Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177851) 8 válasza atees (#177847) üzenetére


8
senior tag

Na pont ez az, hogy amit itthon veszel meg, azzal azt is kifizeted, hogy nem kell rá heteket-hónapokat várni.
Esetleg apróból találhatsz 1.5x - 2x ebay-es áron.

Nekem a Kingtel-lel jó tapasztalatom van, persze nem $15 de egy év garit adnak
iPhone 6 kijelző csere AKCIÓ + ajándék H9-es törésálló üvegfólia OEM minőség 1 Év Garacia
15.000 Ft

Az iSzereles szervíz is korrekt volt eddig mindenben, ez 6 hónap gari 15.900 Ft

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#177852) atees válasza 8 (#177851) üzenetére


atees
őstag

Sajnos, most az apron sem talaltam.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#177853) 8 válasza Boost3er (#177846) üzenetére


8
senior tag

iCloud jelszavad hiányában semmit sem tudnak kezdeni a telefonnal, hiába törlik használhatatlan (ez a lényege), a jelkód hiányában pedig nem férnek hozzá a jelenleg rajta levő adataidhoz - lásd pl a tavalyi FBI ügy.
Persze ha könnyen kitalálható a jelkódod (pl a sima négy számjegy) és nem állítottad be hogy 10 próbálkozás után törlődjön a tartalom, akkor villámgyorsan ideje elkezdeni aggódni és megtenni a szükséges lépéseket.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#177854) fabri07


fabri07
aktív tag

IMEI szám alapján nem lehet belőni, hogy nagyjából hol van?

(#177855) hemaka válasza Boost3er (#177846) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem tudjak, az a mobil ujjlenyomat es kod nelkul max. csak aktotamasznak jo. Ez nem android, hogy nyomsz egy hard resetet, aztan van egy uj mobilod...

fabri07
Te biztos nem, azt max a szolgaltato tudja beharomszogelni.
De
1. szarnak ra
2. ahhoz fel kell lepnie a halozatra

[ Szerkesztve ]

(#177856) alekinho


alekinho
csendes tag

Én 1000 forintért vettem az i7 jetbalckre egy átlátszó, aranyozott peremű szilikot. Jól néz ki. legalább 20x leesett és még semmi baja. Érdekesség, hogy bármilyen tokba is teszed akkor is kopik a háta. BEmegy mögé a kosz.

(#177857) hemaka válasza alekinho (#177856) üzenetére


hemaka
nagyúr

Be kell nyomni pur habbal. :DDD

(#177858) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok!

Az iPhone X kamerja nektek is meleg feheret csinal a hideg feher-bol?

Ezek a led izzok hideg feherek. A kepen megis sima halogen izzonak latszanak.

Bankkártyával? Hát persze!

(#177859) odrif válasza 8 (#177853) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

"10 próbálkozás után törlődjön a tartalom"
No ez én is most kapcsoltam be, mert szerintem alapból ki van kapcsolva.

20 éve a Prohardveren

(#177860) Gsx-rr válasza alekinho (#177856) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Gyönyörű lehet! :)

(#177861) hemaka válasza sirszevenap (#177858) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez meg mindig egy koromnyi szenzor, csodak nincsenek.
Egyebkent az iphone mindig melgebb wb-t lonek be, mert az eyecandy a hozzaadott sarga miatt. Csak ilyenkor nem.

Gsx-rr

[ Szerkesztve ]

(#177862) kengyel válasza odrif (#177859) üzenetére


kengyel
nagyúr

És ezt hol is lehet bekapcsolni ? :)

kengyel

(#177863) hemaka válasza kengyel (#177862) üzenetére


hemaka
nagyúr

Settings » Touch ID & Passcode » Erase data

(#177864) odrif válasza kengyel (#177862) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Beállítások-Touch ID és jelkód- legalul, adatok törlése.

20 éve a Prohardveren

(#177865) kengyel válasza hemaka (#177863) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez tényleg nem android, itt aztán van védelem. :) Be is kapcsoltam, köszöntem.

(#177864) odrif

Na kérem ezek a válaszok,egy angol, egy magyar. :D Köszi !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#177866) mukibuci válasza kengyel (#177865) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vicces lesz majd, amikor barátnő/kollégák/bebaszcsizott haverok elkezdenek próbálkozni vele :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#177867) odrif válasza mukibuci (#177866) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én sem nyomkodom soha más telefonját, és elvárom hogy az enyémmel sem tegyék.

20 éve a Prohardveren

(#177868) kengyel válasza mukibuci (#177866) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam biztos nem, nem adom ki a kezemből. :D Esetleg ha elhagyom, akkor tehet jó szolgálatot.

(#177867) odrif

Ez a melóhelyen nálunk is így van, otthon meg nem mernek hozzányúlni. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#177869) Ferelson


Ferelson
tag

Sziasztok!
iPhone 7 plus-hoz milyen VR szemüveget ajánlanátok? Illetve érdemes e?
Köszönöm! 🙂

Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

(#177870) hemaka válasza Ferelson (#177869) üzenetére


hemaka
nagyúr

FHD felbontashoz szerintem felesleges penzkidobas. Erdemes inkabb valahol kiprobalnod elotte, de szerintem fos lesz a kepe olyan kozelrol.

(#177871) kengyel


kengyel
nagyúr

Ha elmentek egy telefonszámot névvel, konkrétan hova menti alapértelmezetten ? Most Sim-re, vagy belső tárhelyre menti ?

kengyel

(#177872) -secret- válasza kengyel (#177871) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tárhelyre ment. Sim-re nem tudsz menteni.

(#177873) kengyel válasza -secret- (#177872) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszönöm !

kengyel

(#177874) 8 válasza mukibuci (#177866) üzenetére


8
senior tag

Nem lehet csak úgy egyből törölni a telefont, ötször próbálkozhatsz egymás után sikertelenül, aztán a hatodik sikertelen próbálkozás után elkezd adagolni egyre nagyobb időintervallumokat amíg várnod kell a következő próbálkozással:
1-5. 0 perc
6. 1 perc
7. 5 perc
8. 15 perc
9. 60 perc
10. 60 perc
11. törlés

Tehát a törléshez - vagyis amíg eljut valaki a 11. próbálkozáshoz, ami ha sikertelen, akkor törli magát a telefon - minimum 2 óra 21 perc kell!

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#177875) odrif válasza 8 (#177874) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Na ez mehetne az összefoglalóba.

20 éve a Prohardveren

(#177876) mukibuci válasza 8 (#177874) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tudom. És ismerek türelmes embereket :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#177877) Timyyy


Timyyy
őstag

Hogy lehet valami akkora retek, mint az IOS-re kiadott VLC player???? Nem bírom használni, ahogy behúzom a videókat, megduplázza a telefonon, aztán minden egyes vlc megnyitásnál növekszik a szám, minden triplán jelenik meg, legközelebb minden videómból 4 db copy van, aztán 5, 6 és így tovább... hát ez mi a szar már????? :W :W :W

(#177878) univerzita válasza Timyyy (#177877) üzenetére


univerzita
addikt

Valamit rosszul csinálsz, nálam iPaden nincsen soha duplán a videó. Wifin rakod fel vagy valami aplikáción keresztül?

(#177879) Timyyy válasza univerzita (#177878) üzenetére


Timyyy
őstag

iTunessel toltam rá eddig is a filmeket a vlc-be, meg most is, de totál elszaródott az egész... mondjatok egy STABIL programot helyette pls... :W

(#177880) mukibuci válasza Timyyy (#177879) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Infuse

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#177881) univerzita válasza Timyyy (#177879) üzenetére


univerzita
addikt

A iTunes -ban a sinchronizálást esetleg tedd manuálisra a videók és zene felrakást és úgy próbáld felmásolni a VLC -Dokumentum részébe. Nagyon jó a Infuse de úgy tudom a fizetett verzió kezeli a DTS hangzást.

(#177882) HarleyCustom válasza Timyyy (#177877) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Valamit nem jól csinálsz,mert én is azt használom és ilyen anomália nálam nincs

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#177883) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Üvegfóliát szeretnék vásárolni az iPhone 8-amra.
Presidio speck tok van rajta.
Ehez fellehet tenni az itt már sokat javasolt nillkin 3D CP+ MAX-ot?
Vagy ha nem, akkor milyen üvegfóliát javasoltok ehez a tokhoz?
Mindenképpen magyar helyről, nillkint pedig hardveraprón láttam i8-ra.

[ Szerkesztve ]

(#177884) jeromosi válasza jeromosi (#177883) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Tévedtem, már nincs fönt aprón a nilkin.
:(

(#177885) Boost3er válasza 8 (#177853) üzenetére


Boost3er
tag

Igen 4 számjegyű volt, de nem hiszem, hogy azt könnyű lenne feltörni. Vagy tévedek? Egyébként azon kívül, hogy feljelentést megtettem IMEI számmal együtt, mit tudok még tenni?

(#177886) galaxys80 válasza Timyyy (#177877) üzenetére


galaxys80
veterán

Most néztem rá iPad-en és semmi ilyen jellegű probléma nincsen vele.
Mondjuk én mindig is wifin másoltam rá a filmeket.

(#177887) hemaka válasza Boost3er (#177885) üzenetére


hemaka
nagyúr

Semmit, beletorodsz.

(#177888) leslieke válasza Timyyy (#177879) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

nPlayer

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#177889) 8 válasza Boost3er (#177885) üzenetére


8
senior tag

Változtasd meg a jelszavaidat (ez egyébként is jó ötlet, telefon eltűnéstől függetlenül) és távolítsd el a telefonod minden szolgáltatásból ahol be voltál vele jelentkezve vele (jelentkeztesd ki az online felületeken), pl facebook, gmail, dropbox, stb.

Valszeg valamelyik, az eltűnési helyhez közeli zaciban pihen már az ájfónod, mindenesetre megvan egy kis esélye, hogy hozzáértő kezekbe kerül valahogyan a következő hetekben/hónapokban (mivel az alkatrészenkénti értékesítésen és alaplapcserén kívül igazából csak levélnehezéknek jó). És akkor egy négyszámjegyű jelkódot céleszközzel - ami végigpörgeti a max 10.000 variációt - elég könnyen és gyorsan fel lehet törni. Onnantól pár lépéssel eljuthatnak odáig, hogy anyagi veszteséged is származhat belőle, vagy egyéb kényelmetlen kellemetlenségek.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#177890) jeromosi válasza jeromosi (#177883) üzenetére


jeromosi
aktív tag

177883-ra valaki?

(#177891) takessz válasza jeromosi (#177890) üzenetére


takessz
senior tag

Van aki használja iTunes u meg Clips és társait a telon i6 nem volt olyan app de i7 van ahogy nézem elég sokat foglalnak mit érdemes
Esetleg megtartani ezekből??

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#177892) JoseGee válasza Timyyy (#177879) üzenetére


JoseGee
tag

Nekem perpill tökéletsen működik a hetesen a VLC. Egy törlés/újratelepítés esetleg?

Ami késik, az nem jön időben

(#177893) tboldi válasza takessz (#177891) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt érdemes, amelyiket használod. :)

(#177894) valeno


valeno
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretne venni androidos teló után mindenképpen iPhone-t, viszont a 6s és a 7 között vacilál. Ti melyiket ajánlanátok inkább? Én a 7-et ajánlottam neki a hosszabb ideig tartó támogatás, erősebb processzor, fényképező miatt, viszont a jack hiánya a hezitálás tárgya. Ugyebár a töltőt és a fülest is a lightningbe lehet bedugni, emiatt nem kopik ki gyorsabban a csatlakozó? Valamint akksiban mennyire erős? Egy teljes napot kéne kibírnia full használattal ( sok mobilnet,wifi, messenger,böngészés,email).
Valamint nekem 16 GB-os i5 van, ami nagyon kevés. A mostani i7-ek már 32 GB-osak viszont ebben sem vagyok biztos, hogy sokáig elég lenne. Valszeg az új telóval többet fog fotózni, amit fog használni: messenger,insta,spotify,viber,snapchat,bkk futár. Ezekre elég lehetne sok ideig?

Valamint tudnátok, olyat ajánlani innen hardverapróról, aki megbízható és tudna adni számlát, mivel cégre lenne véve?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#177895) bjergerking válasza 8 (#177889) üzenetére


bjergerking
tag

Nem hinném, hogy feltörik programmal, mert letilt a telefon valahány próbálkozás után, hiszen az fbi ezért nem tudta a terrorista telefonját feltörni.

(#177896) MasterMark


MasterMark
titán

Hogy lehet a 4K/60FPS videót iPhone-ról Youtube-ra feltölteni? Ha a Youtube alkalmazásból csinálom, akkor 1080p/60FPS lesz, ha iMovie-ból, akkor tegnap még sima 2160p/30FPS-nek mutatta, ma meg már csak 1440p/30FPS lett a videóból Youtube-on. Miért változik meg? Miért nem marad 4K-n, még ha nem is 60 FPS, de hogy lehetne 4K/60FPS-t elérni? (Mármint a telefonról, nyilván PC-vel meg tudom oldani.)

Switch Tax

(#177897) Timyyy válasza HarleyCustom (#177882) üzenetére


Timyyy
őstag

Óóó ez csak a bullshit jéghegy csúcsa a vlc-nél. Van pl olyan, hogyha rányomok a pause gombra, megnyitok valami appot, megcsinálom amit akarok, majd feladatkezelőből visszaváltok a filmre, totál le fagy, nincs kép, nincs hang, de a számláló halad előre. Ki kell lépnem, majd újra be, hogy folytassa ahol abbahagytam a lejátszást....
Na amúgy meglett a tökéletesnél is jobb utód, Movie player néven fut, első tesztelgetésre tud mindent amit a vlc, csak pluszban még stabil is, eddig egyetlen anomáliába se futottam bele, ugyanúgy mappákba rakosgathatom az epizódokat, áhh, nagyon király, vlc ment a kukába. (btw a windows asztali gépemen is egyre nagyobb fos minden frissítéssel)

Lényeg hogy öröm és bódottá' :))

(azért ezt a wifis másolást a telefonra valaki leírhatná hogy néz ki :U )

(#177898) Noxy válasza Timyyy (#177897) üzenetére


Noxy
veterán

Nincs itt semmi bullshit. Semmi gond nincs vele.
Hibátlanul teszi a dolgát.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#177899) leslieke válasza valeno (#177894) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

i7 legyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#177900) szekra válasza odrif (#177807) üzenetére


szekra
őstag

De, ki lett mentve, rendőrségen feljelentés megtéve. Telefonról nyilván lemondtunk, de a kis #%*-t valószínűleg így elkapják.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.