Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) Xero válasza turbobusa (#39750) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak a szaggat szócskára kerestem itt rá: [link]

Ennyire tényleg ne legyél már lusta keresni. :U

(#39752) turbobusa válasza Xero (#39751) üzenetére


turbobusa
senior tag

Rendben!

(#39753) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Lényegtelen, megoldottam... (köszi vadászcsiga)

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39754) vadászcsiga válasza szekfizsolt (#39753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dehogy kell ujra megvenned, töltsd csak le és ne törődj semmivel :K

[ Szerkesztve ]

(#39755) Tibee86 válasza szekfizsolt (#39741) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem a 4S-t hazavágják vele, ugyanúgy, mint a sima 4-et a 6-ossal. Futni fog rajtra, csak épp majd mindenhol többet kell várni, hogy történjen valami.

"(egyértelmű a fejlődés)"
Tök jó, hogy sokan így látják, de szerintem ez totál visszafejlődés. Mondjuk aki szereti a rózsaszín pólót, ahhoz illeni fog a dizájn. :D

(#39756) icecave válasza privacy99 (#39729) üzenetére


icecave
Topikgazda

Csak hogy én is kicsit védjem azokat, akinek nem tetszik...

Félreértés ne essék, nekem tetszik, használom is. Viszont megértem azt, akinek nem. Példával élve, ha valakinek nem tetszik az új iOS 7, akárhányszor csak ránéz, olyan érzés, mintha ánuszon durrantanák egy börtönben, azt nem vigasztalhatod annyival, hogy "Sebaj, majd megszokod", érted... hiszen mindegy egyes power/home gomb megnyomásakor találkozik azzal a kinézettel, ami az előbb leírt érzést idézi elő és mivel az információk 90%-a a szemen keresztül éri az embert, ilyen szempontból kevés az esély, hogy kárpótolja érzelmi vagy bármi más szinten a funkcionalitás, stabil működés, stb.

Szóval én nem győzködök senkit és áldom az eget, hogy nekem tetszik (kb. 85%-ban) az új rendszer.

szerk.: bétával meg lehet hadakozni, de gyökereiben nem fog változni, szóval aki most háborog, később is lesz oka rá.

[ Szerkesztve ]

(#39757) hengelhof válasza icecave (#39756) üzenetére


hengelhof
senior tag

+1

(#39758) Totheground válasza icecave (#39756) üzenetére


Totheground
addikt

Ez eddig oké is, csak nem kell naponta x embernek x*10-szer beírni, hogy mekkora szar és nem vicces "Ive redesigns my mom" kategóriás vackokat spammelni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39759) madgie válasza Totheground (#39758) üzenetére


madgie
titán

A b*zizás meg főleg baromi unalmas már.

(#39760) Tibee86 válasza Totheground (#39758) üzenetére


Tibee86
veterán

De miért baj, ha beírja valaki, hogy neki nem tetszik? És az miért nem zavar senkit, hogy 3x annyi ember meg beírja, hogy tetszik neki. :F

icecave: jól megfogalmaztad, nagy +1. Nem is értem, egyesek miért hisznek abban, hogy ez még nagy mértékben változni fog.

[ Szerkesztve ]

(#39761) icecave válasza madgie (#39759) üzenetére


icecave
Topikgazda

Abból nekem is elegem van, hol b*zis ez, nem is értem (jelenlegi saját lock- és homescreen): [link], [link] Persze ez is nézőpont kérdése, lehet valakinek az. :DDD

Ahogy demózzák/direkt összeállított háttér és egyebekkel lehet az valóban. Sőt. Még én is azt mondom, hogy pár promo kép fullhomár.

[ Szerkesztve ]

(#39762) jozsi252


jozsi252
veterán

Van a családba olyan telenoros előfizető akinek a csomagjába benne van a deezer használat. Abból lehetne baj szerintetek hogyha iPhone-on az ő accjával használnám a deezert mint T-s előfizető? Esetleg ha bejelentkeznék iPhoneról és érzékelné a dezzer hogy nem 20-as számról jelentkeztem be, akkor letiltana a deezer szolgáltatásról?

Köszönöm előre is segítséget :R

iPhone 13 Pro Max

(#39763) pnagy7 válasza privacy99 (#39715) üzenetére


pnagy7
aktív tag

Én pl marhára megszoktam az ikonokat. :) hétfő este sírtam, hogy mi ez a förtelmes gusztustalan valami, de most már megszoktam és jó! :D

Mr. Hóember

(#39764) szekfizsolt válasza Tibee86 (#39755) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem szeretem a rózsaszín pólót, nem vagyok egy buzi típus (feleségem van és kislányom), az egyértelmű fejlődést arra írtam, hogy foglalkoztak a rengeteg "sírással", hogy ez hiányzik, az hiányzik és sosem változik semmi... Most változott. Kinek a pap, kinek a paplan, az eredeti ikonokat visszasírom, a mozgó háttér felesleges (és csak meríti az akksit), a többi szerintem kellett már. Persze ízlések és pofonok, ettől még nem vagyok meleg rózsaszín pólóban és a stíolus sem tetszik, sőt kifejezetten konzervatív vagyok, de a technikát és az informatikát szeretem, ezért vagyok itt...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39765) icecave


icecave
Topikgazda

iOS 7: Se perjel, se pont a billentyűzet főscreenen safariban: [link] Persze lehet én vagyok béna, de nem állítottam el semmit, és iOS 6 alatt volt. Na ez viszont az ikonokkal ellentétben fontos,hogy majd javítsák (amennyiben nem az én bénaságom) :D

(#39766) Tibee86 válasza szekfizsolt (#39764) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem rád gondoltam, csak úgy nagy általánosságban, hogy azoknak gondolom nagyon tetszik. Ha úgy ment át, bocsi. :R

(#39767) Zjunior válasza icecave (#39765) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem van:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#39768) szekfizsolt válasza Tibee86 (#39766) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Semmi gond, kicsit lehet, hogy túlreagáltam...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39769) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Tudom, hogy a rendszer még Béta, de ami ma volt, akkor is meglepett!!!
Reggel 100%-on lehúztam a telót a töltőről, használtam még 95%ra merült (3G net, full fényerő) majd a multitaskból kilőttem mindent, és offline módba kapcsoltam.
Mikor kb 5 órával később a telóért nyúltam szó szerint tűz forró volt, és 12% állt a töltöttség... nem kicsit paráztam be... azóta újraindítottam és feltöltöttem... de ez mi lehetett???

Semmit sem írok alá!

(#39770) Totheground válasza bmwk1200s (#39769) üzenetére


Totheground
addikt

Valami beragadt és maxon járatta a telót.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39771) bmwk1200s válasza Totheground (#39770) üzenetére


bmwk1200s
őstag

3Gs megjelenése óta használok iPhone-t és ilyen még nem volt.. remélem, nem is lesz többet..
De még nem adom fel a bétát :DDD

Semmit sem írok alá!

(#39772) icecave válasza bmwk1200s (#39769) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ilyenen kár parázni, nekem tegnap este fullra kikapcsolt magától, de úgyhogy csak a home+power keltette életre. A sim zárolva van, de nem kért kódot, szóval nem tudom, milyen állapotba tette magát előtte :D

(#39773) Blyan válasza icecave (#39756) üzenetére


Blyan
félisten

szerk.: bétával meg lehet hadakozni, de gyökereiben nem fog változni, szóval aki most háborog, később is
lesz oka rá.

Így van, a béta jelentését sokan nem ismerik, vagy rosszul

A béta állapotú szoftver nagyjából készen van, optimalizációs és hibajavítás, erről szól ez. És igen, akinek ez most nem tetszik, annak a GM sem fog, mert óriási változás már nem várható.

(#39772) icecave

Igen, nekem is forrósodik, sőt napi 1-2 respring is bejátszik (512 ram :D), szóva EZÉRT béta, nem azért, mert még külalakilag változni fog.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39774) bmwk1200s válasza Blyan (#39773) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Azt miért nem merték meglepni, hogy legalább lehessen választani egy Light és egy Dark témát?
Mert ez így most a fehér iPhonehoz még úgy ahogy passzol.. na de a feketéhez...

Semmit sem írok alá!

(#39775) Blyan válasza bmwk1200s (#39774) üzenetére


Blyan
félisten

Jó kérdés, nekem is kellene egy ilyen. Egy sötétebb alaptéma (mert a mostani tényleg a fehér szifonhoz megy inkább, meg a kék narancs színű ócsó szifonhoz :D) és némileg kevésbé óvodás ikonkészlet.
Én csak ennyit kérnék, amúgy minden rendben van.

Az ikonokhoz meg annyit, hogy a 3rd party alkalmazások ikonjai 1000x jobban néznek ki, mint a gyáriak. Pedig a legtöbb nem szkeumorf. Az eredeti ikonokból nekem csak a Gamecenter, a Settings, a Photos és a Newstands és persze a Safari nem tetszik. A többi elmegy, sőt van köztük nagyon jó, AppStore és a Stocks pl ilyen.
Amúgy meg nem buzis, hanem gyerekes. Óvoda nagycsoport szintű dizájn.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39776) yimm


yimm
aktív tag

Szerintem ha kijön a IOS 7-hez majd a JB , utána hamarosan tutira megcsinálják rá az IOS 6 témát.

(#39777) Blyan válasza yimm (#39776) üzenetére


Blyan
félisten

Ami jövő januárban lesz, vagy később. :D Aztán 4-5 hónap múlva megint lehet köpködni a bétát. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39778) vadászcsiga válasza yimm (#39776) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kérdés hogy kell e jb 7-re?

(#39779) Blyan válasza vadászcsiga (#39778) üzenetére


Blyan
félisten

Lesz akinek kell majd.
Szerintem nekem is, bár nem az ikonok miatt, hanem pl a control centerre az én esetemben ráfér még egy kis turbó. De inkább a batter doctor pro hiányzik, a zephyr és az icaughtu.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39780) joey04 válasza vadászcsiga (#39778) üzenetére


joey04
titán

Most fontosabb lesz mint valaha...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39781) Blyan válasza joey04 (#39780) üzenetére


Blyan
félisten

Neked elég lesz egy HTC One is. :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39782) Xero válasza joey04 (#39780) üzenetére


Xero
nagyúr

Kicsit túlpörgöd. Mindenki vette, hogy Neked nem tetszik az iOS 7 beta.

(#39783) manchester85


manchester85
addikt

Nálam közben "megjavult" a Facetime, kiderült, hogy a modem volt a szar :DDD , úgyhogy az égvilágon semmi nem hiányzik a telefonomból. Marad a 6.1.3 és az i4 még egy jó darabig. :)

i6 Silver

(#39784) joey04 válasza Blyan (#39781) üzenetére


joey04
titán

Most azzal is vannak gondjaim... :D

82: nem a béta. az kimondottan jó már most is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39785) yimm válasza vadászcsiga (#39778) üzenetére


yimm
aktív tag

Aki a régi megszokott témához ragaszkodik majd, annak jól jön a JB (persze ha lesz egyáltalán )

(#39786) Totheground


Totheground
addikt

iOS7 + AirServer = itunes radio a macen is, mavericks nélkül. :C

Szerk.: jó tudni, azt hittem abban már van.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39787) Xero válasza Totheground (#39786) üzenetére


Xero
nagyúr

Mavericks-el sincs még iTunes Radio Mac-en.

(#39788) Blyan válasza joey04 (#39784) üzenetére


Blyan
félisten

Én most kényszerűségből visszaálltam az iOS 6.1.3-ra.
A kinézetet tekintve tényleg olyan mint egy rémálom utáni felébredés. :D De a funkciók hiányoznak már most.

Egyébként rájöttem mi a baj az ikonokkal. Nagyobbak és ezáltal még nagyobb hangsúlyt kapnak.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39789) oszy válasza Csabee. (#39735) üzenetére


oszy
veterán

szóval nekem nem tett bele fb névjegyeket, csak akik a telefonban ugyanazon a néven vannak azokhoz oda rakott fb infókat. ezeket szeretném eltávolítani, mert nem mindenkinél jót tett oda!!!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39790) pitőr.


pitőr.
tag

Üdv! Van egy kis gondom az iphone 4 em eldobja a hálózatot néha, gondol egyet full téreröről eldobja 2mp re kb, utánna vissza áll es semmi gond vele van h 2-3 napig, de ha tokban van akkor még nem tapasztaltam a problémát, lehetséges az iphone 4 atenna betegsége :S vagy szoftveres gond? Ausztriai orange biztonsági mentesebol állítottam be az enyém lehet ez a baja? :S

iPhone 14 pro 

(#39791) bigdady válasza pitőr. (#39790) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hálózati beállítások resetet neki

(#39792) szekfizsolt válasza Blyan (#39788) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ha nem is lesznek kissebbek az ikonok, jön a JB, engem is zavarnak. Túl nagyok és az alsó "sáv" is nagynak tűnik...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39793) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Azért az a majdnem 6 óra teljes procihasználtat (Subway Surfers 4 óra, GoF 2 1,5 óra, telefon a maradék) nem semmi. Az előző telefonom rekordja 2 óra volt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39794) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Egész albumokat (200+ zene) hogyan lehetne feltenni 3Gs-re ?
úgy hogy nem egyenként, hanem pár kattintással....?

(#39795) VoidXs válasza asuspc96 (#39794) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ctrl + A, áthúz. Legalábbis a legújabb iTunes-al.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39796) Ragnar95 válasza asuspc96 (#39794) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Drag&drop módszerrel a legegyszerűbb, album nézetben az egész albumot rá tudod húzni a telóra vagy a telefon>zene fül alatt ki tudod választani,h melyik albumokat rakja rá az itunes a telóra

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39797) pitőr. válasza bigdady (#39791) üzenetére


pitőr.
tag

Köszi, most kiderül majd csinálja e meg :D

iPhone 14 pro 

(#39798) asuspc96


asuspc96
senior tag

én ehhez kretén vagyok....nincs valami videó amiben nem 1-gyel hajtják végre ezt a műveletet ? :DDD

(#39799) Phantomhive


Phantomhive
aktív tag

Halihó

Két napja haszálom a béta iOS 7 rendszert i4S telón. Ilyen-olyan grafikai bugot, gyári app kifagyást( :DDD ), beragadást, respringet még megértem, de ma volt egy nagyon furcsa és kellemetlen tapasztalatom.
Ismerősnek küldtem egy SMS-t a saját számára egy kérdéssel. Ő visszahívott valamiért egy másik számról, de nem csörgött a telefonom. Rá 1-2 percre küldött egy smst, hogy vegyem már fel :D és azt viszont jelezte hanggal. Csörgettem magamat rokon telefonjáról, volt hang meg minden, de olyan mintha az unknown számokat blokkolná olyan szinten, hogy nem hajlandó csörögni, csak jelzést hagyni,hogy keresett.

Ez valami fícsör a telefonban, amihez nem látok beállítást vagy valami bug,amit lehet reportolni kellene?
Más tapasztalt vagy tud előidézni hasonlót?

Üdv,

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#39800) vadászcsiga válasza Phantomhive (#39799) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Call blocker

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.