Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178251) lugosi válasza Parson (#178239) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nem. Nekem is van régi szifonom, inkább megtartottam. Pl ipodnak még jó lehet vagy ilyesmi.

(#178252) galaxys80 válasza leslieke (#178249) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi. Akkor nem egyedi a dolog.

(#178253) jacis válasza HarleyCustom (#178223) üzenetére


jacis
nagyúr

Pedig az X jobb üzemidőben a tesztek alapján.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#178254) kentucky válasza jacis (#178253) üzenetére


kentucky
őstag

Ilyen létezik? A használati idő a kijelzőidő ugye? 8 plus. A be lett dugva-ra: 3 percig bevolt dugva a gépbe, mert csengőhangot másoltam rá.

[ Szerkesztve ]

(#178255) Thewent12 válasza kentucky (#178254) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Nem IOS-en nem a kijelzőidőt mutatja. Pl. a használat akkor is megy, ha háttérben megy a zene.

(#178256) agabe válasza kentucky (#178254) üzenetére


agabe
addikt

Valts at arra, hogy mutassa az idoket akkor pontosabb kepet kapsz, de csak 24orat vagy egy hetet lehet nezni.
A tenlyeges hasznalat azon latszik amennyit kijelzoidohoz ir es azokat osszeadva 8plus eseteben max 3-4ora kozotti tenyleges is kijohet 50% akkuval.

(#178253) jacis:
Tesztek probalkoznak, de meg mindig nem az igaziak. Tenyleges hasznalat es 1-2 honapos tapasztalatok alapjan a 8plus jobb akkuidoben. Minden videoban ezt mondja az osszes youtuber. Van akinel kicsi az elteres es van akinel kb. 1 ora is, de ez mar teljesen attol fugg miket, hogyan hasznalnak a telokon.

[ Szerkesztve ]

(#178257) gumimokus válasza #91166208 (#178201) üzenetére


gumimokus
tag

Szia! Hasonló gondok miatt én a Syncios-t használom, nekem bejött...

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#178258) Treff válasza Treff (#178169) üzenetére


Treff
aktív tag

Sziasztok!

Egy jelenséggel kapcsolatban kérnék segítséget/tanácsot, amit már írtam pár oldallal visszább, de lehet, hogy a sok "lassítós" komment között elveszett:
1 hete este néhány óra alatt valamit mahinált a 6S telóm, mert leesett az akksi értéke vagy 20%-kal nyugalmi állapotban kb 3 óra alatt és közben eltűnt 400 Mb tárhely. Feloldáskor megjelent - ami nagy ritkán szokott -, hogy frissítsek a legutóbbi iosre. (Készülékem 6s, 16gb és IOS 9.3.1 😊)
A Tárhely kezelése menüpontban nem lett új sor/alkalmazás vagy letöltött frissítés, és nem lett egyik meglévő app sem "kövérebb", tehát nincs nyoma, hogy mi nyúlta le a helyet. Volt már restart, kikapacs, de a helyzet változatlan.
Hova lopja el a rendszer a helyet vagy mi foglalja le?

Kaptam egy olyan tanácsot, hogy csináljak egy iCloud mentést, összes tartalom és beállítás törlésével a telefon nullázása, majd az aktiválásnál visszatöltése a lementett iCloud mentésnek képestől-beállításoktól-mindenestől. Így minden szemetet, ami nem kellett oda, kikerül. (Szabad helyem 500mb maradt, így a teljes mentes 8-9gb lenne.) Nekem fontos, hogy megmaradjon a 9-es IOS, mert gyors, tökéletes és elég számomra, ja és nem lssítja az apple szoftveresen. :)
Egy ilyen módszer esetén megmarad a meglévő 9-es IOS, vagy a legújabbat pakolja fel visszaköltözésnél?

(#178259) California1 válasza California1 (#178209) üzenetére


California1
őstag

Urak !
Erre esetleg vélemény?

(#178260) sethi válasza Treff (#178258) üzenetére


sethi
senior tag

A legújabb ios verziót fogja rátölteni (ios11.2.1)

(#178261) csakzolcs


csakzolcs
tag

Üdv. Garancia lejárta előtt 10 nappal vittem iStyleba a tavaly dec16-án vásárolt SE-t. Kijelzőt, gombot cseréltek stb. Visszakaptam a telefont, és most azt írja az apple oldala hogy garancia lejárt, nem jogosult már semmire a telefon. Ilyenkor mivan? :) A kicserélt alkatrészre jár valami garancia, hosszabbítás vagy bármi? :) Mert semmiféle papírt nem kaptam erről vagy tájékoztatást :)

(#178262) nokia123


nokia123
aktív tag

Miért nem tudok letölteni az app storbol? . Az írja hogy koppintsak duplán a kijelzőre de nem történik semmi. :W Iphon X

[ Szerkesztve ]

(#178263) -secret- válasza csakzolcs (#178261) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szervizlapot kaptál?

(#178264) tboldi válasza nokia123 (#178262) üzenetére


tboldi
nagyúr

A power gombot kell duplán megnyomni.

(#178265) Noxy válasza sethi (#178260) üzenetére


Noxy
veterán

Nem.
A minden beáll.. és tartalom törlése NEM EGYENLŐ a frissítéssel.
(Neked frissítette, ha ezt nyomtad meg?)
Treff:
Nyugodtan nyomhatod. Az iOs 9 beáll.. és adatait fogja törölni, és ezután is ez marad a rendszered.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#178266) nokia123 válasza tboldi (#178264) üzenetére


nokia123
aktív tag

Ok azért köszi a gyors választ, már eszembe jutót.

(#178267) x220i7


x220i7
tag

Sziasztok!
Szerintetek van igazsagalapja annak, hogy hibas iPhone kabel tobkretette az 5s-em akksijat s azert merul gyorsan? Kb. normalis hasznalat mellett fel nap alatt siman lenerul, pedig csak hasznalat idejere van bekapcsolva az adatforgalom/wifi es a fenyero is kozepes... A csaladban az uj SE 2 napig viszi, allandoan online allapotban. Akkut hol erdemes cserelni es milyen minosegre szamithatok? Nyilvan nem hivatalos szervizbe szeretnem 30-ert csinaltatni, viszont tudom, hogy mashol nem fognak eredetit belerakni.

(#178268) jeromosi válasza x220i7 (#178267) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Vagy rendelsz ebairól megbízható eladótól akut és kicseréled magadnak youtubeos videók alapján, vagy én amiről jót hallottam szerviz az az isamurai.

(#178269) szekra válasza csakzolcs (#178261) üzenetére


szekra
őstag

Honnan származik a mobil? Céges vagy magánszemély nevére szól a számla?

(#178270) hdanit610 válasza Treff (#178258) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ha ezt így iCloud-ban végigcsinálod, megmarad a 9-es rendszer. Akkor is megmarad, ha az iTunes-ban csinálsz mentést, de ebben az esetben nagyon fontos, hogy csak a mentést csináld iTunes-ban, a visszaállítást a telefonon csináld. Az iTunes ugyanis csak úgy töröl, hogy fel is frissíti a legutóbbi rendszerre (11.2.1). Visszaállítás és beaktiválás után iTunes-ból is visszaállíthatod a biztonsági mentést anélkül, hogy frissítené. Max. felajánlja, de nem kell eleogadnod a frissítést.

(#178271) sethi válasza Noxy (#178265) üzenetére


sethi
senior tag

Sorry!!! Igazad van, figyelmetlenül olvastam a kérdést.

(#178272) HarleyCustom válasza jacis (#178253) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát nem...
A X a sima üzemidejét hozza. Persze ez is jó,nem arról van szó csak a plus tovább bírja. Ez az én tapasztalatom/tesztem alapján.
Ez az egy negatívum a részemről.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#178273) kisapa válasza HarleyCustom (#178272) üzenetére


kisapa
senior tag

Sziasztok! A Waze nevű appot szeretném használni de nem tudom kitenni a hangot a bluetooth-os kihangosítóra. Egyáltalán lehetséges?

(#178274) molnarpeter válasza kisapa (#178273) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Milyen kihangosító?

(#178275) kisapa válasza molnarpeter (#178274) üzenetére


kisapa
senior tag

Egy kenwood bluetooth kihangosítós rádió.

(#178276) molnarpeter válasza kisapa (#178275) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Zenét hallgatva ki tudod választani a fejegységet, tudja ezt a funkciót? Az autóban Media/AUX lehetőség szokott lenni, azon belül látszik a telefon? Úgy már hallani a waze instrukciókat. Én USB-n szoktam iPodként használni, először Spotify, utána waze, így mindig ment.

(#178277) leslieke válasza kisapa (#178273) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehetséges kitenni. Nekem USB-n van átkötve az autó a telefonra és így az autó hangszóróin jön az utasítás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#178278) kisapa válasza molnarpeter (#178276) üzenetére


kisapa
senior tag

Zenét még nem hallgattam vele de van egy olyan opció is, hogy bluetooth audió és ott látja a telefont.
leslieke: Lehetőleg vezeték nélkül szeretném megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#178279) leslieke válasza kisapa (#178278) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kipróbálom neked azt is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#178280) kisapa válasza molnarpeter (#178276) üzenetére


kisapa
senior tag

Olvasgatom a rádió leírását és itt arról írnak, hogy a spotify internet rádió hallgatásra használható.

(#178281) molnarpeter válasza kisapa (#178278) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

BT audio nem csak a hívások mennek át? Vagy ez a lehetőség van a forrás kiválasztása menüben?

(#178282) HarleyCustom válasza kisapa (#178273) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem használom az appot... 😕

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#178283) tamasgal válasza kisapa (#178273) üzenetére


tamasgal
senior tag

A Waze beállításaiban keresd ezt: hangok és hangutasítások-hangkimenet-lejátszás bluetooth telefonhívásként opciót pipáld be!

(#178284) FollowTheORI válasza Lefty (#178194) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem a te oldaladon van a baj... valószínűleg az ő oldalán nincs a szám az elérhetőségek közöt... néha van ilyen, neki kéne csinálni valszeg egy facetime logout-logint... hogy helyreálljon. :)

Nekem ez a tapasztalatom.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#178285) bzs73


bzs73
őstag

Izgalmas pereskedés lessz. :D

If a second or you are the first to lose.

(#178286) vasi89 válasza bzs73 (#178285) üzenetére


vasi89
addikt

ha más gyártó csinálja ezt az szemétség, trógerség stb. De mivel az apple csinálta így ez csak egy jó indulatú feature :DDD ebben a topicban amúgy se lehet mást csak dícsérni őket.

(#178287) Tibee86 válasza vasi89 (#178286) üzenetére


Tibee86
veterán

"ebben a topicban amúgy se lehet mást csak dícsérni őket."
Melyik topikban van ez másként, ha már ezt lassan minden kommentedhez hozzáteszed? Csak mert bármelyik telefon topikját olvasom, kivétel nélkül mindenki le van hordva vagy elküldve melegebb éghajlatra, ha negatív tapasztalata van a készülékkel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#178288) vasi89 válasza Tibee86 (#178287) üzenetére


vasi89
addikt

kb bármelyik androidos topicba beleolvasol azért találni jópár negatív véleményt is. És hozzáteszem mert az utóbbi időben csak csalódok bennük de ha itt le merem írni le vagyok hurrogva pedig az álomvilágból kilépve ti is láthatjátok h ez a szint nem az ami 2-3 éve volt.

[ Szerkesztve ]

(#178289) Tibee86 válasza vasi89 (#178288) üzenetére


Tibee86
veterán

Negatív véleményt itt is találni gazdagon, én inkább az azokra adott válaszokra és véleményekre gondoltam. S8 topikot olvassam pl.? Ott konkrétan lehazugozzák azt, aki nem éri el 10 óra sot-ot :D

(#178290) bzs73 válasza vasi89 (#178286) üzenetére


bzs73
őstag

ezzel nem negatívumot szerettem volna kifejezni, hanem hogy inkább vicces. Droid oldalon is ugyanez megy. nekem van p10 is, 6s is. a szomorú inkább az, hogy eddig azért nem volt ennyi hiba, bug, baki,stb, és épp ezért, és hogy biztonságosabb mint a droid, mert droid kijön , és 2 hét után van rá törés, root. legalább még ott nem tartunk, tehát még mindig biztonságosabbnak tartom iphont, és szeretem is, de lassan másba már nem különbözik, és hát itt ügye nem kis felárat fizetünk érte. de hát ez van.

If a second or you are the first to lose.

(#178291) Parson válasza lugosi (#178251) üzenetére


Parson
addikt

Valszeg nálam is ez lesz. GPS navigátornak tökéletes lesz még az akkus tokja miatt. Vagy majd meglátom.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#178292) kisapa válasza tamasgal (#178283) üzenetére


kisapa
senior tag

Nekem nincs ilyen lehetőség. A hangok alatt olyan van, hogy aktív eszköz és ott egyenlőre csak a hangszóró van. Majd megnézem úgy is amikor csatlakoztatva van a rádióhoz.

(#178293) vasi89 válasza bzs73 (#178290) üzenetére


vasi89
addikt

a biztonságon kívül szerintem már végképp semmi előnye nincs az ios-nek. Én személy szerint unom is az egészet de egyenlőre nincs keret váltani, mert középkategóriás droidot meg nem akarok, így várok még. De attól hogy droidra van root még nem lesz kevésbé biztonságos ha a gyári rendzsert használod. Az meg hogy széthekkeli valaki a saját telefonját az ne a gyártó hibája legyen.

(#178294) kleinguru válasza vasi89 (#178293) üzenetére


kleinguru
addikt

Akármikor felmerül mobil applikáció ötlete, akkor a fő fejlesztési platform. A platformon tapasztalható fizetési hajlandóság miatt, minden frissítés ide jön először (nyilván túlzok). És még rengeteg előnye van a biztonságon kívül is.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#178295) kisapa válasza kisapa (#178292) üzenetére


kisapa
senior tag

Kipróbáltam és amikor csatlakoztatva van a rádióhoz akkor automatikusan azt jelöli ki használatra. Ennek ellenére nem hallottam az utasításokat. Na mindegy majd holnap ha mennem kell valahová megnézem útközben.

(#178296) kagzer


kagzer
aktív tag

Kicsit teszteltem az akku sztori miatt különböző töltöttségen.
Sajnos van annak is köze hozzá.

(#178297) kagzer


kagzer
aktív tag

Antutu :(((

(#178298) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!

IOS-en is van olyan funkció, ami ha a telefon hozzákapcsolódik bluetoothon egy eszközhöz akkor nem kér touch id-t /jelkódot hanem csak sima csúsztatással fel lehet oldani?

(#178299) -Ben- válasza kagzer (#178296) üzenetére


-Ben-
veterán

Lefuttattam egy Antutu -t 62% -on. Érdekes, kb. egy iPhone 7 szintjét hozta a telefon (iX), 174.248 pontot ért el, fullra töltve pedig a legrosszabb, amit elért, az 210.000 pont körül volt. De szerintem ez régen is ilyen volt, csak senki se foglalkozott vele.. :)

(#178300) Tibee86 válasza kagzer (#178297) üzenetére


Tibee86
veterán

Tedd a fagyasztóba.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.