusa
senior tag

T-mobile-ba szóló garancia esetén javítanak vagy rögtön egy zsír új mobilt adnak?

(#40168) Ragnar95 válasza turbobusa (#40167) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mindenképp cserélik, van, ahol rögtön, de van, ahol bevizsgálják és várni kell a cserére. És mindenhol refurbished (tehát felújított ) modellt kapsz, ami gyakorlatilag ugyanolyan, mint a teljesen új

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40169) TheMarci válasza turbobusa (#40167) üzenetére


TheMarci
addikt

Bevizsgálják, és ha valóban a garanciában foglaltakba esik bele a hiba, akkor adnak másik készüléket.

Do You Dream?

(#40170) Tibee86 válasza turbobusa (#40167) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem javítanak. És nem "zsír újat" kapsz, hanem egy refurbished készüléket kapsz, ami végül is olyan mint az új, de mégse, és egyáltalán nem biztos, hogy a helyszínen cserélik neked azonnal.

(#40171) Totheground válasza turbobusa (#40167) üzenetére


Totheground
addikt

Vidd a Westendbe, ott azonnal cserélik.
Illetve amig egy modell a pályája elején van, addig újra cserélik (mert refurb még nincs)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40172) turbobusa válasza Totheground (#40171) üzenetére


turbobusa
senior tag

Rendben, megér akkor egy kis kerülőt a Westend! Köszönöm a segítségeteket!

(#40173) TheMarci válasza Totheground (#40171) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem eddig a Mammutban is mindig rögtön cseréltek.

Do You Dream?

(#40174) bigdady válasza snooze (#40119) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azt utálom a gmail appban jog osszefuzi az egy témájú emaileket. Átláthatatlan, sokkal jobb a gyári mail app.

(#40175) oszy


oszy
veterán

kijelzővédő fóliát tudtok ajánlani? ami most van az elég kemény és gyorsan karcolódik. ellenben olcsó :) nem szeretnék nagyon drágát venni. van valami a kettő között? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#40176) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok-e olyan alkalmazást, amely egy adott időközönként jelez?
Például, ha edzek, akkor egyszer egy perc után, egyszer pedig fél perc után jelez?
Előre is kösz!

(#40177) Ufff válasza oszy (#40175) üzenetére


Ufff
senior tag

Szerintem a Brando Ultra Clear a legjobb! Nem olcsó, de nehezen karcolódik!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#40178) Xmodule


Xmodule
őstag

Hello. Egy gyors kérdésem lenne. Vettem használtan licitálos oldalrol egy iphone 4s-t törött kijelzövel. A telo bekapcsol lehet navigalni is csak törött ugye. Ezert vettem hogy megcsinalom es eladom. Mikor megjött egyböl elsö bibi, jelszot kért ugye 4 jegyü pin a képernyö felnyitásához. Az elado nem adta meg és hosszas levelezgetés után is csak halogatja (majd megkérdezi a barátját mert az övé volt a telefon...). Végul ugy döntöttem nem várom meg. iTunes-sal csináltam egy teljes factory resetet. Végig is ment szépen most viszont mikor bekapcsolom bejön a nyelv választás utánna régio wifi majd kiirja, hogy SIM Not Vaild, DE térerö az van a bal felsö sarokba. Ez mitöl van? Én arra gondolok hogy a telefon nem független, de akkor térerö sem lenne nem?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40179) ittakary válasza Xmodule (#40178) üzenetére


ittakary
nagyúr

De térerő az van, csak a SIMet nem fogadja el. A függetlenítésnek annyi, a nyereményed egy iPod Touch.

(#40180) M@te válasza ittakary (#40179) üzenetére


M@te
senior tag

nem biztos. ha nincs letiltva akkor az eredeti szolgáltató kártyájával tudja használni

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#40181) Xmodule válasza ittakary (#40179) üzenetére


Xmodule
őstag

Ezt most nem igazán értem. Miért annyi a függetlenítésnek? Hogy vab egy ipodtouch-om mikor nem is lép tovább a SIM not vaild uzeneten? Total nem is tudok belépni a menube. Amugy nem ahhoz van köze hogy a frissités közben nem volt benne sim? Frissités után akartam bele tenni a simet és ezt irta ki. De akkor térerö miért van? Nem értem. Ja meg még egy kérdés most frissitettem ugy akkor a 6.1.3 van rajta. Ehhez már van JB. Nem tudom ez itt mennyire szabad nem is akarok bele menni, de ezzel a JB vel még használható lesz nem? Mondjuk akkor már nem adom el megmarad sajátnak... De legalabb lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40182) B-L-A-C-K válasza Xmodule (#40178) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát csúnyán át lettél verve, éppen ezért nem akarta megadni ő a kódot...

(#40183) M@te válasza Xmodule (#40181) üzenetére


M@te
senior tag

mert valószínű szofveresen volt függetlenítve, nem pedig hivatalosan vagy gyárilag. a legújabb szofverre nincs függetlenítési lehetőség.
vedd ki a sim kártyát.
próbáld meg mind a 3 magyar szolgáltató kártyájával. ha egyikkel sem jó akkor külföldi függő vagy le van tiltva. na akkor van egy ipodod

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#40184) B-L-A-C-K válasza M@te (#40183) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Letiltva nincs, mivel akkor nem lenne térerő nem?

(#40185) Xmodule válasza M@te (#40183) üzenetére


Xmodule
őstag

De ezt nem értem. Itt azt irjatok ipad stb de hogy? bekapcsolom nyelv kiválszt utanna terület majd wifi és jönne a sim ellenörzés ahol nem megy tovább. igy leginkabb egy papirnehezék.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40186) B-L-A-C-K válasza Xmodule (#40185) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért mondjak ipad-nek mivel ha telefonálni nem tudsz majd vele akkor magyarul így csak "ipodként" tudod használni csak.

(#40187) kenny123


kenny123
addikt

Úgy hogy ha szoftveresen volt függetlenítve -cydia-, akkor az a frissítéssel elszállt, és lehetőség sem lesz újra függetleníteni, mert valószínűleg a baseband szám is változott. Ezért nyertél egy ipodot.

yo

(#40188) M@te válasza B-L-A-C-K (#40184) üzenetére


M@te
senior tag

ha van térerő akkor miért invaild sim? ha invaild sim akkor miért van térerő?

nem tudom mi az hogy nem megy tovább még sose láttam ilyet max felugró üzenetet amit le kell okézni és kész. mondtam hogy vedd ki a sim kártyát és kapcsold be úgy akkor nem írhatja ki hogy invaild sim.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#40189) TheMarci


TheMarci
addikt

Szerintem a konkrét megvalósítás érdekli, hogy a sim ellenőzéstől, -amin nem tud túllépni- hogy jut el oda, hogy ipodként tudja legalább használni.

Do You Dream?

(#40190) B-L-A-C-K válasza M@te (#40188) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nálam már volt letiltott vodás i4, talál hálózatot, viszont nem csatlakozik rá, és térerő sincs. Illetve ha nem megfelelő kártyával aktiválja, értelemszerűen nem is tud tovább menni, de mivel térerő azt állítja van így szerintem letiltva nincs.

Xmodule: Ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem mennyiért vetted?

[ Szerkesztve ]

(#40191) TheMarci


TheMarci
addikt

Esetleg még el lehet menni a haverokkal az eladóhoz verekedni egyet. :)

Do You Dream?

(#40192) L_YKing válasza TheMarci (#40191) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#40193) Xmodule válasza B-L-A-C-K (#40190) üzenetére


Xmodule
őstag

Sim kartya nelkul nem megy tovább. Azt irja minden féle képpen bele kell rakni egy simet hogy aktiváljam.
Gondolom ezért sem tudom "ipode" modba használni.

60.000ft volt. De mondom teljesen szét van törve az eleje. Csupán javitás céljábol vettem, de addig nem akartam hozzá rendelni képernyöt amig nem vagyok biztos benne, hogy mint telefon müködik. De az összefügest még mindig nem értem, ha nem független akkor miért van hálozat 3G is! mind a két különbözö szolgálató kártyánál? De mindegyikre invaildot ir.

Meg gondolom, most ha végig mennék a 6.1.3 as JB dolgon sem menne mivel nincs aktiválva? Vagy ugy menne?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40194) B-L-A-C-K válasza Xmodule (#40193) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha 3G is van akkor ezt már én sem értem, mivel akkor hálózatra csatlakozik...Amúgy wifin keresztül tudod aktiválni csak, (ha jól emlékszem 3G-n nem), úgy is próbáltad?

(#40195) Xmodule válasza B-L-A-C-K (#40194) üzenetére


Xmodule
őstag

Igen. Legelöször wifivel probáltam.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40196) peugeotmate válasza Xmodule (#40193) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szerintem csak simán külföldi függő a telefon, csak rá kéne jönni, hogy melyik szolgáltatóhoz tartozik, hogy legalább aktiválni lehessen.

B-L-A-C-K
Miért ne lehetne? Külföldre elmegyek, akkor is van 3G a magyar kártyámmal.

De nem vagyok annyira jártas az iPhone aktiválásokban, így lehet rosszul látom a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

meg

(#40197) B-L-A-C-K válasza peugeotmate (#40196) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha így lenne akkor 3G-je nem lenne nem? :)

(#40198) Xmodule válasza peugeotmate (#40196) üzenetére


Xmodule
őstag

akkor ha jól értelek ha megtudom melyik szolgáltató kártyája aktiválja és belerakom aktiválom utánna már bármilyen kártyával jó lesz?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40199) Ragnar95 válasza Xmodule (#40193) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs 4S-re JB 6.1.3-ra, így ez nem játszik.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40200) TheMarci válasza Xmodule (#40198) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem. Onnantól az adott (külföldi?) kártyával, de legalább használhatóbb, mint most.

Do You Dream?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.