Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) vadászcsiga válasza madgie (#40798) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Holnapnál előbb ne szamits rá hogy fent lesz valami letoltos helyen

(#40802) icecave


icecave
Topikgazda

Mintha vastagabbak lennének a betűk itt-ott nem? Egyébként nemigen látok változást, gyorsabb, akadás mentesebb, de semmi extrém. Egy ikont nem rajzoltak át, legalábbis, amit eddig néztem... a hangjegyzet ikonja botrányos, el is rejtem egy mappába k*rvagyorsan...

(#40803) Totheground


Totheground
addikt

Úgy látom végre jó a calendar és a reminders a noti centerben. Eddig hol volt hol nem volt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40804) joey04 válasza icecave (#40802) üzenetére


joey04
titán

A Done pl mindenhol vastagabb pont az nézem éppen. Bár fura, hogy a másik oldalon meg pl a cancel (meg minden más) vékony maradt. Így kicsit suta.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40805) TheMarci válasza vadászcsiga (#40801) üzenetére


TheMarci
addikt

Már most fennvan letöltős helyen, csak jó helyen kell keresni.

Do You Dream?

(#40806) Ragnar95 válasza Nescafé (#40794) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

2hetente jönnek általában beta-k és mindegyiknek van egy lejárati ideje, ami csak kicsit szokott hosszabb lenni, mint a következő béta megjelenéséig eltelt idő, így kénytelen vagy frissíteni következő bétára, ha az kijön...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40807) madgie válasza vadászcsiga (#40801) üzenetére


madgie
titán

Mondjuk eléggé el kell mennie az észnek, ha a JB-s, régi nPlayeres iPadet megpiszkálja az ember egy sz@ros betaért.

Persze belőlem ez pont kinézhető :))

(#40808) joey04 válasza Nescafé (#40794) üzenetére


joey04
titán

átlag

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40809) quailstorm


quailstorm
nagyúr

beta2 felhasználóktól kérdezem hogy mi történik ha megnyittok egy elforduló appot, pl jegyzetek, elfordítjátok, dupla "home"-ot nyomtok, kirepítitek az appot felfelé egy íves mozdulattal, és még mindig landscape-be tartva a telót a home screenre kattintotok

(#40810) Blaise válasza madgie (#40798) üzenetére


Blaise
veterán

imzdl.com, bocs nem tudok linkelni

(#40811) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Valaki esetleg próbálta 4S-en? Mennyire szaggat? Ha nem, egy hamarosan kipróbálom, csak hátha már próbálta valaki...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40812) joey04 válasza quailstorm (#40809) üzenetére


joey04
titán

fekete lesz a háttér. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40813) Blyan válasza Blaise (#40810) üzenetére


Blyan
félisten

Ott nincs fent ipad változat, én nem láttam.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40814) doddencs


doddencs
senior tag

sziasztok

gmailből a névjegyzéket hogy tudom átvinni icloudba?

(#40815) vadászcsiga válasza TheMarci (#40805) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha ha

(#40816) quailstorm válasza joey04 (#40812) üzenetére


quailstorm
nagyúr

semmi egyéb? beta1-ben elég érdekes volt a történet... majd unokatesómat meginterjúvolom, mert pénteken egész este azon röhögtünk mekkora fail az iOS7... kár hogy még nem raktam fel a videót youtube-ra.

(#40817) madgie válasza Blyan (#40813) üzenetére


madgie
titán

A Minié már felkerült most, lassan tuti jön a többi is.

Rossz vége lesz ennek :))

(#40818) Ragnar95 válasza doddencs (#40814) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gmailbe belépsz böngészőből>Címtár>Exportálás, kiválasztod a vCard formátumot, majd Exportálás, ezután iCloudba belépsz, Contacts, bal alul fogaskerék, Import vCard és betallózod a gmailből exportált fájlt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40819) kali válasza doddencs (#40814) üzenetére


kali
legenda

szia,

link

[ Szerkesztve ]

(#40820) vadászcsiga válasza madgie (#40807) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én kitartok, mindkét eszközöm jb-s. Ősszel majd meglátom.

(#40821) szekfizsolt válasza vadászcsiga (#40820) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Megértem, akinek van JB, de addig érdemes "játszani" vele, amíg van visszaút, mert ha kiadják a végleges verziót és frissítem, nem szeretném megutálni az egészet. Így ahogyan van (6.1.3-al kiváló, hibátlan nálam), de érdekel az újdonság... ...aztán ha nem tetszik visszamehet a "megszokott" 6.1.3. Még egyszer mondom, Ha van JB, lehet én sem "játszanék" vele...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40822) oszy


oszy
veterán

hogy kell lementeni a mostani 6.1.3 rendszert ha ki szeretném csak próbálni a -es bétát? ha esetleg nem tetszik akkor visszaraknék mindent ha lehet ilyet egyáltalán :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#40823) szekfizsolt válasza oszy (#40822) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Az Itunes később automatikusan letölti, ha dfu módban indítod újra a készüléket, és a gépre csatlakoztatod, de egyébként egy rakat helyről manuálisan is letölthető.... (viszont csinálj előtte egy biztonsági mentést, ne vesszenek el a cuccaid)

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40824) #93966848


#93966848
törölt tag

Lehetőség van arra, hogy felrakom a 7es bétát, de ha nem tetszik visszaállítom a mostani 6.1.4est?

(#40825) Ragnar95 válasza oszy (#40822) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Telót gépre kötöd, iTunesban pedig a telóra jobb klikk és Backup. Ez lement mindent a telóról, így nem veszi el semmi, de mentsd el külön mappába a mentést, mert különben az iOS7-ről készült felül fogja írni és ha visszatérnél 6.1.3-ra, nem fogod tudni rá visszarakni az iOS7 backupját
Jimanszky: igen, de friss iPhone felhasználónak nem ajánlanám a betazást, mivel nem valós képet fog kapni az iOS-ről, hiszen a beta elég bugos még, mivel NEM az átlagfelhasználóknak készült, hanem a fejlesztőknek...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40826) sagesz93


sagesz93
addikt

valaki :O

(#40827) vadászcsiga válasza szekfizsolt (#40821) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezzel én is igy voltam, aztán rájöttem miért frissítik az eszközeiket. A jb nálam csak az OTA kiiktatása miatt van. Na jó már megszoktam a kapcsolókat is a noticenterben, de ennyi.

sagesz93
Behaltak a szerverek, próbáld később

[ Szerkesztve ]

(#40828) szekfizsolt válasza vadászcsiga (#40827) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Arra gondolsz, hogy rá vagy kényszerítve, hogy megvásárold az újabb készüléket? Mert akkor hasonlóan látjuk a dolgot...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40829) bigdady válasza sagesz93 (#40826) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bezár?

(#40830) vadászcsiga válasza szekfizsolt (#40828) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy elviseled hogy lassú, és szaggat. Egyébként megvenném én az újabbat, a 3/GS-4/S vonal jó is volt de ez az i5, és ha igaz az 5S?!
No comment, de ezen már kifüstölögtem magam anno. Ez van, tudom nem túl népszerű az álláspontom errefelé.

[ Szerkesztve ]

(#40831) Blyan válasza vadászcsiga (#40830) üzenetére


Blyan
félisten

Mi baj az i5-tel?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40832) sagesz93 válasza vadászcsiga (#40827) üzenetére


sagesz93
addikt

az a baj hogy letölti elvileg, mert az idő amit mutat az szépen eltelik, majd amikor mintha kezdené el felrakni akkor dobja ezt be. :O :(

(#40833) vadászcsiga válasza Blyan (#40831) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy néz ki? Anyaghasználat? Soroljam?

sagesz93
Töltsd le valahonnan az ipsw-t, és shift+update. The Marci biztos tudja honnan ;]

[ Szerkesztve ]

(#40834) Blyan válasza vadászcsiga (#40833) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz a legszebb iPhone, méltó folytatása az i4-nek. Az anyaghasználat elsőrangú, a kivitelezés nem. Sajnos.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40835) vadászcsiga válasza Blyan (#40834) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sztem meg nem

Totheground
Minek ez a +1-elés? Ízlésről akarsz szavazni vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#40836) Totheground válasza Blyan (#40834) üzenetére


Totheground
addikt

+1, habár nálam a kivitelezés is elsőrangú, mert nem kopik. Ellenben sikerült pofára ejtenem és megkarcolódott a kijelző...

@csiga: ha ragaszkodsz hozzá, lehet az is. ;]

@Jimanszky
Itthon esett a parkettára laza 50 centiről, lerántottam a töltőkábellel. Elképzelni nem tudom, mi karcolta meg.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40837) #93966848 válasza Totheground (#40836) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ezért ajánlott a fólia.Én addig ki nem viszem amíg nem jön meg a fólia + tok.Haverom is elejtette és lekopott a fakata.Ezért is vettem fehéret, meg az iphone színe alapban a fehér :D
Uh, sajnálom :(

[ Szerkesztve ]

(#40838) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Itt egy kis changelog béta 2-höz szifon.comról:

This release is all around snappier and more stable
Voice Memos app is back
Beta 2 is now available for iPad
New male and female Siri voices
The Messages app now shows contacts photos in conversation threads
New animation when a message is sent
A bigger “Send” button in Messages
Reminders app works now, and has received some UI touchups
FaceTime app has a darker background

Itt a full is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#40839) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Felesleges vitázni, kinek mi tetszik jobban, én a 4S-el maximálisan elégedett vagyok 6.1.3 alatt, viszont a 7 beta-val szaggat. Kérdés, hogy javítva lesz-e, vagy rá van kényszerítve az ember hogy vagy ne frissítsen, vagy vegyen újabb készüléket. Nekem ez tetszik, (és vagyunk még páran) ha nem változik marad a régebbi szoftver... (és remélem lesz JB, mert adott esetben a megv ásárolt tweak-eimmel ugyanazokat a funkciókat elérem, mint 7 alatt) Viszont ha rendbe hozzák, akkor frissítek, mert kevésbbé érzem szükségét a JB-nek...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40840) kenny123


kenny123
addikt

Friss bétára ráengedtem a 6.1.4-es backupot, és bootloopba került a telefon, mint amikor JB-re gyári visszaállításokat lövök. Remélem nem marad így.

Ragnar: Vótmá, ugyanúgy almalogó jön, és újra. Jó fél óra alatt lejött a 200megás update, nem akarom restoreolni. :(

[ Szerkesztve ]

yo

(#40841) Ragnar95 válasza kenny123 (#40840) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Home+powert ráeresztenék, hátha

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40842) vadászcsiga válasza szekfizsolt (#40839) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van más módszerük is hogy válts. A legnépszerűbb alkalmazások nem lesznek elérhetők a te ios verziódon :K

(#40843) Kashim válasza vadászcsiga (#40838) üzenetére


Kashim
őstag

Itt vannak képek is. Állítólag az app kompatibilitás sokkal jobb a beta 1-hez képest. Szóval olyan programok is elindulnak amik azon nem mentek még.

(fú de baromi ronda az a newsstand app, még jó hogy nem használom)

(#40844) vadászcsiga válasza kenny123 (#40840) üzenetére


vadászcsiga
félisten

DFU, 6.1.4, majd jöhet a béta2 ipsw

Kashim
Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#40845) #93966848


#93966848
törölt tag

Helymeghatározás nálatok folyamatosan be van kapcsolva?Ki milyen praktikát használ akksi kímélés szempontjából :)

(#40846) szekfizsolt válasza vadászcsiga (#40842) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Tapasztaltam Iphone 3-al, de remélem 4S-el azért ez kicsit odébb van...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40847) legiaap


legiaap
nagyúr

Elnéztem ezeket a béta 2-es screen mentéseket és mindnél tök alacsony a térerő.
Ez a béta miatt van vagy ennyire szar a térerő az 5-ös almán eredetileg?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40848) doddencs


doddencs
senior tag

facebook profillal össze tudom kötni azokat a névjegyeket, ahol nem egyeztek a nevek?

(#40849) Totheground válasza legiaap (#40847) üzenetére


Totheground
addikt

AT&T

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40850) Kashim válasza vadászcsiga (#40844) üzenetére


Kashim
őstag

Igen. :D
Gondolom valaki összehányta 2 perc alatt, hogy legyen ilyen is, aztán majd alakítanak rajt. De vicces ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.