Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#40600) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De, mivel JB-s rendszer volt és visszament rá a backup gond nélkül :K
Restore-oltam a telót, majd JB, felraktam, ami kell Cydiából és úgy ment rá vissza a backup és így a Cydiás tweakek beállításai is megmaradtak.Több telón is csináltam már így és semmi gond nem volt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40602) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#40601) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja értem, akkor félreértettelek

(#40603) Lacikaa9988


Lacikaa9988
tag

Sziasztok.Van egy iPhone 3GS-em.Kár hogy már régi iPhone de sajnos nincsen pénzem újra.:(Abban szeretnék segítséget kérni hogy hogyan is tudnám vissza tenni az előző szoftvert.Most a 6.1.3 és az előző szoftver kéne mert ugye erre nincsen törés.Hogyan tudnám ezt meg csinálni?Valaki el tudná ezt magyarázni akár facebookon akár skypen akár itt privátban.

(#40604) Ragnar95 válasza Lacikaa9988 (#40603) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt a fórumban is szívesen elmondja neked bárki, mivel nem tiltott téma a downgrade, viszont ha nincs mentett SHSH-d, akkor nem fogsz tudni visszamenni korábbi szoftverre.
Amúgy van JB 3GS-en 6.1.3-ra is, bár csak tethered, hacsak nem old bootromos a teló.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40605) Lacikaa9988 válasza Ragnar95 (#40604) üzenetére


Lacikaa9988
tag

Hát igen ezt az egész SHSH-t nem nagyon értem hogy hol van meg ilyenek.A tethered az nem jó nekem sajna mert ugye ha kikapcsolom a telefonomat akkor géppel tudom csak aktiválni a jb-t.Vagy valahogy így tudom.

(#40606) Ragnar95 válasza Lacikaa9988 (#40605) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nem mentetted le TinyUmbrellával vagy nem volt JB-elve a teló és a Cydia nem mentette le, akkor nem fogod tudni downgrade-elni a telót, mert utólag nem tudod megszerezni az SHSH-kat.
A tethered JB lényege, hogy a teló bekapcsolásához kell gép, mivel anélkül nem tud bebootolni, tehát tényleg csak szükséghelyzetben jó megoldás...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40607) Lacikaa9988


Lacikaa9988
tag

TinyUmbrellával már próbálkoztam de csak töltött folyamatosan sokat vártam már és még akkorse mozdult meg semmi csak forgott az a kis karika :) Akkor már nem is tudom vissza tölteni az előző szoftvert?

(#40608) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#40601) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tényleg visszamegy de nem jött be amit terveztem, a gmailben nem lesz push :(

(#40609) Ragnar95 válasza Lacikaa9988 (#40607) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pipáld ki a Set host to Cydia on exit opciót és ha úgy se ment le semmilyen SHSH-t, akkor nem fogsz tudni downgrade-elni.
De enélkül is le kéne mentenie a 6.1.3-mas SHSH-t...
vadászcsiga: sajna jól megszivatta ezzel a húzással a Google a gmail felhasználókat :( Esetleg ha nagyon fontos a push, akkor irányítsd át hotmailre a leveleket, bár akkor meg ugye a google naptár, jegyzetek, stb nem lesz használható :( Vagy marad a gmail app, amiben van push, csak épp elég gagyi maga az app...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40610) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

még mindig nincs megoldás , hogy lehessen 6.1.2-re downgradelni?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#40611) vadászcsiga válasza skidrowkill (#40610) üzenetére


vadászcsiga
félisten

SHSH hiányában nem is lesz

(#40612) Lacikaa9988


Lacikaa9988
tag

Még 1 kérdésem lenne.A képernyő alá bement a por vagy nem tudom mi és egy helyen tiszta pöttyös és eléggé idegesítő már.Ha beviszem a T-mobile-ba vagy valami telefon javítóhoz vagy használt telefon eladóhoz akkor kitisztítaná nekem?

(#40613) Blyan válasza Lacikaa9988 (#40612) üzenetére


Blyan
félisten

Ha bement alá a por és garanciális a telefon, akkor cseréli is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40614) Lacikaa9988 válasza Blyan (#40613) üzenetére


Lacikaa9988
tag

Nem garanciás.

(#40615) Mr. Teddy válasza vadászcsiga (#40608) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Semi-restore után visszatöltötted a backupot és elveszett a gmail push? Mert ha igen, akkor nem semi restore-olok, pedig pont most olvastam szifonon, hogy elkészült ez a cucc. Érdekes, hogy februárban volt nekem egy restoreom és akkor nem veszett el a gmail push.

(#40616) Blyan válasza Lacikaa9988 (#40614) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor nem :D

És szvsz tisztítani sem fogják.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40617) skidrowkill válasza vadászcsiga (#40611) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

elvileg van SHSH mivel 6.0-val kaptam.

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#40618) Lacikaa9988 válasza Blyan (#40616) üzenetére


Lacikaa9988
tag

Rendben :D

(#40619) vadászcsiga válasza Mr. Teddy (#40615) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, de azt nem mondtam hogy egy februári 4S backupot töltöttem egy iPadra.

(#40620) Lacikaa9988


Lacikaa9988
tag

Ragnar95 a TinyUmbrellában nem tudom kipipálni amit írtál.

(#40621) Mr. Teddy válasza vadászcsiga (#40619) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Nem is arra gondoltam. Csak, hogy akkor ezek szerint te backupoltál, semi-restore, vissza és gmail push elveszett? Igazából a backup készítésének időpontja nem tudom mennyire befolyásolja az egész push elvesztést, de azt sem tudom, hogy mitől megy el a push, ha eddig ezen a telefonon ment, és kvázi visszatöltöm a régi beállításokat.

(#40622) #93966848


#93966848
törölt tag

Lenne egy problémám: Hozzáadok egy zenei mappát iTunes-hoz, de Ismeretlen albumnak nézi + a mappa dalait hozzáadja a másik Ismeretlen album dalaihoz.Ezt hogyan tudnám orvosolni?

(#40623) vadászcsiga válasza Mr. Teddy (#40621) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem, egy belakott jb-s iPadra töltöttem vissza a backupot, majd mivel nem volt push ment a semirestore. Arra mar nem tettem fel a backupot, nem hiszem hogy más eredmény lenne, de lehet hogy holnap megint rápróbálok

[ Szerkesztve ]

(#40624) bigdady


bigdady
nagyúr

Backuppal megmarad a gmail push de csak ugyanazon az eszközön amin maga a backup készült :( ezzel szoptam a héten :)

Opciók:
1. Irányítsd át a gmailt hotmailre, naptarra ott a caldav, kontaktokra meg a cardav.
2. Vagy csináld amit én és gmail app pushkent menjen (alap), beállítva mellette uezt a gmailt a gyári appban kézi lekérésre fixálva jelzések nélkül igy utobbi nem jelez csak maga a gmail app amikoris belépek a gyári mailbe és ott olvasok írok, ami azonnal le frissül a gmail appban is (eltűnik a jelveny ikon is) és oda be sem kell lépnem :)

[ Szerkesztve ]

(#40625) vadászcsiga válasza bigdady (#40624) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Éértem, akar ez szopás. A 2. jo ötlet, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#40626) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

nah, most jól megcsináltam...
Activation error
This device is not registered as part of the iPhone Developer Program.If you are a member of the Program, please register your device in the iPhone Developer Program Portal.

most hogy restoroljam 6.1.3-ra ? :W

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#40627) Csabee. válasza #93966848 (#40622) üzenetére


Csabee.
nagyúr

MP3 tag nevű programmal tudsz neki Album nevet adni, és így majd a számokat is albumként kezeli. Én ezt csinálnám.

Üdv: Csabee.

(#40628) #93966848 válasza Csabee. (#40627) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ez oké is, köszi, de honnan tudom, hogy ismeretlenként fogja felismerni az iTunes?Vagy ezzel mindig csináljam meg az albumokat?

(#40629) Csabee. válasza #93966848 (#40628) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jobban jársz ha mindig megcsinálod. Én is úgy csináltam anno.

Üdv: Csabee.

(#40630) xors


xors
senior tag

Sziasztok! Új iphone használó vagyok, androidról tértem át és még szokom a rendszert. :) egy olyan kérdésem lenne ami lehet nektek hülyén hangzik, de nekem droid után feltűnt, hogy állandóan vagy 3g-n vagy wifi-n lóg a cucc. Ez nem meríti nagyon? Androidnál volt rá progim hogy ha alvó módban van akkor nincs fönn. Itt mi a helyzet ezzel?
Előre is köszönöm a választ és bocsi a hülye kérdésért. :)

(#40631) matyi19 válasza xors (#40630) üzenetére


matyi19
őstag

Nem hulye kerdes, de nincs igazad. Nem log allandoan a neten, csak amikor szuksege van ra. Nezd meg a beallitasokban, hany percenkent szinkronizalja az e-mail det.

(#40632) matyi19


matyi19
őstag

IGO-t hasznalok!
Navigalas kozben kijelzi a jelenlegi sebesseget?

(#40633) matyi19


matyi19
őstag

Meg valami iGo val kapcsolatban.
Van egy olyan terkep, hogy Europe, letoltottem. Ennek a reszletessege megegyezik a fizetos igo primo-val, vagy ez masabb?

(#40634) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
Most egy Androidos telefonom van, de meg szeretnék válni tőle, és egy iphone 4s-t vennék helyette használtan.
Apródon néztem hirdetéseket, és 16 gigás modelleket már 60-70eFt-ért lehet kapni, ami már független, és van rá még pár hónap garancia is.
Szerintetek annyiért nem lehet átverés a dolog? Reális az ár?
Üdv.

Androidos Outlookból küldve

(#40635) Kommy válasza Algotis (#40634) üzenetére


Kommy
veterán

Mostanában nem néztem árakat, de szerintem ez gyanúsan olcsó ár.

(#40636) bigdady válasza Algotis (#40634) üzenetére


bigdady
nagyúr

11 honapos garis Voda fuggo 4s-em most adtam el 100-ért.

[ Szerkesztve ]

(#40637) B-L-A-C-K válasza Algotis (#40634) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Konkrétan melyik telefonok lennének, linleld már be legyszi.

(#40638) B-L-A-C-K válasza bigdady (#40636) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még mindig eszméletlen hogy tartják az árukat, én is pár hónapja ott körül adtam el...

(#40639) bigdady válasza B-L-A-C-K (#40638) üzenetére


bigdady
nagyúr

105 ért vettem szeptemberben :) 5 e Ft-ot megért :)

(#40640) Csabee. válasza matyi19 (#40632) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kijelzi persze, csak be kell állítani hogy éppen mit mutasson.

Üdv: Csabee.

(#40641) matyi19 válasza Csabee. (#40640) üzenetére


matyi19
őstag

Ok, köszi! :)

(#40642) Ragnar95 válasza xors (#40630) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt csak jailbreakkel va ilyen progi, amúgy nincs, de nem meríti jobban a telót, ha csak wifin lóg, mivel azt magától lekapcsolja lezárt kijelzőnél és csak akkor kapcsolja be, ha push értesítés jön. A 3G valamennyire meríti, de ez is elenyésző, mivel nem használ folyamatos adatkapcsolatot, így nyugodtan hagyd bekapcsolva mindkettőt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40643) B-L-A-C-K válasza bigdady (#40639) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na én meg 80-ért +20 ezret megért nem? :) ;]

Viszont i4-emet most adtam el, úgy volt megint veszek egyet extra jó áron (4S-t), de visszamondták, szóval most Nokia 2700-assal nyomom...:D

Egy i5 ha lenne 100-ért megvenném, de lehetetlen küldetés annyiért találni normálisat...

[ Szerkesztve ]

(#40644) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Nincs még beta2? Ma jön állítólag...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40645) Ragnar95 válasza szekfizsolt (#40644) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs. De ha ma is jön valóban, akkor sem hajnali 4-kor fog jönni, mivel az USA-ban még hajnali 4 óra van, sőt Californiában hajnali 1 :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40646) Blyan válasza B-L-A-C-K (#40643) üzenetére


Blyan
félisten

Királyság, mindenki nyerészkedni akar egy ájfonon. Ócsón legyen cép legyen, de majd drágán adom. :D

BTW tessék, 99 ezer, igaz, o2 függő... :D
[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40647) xors válasza Ragnar95 (#40642) üzenetére


xors
senior tag

És @matyi19
Köszi a választ:) akkor hagyom úgy:)
Nekem amúgy HTC Sensationom volt, 125ért vettem, és 45-ért adtam el... A 4s -em pedig 110-be fájt (32gb, 1év apple gari...) és egyenlőre nagyon megvagyok elégedve vele:)

(#40648) B-L-A-C-K válasza Blyan (#40646) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem azért vettem és adtam el hogy ebből csináljak karriert, de mint már mondtam nem nagyon szeretek bukni a dolgaimon...De nem azért írtam vagánykodjak vele, nem szokásom, csak ha már másnál ez feljött mondom megemlítem én is...:) Viszont nem értem a 4S miért tartja így az árát, még 140-ért is hirdetnek újat. Azért egy 2 éves szériánál szerintem ez már kicsit túlzás. Viszont míg van rá kereslet ennyiért is nincs sok beleszólásom...:D

(#40649) Blyan válasza B-L-A-C-K (#40648) üzenetére


Blyan
félisten

A 140 az beteg, hülye aki megveszi, de az is aki árulja. 157-ért vadi új dobozos i5-öt lehet venni, de most láttam voda függős bontatlant 120-ért. bontott, de egy év garis 126.

A lényeg, hogy az i4S már 90 és alatta. Én a saját függetlenemet 85-ért adnám. Ha adnám, értelemszerűen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40650) madgie válasza Blyan (#40649) üzenetére


madgie
titán

120-ért? Neb@sszmá', hol? :) Az O2 meg nem probléma :)

B-L-A-C-K: most linkeltem be a megoldást, ha tényleg UK O2 függő, akkor ennyi. Két ausztrál i4-et függetlenítettünk már így ebay-en keresztül, ez is 100%-os eladó, tehát ha a telefon maga rendben van (tényleg UK O2 függő) ,akkor sima ügy.

Blyan: kár, hogy fehér. Az O2-s nem lehet rossz üzlet, de a pestiek hamar elviszik az ilyesmit, 300 km-re elég jelentős hendikeppel indulok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.