Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freeman961


Freeman961
csendes tag

Nem feltétlen értem, miért negatívum, hogy nincs a kijelző alatt az ujjlenyomat olvasó... Értem én, hogy prémium, meg nagyon fancy, de többször megbízhatatlan és instabil mint gyors és robosztus... Jól van az ott oldalt, legalább működik normálisan, és a hátulját így sem rondítja

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez a Mi 11 Lite 5G nekem szimpatikus, főleg ezzel az elég erős Snapdragon 780-assal.

Aksiban lehetne picivel combosabb, de szerintem ez az a szint, ami kellően gyors működést eredményez.

Kiemelten jobbnak tartom az oldalsó ujjlenyomat olvasót, jó látni, hogy ebbe az irányba mozdult.

Én a kijelző alattit kicsit bénának találtam, nem volt mindig pontos, igazából már az X3-asomon is villámgyors az oldalsó megoldás.

Nehéz döntés mire cseréljem, mert az F3 felé húzok még nagyon.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) embe válasza Graphics (#2) üzenetére


embe
nagyúr

Ha szempont a játék, akkor az F3 jobb választás lehet.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Páromnak vettünk 2 napja egy Lite 4G-t. Tökéletesen elég neki a hardver, még ezt se igazán használja ki. Az 5G csak pénzkidobás lett volna. Poco X3 neki pl nem is volt játékos, mert nem tetszik neki, nagyobb és nehezebb is. Hiába olcsóbb.
A kijelzője tényleg szuper, még a Mi 10-em mellett is megállja a helyét, és ugyan úgy 90hz-es.
Az ujjlenyomat olcasó meg teljesen jó helyen van az oldalán. A dolgát teszi és piszok gyors.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Ha egy telefonnak az a neve, hogy "Xiaomi Mi 11 Lite 4G", ráadásul van 5G-s testvére is, amiről pont két bekezdéssel lejjebb írok összegzést, akkor miért negatívum, ha hiányzik belőle az 5G? :F Ez kb. olyan, mint ha Volkswagen UP tesztjében azt írnám, hogy "kár, hogy nem elektromos"...

(#6) Viktor0610 válasza cinemazealot (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az a megoldás, hogy van a gyártónak ebben az árkategóriában 5G-képes telója.

Samsung Galaxy A54

(#7) yuing


yuing
őstag

Az 5G-s modell OIS-szel tökéletes mobil lett volna a középkategóriában. Így az A52 továbbra is a választás, ha a kamera a prioritás. A két készüléket kellett volna összegyúrni, akkor nem maradt volna hiányérzet egyik esetében sem.

(#8) Ossis


Ossis
csendes tag

Hát ez a mattabb, fekete kivitel nekem nagyon tetszik. Ha nem lógna ki a kamera, akkor kb (számomra) a tökéletes küllem lenne.

Asus Zenpad Z300M, Xiaomi Redmi Note 10S, Xiaomi Mi Band 6,, Lenovo Legion Y540

(#9) Gerasz válasza cinemazealot (#5) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Vagy olyan, mintha a nem létező "Mercedes S no seats" esetében fájlalnák, hogy egy 40 milliós autóban hokedlin kell ülni.

(#10) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ha van két féle verzió, az egyik 4G a másik meg 5G, akkor a 4G-nek miért róható fel negatívumként, hogy hiányzik belőle az 5G? Ott az 5G-s! Ha a 4G-s is 5G-s lenne, akkor nem lenne szükség az 5G-sre. :D

(#11) manokaki


manokaki
őstag

1 hete használom a 4G-t Oneplus 8 után , nem sirom vissza a Oneplus-t , semmi téren sem !!

(#12) Viktor0610 válasza SkyLine3000 (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez egy jelzés a Xiaominak, hogy néha a kevesebb több. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#13) rigoberto


rigoberto
őstag

Az oldalon lévő ujjlenyomat olvasó csak útban van, nem jó megoldás.Tapasztalat.

(#14) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A Mi Lite-ok már több éve elég jó ajánlatok, mondjuk a 9-nél még belefért a telefotó kamera is, de amúgy nagyon kiegyensúlyozott mindkettő. Az durva, hogy az 5G-s változat teljesítményben ott van a 1,5 éves S885+-os telóm közelében. :Y

B.Cs.

(#15) Graphics válasza rigoberto (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez felhasználófüggő szerintem.

Nem általános jelenség, hogy mindenkinek útban van. Ki melyiket szokta meg.

@bollokcs80: Durva cucc lehet az a 885+ :DD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) charg


charg
tag

DC dimming-ot ez tudja?

(#17) embe válasza bollokcs80 (#14) üzenetére


embe
nagyúr

Az F3 a Snapi 870-el még egy kicsit lehet erősebb is.
Na van itt nyüzsgés ebben az ársávban kérem szépen.

Nagyon jó ez az oldalán lévő ujjnyomatolvasó. Nekem tetszik.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) Graphics válasza embe (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az F3 nem kicsit erősebb inkább :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) novinyul válasza Graphics (#18) üzenetére


novinyul
veterán

870-t a gpu dobja meg rendesen. Viszont a 780G durva ajánlat lett a középkategória felső szegmensében. Azért az 5nm gyártás és az A78 magok használata szép húzás volt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#20) Doki42 válasza yuing (#7) üzenetére


Doki42
őstag

Egyet értek veled... Kamera harmatos a katagóriához képest.... gondolok itt az ois hiányára. Amúgy ok. :K

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#21) Graphics válasza novinyul (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen , jogos. Jó cucc.

Nagyon erős lett, sláger lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Richie86


Richie86
senior tag

Ez meglepően jó cucc lett. Egyre jobbak ezek a Lite verziók a Xiaominál. Az 5G-s verzió tetszetős.

(#23) embe válasza Graphics (#18) üzenetére


embe
nagyúr

Igen ... de nem akartam így írni. Próbáltam finoman fogalmazni. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#24) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Jó-jó, de azért mégiscsak a Mi10T-t választanám ebben az ársávban.

#25novinyul
Na ez lehetséges, még nem fogtam kézben 11lite-ot.

[ Szerkesztve ]

(#25) novinyul válasza bigmasterg (#24) üzenetére


novinyul
veterán

A méret miatt a 11 Lite nagyon jó választás, MI10T után kézbe veszed és keresed az akkumulátort benne :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#26) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jó lett az Lite 5g, de még mindig nem vennék olyan telefont, aminek a nevében Lite jelölés van. :D

(#27) PowerBuldog válasza novinyul (#25) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tény, még a sima Mi 10 mellett is pehely könnyű. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#28) jUUh


jUUh
addikt

Nagyon jó cucc, szívesen használnám. F3 tesztet hányan kérdezték már, h várható-e? :DDD (Beállok a sorba, mikó' lesz?)

Samsung Galaxy S23+

(#29) novinyul válasza INGJOKE (#26) üzenetére


novinyul
veterán

Most kivételesen a "Lite" jelző nem gáz :) Az ois hiányát lehetne felróni, meg az IP védelmet(már akinek fontos) aztán itt vége is a kritikának.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#30) vieri2000


vieri2000
tag

Nekem tetszik, de miért nincs ebben is rádióóóóóóó... Most akkor ez vagy a Samsung A52 5G?

(#31) bostone


bostone
addikt

Tejóég!

Minden nap egy új csoda érkezik keletről.
Hogyan döntse el egy átlagpolgár melyik a számára megfelelő választás?

Ez a dömping inkább zavaró, bár érteni vélem az üzletpolitikát, egy kissé mégis olyan érzés, mintha meg sem száradt volna még a képen a festék.

(#32) Richie86 válasza vieri2000 (#30) üzenetére


Richie86
senior tag

Szerintem ha a nyers erő számít akkor a Xiaomi, de ha a hosszabb terméktámogatás, akkor a Samsung.

(#33) ricsmoka


ricsmoka
tag

Ez az 5g-s kiadás elég jól hangzik!

(#34) Cecevok válasza Richie86 (#32) üzenetére


Cecevok
tag

+OIS +IP57 a Samsung javára. Kérdés kinek mi a fontos.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#35) Richie86 válasza Cecevok (#34) üzenetére


Richie86
senior tag

Teljesen igaz.

(#36) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszetős telefonok. Okosan lettek összerakva. Jól megírt cikk, jó konklúziókkal.
A Samsungnál a szoftverfrissítés billentené a mérleg nyelvét hozzá. Az IP védelem és az OIS nem.
Fel van adva a lecke a telefont most vásárlóknak.

(#37) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem érzem a késztetést, hogy bármelyikre lecseréljem a Mi9 Litét, amiben van kijelzős ujjlenyomatolvasó, jack, FM rádió, és szép üvegháza van.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#38) janeszgol válasza Algieba (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt én sem cserélném ezekre. Sőt! 200 ezer ft alatt semmire.

[ Szerkesztve ]

(#39) PowerBuldog válasza Algieba (#37) üzenetére


PowerBuldog
veterán

MI 9 Lite a mai napig egy nagyon jó telefon, csak kár, hogy nem kapni már sehol.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#40) Mcleod


Mcleod
tag

Vajon szolgáltatói kínálatba bekerülnek majd? :F

Csak egy maradhat!!

(#41) Richie86 válasza Mcleod (#40) üzenetére


Richie86
senior tag

Szerintem nem kizárt. Egyre jobban kúszik be a Xiaomi a szolgáltatókhoz.

(#42) ricsmoka


ricsmoka
tag

Nekem Mi9T Pro van de ahigy elnézem az 5g kiadás gyorsabb. Ja meg ami nálam nem utolsó, hogy könnyebb.

(#43) novinyul válasza ricsmoka (#42) üzenetére


novinyul
veterán

Annál jóval könnyebb és egy kicsit gyorsabb, na meg a kijelző is 90Hz-s már. Illetve a stereo hangszórók is jók lettek.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#44) Trionin


Trionin
tag

Egyszerűen nemtudok dönteni a 4g variáns és a redmi note 10pro között... Játékra soha nem lenne használva, csak szimpla átlag felhasználás, net, böngészés, youtube, fb, hívás stb.. Lényeg, hogy gördülékenyen fusson a rendszer, ne akadjon ne laggoljon netezés közbe a chrome meg azon belüli lapváltások (mint a mostani Mi A2 Lite-on) stb, de ezaz elvárás miatt meg félő, hogy másfél - 2 év múlva mire lesz elég a 732g lapka, vagy hogy fogják (direkt) optimalizálni? 5g variáns a jobb procival meg már kicsit túl sok árban... Valami ötlet?? :)) Köszi

Nem =)

(#45) RoBos válasza Trionin (#44) üzenetére


RoBos
senior tag

Ha nem kell az amoled, akkor ott a Mi 10T Lite 5G SD750G-vel, vagy a Poco X3 Pro SD860-nal

[ Szerkesztve ]

(#46) Orgi


Orgi
őstag

Esetleg járt valaki mostanában arra, kirakva a Lurdyban ki van az 5g verzió? Erősen szemezek ezzel a telóval és szeretném élőben megnézni... bár én beleszerettem a sárga színű variánsba, ott meg csak fekete van :(

(#47) janeszgol válasza Trionin (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Ilyen kriterium mellett szerintem ket dolgot donts el. IPS vagy Amoled legyen a kijelzo (ezt fogod nezni), illetve mennyi fer bele arban kenyelmesen.

Ezek az SoC kb egykoruak, hasonlo tudassal (kodek, AI, kepfeldolgozas). Ha jatekra nem kell, akkor mindegy. A szoftver folytonossaga nem ezen a teljesitmeny kulonbsegen fog mulni. (Amugy is barmikor megfektetheto a hardver a szoftverrel.)

[ Szerkesztve ]

(#48) espi38 válasza janeszgol (#47) üzenetére


espi38
őstag

Sziasztok!
Kb másfél hete használom a típust, de a mostani "felteglakhoz" képest bravúros súly, nem beszélve a vastagsagaról-elkepesztő hohy mit hozott össze a Xiaomi.
Nem tudok hibát mondani a típusról, mert szerintem nincs-bar az always kijelzes nem minden esetben működik :R

(#49) manokaki


manokaki
őstag

nekem 2 hete van meg lassan és hasonlo a véleményem !

(#50) espi38 válasza manokaki (#49) üzenetére


espi38
őstag

Még nem adtad fel :R?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.