Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) Blaise


Blaise
veterán

i4-ről leszedtem a 7.0 beta1-et és visszaraktam a 6.1.3-at, túl sok volt az akadásból...

(#39503) Blyan válasza Ck. (#39499) üzenetére


Blyan
félisten

Viszont aki véletlenül i5-ön használ im+-t az megnézhetné, hogy neki is beragad-e 2-3 mp-re induláskor és kilépéskor is. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39508) samgar válasza Ck. (#39497) üzenetére


samgar
őstag

Jo lenne azert ha mindenki erezne: ez beta 1. Nem igazan ertem mit vartok tole.

Oppo Find X5 PRO

(#39509) Ragnar95 válasza rooney8 (#39495) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak 3GS-re írja alá, i4-en nem fog menni

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39510) LEGIOX válasza samgar (#39508) üzenetére


LEGIOX
tag

Most komolyan, ez a borzalom iOS 7 tetszik valakinek ?

(#39511) Totheground válasza LEGIOX (#39510) üzenetére


Totheground
addikt

Igen. A többségnek, ha olvasod kicsit a netet is.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39512) Xero


Xero
nagyúr

"It’s also clear from what we’ve seen and heard that what we’re seeing of iOS 7 right now is a ‘mid stride’ snapshot. The work on design and development is still going full tilt, and what was presented this week is firmly a ‘work in progress’. We’re told, for instance, that some builds of iOS used onstage at the conference by presenters are already newer than the ones pushed out on Monday."

(#39513) rooney8 válasza Ragnar95 (#39509) üzenetére


rooney8
aktív tag

ohh no :/
és szerinted 5.0.1-en gyorsabb lenne, mint most 6.1.3-on?

(#39514) Blyan válasza rooney8 (#39513) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz nem. :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39515) rooney8 válasza Blyan (#39514) üzenetére


rooney8
aktív tag

akkor lehet kellene csinálnom egy clean restore-t. nem vészes a sebesség, csak mégsem olyan fluid :D

(#39516) samgar válasza LEGIOX (#39510) üzenetére


samgar
őstag

Nekem tetszik.

Oppo Find X5 PRO

(#39517) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Ha az Appstore-ban értesítés van, hogy megjelent egy új frissítés, de én azt nem szeretném feltenni, akkor van mód arra hogy töröljem a számocskát?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#39518) W1


W1
senior tag

Srácok! Ha megunom a 7.0-t, és visszarakom a 6.1.3-at, akkor meg tudom azt cisnálni, hogy a 7.0 beállításait, stb átrakom a 6.1.3-ra? Biztonsági mentéssel ugye nem lehet, mert azt írja ki, hogy újabb verziójú a mentés.

(#39519) TheMarci válasza Palika71 (#39517) üzenetére


TheMarci
addikt

JB-vel csak.

Do You Dream?

(#39520) Ragnar95 válasza W1 (#39518) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, csak backuppal tudod visszarakni őket. Esetleg ha iBackupbottal átviszed az adatokat a 7-es backupból a 6-osba, akkor működhet

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39521) W1 válasza Ragnar95 (#39520) üzenetére


W1
senior tag

Okes koszi.
Meg ma nyomkodom 7el aztan meglatom, tetszik de meg nagyon bugos a dolog. :(

(#39522) Blyan


Blyan
félisten

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39523) Palika71 válasza TheMarci (#39519) üzenetére


Palika71
őstag

Köszi! (A "Downloads" -nek a frissítése azt tartalmazza, hogy megszűnik a YouTube-ról való klipp letöltés lehetősége. Ezt a frissítést nem szeretném.)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#39524) Blyan válasza Zjunior (#39441) üzenetére


Blyan
félisten

Majd mutasd meg, ha lecserélted. ;)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39525) Bengio


Bengio
tag

iPhone 4 (GSM Rev A)
iPhone 4 (GSM)

A 2 ios7 verzió között mi a különbség?

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#39526) CsuRi101


CsuRi101
tag

Sziasztok!

Van bármilyen lehetőség arra, hogy 6.x.x-es JB-s legyen a telóm, ha nincs SHSH-m? 6.1.2 volt rajta, arról visszatettem 5.0.1-re, de azóta nincsenek mentett SHSH-k, azt hiszem, nem is volt rajta JB azóta... viszont már a 6.1.2-t nem írja alá az Apple jó régóta, így jól sejtem, hogy nem fog menni semmi, csak a 6.1.3 gyári vagy marad a JB %.x.x-el? Valamiért én abban a hitben éltem, hogy csak lefelé nem lehet váltani SHSH nélkül, felfelé simán megy majd, de kezdek rádöbbenni, hogy butaságot gondoltam...(Iphone 4 egyébként)

[ Szerkesztve ]

(#39527) ittakary válasza Bengio (#39525) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azt rakd fel, amelyiket elfogadja a telefonod :)

(#39526) CsuRi101 Jól gondolod, hogy rosszul gondoltad. A következő lépésed, már csak az aktuális legfrissebb iOS lehet. Vagy maradsz 5-ön.

(#39528) Blyan +1 ;)

[ Szerkesztve ]

(#39528) Blyan válasza Bengio (#39525) üzenetére


Blyan
félisten

Kereső

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39529) CsuRi101 válasza ittakary (#39527) üzenetére


CsuRi101
tag

Köszi! :(

(#39530) Bengio válasza Blyan (#39528) üzenetére


Bengio
tag

jogos :B

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#39531) privacy99 válasza LEGIOX (#39510) üzenetére


privacy99
senior tag

Nekem pl. nagyon tetszik. Befejezhetnéd a hisztidet..X-edik alkalom, hogy beírod hogy mekkora f*s lett, kit érdekel neked tetszik-e? Egyszer beírod az oké, de a világ nem kíváncsi rá. Mindenki döntse el maga, írja le a véleményét, de ne hisztizzen mint valami 10 éves aki nem kapja meg a rohadt nagy modell rendőrautót a boltban. Hagyd iOS6-on azt kész, ennyi az egész, semmi bonyolult, JB, aztán használd életed végéig. Az aláírásodhoz külön gratulálok.

Szerintem nagyon jó lett, minden kis porcikája tetszik. Nem rakom fel a Beta-t, mert tudok várni, meg még csak fél éve van iPhone-om, de amint lehet, frissítek. És megértem azokat, akik már Beta-znak :K

[ Szerkesztve ]

(#39532) y@no


y@no
tag

új ios7 korlátozottan lesz elérhető iphone4-re, háttérkép 3D effekten meg AirDrop-on kívül lesz e még valami új feautre kivéve? itt (linkóci) nem írnak túl sokat, tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

www.UNICEF.hu

(#39533) whited


whited
addikt

Sziasztok
Segítsetek, megőrülök...
Már az ötödik fülesemet használom az i4-el, igaz nem gyári füles, ami egyszer gondol egyet és a bal oldali része elhalkul, a másik fele meg üvölt, és nem tudom mit tegyek :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#39534) Blyan válasza y@no (#39532) üzenetére


Blyan
félisten

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39535) r3dsnake válasza whited (#39533) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Settings -> General -> Accessibility -> Audio Volume Balance?

(#39536) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
Egy kis segítséget szeretnék kérni☺
Iphone 5 telefonomra keresek olyan fóliát ami a szürke csíkra ragasztható körben. Nem tudom mennyire érthetően írtam. Az ahol van a hangerő kapcsoló meg stb ... Aki tudja hol tudok ilyet venni légyszi irjon

Köszönöm

(#39537) TheMarci válasza smallmer (#39536) üzenetére


TheMarci
addikt

appsolute.hu

Do You Dream?

(#39538) Blyan válasza smallmer (#39536) üzenetére


Blyan
félisten

[link]

Szerintem ezt keresed.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39539) whited válasza r3dsnake (#39535) üzenetére


whited
addikt

középen van a csuszka

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#39540) L_YKing


L_YKing
addikt

Halika!!

Teló vásárláson gondolkozok. Iphone 4 vagy 4s között vacilálok. Szerintetek melyiket érdemes?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#39541) mondomén válasza L_YKing (#39540) üzenetére


mondomén
őstag

A lassabb regebbi modelt.:D 4S-t vegyel.

(#39542) W1


W1
senior tag

Én visszarakom a 6.1.3-at, megszerettem a 7-et, de sok dologgal még nem tudok együtt élni, de minél előbb várom, hogy legyen használható verzió. iOS 7!! <3

(#39543) Xero válasza L_YKing (#39540) üzenetére


Xero
nagyúr

Szerintem már 5-t sem érdemes, de a kettő közül nyilván 4S.

(#39544) ittakary válasza L_YKing (#39540) üzenetére


ittakary
nagyúr

i4: 3 éves
i4s: 2 éves
i5: 1 éves

Eszerint dönts :) Én i4re egy forintot nem adnék ki, akármilyen olcsón adják. i4S de inkább i5 kellene már. De i5-öt sem vennék még mert valami brutálisan sok pénzt kér érte mindenki. T-set lehet kapni normális áron, de ilyenbe most nem szívesen mennék bele.

Az a durva, hogy a használt fél-háromnegyed éves i5-ért kérnek annyit, mint a vadonatúj független Galaxy S4ért.

(#39545) L_YKing


L_YKing
addikt

Mindenkinek köszönöm. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#39546) nord_ válasza ittakary (#39544) üzenetére


nord_
veterán

Én i4re egy forintot nem adnék ki, akármilyen olcsón adják.
Imádom, amikor barokkos túlzásokkal hajszolják bele jelentős pénzkidobásba egymást a kartácsok. :DDD
Játékokról nem tudok nyilatkozni, abból a korból kinőttem, én "csak" CAD fájlokhoz, jogtárra és navigációra használom a szokásos dolgok (céges, magán levelezés, internet, zenehallgatás, stb.) mellett a telefont. Szóval, ha valaki megkeresne téged és pofátlanul olcsón vagy "egy forintért" szabadulna egy vadiúj 16/32 gigás i4-től, nyugodtan küldd hozzám. :)

(#39547) Blyan válasza nord_ (#39546) üzenetére


Blyan
félisten

+1 :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39548) W1 válasza nord_ (#39546) üzenetére


W1
senior tag

Én is 50ért vettem rezőmotor hibával és az előlapi kamera fölött egy repedéssel, nem bántam meg. :)

(#39549) sagesz93 válasza nord_ (#39546) üzenetére


sagesz93
addikt

azért elég nagyon néztem amikor i4-ről váltottam az ötösre. Itt volt egy kis ideig mindkettő, és úgy eléggé megdöbbentő volt, persze amíg csak a 4-est használtam bőven meg voltam vele elégedve, így is a mindennapokra bőven megfelelő. Csak hát mégis itt az 5, és sokkal jobb. :))

(#39550) Blyan válasza W1 (#39548) üzenetére


Blyan
félisten

Csak ennyi? :D Én lehet már húztam volna a fogam. :D

Javítattad a rezgőt? A kamera feletti repedést már meg sem kérdem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.