Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177801) Noxy válasza szekra (#177796) üzenetére


Noxy
veterán

Lehet, de nem küld semmilyen kódot. 1xüen belépek a webböngészővel. [kép]
Vagy másik iPhone vagy iOs eszköz, keresés App. [link] [link]

mert amúgy nem volt se jelkód se ujjlenyomat a telefonon. :W

Az meg hab lenne a tortán, ha iCloudzár sem lenne. :K

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#177802) szekra válasza Noxy (#177801) üzenetére


szekra
őstag

Én is be tudok lépni, de torlesnel a két lépéses azonosítást nem tudom megkerülni. Nem enged tovább.

Jelkód és touch id hiányát én is már párszor magyaráztam neki, most meg is lett az eredménye..

(#177803) MasterMark válasza dmad (#177769) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen X-et?

Switch Tax

(#177804) B-L-A-C-K válasza MasterMark (#177803) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#177805) MasterMark válasza B-L-A-C-K (#177804) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs ilyen. És "ma korábban" sincs.

Switch Tax

(#177806) tboldi válasza MasterMark (#177805) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egy bizonyos idő után lesz csak.

Most nem tudok linkelni, de emlékszem, a 9to5Mac-en csináltak egy howto-t az iOS 11 értesítéskezeléséről.

(#177807) odrif válasza szekra (#177802) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Egyébként a kamera felvételek nem lettek jók?

20 éve a Prohardveren

(#177808) fabri07


fabri07
aktív tag

Szerintetek van egy garanciában cserélt iphone 7 32gb 3 hónap garanciával 130000 Ftért és van egy Iphone 6s 64gb120000Ftért 1 év apple garanciával, megéri azt a 10 ezer forintot vagy fontosabb a garancia?

(#177809) kacsaesokos válasza fabri07 (#177808) üzenetére


kacsaesokos
tag

Egyértelműen 7, ha elég a 32gb hely szvsz.

(#177810) B-L-A-C-K válasza fabri07 (#177808) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én i7-et venném, viszont az hogy 3 hónap után biztos nem romlik el, nem lehet kijelenteni, de nem csak erre hanem semmilyen elektronikai eszközre sem.

(#177811) fabri07


fabri07
aktív tag

Ti nem félnétek a 3 hónaptól?

(#177812) nederlanden


nederlanden
senior tag

Itt dicserem a gyari bortokokat,erre megjott a 8plusszra a napokban amit jol el is k@rtak!!!Erezni,h mas borbol van,fenyesebb,csuszosabb,lotyog/ropog benne a telefon,vastagabb,kamerakivagasnal nincs mar az igenyes muanyag korben...f@sss
El is adom,es veszek ra egy 7plussz bortokot,az legalabb minimalisan kisebb,igy jobban feszul rajta remelhetoleg :W

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#177813) CsonkaImo válasza nederlanden (#177812) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem is gyári bőr 8 Plus tokom van. Teljesen belepasszol a telefon, nincs esélye lötyögni. Jó a fogása, nem csúszik, kellemes kézben tartani. Megjelenés után pár nappal vettem a telefont a tokkal együtt, semmilyen jele nincs a mindennapi használatnak, minőségi cucc.

(#177814) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#177812) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez vagy hibás akkor vagy hamis, mert az hogy lötyög olyan kizárt, ezek full passzosak.

(#177815) -Ben- válasza nederlanden (#177812) üzenetére


-Ben-
veterán

Hol vetted? Aliexpress? Banggood? :DDD

(#177816) HarleyCustom válasza bjergerking (#177795) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem amikor ilyet csinált,cserélték. Alaplap hibás volt. Szerencsére volt még rá gari...

Reméljük neked nem ez a gond.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#177817) feca83


feca83
tag

Üdv!
Tegnap vásároltam 50gb iCloud tárhelyet. Bekapcsoltam a fotókönyvtárat és az optimalizálást.
Wi-fi kapcsolton és töltőn van a telo ès még sem indul el a feltöltés (1900 kép) ma egész nap nem csökkent és nem töltött fel egy darabot sem. Reset is volt màr... mi lehet a gond mit csináljak??? iPhone 6 10.3.2

[ Szerkesztve ]

(#177818) zaurac


zaurac
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék-még új vagyok iOS-on. A Galériát nem lehet beállítani,h.ne szórjon bele mindenféle képet (még külsős alkalmazásban is pl.Google photos),hanem csak a fotók legyenek egy mappában?

(#177819) B-L-A-C-K válasza zaurac (#177818) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem.

(#177820) zaurac válasza B-L-A-C-K (#177819) üzenetére


zaurac
tag

Köszönöm! :((

(#177821) bjergerking válasza HarleyCustom (#177816) üzenetére


bjergerking
tag

Mar mindent megprobaltam, gyari visszallitas, itunes restore dfuban, de meg igy is napi 2-3szor ujraindul es mar garancia sincs ra, ugyhogy azt hiszem uj telefon utan kell nezni..

(#177822) nederlanden válasza B-L-A-C-K (#177814) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nagyon nem vagod,,ugyanis se em hibas,rs ugyancsak eredeti.Egyszeruen nem olyan mint a 6/6s-ig,valtoztattak rajta,egyertelmuen gagyibb..

hetape:🤫

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#177823) fabri07


fabri07
aktív tag

Milyen iPhone-od volt?

(#177824) -Ben- válasza nederlanden (#177822) üzenetére


-Ben-
veterán

:) Más is járt már így. Semmi baj. ;)

(#177825) MasterMark válasza nederlanden (#177822) üzenetére


MasterMark
titán

7-en is jó meg X-en is. :F

Switch Tax

(#177826) szabogabor10 válasza nederlanden (#177822) üzenetére


szabogabor10
veterán

A X gyári bőrtokja teljesen jó, én is tanúsítom.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#177827) nederlanden válasza MasterMark (#177825) üzenetére


nederlanden
senior tag

Jonak jo,de mar nem a regi🤗

Sz.G.;elhiszem.

Hetap;neked is.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#177828) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#177822) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De “vágom”, mivel olyan hogy lötyög benne a telefon nincs, csak úgy ha hibás vagy hamis, más esetben full passzosnak kell lenni.

(#177829) kengyel


kengyel
nagyúr

Megkérdezem itt is, hogy lehet a gyári email-kliensből kilépni ? A Gmail.-t szedtem le, azt használom.

kengyel

(#177830) B-L-A-C-K válasza kengyel (#177829) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Béállítások -> Fiókok és jelszavak -> Ott belelépsz a meglévőbe, majd legalján kijelentkezés.

(#177831) kengyel válasza B-L-A-C-K (#177830) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már mindenhol kerestem, nagy köszönet érte. :R

kengyel

(#177832) Soybex


Soybex
őstag

Tudtok valami minőségibb bőr hátlapot iPhone 7-hez? Gyári apple megéri az árát nem kopik hamar?
Köszi :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#177833) B-L-A-C-K válasza Soybex (#177832) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó mert valódi bőr, kellemes a fogása viszont nem tökéletes, mert a telefon alját nem teljesen védi, illetve a sötétkék, és a fekete színű kivételével gusztustalanul kopnak.

(#177834) kchris78


kchris78
veterán

jo vacak ez az iOS11.2.x. Reggelre a 100%-s toltottsegu X 86%-ra fogyott, es a hasznalat megegyezik a keszenleti idovel. Nem ertem miert kell a programoknak engedni a kb. ios7-8ig fenntartott eros korlaton hogy NE futhassanak hatterben es kesz. Engedtek, jonnek a problemak..

(#177835) Ragnar95 válasza kchris78 (#177834) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Beragadt egy app a háttérben, indítsd újra a telefont és jó lesz. Nem tudom, miről beszélsz, hogy "engedték", továbbra is erősen korlátozottak az appok háttérben való futására adott lehetőségek...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#177836) B-L-A-C-K válasza kchris78 (#177834) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Adj neki egy hard resetet, nekem jelenleg 6%-ot merült ennyi idő alatt:

(#177837) odrif válasza B-L-A-C-K (#177836) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

hard reset esetén minden alkalmazás és fénykép törlődik a készülékről?
illetve az összes e-mail fiókot újra be kell állítani?

20 éve a Prohardveren

(#177838) kchris78 válasza Ragnar95 (#177835) üzenetére


kchris78
veterán

en ugy tudom mostmar van valami pici lehetosege a progiknak feleledni (ios altal) es korulnezni van e frissites stb. persze adok hard resetet csak ezek a beragadasok mindig utolag derulnek ki + a disqusos dolog is, hamar le fog igy amortizalodni az aksi :).

(#177839) B-L-A-C-K válasza odrif (#177837) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogy, minden marad ugyan úgy, csak az esetleges háttérben beragadt dolgokat is kiszedi.

Neked i7 esetén így kell: hangerő le + bekapcs gombot nyomd egyszerre, míg nem látod az alma logót. Abban különbözik ez az újraindítás még, hogy ilyenkor nem fog kérni SIM kódot (sima újraindításnál kér ha be van állítva a SIM pin).

(#177840) Ragnar95 válasza kchris78 (#177838) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az appok maguk nem döntenek semmiről, a rendszer tudja dönti el, mikor indít el egy appot, ha be van kapcsolva az alkalmazásfrissítés a háttérben opció, tehát nem tudja egy rosszul megírt app leszívni az akksidat továbbra sem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#177841) odrif válasza B-L-A-C-K (#177839) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm!

20 éve a Prohardveren

(#177842) leslieke válasza odrif (#177837) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmi nem vész el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#177843) Chandler


Chandler
senior tag

Sziasztok,
Pár hete tértem át Androidos telefonról iPhonera, és van egy dolog, amihez nem tudok hozzászokni:
Az Androidos telefonokon ha DND módra rakom a telefont az azt jelenti, hogy nem vibrál és nem cseng, viszont notifikációk megjelennek normálisan. Az iPhone-nál viszont ha DND módra rakom a telefont akkor nem jön semmilyen notifikáció, még azután sem amikor visszakapcsolom normál módra a telefont.
Elég zavarónak tartom azt is, hogy a control centreben nem lehet némítani a telefont, és a vibrációt sem lehet kikapcsolni. (Androidban lehet)

Szóval a kérdésem a következő:
Lehetséges-e valahogy az Android féle DND mód előhozása iPhone-nál anélkül, hogy a bal oldalon lévő pöcköt úgy állítom be, hogy ne is rezegjen.
Vagy egy másik megoldás az volna, hogy a pöcköt teljensen némított módra állítom be (tehát rezgés és csengés nélkül, viszont notifikációk felvillanásával), viszont ebben az esetben szeretnék egy megoldást arra, hogy legyen valahogy rezgő módom csengés nélkül.

Köszi!

(#177844) hemaka válasza Chandler (#177843) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azt meg tudod csinalni, hogy a nemito pocokkel fullba nemitod, se hang, se rezges. Viszont akkor a sima rezgo mod, csengetes nelkul nem lesz megoldhato...

[ Szerkesztve ]

(#177845) 8 válasza Chandler (#177843) üzenetére


8
senior tag

iOS gyárilag ennyit tud, úgyhogy meg kell szoknod. (Jailbreak-kel tud többet is, de az más tészta)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#177846) Boost3er


Boost3er
tag

Sziasztok!

Pár napja írtam, hogy elhagytam a telefonomat (Iphone 5S), hogy mit tudok tenni? Azóta természetesen a feljelentés megtörtént, meg minden hivatalos, amit tudok tenni. Az lenne a kérdésem igazából, hogy ugye ha a TouchID be volt rajta állítva, azt gépre dugvam vagy bármilyen módon nem tudják feltörni? Sajnos az Iphone keresés nem volt bekapcsolva rajta, mert nem értettem hozzá, így nem tudom megtalálni sem és elveszett módba rakni se. Szóval a kérdés, hogy ugye nem tudja sehogy feltörni? Mert most olvastam, hogy van valami visszaállítás funkció, de ezt ugye a jelkód nélkül nem tudja használni?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#177847) atees


atees
őstag

Sziasztok! Nem tudtok egy megbízható magyar beszerzési forrást iphone 6 kijelzőre? Olyat keresek ami nem irreálisan tizen x ezer Ft-ért árulja a kinából megrendelt 15$ kijelzőt. Lehet ilyen ? Rendelném Kínából csak most az idő miatt kiesik ez az opció. Köszi a válaszokat!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#177848) Peetey91 válasza Boost3er (#177846) üzenetére


Peetey91
senior tag

Csak a jelkód birtokában tudna vele bármit kezdeni az illető.

(#177849) Boost3er válasza Peetey91 (#177848) üzenetére


Boost3er
tag

Jaj de jó, köszönöm szépen a gyors választ.

(#177850) Peetey91 válasza Boost3er (#177849) üzenetére


Peetey91
senior tag

Legalábbis semmi adatodhoz nem tudnak hozzáférni. De DFU módban (van még ilyen?) lehet, hogy számítógépről le tudnának gyalulni róla mindent. Mindenesetre az adataiddal nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.