Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39801) rooney8


rooney8
aktív tag

skacok, csak nálam nem működik a szövegfelolvasás?
beállításokban be van állítva, ha kijelölök egy szöveget, akkor fel is jön a "beszéd" ikon, de hiába kattintok rá, nem kezdi el felolvasni. se safariban, se jegyzetekben, se sehol.

i4, 6.1.3

hülye vagyok, bocsi. icleaner-ben kilőttem a voiceover daemont :D

[ Szerkesztve ]

(#39802) Phantomhive válasza vadászcsiga (#39800) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Settings-Phone-Blocked alatt nekem nincs semmi bejegyzés, ha arra gondolsz.
Spotlightban nincs találatom "call blocker" kifejezésre.
manuálisan nem is lehet blockolva a szám, hiszen ma hívtak valaha először erről az idegen számról
mire gondolsz pontosan?

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#39803) misuti


misuti
tag

Sziasztok!Elromlott a töltőm,és arra lennék kíváncsi,hogy jó e az utángyártott,vagy mindenképpen gyári?

(#39804) vadászcsiga válasza Phantomhive (#39802) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A hívás elozmenyekben egy számra rábökve lehet beállítani ha minden igaz.
Appleblogon olvastam, tegnap linkeltem be de a lekorlátozott netemmel nem jön be az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#39805) ittakary válasza misuti (#39803) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mar az utangyartott kabelt sem javaslom, nem hogy a toltot :/

(#39806) misuti válasza ittakary (#39805) üzenetére


misuti
tag

Köszi!Akkor rendelek a store-ból!

(#39808) rooney8 válasza misuti (#39803) üzenetére


rooney8
aktív tag

inkább ne :)
én utángyártott kábelt használtam, de az is tragédia volt. hol töltött, hol nem, gépre kötve nem ismerte föl az iphone-t... sztem jobb, ha te is megkíméled magad ettől :D

(#39809) LEGIOX válasza icecave (#39756) üzenetére


LEGIOX
tag

+1, én pl. nem tudtam még megszokni ezt a szörnyszülöttet, de tudom hogy ezt nem szabad leírni :) Jony Ive pedig sz@rjon sünt :)

(#39810) Totheground válasza LEGIOX (#39809) üzenetére


Totheground
addikt

"de tudom hogy ezt nem szabad leírni"

Ennek ellenére legalább másodszor teszed, a csodás aláírást nem számolva. :U

Más: most teszteltem, nekem kicsorgott a rejtett számról (#31#) érkező szám

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39811) vadászcsiga válasza misuti (#39803) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem a hipermarketekben kapható töltő nem fogja tönkretenni. Nekem 2 utángyártott van, mindkettőt lidlialdiban vettem es jól szolgálnak. Viszont iTunes restore-t szigorúan csak gyári kábellel csinálom

[ Szerkesztve ]

(#39812) czanga


czanga
őstag

Mit gondoltok, iPhone 4 alatt iOS 7-ben továbbra is kikapcsolva maradnak a szoftverben található szép áthatások, átlátszó felületek, és minden ilyen lesz mint most? Nyílván a beta-k érkezésével szép lassan megtudjuk, így ezt a választ előre is kilőném, inkább a személyes véleményekre vagyok kíváncsi. :K

(#39813) VoidXs válasza czanga (#39812) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Még a görgetési elmosódást sem kapta meg az i4, szerintem ezeket sem fogja. De lesz rá tweak, ahogy a motion blur-szerű cuccra is van.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39814) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Bár most nincs fent nálam JB, találtam egy érdekes, készülőben lévő tweaket: [link]

App ikon alá rejthetsz további appokat.

[ Szerkesztve ]

(#39815) Phantomhive válasza vadászcsiga (#39807) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Azt hiszem elbeszélünk egymás mellett.
Tudok erről a block call dologról, de én ilyen nem állítottam be.
Adott ismerős, akinek a száma bent van a telómban. Erre írtam neki egy SMS-t, de feltehetően nem volt pénz a kártyáján vagy valami más okból egy másik számról(pl. felesége számáról) hívott fel, hogy hosszabban tudjon reagálni az SMS-re. Csörgetett, de a telefonom nem,csörgött ki, néma volt. Szintén a másik számól küldött egy smst, azt azonnal jelezte hanggal. SMS bezárás után láttam is notif.centerben, hogy volt 1 nem fogadott hívás, de olyan volt, mintha dnd-módbna lett volna a teló. Nem tudom hova tenni a dolgot, mert utána megcsörgettem magam fater számáról és volt hangja meg minden.
Így tehát arra a következtetésre jutottam, hogy talán blokkolná az idegen, ismeretlen számokat a telefonom valamilyen nem közölt megfontolásból :)
Szó sincs róla,hogy én ezt a blockot bekapcsoltam volna vagy ilyesmi, tök üres a lista.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#39816) Kommy válasza Phantomhive (#39815) üzenetére


Kommy
veterán

beta szoftvert nem használunk éles telefonon, vagy ha igen nem sírunk ilyen hibák miatt, mivel emiatt beta

(#39817) R a y válasza misuti (#39803) üzenetére


R a y
senior tag

Szia, ha jo "utángyárottat" akarsz akkor en a belkint ajánlom!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#39818) czanga válasza VoidXs (#39813) üzenetére


czanga
őstag

Köszi!
Akkor ez esetben jól fog még jönni a 6.1.2-es shsh-m.

(#39819) VoidXs válasza czanga (#39818) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tudtommal a 6.1 és 6.1.2 SHSH-kat a Cydia valamilyen oknál fogva törölte, elvileg nem voltak stabilak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39820) Nyusziman


Nyusziman
tag

Sziasztok!
Törölni szeretném az apple id. Hogyan és milyen lépésben tudom ezt megtenni? ???

Előre is köszönöm a segítséget!

Új: iphone 4 telo már eladva, tehát remélem hogy a fenti kerdesemhez nem kell!

(#39821) Kommy válasza Nyusziman (#39820) üzenetére


Kommy
veterán

Nem törölhető, nem is értem mi értelme lenne.

[ Szerkesztve ]

(#39822) Nyusziman válasza Kommy (#39821) üzenetére


Nyusziman
tag

Mivel eladtam a telot így nem akarom h az accom meglegyen!
Azt meg nem tudom elképzelni h nem lehet megszüntetni ilyen esetben!

(#39823) TheMarci válasza Nyusziman (#39822) üzenetére


TheMarci
addikt

Akkor kezdj el megbarátkozni a gondolattal. Az acc nem telefonhoz kötődik amúgy.

Do You Dream?

(#39824) r3dsnake válasza Nyusziman (#39822) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Esetleg nyomnod kellett volna elotte egy restore-t. Te jo eg, nem is ertem hogy adhatja el barki a szemelyes eszkozet anelkul.

Amugy nagyon hianyolom iOS6-bol az iOS7 Do Not Disturb mukodeset. Ott vegre beallithato, hogy akkor is kussoljon, ha hasznalod a telot.

[ Szerkesztve ]

(#39825) Nyusziman válasza r3dsnake (#39824) üzenetére


Nyusziman
tag

Tett jo ég.... a telot restoroltam!!!!!!

(#39826) manchester85 válasza r3dsnake (#39824) üzenetére


manchester85
addikt

Egyáltalán nem egyértelmű, hogy amit írt, abból az következik, hogy nem nyomott restore-t. Nem akarja, hogy meglegyen az ID-ja. Nem a telefonon, hanem sehol. Én így értelmeztem.

i6 Silver

(#39827) Ragnar95 válasza Nyusziman (#39825) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor meg teljesen mindegy, hogy megmarad-e az Apple ID-d...Sőt, még jobb is,ha megmarad, mivel így ha később visszaváltanál, nem kell újra megvenned az appokat, amiket eddig megvettél...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39828) Nyusziman


Nyusziman
tag

Akkor egyertelmubben:
1. 2 hétig volt iphonom, de nem jött be!
2. Letrehoztam az accot bankszamlat is megadva h ha később tetszik vmi megtudjam venni--- amúgy nem vettem semmit!
3. Azért akarom megszüntetni, mert nincs rá szükségem és nem is lesz iphonom a jövőben --- azért próbáltam ki mert hozzajutottam FREEbe!!!
4.a telo eladása előtt restoret csináltam!

Remélem így pontosan leirtam a problémám!

A fentiek tükrében tehát az a valaszotok kedves forumtarsak h NEM lehet accot törölni!

Amennyiben írok az applenek akkor sem???

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#39829) TheMarci válasza Nyusziman (#39828) üzenetére


TheMarci
addikt

Ha írsz nekik, akkor el tudom képzelni, hogy törlik, pénzt is szoktak visszaadni véglis, de sima delete acc gomb értehő okok miatt nincs.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#39830) Nyusziman válasza TheMarci (#39829) üzenetére


Nyusziman
tag

Akkor ennyi!!! Erre voltam kíváncsi
Köszi a választ!!

(#39831) r3dsnake válasza Nyusziman (#39825) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor meg mi a gond?

(#39832) privacy99 válasza r3dsnake (#39831) üzenetére


privacy99
senior tag

Biztos fél, hogy ha nem használja rossz kezekbe kerülnek az adatai, stb.. Mivel nem tervez iEszközt, szeretné végleg eltűntetni a "nyomokat". Végülis érthető, de nem kell törölni.

(#39833) Nyusziman válasza r3dsnake (#39831) üzenetére


Nyusziman
tag

Úgy látom privacy99 érti, de te nem nagyon!!

(#39834) joey04 válasza Nyusziman (#39828) üzenetére


joey04
titán

Szerintem nem fogják törölni. Viszont a kártyádat ki tudod törölni a rendszerből, akár iTunes-on keresztül is. Plusz ha ekkora a para, akkor ezen felül minden adatot meg tudsz változtatni, teljesen fake-re is. Cím, név, stb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39835) r3dsnake válasza Nyusziman (#39833) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem kerul rossz kezekbe, kar aggodnod rajta.

(#39836) TheMarci válasza r3dsnake (#39835) üzenetére


TheMarci
addikt

Ööö, azért ezzel vitatkoznék, nézd csak meg, hogy az elmúlt pár évben hány hatalmas tech céghez törtek be, és loptak ki adatokat.

Do You Dream?

(#39837) Phantomhive válasza Kommy (#39816) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

http://prohardver.hu/tema/iphone_hasznalok_szakmai_topikja_frissitett_1_2/hsz_39799-39799.html

Köszönöm a kiosztást, az utolsó négy sort javaslom figyelmedbe ;)

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#39838) manchester85


manchester85
addikt

Na most, hogy végre megjavult az itthoni net, megkíséreltem feltenni a bétát, de a végén egy 6-os hibaüzenettel elszállt. Kapott valaki más is hasonlót? Szifon.com-on a hibaüzenet hardveres hibának van titulálva, de ezt nehezen tudom elképzelni jelen esetben.

Kommy!

Köszi, na mondjuk már épp megy vissza a 6.1.3. Nem baj, majd utána. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#39839) vadászcsiga válasza manchester85 (#39838) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én még nem ;) Kommy már biztos

[ Szerkesztve ]

(#39840) Kommy válasza manchester85 (#39838) üzenetére


Kommy
veterán

Ha van másik kábeled akkor próbáld azzal, ha nincs akkor port csere, indítsd újra a gépet.

(#39841) manchester85 válasza Kommy (#39840) üzenetére


manchester85
addikt

Mondjuk a 6.1.3 gyönyörűen visszament, ugyanazzal a kábellel, porttal, stb. Nem értem én ezt.

i6 Silver

(#39842) czanga válasza VoidXs (#39819) üzenetére


czanga
őstag

TinyUmbrella menti nekem, és külön is ki van mentve a gépen. :)

(#39843) czanga válasza czanga (#39842) üzenetére


czanga
őstag

Így, ha tinyumbrella lementette, nyugodtan használhatom majd a 6.1.2-es SHSH-m, vagy inkább ne, és várjak majd a SemiRestore megjelenésére?
Amit olvastam Saurik-tól, nagyjából azt mutatja, (ha jól vettem ki), hogy a cydia mentési metódusában volt a gond, emiatt nem voltak jók a lementett SHSH-k, nem magukkal az aláírásokkal volt a gond.
Bocsi, kifogytam a szerkesztési időből, de ha erre jár egy moderátor, egybe tehetné, ha nagyon gáz így. :B

(#39844) samgar


samgar
őstag

Power gomb problemaval viszem vissza az i5-ot. Ha kerem hogy fekete helyett feher keszuleket szeretnek az az eladok joindulatan mulik vagy nem lehetseges?

Oppo Find X5 PRO

(#39845) Tibee86 válasza samgar (#39844) üzenetére


Tibee86
veterán

Tapasztalat nincs, csak tipp, de szerintem kizárt dolog, hogy másmilyen színt kapj, mint amit beadtál.

(#39846) ittakary válasza samgar (#39844) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azt kapsz, amid van, ez nem a piac. :N

(#39847) samgar válasza ittakary (#39846) üzenetére


samgar
őstag

Kereskedői szemszögből nézem a dolgot. Amennyiben anyagi hátrányt nem okoz a részemre, nekem a vásárló óhaja parancs. Legközelebb is hozzám fog jönni. Persze ez az én szemszögem.

Oppo Find X5 PRO

(#39848) manchester85 válasza samgar (#39847) üzenetére


manchester85
addikt

Mondjuk a szervizes vagy a gyártó nem akarja, hogy visszamenj a szervizbe. :DDD Amúgy igazad van, semmibe nem telne nekik. Bár azért ez fordítva is elsülhet: mindenki, aki fehéret akar, vinné garanciáztatni, keresne valahogy egy hibát, így több szervizelés is lenne, és elesnének azoktól a vevőktől, akik esetleg csak a szín miatt képesek venni egy újat.

i6 Silver

(#39849) vadászcsiga válasza samgar (#39844) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem amikor átvették az enyémet szervizelesre felhívtak a figyelmem hogy csak ugyanilyen színű es tarhelyűt kapok ha cserés.

(#39850) Malachi


Malachi
addikt

biztonsági mentést próbálnék visszaállítani, de a telefon egyszerűen percenként leválasztódik és nem értem, hogy mi van. telepít, ledobódik, csatlakozik, telepít tovább, ledobódik, csatlakozik, és így ezt csinálja megállás nélkül.

mi a franc ez? :W

most meg azt mondja: belsó eszközhiba lépett fel, iPhone nem szinkronizálható. miiii???

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.