Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) r3dsnake válasza ittakary (#39544) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

3 eves hardver ami meg mindig siman hasznalhato eroforrasigenyesebb dolgokra (top jatekok, RR3, filmnezes), retina kijelzovel, meg mindig szuper kameraval, zseblampaval, legalabb jovo oktoberig aktiv tamogassal, elerheto aron. Nem ertem hol a gond vele. Nem smooth? Nem, de legalabb az akksija is tovabb birja. Felreertes ne essek, orommel valtanek 4S-re, de ha valakinek lenyeges az arkulonbseg, az i4-gyel sem foghat melle.

(#39552) TheMarci válasza r3dsnake (#39551) üzenetére


TheMarci
addikt

Egyetértek, az emberek 99%-ának teljesen jó az i4 is. Várni kell a menüben 1/5 mp-et, nem egy olyan nagy cucc. Telefonálni, netezni, smsezni, navigálni teljesen jól lehet vele, nem tudok olyan dolgot mondani, amiben az i5 többet nyújtana egy _átlagfelhasználónak_.

Do You Dream?

(#39553) L.L.


L.L.
senior tag

Pár napja vettem egy i4-et, full karcmentes, hangerő gomb hibával (3500 Ft volt a javítása), igaz csak 8 GB, de 31000 Ft-ért, szerintem nem találtam volna jobb alternatívát.

(#39554) W1 válasza Blyan (#39550) üzenetére


W1
senior tag

Engem egyik sem zavar, nem is látni.
Elég sokat bringázok, esek kelek, stb, legalább nem fáj, ha tőlem kapja az első pofont.:DDD

Amúgy hogy tudok bankkártya nélkül AppStore accot csinálni külföldi lokalizációval? Neten megcsináltam már, de az iPhoneon kéri bejelentkezés után a bankkártya adatokat.

(#39555) icecave


icecave
Topikgazda

iOS 7 alatt a naptár is necces, ahogy más is írta. Hozzáadtam egész napos eseményt ma is holnap is, de a napok nézetnél ezt semmi nem jelzi, csak ha ha az adott napra megyek rá. Sőt, még az értesítési központba sem teszi ki, mint régen. Gondolom, ezt sokan észreveszik és jelzik, hogy a következő bétára javulhasson. Ha ez kimarad a véglegesre, az elég nagy öngól.

(#39556) mondomén válasza L.L. (#39553) üzenetére


mondomén
őstag

Azért ehhez szerencse is kellett. Nagy káosz van az iphone árak körül. Főleg, hogy a gsm boltok is ide találtak apróra az egykábeles, doboz nélküli telefonokkal meg az őrült áraikkal. Meg sokan azt hiszik aranyat árulnak...:) i4 szerintem már nem éri meg azon az áron amin mostanában nyomják. Nem kell sokat tenni hozzá és megvan a 4S, az a plusz pár hét gyűjtögetés szerintem megéri...

(#39557) L_YKing


L_YKing
addikt

Ugye nme öl senki ha kimondom hogy JB. :F

Aki tud segíthetne.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#39558) L.L. válasza mondomén (#39556) üzenetére


L.L.
senior tag

Teljesen igazad van, normál esetben nem gondolkoztam volna, a 4 és 4s közötti árkülömbség miatt, de ennyiért nem tudtam nem megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#39559) Totheground válasza TheMarci (#39552) üzenetére


Totheground
addikt

Addig nem nagy ugy, amig nem hasznalsz i5-ot 1-2 napig. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39560) r3dsnake válasza L_YKing (#39557) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A jailbreak nem tiltott csak a warez. Kerdezz nyugodtan a forumban.

(#39561) VoidXs válasza L_YKing (#39557) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én mindig azt reklámozom, anélkül nem ér semmit egy iPhone. Jailbreakelési segítség kell?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39562) ittakary válasza VoidXs (#39561) üzenetére


ittakary
nagyúr

"nem ér semmit egy iPhone"

Miért te mire használod pl a JailBreaket, mi az amiben korlátoz téged az alaprendszer?

[ Szerkesztve ]

(#39563) VoidXs válasza ittakary (#39562) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ronda. Semmi gesztusvezérlés. A Find My iPhone az Apple Maps szintjét hozza. És megkapok mindent, amit az iOS csak az újabb iPhone-okon enged. És még sorolhatnám...

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39564) M@te


M@te
senior tag

vajon i4en akkor is akadna a 7, ha felteszek egy szűz 6os rendszert és arra frissítek rá?!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#39565) Ragnar95 válasza M@te (#39564) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valószínűleg igen, mivel kevés neki az 512mega ram + még csak beta1, tehát nincs tökéletesen optimalizálva...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39566) Kommy válasza Ragnar95 (#39565) üzenetére


Kommy
veterán

4S-ben is annyit van, ezért nem vegyük ezt bele. Inkább az 1 magos proci a picit kevés hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#39567) Ragnar95 válasza Kommy (#39566) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

4S-en se túl smooth az iOS7, azon is van mit javítani, ahogy a tapasztalokat olvasgattam...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39568) szekfizsolt válasza Kommy (#39566) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Viszont 4S-en is szaggat... Tudom, beta, de remélem ez javul, mert így nem érdemes frissíteni... :F

Sőt, konkrétan ha ilyen lesz I4-en és 4S-en, akkor abból botrány lesz, mert lesz olyan "szerencsétlen", aki jóhiszeműen frissít és a telefonja szinte használhatatlanul gyenge lesz, visszatenni a régit meg ugye nem lehet... ...de jön majd a rengeteg olcsó I4 ios7-el...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39569) vadászcsiga válasza M@te (#39564) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha van egy kis eszed kivárod a 3. de inkább a 4. bétát az már sokkal jobban használható. Így volt az ios5nél, és a 6nál is. Hozzáteszem az utolsó néhány bétán ami a GM előtt volt, gyakorlatilag nem változtattak semmit csak jöttek és jöttek. Kommy biztos látott valamit de én mint mezei user semmit.

(#39570) LEGIOX válasza privacy99 (#39531) üzenetére


LEGIOX
tag

Azért nem kell hisztizned :) Örülök hogy neked tetszik, de akkor is olyan gagyi lett szerintem, mint egy elfuserált win8 utánzat :(

(#39571) Ragnar95 válasza LEGIOX (#39570) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már nem azért, de te vagy az, aki naponta 3x leírja,h mekkora sz@r az iOS7 és h neked mennyire nem tetszik... :U Mindenki érti,h neked nem jön be, de nem mindenkinek olyan az ízlése, mint neked, így elég sok más embernek bejöhet az iOS7 és nem kell a nemtetszésedet napi 5x kifejezned, elsőre is mindenki felfogta,h nem jön be neked az új szoftver....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39572) Csabee. válasza szekfizsolt (#39568) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezt eljátszották a 3G-vel is iOs4- nél. Ha i4-en akadni fogmazt még csakcsak elfogadom, de hogy 4S-en is akadjon, az felháborító lenne.

Üdv: Csabee.

(#39573) szekfizsolt válasza Ragnar95 (#39565) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Csak azt nem értem, miért van rákényszerítve az ember erre a teljesen felesleges "mozgó háttérre és ikonokra", mikor csak terheli az is a készüléket. Remélem kikapcsolhatóvá teszik, mert túl sok lett a jóból és a régebbi készülékek csak merülnek tőle és szaggatnak...

Csabee.: Egyet értek. Nekem tetszenek az ujítások, de az IOS attól az, ami, mert a legmegbízhatóbb és gyengébb hardverrel is "csodára" képes. Jelenleg a beta 1 nem ezt mutatja (de hogy optimista legyek kicsit, ez csak beta)...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39574) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok!
Nektek működik az emlékeztető? Nekem ki van fagyva bármit is teszek vele :( Tudom beta iOS 7 de kivancsi vagyok masnal megy e?

(#39575) W1


W1
senior tag

Miért van az, hogy az FB Messengert nem tudom frissíteni magyar Apple ID-vel? 6.1.3

(#39576) icecave válasza W1 (#39575) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mondanám, hogy azért, mert másik accal szedted le, de úgy emlékszem neked nincs, csak magyar. Töröld le és szedd le megint.

[ Szerkesztve ]

(#39577) W1 válasza icecave (#39576) üzenetére


W1
senior tag

Hát már van egy USA-s is, mert ma szükségem volt rá, de előtte sem engedte, és amikor rányomtam, hogy frissítés, akkor a magyar ID-m jelszavát kérte.

(#39578) kispéé


kispéé
aktív tag

Srácok, erre valaki tud mondani valami okosat? Rajtam kívül senki se szedte még szét az iphone-ját? :DDD

(#39579) mondomén válasza W1 (#39577) üzenetére


mondomén
őstag

Úgy látom még mindig nem oldották ezt meg.:) Több accot nem mindig kezel rendesen a telefon, van, hogy így összekeveri. Nem is emlékszem találtam e anno erre megoldást. Frissítsd gépen.

(#39580) Kommy válasza kispéé (#39578) üzenetére


Kommy
veterán

Az az oka, hogy rossz minőségű az a kapcsoló.

(#39581) W1 válasza mondomén (#39579) üzenetére


W1
senior tag

:R

(#39582) Tallin


Tallin
csendes tag

Nos Fiúk, addig-addig írtátok a jó vagy rossz élményeket az ios 7-el kapcsolatban, hogy látnom kellett, így felraktam én is. :DD Nekem tetszik. Kicsit fura és szokni kell, de én szeretni fogom. :C Nekem annyira vészesen nem laggol és megy az iMessage is. A fehér háttér a legfurább, de legalább megy a telefonomhoz :C :DD

(#39583) VoidXs válasza Tallin (#39582) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én kezdek pozitív véleményre átállni, így hát az iOS 6-om 7-esítettem JB-vel. Flat téma, flat lock screen, UnlockFX, 3D Board, de maradt a Springtomize összes jósága, egy iOS 7 és JB hibrid, igazán szép.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39584) kispéé válasza Kommy (#39580) üzenetére


kispéé
aktív tag

Tényleg? Akkor kicserélem...

(#39585) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok.
Mi a véleményetek erről a hirdetésről?
ebben csavar van. (klón,előreutalás,stb...)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#39586) Ragnar95 válasza Maxximus (#39585) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyon valószínű,h kamu, túl olcsó ahhoz, h minden rendben legyen vele...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39587) VoidXs válasza Maxximus (#39585) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Soha ne utalj előre, és menj el kipróbálni, ha lehet. Ilyen olcsón lehet klón, bár azok inkább 35k körül forognak.

Ja, és a dobozok mennyisége is a kételyt erősíti.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39588) Blyan válasza Kommy (#39566) üzenetére


Blyan
félisten

4S-en is akad mint a fene.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39589) Blaise válasza M@te (#39564) üzenetére


Blaise
veterán

Akad mint a disznó, mindennapi használatra alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

(#39590) Blyan válasza Blaise (#39589) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, sajnos....

(#39591) vadászcsiga

Ez tény. Ráadásul tök új felület, bőven mit optimalizálni, az i5 az egyetlen ami izomból megoldja - de az sem mindig.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39591) vadászcsiga válasza Blaise (#39589) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem is arra szánták :)

(#39592) pitőr.


pitőr.
tag

üdv mindenkinek, kérnék egy kis segítséget hogyan tudnám feltenni az ios7 et, és lenne kérdésem is, kérem az illető aki segítene írjon pü-t

iPhone 14 pro 

(#39593) Ragnar95 válasza pitőr. (#39592) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Minek PÜ ehhez? :U
Itt a fórumban is bárki megválaszolja a kérdésedet, amúgy 1000x leírtuk már, hogy shift+update-el lehet felrakni UDID reg nélkül az iOS7-et...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39594) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#39593) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak akkor szürke lesz a dock nem?

(#39595) pitőr. válasza Ragnar95 (#39593) üzenetére


pitőr.
tag

ha érteném h kell shift + update akkor nem írtam volna.. :D azt is olvastam utána gond nélkül vissza kell mennie az ios 6 nak tényleg így van? shift + restore oké de updatet még nem csináltam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro 

(#39596) W1 válasza pitőr. (#39595) üzenetére


W1
senior tag

itunesban shiftet nyomod (win) vagy altot (mac) és rákattintasz a telefonnál a frissítés keresése gombra, betallózod, és rárakja. fontos, hogy aktivált ios 6-ra rakd és elötte erről csinálj biztonsági mentést. ha vissza akarod tenni simán restore, és visszarakja gyári ios 6-ra és amikor beállítod a telefont, a biztonsági mentésből visszaállítod a telefont.

(#39597) kenny123 válasza vadászcsiga (#39594) üzenetére


kenny123
addikt

Amúgy is szürke a dock, nem? :DDD
Komolyan mondom, már hiányzik a jb.

yo

(#39598) pitőr. válasza W1 (#39596) üzenetére


pitőr.
tag

h én mekkora hülye vagyok :D tényleg. köszi szépen :)

iPhone 14 pro 

(#39599) whited válasza whited (#39533) üzenetére


whited
addikt

valami más ötlet? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#39600) peugeotmate válasza whited (#39599) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szívd ki porszívóval a jack részt. Vagy fújj bele. Valószínűleg poros.
Egyébként milyen fülesekkel próbálkoztál? Mással jól működnek?

meg

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.