Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142551) ctrlaltdel13


ctrlaltdel13
őstag

Sziasztok.

Szub,front,avr összehangolása felől érdeklődnék.
Az avr-en ha large-ra van állítva a front akkor zenénél(pcm) nem ad jelet a szub felé. Mozinál igen.
Ha small-ra állítom akkor mindkettőnél megy a jel.
Az avr-en 100/150/200 vágási frekit tudok állítani.Most 100-on van,de így ott le is vág.
Hogy tudnám megoldani hogy a frontok 60-80hz ig szóljanak? Speakon kábel?

(#142552) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Kerestem valami listát vagy táblázatot ami a Harman-Kardon Avr-xxx erősítőket tartalmazza, de nemigen találok.
Van egy Avr-130 erősítőm amiről mostmár egyre inkább hiányolom a Hdmi-t. Szóval keresek valamit ami tudásban, minőségben ezt hozza csak van rajta néhány hdmi csatlakozó.
Ja, a hdmi cec és passtrough is kellene.
Tudtok ebben segíteni? Nagyon szeretem a mostani, ha egy verzióval magasabb megadja amit hiányolok az nekem már nagyon elég, nem kell hiper-szuper cucc.

(#142553) leon11


leon11
tag

Visszatérve a tegnapi kábel vitára, egy friss élményt megosztanék Veletek.
Egy ideje kerestem erősítőmhöz tápkábelt, itt is ķérdezve ki mit ajánl meghallgatásra. Volt aki megsźólt, hogy 50-60 e minek költenék rá. Nem ma kezdtem, van tapasztalatom e téren és egy jobbacska Furu s35 nano kábelt váltottam volna. BBéci tanácsát is megfogadva kipróbáltam az általa ajánlott kábelt és még jó párat. Aztán maradt egy felsőbb kategóriás Furu ródium csatikkal. Bejáratás végett az elosztó elé raktam, mivel több elektron szaladgál, 6 eszközt hajtva. Első döbbenet a tv-n jelentkezett, ami természetesen kalibrált értékekre van belőve. A kontraszt megnött a színek élénkebbek, erősebbek és teltebbek lettek, az a hú b....meg különbséggel. Tátott szájjal bámultam egy ideje, mikor belépett Asszonykám aki szintén a tv-re tapadt és ezt mondata "De durva! Nagyon jó képe van a tv-nek. Mit csináltál vele?" Na ez volt egy visszaigazolás, mivel Őt a kütyüim abszolult hidegen hagyja, nem lát nem hall soha semmilyen különbséget..
Az elosztóban az új kábel közvetlenül az emlitett furu nanot váltotta, ami már korábban hozott látványos javulást, de nem ekkorát. Hangban is nagy az előrelépés, még így is, hogy az új az elosztóban van és az erősítőben a régi kábel dolgozik.
Az ateistáknak: persze erre sincs műszaki, technikai magyarázat, egyszerűen jobb, de csak Szerintem!

(#142554) Lacielvtárs válasza leon11 (#142553) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Végre még valaki aki tapasztalja azt ami mások szerint lehetetlen :D
Anno hasonlókat tapasztaltam én is, es azonnal leszoltak - tudják kikre gondolok ;] - hpgy ez csak placebo.
Pedig nem az...
Az más kérdés hogy van aki észreveszi a különbséget es van aki nem.
Én magam köszönöm a beszámolót :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142555) Lipton válasza Lacielvtárs (#142554) üzenetére


Lipton
őstag

A kontraszt novekedese merheto...

(#142556) Dorian válasza leon11 (#142553) üzenetére


Dorian
félisten

Nem azt írtam, hogy minek költenél rá, hanem azt, hogy elsőként az mérlegelendő, hogy van-e értelme ennyit kiadni.

Tehát az új kábeled szétcseszte a TV kalibrált beállításait ;] Remélem a kontraszt növeléssel gammát is után-állított ;] A most jobb, hogy a kalibrálthoz képest túlszaturált színeket nézel?
Amúgy nagyon sok kábel csinálja pont ugyanezt a hanggal: színezgeti össze-vissza. Kérdés, hogy ez kívánatos-e. Jobb minőséget akarunk, vagy csak változást érzékelni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#142557) BBéci válasza Dorian (#142556) üzenetére


BBéci
titán

A kontraszt emelkedése nem okoz és nem jelent túlszaturáltságot.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142558) leon11 válasza Dorian (#142556) üzenetére


leon11
tag

Igen megérte!
Döbbenet, :Y hogy látatlanul tényként kezeled, hogy a kalibrált képet szétcseszte, olyan hülye vagyok hogy a túlszaturált színektől lefosom a bokám. És persze süket is vagyok mert a színezet hangtól is képes vagyok beájulni.
Huszonévvel ezelőtt ördögtől való volt egy jobb összekötő vagy hangfalkábel. Ma már senki nem vitatja.
Csak mellékesen 28 éve raktam össze az első hifimet akkori anyagi lehetőségeim szerint, folyamatosan fejlődve. 16 éve házimozizok a jelenlegi az 5.rendszer. 20 éve fotózgatom, videózgatom, valami ragadt rám mi a színhelyes és mi a túlszaturált.

Köszönöm magas kvalitású szakmai hozzászólásod, igen mély benyomásokat hagyott. :C :R

(#142559) xtremetuning válasza leon11 (#142558) üzenetére


xtremetuning
addikt

:))

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#142560) Lacielvtárs válasza leon11 (#142558) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C
Amúgy a fejlesztésed egyik mikromilimeterenek én is az 'alanya' voltam, szerintem - ha jól emlékszem - tőled vettem anno a 616os onkyo vasat :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142561) Dorian válasza BBéci (#142557) üzenetére


Dorian
félisten

Írtam én ilyent?

(#142558) leon11:
Ezt írtad szó szerint:

"Első döbbenet a tv-n jelentkezett, ami természetesen kalibrált értékekre van belőve. A kontraszt megnött a színek élénkebbek, erősebbek és teltebbek lettek"

Tehát te magad írtad le, hogy megváltozott a kalibrált színtelítettség!

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#142562) Dave567 válasza Nemir Ombe (#142534) üzenetére


Dave567
addikt

Köszi!! :R

Igazából, azt nem értettem, hogy miért van külön az egész, sejtettem, hogy a SUB is RCA, csak SUBként is, meg RCA ként is árulják, ez volt furcsa. :R

(#142563) Nemir Ombe válasza Dave567 (#142562) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Igazából a "marketing" a különbség .... sok esetben a "sub jelzővel" ellátott kábelekhez odaírják, hogy "kimondottan a mély frekvenciákra lett optimalizálva", meghogy a "mélytartományban fejti ki igazán a hatását", de mindez általában csak annyit jelent, hogy az egy "sávhatárolt" vagy "mélyben kiemelős" kábel, amivel nincs minden rendben .... ezért teljesen jó (vagy jobb) egy olyan kábel, ami a "teljes frekvenciatartományban" jól teljesít, hiába csak a mély hangokat kell továbbítania .... ;)

Hmm ....

(#142564) leon11 válasza Lacielvtárs (#142560) üzenetére


leon11
tag

Onkyo 6-os vassal voltam kapcsolatban, de sohasem birtokoltam, ezért biztos nem tőlem volt. Vagy kitudja :DD

(#142565) Lacielvtárs válasza leon11 (#142564) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Upsz, bocsánat, Leon727 akitől anno vettem :K
[kép]
De az avatar és a 'vezetéknév' stimmel :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142566) leon11 válasza Dorian (#142561) üzenetére


leon11
tag

Igen! "Tehát az új kábeled szétcseszte........"
Nem vitatkozom, a Tied is egy vélemény még ha nem is értek egyet vele.

(#142567) krx21 válasza leon11 (#142553) üzenetére


krx21
nagyúr

A cinikusságot abszolút félre téve, engem kifejezetten érdekel a magyarázat, ha van ilyen... :K

(#142568) hcs57 válasza krx21 (#142567) üzenetére


hcs57
őstag

Ezzel nem vagy egyedül... talán fotóval is lehetne prezentálni a régi - új kábellel a kép változást.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#142569) BBéci válasza hcs57 (#142568) üzenetére


BBéci
titán

Nem lehet, illetve semmi értelme fotózgatni, mert a tévén látható valós képet módosítja a fényképezőgép objektívje, érzékelője, szoftvere, majd a Te számítógéped és monitorod.
Meg aztán mi a csudának kellene bármit prezentálni, bizonygatni? Aki akarja elhiszi, aki nem akarja, az kételkedik. Mivel magam is tapasztaltam hasonlót, elhiszem, hogy más szintén.
Korábban soha nem adtam áramot tévének abból az elosztóból, amiből a hangberendezések táplálkoztak. A most tesztelésen nálam lévő Panasonic OLED-del kivételt tettem és megdöbbentem a különbségen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142570) Lacielvtárs válasza BBéci (#142569) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1
Valamint szerintem a legegyertelmubb 'bizonyíték' az lenne ha kiprobalna maga a ketkedo :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142571) BBéci válasza Lacielvtárs (#142570) üzenetére


BBéci
titán

Azért tegyük hozzá, Leon11 rendszere képes olyan különbségeket nagynak mutatni, amiket egy belépőn csak a gyakorlott szem és fül vesz észre.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142572) I.T.E.M


I.T.E.M
senior tag

Sziasztok!

Egy dolog régóta foglalkoztat, de sajnos a kutatásaim során nem sikerült megtalálnom a megfelelő választ a kérdésemre,miszerint létezik-e olyan külső eszköz, ami megfelelő számítási kapacitással rendelkezik a 4K/UHD tartalmak jelfolyamának vizsgálatára, javítására. Pl Skálázás, tökéletes mozgás kompenzáció interpolálással,stb ?

Adott egy lejátszó,ami pl 24 fps-el (23.976) rögzített forrást játszik le (Átlagos nem HFR mozifilmek) ezt a jelet átvezetjük az általam leírt eszközön feldolgozás céljából, majd a megjelenítőn megjelenítjük mindenféle segédelektronika (TruMotion,MotionFlow,stb) mellőzésével HFR módban tökéletes és digitális hibáktól mentes verzióban.

Az interpoláció közben jöhetnek létre hibák, ezt értem, mivel az egy prediktív folyamat, de létezik-e olyan eszköz, aminek van elegedő számítási kapacitása és megfelelően megírt algoritmusa, hogy az előgenerált,majd létrehozott mozgókép az elérhető legjobb minőségben jelenjen meg akadozás és képszétesés, egyéb digitális hibáktól mentesen az adott megjelenítőn. (pl oled tv)

Olyanra gondolok, mint a grafikus processzorok (GPU) számítási kapacitásának felhasználása, vagy esetleg egy célhardver,mint egy ASIC vagy FPGA chip.

Elnézést, hogy hosszú lett, és, ha nem jó helyre írtam, kérlek benneteket igazítsatok útba.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#142573) Lacielvtárs válasza BBéci (#142571) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ebben igazad van, és most a haladóba beszélgetünk a témáról, igy itt releváns ez a téma, amig korábban a belepobe az urak szóvá tettek.
Nálam is volt érdemi különbség, pedig én még messze nem tartok ott.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142574) Nemir Ombe válasza BBéci (#142569) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Valami "különbség" azért mindezek ellénére is látszódna, ha nem is a "teljes valóság" .... ;)

Más: én is fejlesztgettem a tápkábeleket.... a sztereó után jött a mozi, majd a TV és a tapasztal változások hatására itt nem is ért véget a dolog .... jött a konyhában a sütő, kapott egy Lessloss Signature kábelt és láss csodát, azóta sokkal finomabb a Wellington bélszin .... ez után a mosógép is kapot egy új kábelt, de ide egy zavarszűrős Isotek érkezett, mer' nehogymá' koszos áram kerüljön a tisztítás alatt lévő ruhák közé, azóta 40 fokon úgy mos, mint korábban 90-en .... mit is lehet még kábelezni .... a kávégépet!!!! .... ide egy "olasz" kábel került, mivel ők egy elég nagy "kávés nemzet" hírében állnak és jött is a hatás, azóta a legolcsóbb Bravos-nak is olyan az íze, mintha Kopi Luwak lenne .... szóval; nem hitetlenkedni kell, hanem "kábelezni" mindent .... ;] :D

Hmm ....

(#142575) bendeguz76 válasza Nemir Ombe (#142574) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Elég korán kezdődött nálad ma a szilveszteri iszogatás?

bendeguz_HUN

(#142576) Nemir Ombe válasza bendeguz76 (#142575) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A gond, hogy nem ma, hanem még tegnap .... :DDD ;)

Hmm ....

(#142577) BBéci válasza Nemir Ombe (#142576) üzenetére


BBéci
titán

Nálam is tegnap, bánatomban, amikor Barneveld vesztett, utána örömömben, Phil Taylor játszott, végül nyert. :C

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142578) Nemir Ombe válasza BBéci (#142577) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hát érdekes meccs volt .... "Barninak" szurkoltam/tunk mi is, de várható volt a "végeredmény" .... az "öregnek" meg kimondottan szorítottunk (bár Gary is nagy kedvenc), elvégre az "utolsó fellépése" .... de azért összehozta .... :)

.... az elődöntős "újoncokkra" viszont kiváncs leszek .... ;)

Hmm ....

(#142579) ctrlaltdel13 válasza BBéci (#142577) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Akkor mára is készíts be egy adagot,lehet este látod utoljára ilyen szinten a nagy öreget.

(#142580) ctrlaltdel13 válasza Nemir Ombe (#142578) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Ha őszinte akarok lenni a tegnapi meccset nem MVG nyerte.
Barni vesztette el.😅🤔

(#142581) BBéci válasza ctrlaltdel13 (#142579) üzenetére


BBéci
titán

Tegnap Remy Martin VSOP fine champagne-t (konyakot) szürcsölgettem, ma pezsgőzés lesz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142582) Nemir Ombe válasza ctrlaltdel13 (#142580) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hát igen .... de végeredmény szempontjából ez tökmindegy is .... ;)

(#142581) BBéci :
Hát aki "úr, az úr" .... bontok én is még egy "teccós borsodit", had foggyon.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#142583) ctrlaltdel13 válasza BBéci (#142581) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Tudsz élni.😀
Azért egy jó kis Monkey 47 dzsintonikot nem cserélnék semmire.😋

(#142584) hcs57 válasza BBéci (#142569) üzenetére


hcs57
őstag

A hozzászólás írója sok éve fotózik, biztosan tudná prezentálni az "eltérést"... majd 50 éve fotózom, tisztában vagyok vele, hogy mit adna vissza a két felvétel.
Mint ahogy a frekvencia mérések is jó bizonyítékok voltak a kábelek cseréjére ez egy másik lehetőség lenne.. de biztos vagyok benne, nem lesz fotó. Írni bármit lehet, objektíven prezentálni kicsit nehezebb.

Szerintem.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#142585) #98221312


#98221312
törölt tag

Kissé off, de mi a véleményetek a mostanság sokat reklámozott HBO GO minőségéről? (T-home beltéri) Gondolkodom, hogy előfizetek. Barátom nagyon dícséri a saját gyártású sorozataikat, és én is szívesen nézném őket.

[ Szerkesztve ]

(#142586) Nemir Ombe válasza hcs57 (#142584) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha prezentációt akarsz, akkor hagyd azokat a képeket .... valamikor gyere el hozzám eszel egy kis Wellingtont, iszol egy kis kávét és egyből megváltozik a véleményed .... de akár a szennyest is áthozhatod, ha az első kettő nem győzne meg .... :D :DDD

Hmm ....

(#142587) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#142586) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142588) BBéci válasza hcs57 (#142584) üzenetére


BBéci
titán

Kábelekkel kapcsolatban szinte semmit nem bizonyítanak a frekvencia mérések.
Szintén majdnem 50 éve fotózom, annak alapján írtam az előzőeket.
Mondhatnám, hogy elhívok a házamba pár hitetlenkedőt, győződjenek meg a különbségekről, de több okból nem teszem. Elsősorban egyáltalán nem érdekel, mit hisznek, miért tegyek velük jót - vagy rosszat - semmi érdekem nem fűződik hozzá. Másrészt miért könnyítsem meg a dolgukat, keressék meg az összehasonlítás lehetőségét maguk, ha akarják.
Az a maximum, amire hajlandó vagyok ez ügyben, hogy koptatom a billentyűzetet.

(#142583) ctrlaltdel13
Jó minőségű párlatokat (tömény szeszesitalokat) bűn édes löttyökkel keverni, elrontani. Semmi nem marad a bennük lévő ezernyi különleges, sajátságos ízből.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142589) Jegesmaci81 válasza BBéci (#142569) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"Korábban soha nem adtam áramot tévének abból az elosztóból, amiből a hangberendezések táplálkoztak."

Nem mindegy hogy a falon belül vagy a falon kívül van elosztva, és ha nem mindegy akkor miért nem?

(#142590) BBéci válasza Jegesmaci81 (#142589) üzenetére


BBéci
titán

Nincs a falon belül elosztva, a hangcuccokhoz külön ösvény vezet, külön kismegszakítóról.
Az áram tisztasága, zavarmentessége mérhető, van rá eszköz, kölcsönözni is lehet.[link]

Egy hallgatózás alkalmával három topiktársunknak esett le az álla a hangzás javulásától, amikor ezt bedugtam az elosztóba. A testemmel takartam, nem látták, hogy mit művelek a sarokban. Nem kakiltam oda. :N

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142591) ctrlaltdel13 válasza BBéci (#142588) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Kinek a pap kinek a papné, nekem a lányuk.😉

(#142592) ctrlaltdel13 válasza BBéci (#142590) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Innen könnyen ki lehet lyukadni a legközelebbi trafó állomásra,onnan meg Paks-ra. :)

(#142593) BBéci válasza ctrlaltdel13 (#142592) üzenetére


BBéci
titán

Maximum a villanyóráig érdemes elmenni, a többi teljesen felesleges és gyakorlatilag kivitelezhetetlen. De amit lehet, azt érdemes megtenni a jobb hangzás érdekében.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142594) bandita


bandita
csendes tag

Sziasztok,

Az alabbi problemaval kuzdok:
Adott egy regota jol mukodo 5.1-es hazimozi rendszer. A melylada a napokban atkerult egy sarokba, ahova evekkel ezelott huzattam kabelt a falban. Ezt a kabelt hasznalva (egyszeru, keteres hangszorokabel) eros zugas hallatszik a melyladaban.
Jol gondolom, hogy arnyekolt (mono?) kabelt kellett volna huzni a villanyszereloknek a falban, olyat amit eddig is hasznaltam? A keteres hangszorokabel szedi ossze a zajt?
Ha igy van akkor van valami lehetosegem a zaj csillapitasara a kabel ujrahuzasan kivul?

koszi
bandita

(#142595) BBéci válasza bandita (#142594) üzenetére


BBéci
titán

Ha csak azzal a hangszórókábellel zúg, akkor nyilván az okozza és ki kell cserélni!
Amit nem értek: miért hangszórókábellel csatlakozik a szubláda? Passzív? Ha passzív, akkor nem használható hozzá monó (szub)kábel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142596) allein


allein
addikt

Sziasztok. iPhone 8 Plus, készítettem egy 5 perces videót, 4K 60 FPS. Letöltöttem az iCloud-ról, felmásoltam NAS-ra, BD lejátszóm és a TV készülékem is tudnak 4K HDR-t, viszont nem tudom lejátszani. Szerintetek mi lehet a gond?

TV - LG 65" C6, lejátszó - CXUHD, kábelen van minden összekötve.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#142597) VoidXs válasza allein (#142596) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A 60 FPS. Dedikált lejátszók maximum 30-at szoktak bírni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142598) bendeguz76 válasza Nemir Ombe (#142578) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

ez a gerwen gyerek akkor hál istennek nem csak nekem nem szimpatikus.

bendeguz_HUN

(#142599) BBéci válasza bendeguz76 (#142598) üzenetére


BBéci
titán

Kopasz, piknikus alkatú, beszédhibás, ezekről nem tehet. Viszont a stílusa, viselkedése, amikor az öklét rázva, teli torokból ordít, az akaratlagos és a jóérzésű emberek számára visszataszító. A hasonló mentalitású emberek számára lehet szimpatikus.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142600) allein válasza VoidXs (#142597) üzenetére


allein
addikt

Teszek majd próbát 30fps-el 4K változatban és 60fps FHD-ban :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.