Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177051) -secret- válasza nederlanden (#177050) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs szaga.

Nekem ez tetszik.

Dobd, és egészségedre!

Zárójelben lévő írásod meg vedd úgy, hogy nem láttam. Megszoktuk már tőled, hogy nem tudsz viselkedni. Meg ami azt illeti írni sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#177052) hemaka válasza Gsx-rr (#177032) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az lol, ha mar az appok is beragadnak, lassan visszafejlodunk androidda... ott volt ez jellemzo.

(#177053) nederlanden válasza -secret- (#177051) üzenetére


nederlanden
senior tag

Az utolso mondattal nem azt akartam mondani,h nem tudod megvenni,inkabb csak,h ertekelni.Tovabbra is csak azt tudom mondani,h aki nem az ara miatt nem veszi meg a gyarit,az nem erzi es nem is ertekeli a minosegi munkat es anyaghasznalatot.

“Irni sem”
Szted erdekel,h javitgassak/visszanezzek stb...?

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#177054) hemaka válasza -secret- (#177043) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem sem volt, csak kiprobalas szintjen. En a Spiegen tokokkal tokeletesen elegedett vagyok, a kulonbozetet meg megeszem es megiszom, az kicsit ertelmesebb. :D

(#177055) odrif válasza nederlanden (#177053) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

"Szted erdekel,h javitgassak/visszanezzek stb...?"

Rossz topikba tévedtél! :((

20 éve a Prohardveren

(#177056) nederlanden válasza odrif (#177055) üzenetére


nederlanden
senior tag

Na miert?magyar nyelv/irodalom forumban vagyunk?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#177057) MasterMark válasza nederlanden (#177056) üzenetére


MasterMark
titán

Ez alap dolog.

Switch Tax

(#177058) galaxys80 válasza nederlanden (#177056) üzenetére


galaxys80
veterán

Google fordító sem birkózik meg sokszor az írásoddal. :)

(#177059) vasi89 válasza nederlanden (#177053) üzenetére


vasi89
addikt

minőségi munka a sz.rrákopó gyári bőrtok? ez a minőség? :U

(#177060) nederlanden válasza vasi89 (#177059) üzenetére


nederlanden
senior tag

Mg az is minosegi ahogy kopik👌😄

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#177061) Scrake^;DD válasza CsonkaImo (#177020) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Az egész Apple a lehúzásról szól.. :))

(#177052) hemaka Ki mondta, hogy az Apple előnyben van az androiddal szemben? "visszafejlodunk androidda... "

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#177062) szekra válasza Scrake^;DD (#177061) üzenetére


szekra
őstag

Rossz topic.

(#177063) Scrake^;DD válasza szekra (#177062) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Apple felhasználó vagyok én is, nem szerettem volna senkinek a lelki világába belegázolni.. :B

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#177064) CharlieDrop válasza Scrake^;DD (#177061) üzenetére


CharlieDrop
veterán

bőven van előnye, és egyetértek, kezd megbízhatatlan lenni, mindegy, én kivárok...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#177065) Scrake^;DD válasza CharlieDrop (#177064) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

kifejtenéd mit értesz az "előny" alatt? Csak kíváncsiságból, nem kötekedni szeretnék!

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#177066) szekra válasza Scrake^;DD (#177063) üzenetére


szekra
őstag

Ja, azt hittem indulatkeltős hsz.

(#177067) hemaka válasza Scrake^;DD (#177061) üzenetére


hemaka
nagyúr

Senki nem mondott ilyet, de iOS-re nem volt ez jellemzo ez a hiba, ellentetben az androiddal.

(#177068) CsonkaImo válasza Scrake^;DD (#177061) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem mindegy, engem nem zavar ha valaki 500Ft-os tokkal használja a több százezres telefonját, ettől nem lesz kevesebb. Azt viszont nem értem, hogy miért veri ki a biztosítékot egyeseknél, ha valaki a gyári tartozék mellett dönt. Apple sose volt olcsó, ezt tudja mindenki.

(#177069) Scrake^;DD válasza CsonkaImo (#177068) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Nálam egyáltalán nem verte ki, személy szerint nem az én pénztárcámhoz van társítva :B

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#177070) CharlieDrop válasza Scrake^;DD (#177065) üzenetére


CharlieDrop
veterán

pl nagyon jó ökoszisztémában, az OSX-iOS-tvOS-watchOS nagyon jól együttműködnek. Droidon ilyesmi nincs...
viszonylag kevés harvder miatt jobban optimalizált (ez kezd szétesni)
Nagyon jó a támogatottság régebbi szoftverekhez is

ez így első blkkre :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#177071) B-L-A-C-K válasza CharlieDrop (#177070) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi az hogy kevés hardver :F

(#177072) CharlieDrop válasza B-L-A-C-K (#177071) üzenetére


CharlieDrop
veterán

viszonylag, ott van előtte és utána zárójelbe, hogy ez kezd szétesni :P

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#177073) hemaka válasza B-L-A-C-K (#177071) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gondolom a tamogatott keszulekek szamara gondolt, nem a bennuk levo hardverre. :)

(#177074) CharlieDrop válasza hemaka (#177073) üzenetére


CharlieDrop
veterán

oké, szóval viszonylag kevés számú hardverváltozatok miatt

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#177075) -Ben-


-Ben-
veterán

Ha valakit idegesít, hogy folyamatosan el kell utasítani a szoftverfrissítést, illetve felesleges helyet pazarol a készülékén a letöltött csomag, annak jó megoldás lehet ez.

(#177076) tamasgal


tamasgal
senior tag

Gyerekek, az mitől lehet, hogy az iCloud biztonsági mentés opció nem aktív? Nem tudom rávenni a telefont, hogy mentsen egyet. Köszönöm

(#177077) Blue meth


Blue meth
senior tag

Sziasztok!
Van egyszűnni nem akaró problémám. Nincs egy hete hogy megvan a teló (32gb-os 6s), de többször fagyott már le, nem töltenek be az appok, vagy éppen úgy csinál mintha töltené őket, de egyszer csak kilép.
Elkezdtem "tesztelgetni" hogy mikor csinálja, mert reggel megint azzal kezdtem a napot, hogy néztem volna meg az időjárást, erre nem töltött be... most nem zártam be, kíváncsi voltam mi történik ha várok. Hát gyakorlatilag annyi történik, hogy fogja és egy idő után kilép a progiból, és megjelenik a főképernyő, tehát semmi.
Aztán elkezdtem nyomogatni, egymás után megnyitogatni az appokat, és azt vettem észre, hogy 4. 5. app után a soron következő hal be. Igazából mindegy mit nyitok meg, ugyanúgy az app "betöltő" képernyője jelenik meg, de nem csinál semmit, majd magától "kilép". Innentől kezdtem sejteni, hogy ez nem természetes, de most pont az imént tette fel a koronát a teló: beállításokba akartam bemenni, azon belül is a hangbeállításokba, de már sajnos nem sikerült, ahogy beléptem a beállításokba és megjelent a menü totál lefagyott az egész, semmire nem reagált, újabb hard reset... szóval ennyit erről, legalább tudom hogy a telóval van valami.

Kérdésem az lenne, szerintetek hardver vagy szoftver hiba lehet? Szervizbe küldjem vagy cseréltessem ki egy másik készülékre?

(#177078) B-L-A-C-K válasza tamasgal (#177076) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van elég iCloud helyed a mentésnek?

(#177079) tamasgal válasza B-L-A-C-K (#177078) üzenetére


tamasgal
senior tag

Igen van! Most rádugtam a számítógépre és mentettem itunes-al egyet! Ott van egy opció, hogy icloud vagy itunes és ha kiválasztom az itunes-t azt írja ki, hogy a rendszergazda letiltotta. Tény, hogy van a céges email miatt pár fura progi telepítve a telómra (Apps@Work, IMDL, Mobilelron) de így bele tudnak nyúlni a híresen zárt rendszerbe, hogy letiltanák az icloudo-ot?

(#177080) Scrake^;DD válasza CharlieDrop (#177070) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Többet nem tudnék mondani még talán annyit, hogy az operációs rendszere szerintem egyszerűbb és jobb mint az androidokon. meg persze a külső hardverek ahogy említetted bár nem tudom, hogy szükség van-e az embernek például egy apple TV-re, vagy egy apple watch-ra. Én karórából még mindig a hagyományosat hordom és preferálom. Okosórát nem hordanék szerintem felesleges annak lennie. Az új apple watch-ba sem értem minek jó, hogy vízálló meg, hogy ki írja ki hív vagy küld sms-t. A bemutató videóba gondolok amikor surfozik a srác és pont hívják, de én úgy lennék vele, hogy ki a francot érdekel, hogy ki hív.. surfozok b+ :DDD

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#177081) daniele


daniele
aktív tag

November 24-én pénteken bevittem garanciáztatni a 6s-met a iCentre Allee üzletbe - még volt rá akkor 49 nap garancia. (Beszéd hangszóró recsegett és volt pár pixel hiba a kijelző bal felső részén).

Következő hét szerdán, 27-én jött az sms, hogy garanciában cserét készülékemet átvehetem.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi időn belül mutat valós adat a Apple garancia ellenőrző weboldal?
Csak azért mert jelenleg ezt mutatja:

Más:

Dhgate oldalról rendeltem 6s-hez 8-as kinézetű házat.
Jack szerelhetőséggel kértem, meg, hogy írják rá a dobozra, hogy 19 dollár. Így is küldték. :K

(#177082) szekra válasza daniele (#177081) üzenetére


szekra
őstag

Valós, amikor aktiváltad (nov 28), onnantól él az 1 év.

(#177083) B-L-A-C-K válasza majestic (#177011) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ha használom is, akkor nekem reggel 5-től este éjfélig tart ki kb, sokat nézek böngészőből videókat, az is nagyon eszi, na meg a Face Time is, meg játék is...Pl ez lett a mai napom:

(#177084) vasi89 válasza szekra (#177066) üzenetére


vasi89
addikt

pedig sajnos igaza van. Vagyis az android eléggé jó irányba fejlődik, tökéletesen hazsnálható, az iOs meg visszafelé és egyre több a zavaró kis bug.

(#177085) -Ben- válasza vasi89 (#177084) üzenetére


-Ben-
veterán

Jó-jó, az igaz, hogy az iOS nem éli fénykorát és az Android fokozatosan fejlődik, de számomra még mindig nem kérdés, hogy melyiket válasszam. Ha az iOS12 is ennyire döcög majd, akkor azt mondom, hogy tényleg kellene valamit kezdeni a szoftveresekkel, addig viszont felesleges pánikolni. Nemrég még volt egy jó kis 10.3.3 és az iOS11 -nek is minden esélye megvan arra, hogy 1-2 hónapon belül rendben legyen.

[ Szerkesztve ]

(#177086) Maxximus válasza alex73 (#176798) üzenetére


Maxximus
őstag

Többek között ezért maradtam a samunál telefon vonalon. Tablet szinten viszont ugyanúgy nemkérdés,hogy ipad.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#177088) Maxximus válasza szekra (#177082) üzenetére


Maxximus
őstag

Sztm nem indul újra a garancia 1 év. Jogos amit írt,hogy egy darabig valőtlan garanciális időt mutat az oldal. Engem is érdekelne,hogy ez mennyi napig tart?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#177089) -Ben- válasza #45553408 (#177087) üzenetére


-Ben-
veterán

Kíváncsi leszek a véleményedre... :K Bár tény, X-en még volna mit javítani, egyelőre szerintem bugosabb, mint a hagyományos típusokra (iPhone 5S/6/6S/7/8) kiadott iOS.

(#177090) Ragnar95 válasza vasi89 (#177084) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Még mindig van jópár előnye azért az iOS-nek (iOS eszközök közötti, illetve iOS-macOS ökoszisztéma, backup, frissítések,stb), amiket valószínűleg soha nem fog tudni behozni az Android egészen egyszerűen azért, mert más gyártja a szoftvert és hardvert, illetve mert nagyon sok különböző eszközön fut az Android.
7etape: milyen bugokat tapasztalsz X-en? Nekem nincs semmi kirívó, nem érzem bugosabbnak semmivel sem, mint amilyen a 6pluson volt az iOS11 vagy amilyen az Air2-n most is.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#177091) FollowTheORI válasza Maxximus (#177088) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha új készüléket adtak neki (márpedig ha jól értem teljes cserét kapott), akkor az bizony 1 év lesz megint. :K

Szerintem nem updatelgetik ezt az oldalt javításokkal nagyon.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#177092) -Ben- válasza Ragnar95 (#177090) üzenetére


-Ben-
veterán

Majd csinálok képernyőfotókat, ha nem felejtem el.
Néhány példa: többször előfordult már, hogy a messenger ablak bizonyos emojik elküldése után szétesett, szétcsúszott. Ma kihangosítva telefonáltam egész nap, a beszélgetések során többször is előfordult, hogy lehúztam a control centert, ami végül ahhoz vezetett, hogy a beszélgetés végéig már se az időt, se az akku/térerő/stb ikont nem láttam, de még a control centert se tudtam lehúzni. Egészen a beszélgetés végéig semmit se tudtam kezdeni a telefonnal, teljesen befagyott az ablak, ez ma csupán kétszer fordult elő. A youtube app múlt éjszaka leszívott 22% -ot az aksiból, a facebook appnak sikerült megakasztani a rendszert, ami miatt szükség volt egy resetre.
Szerencsére nem mindennaposak ezek, de ez alatt a közel 3 hét alatt sajnos voltak olyan gondjaim, amilyenek korábban még iOS 7 alatt se. Az viszont mindenképp pozitív, hogy a frissítések érkeztével érezhetően jobb lesz mindig. :K Bízom benne, hogy még néhány hónap és teljesen rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#177093) daniele válasza FollowTheORI (#177091) üzenetére


daniele
aktív tag

Jól érted, újat adtak, viszont eddig - tudtommal - az előző telefon garanciális adatait vitte át az Apple at újra.

(#177094) agabe válasza daniele (#177093) üzenetére


agabe
addikt

Ha hazai hivatalos forgalmazotol volt vasarolva, akkor ujraindul a gari.

(#177096) Blue meth válasza Blue meth (#177077) üzenetére


Blue meth
senior tag

Senki? :(

(#177097) vasi89 válasza Ragnar95 (#177090) üzenetére


vasi89
addikt

Hat azaz hogy az ökoszisztéma engem már nem érdekel igazán. Iphoneon kívül macet használok és valóban jó h a fotók egyből ott vannak de ezen kívül semmi más nincs amit használnék az együttműködésből. Jelenleg meg iost használok és fogok is de egyre jobban elvágyódom már. Leginkább a note 8 és mate 10 mozgatja a fantáziám de komoly lépésre nem fogom még el szánni magam.

(#177098) szekra válasza Maxximus (#177088) üzenetére


szekra
őstag

2018 nov 28, garanciaban cserélt készüléket aktiválta. Honnan szülné ezt a dátumot?

Amúgy magyarországi hivatalos viszonteladótól származó magánszemély nevére történő vásárlás esetén újraindul.

(#177099) Ragnar95 válasza vasi89 (#177097) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam az ökoszisztéma a legnagyobb vonzereje még mindig az Apple termékeknek. Imádom, hogy konkrétan mindent (fotók,zene,jegyzetek,megnyitott weboldalak, kedvencek,üzenetek,stb) elérek az összes eszközömről azonnal. Persze megoldható lenne ezek nagy része valószínűleg Windows-Android párossal is, de kicsit kényelmesebb ha mindez megy gyárilag mint ha a felsorolt feladatok mindegyikéhez kéne egy külön app.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#177100) bjergerking válasza Blue meth (#177077) üzenetére


bjergerking
tag

Iphone 5s ugyanezt produkalja, szinte minden app. Ez nem hardveres hiba, nekem a frissites ota ilyen, par napja tettem fel a 11.2-t, s azota. A 11.0.3-mal nem volt semmi problema.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.