Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142051) Vikthor válasza szepi0808 (#142049) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ahogy olvastam 7-8 tesztet, nem a Sonyra esik a választásom, bár nem egy olcsó készülék ez az Oppo, de annyit szívtam már műanyag playerekkel, hogy végre elhatároztam és rendes, kompromisszum mentes de időtálló megoldást választom. Sztem nem párosul idegeskedés az Oppoval majd...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#142052) Nemir Ombe válasza Vikthor (#142051) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha valóban "időtállót" akarsz, akkor várd meg inkább a jövő évet .... ;)

Hmm ....

(#142053) kbhuinfo


kbhuinfo
tag

Szerintetek JAMO C97-C10-C93-J12 vagy DALI Zensor 7 5.1? Árban hasonlóak, de a jamo-ra nagyobb kedvezmények vannak. Minőség?

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#142054) Vikthor válasza Nemir Ombe (#142052) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mi lesz akkor, mire célzol? 8K? nagyon nem hoz lázba, már a 4K is bőven odatesz az én látásomnak... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#142055) Nemir Ombe válasza Vikthor (#142054) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Önmagában a 4K nem is (annyira) fontos, inkább a hozzátartozó "körítés" .... jelenleg még egy normális HDR-es lejátszó sincs a piacon, amit max. jövőre ne kellene tutira cserélni .... így elég nehéz "időtállót" venni .... ;)

Hmm ....

(#142056) GâLî válasza GâLî (#141944) üzenetére


GâLî
tag

Jelentem sikeresen megoldottam a helyzetet!
-messzebb vittem a géptől a processzort, nagyjából másfél méterre. Eddig egy fa "hifi állványon" közvetlenül felette volt. Ezzel jelentősen csökkent a zaj de még mindig jelen volt.
-kipróbáltam hogy a PC-t földeletlen tápkábellel kötöm be (és a monitort is akkor már) ez végleg megszűntette a zajt
A rendszer így is földelve van, csak az aktív hangsugárzúk irányából.

"do not try this at home :DD " szóval fogtam két tápkábelt és precízen kitéptem belőle a földelés érintkezőit

Amit még lehet ki fogok próbálni:
-megszakítani a HDMI kábelben az árnyékolásokat közvetlenül az egyik csatlakozónál
-galvanikus hdmi leválasztó
-másmilyen processzor

Coo?!

(#142057) szepi0808 válasza claire78 (#142050) üzenetére


szepi0808
senior tag

Sajnos igen, dec 15-re várható a beérkezése, persze kivéve, akinél van raktáron, de az ritka.

Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K Zidoo Z2000 Pro Anthem AVM70 15.2ch. EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500. MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5 SVS SB4000 2db.

(#142058) PodMAN válasza GâLî (#142056) üzenetére


PodMAN
senior tag

Azért egy pár csík fekete szigetelő szalag elegánsabb lett volna :DDD

(#142059) spiky03 válasza Vikthor (#142046) üzenetére


spiky03
veterán

Xbox one s :)

Én azt veszek most igen nem a 4K miatt, legalábbis nem az a fő szempont. De majd biztos kipróbálok vele 1 UHD lemezt.
Feltéve ha valaki ad kölcsön :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#142060) wolfattila


wolfattila
csendes tag

Sziasztok

olyan problémám lenne, h vettem egy pana ex600e tv-t erősítő pio vsx-520 ami nem tudja a hdmi arc-ot... a tv-ből optikán van átvezetve a hang... tv-hang beállítás automatikus vagy pcm.. automatikus modban a tv app bol a netflix 5.1 jelét veszi de a beszédhang gyalázatosan mély és torz.... belső tv médialejátszóból tökéletes minden...
Mi lehet a gond? erősítő jelvételével? vagy a pana netflix app-al van vmi?
Találkozott már vki hasonlóval?

köszi a válaszokat

(#142061) drdr válasza GâLî (#142056) üzenetére


drdr
senior tag

Lehet inkább egy másik tápot kellene kipróbálni. Mi van most a gépben? A szabványos PC tápok nem kettős szigetelésüek, ezért kell a védő föld. Ha esetleg testzárlat alakulna ki a PC tápban, akkor a zárlati áram valamely audio/video kábel árnyékolásán folyna és esetleg magával vinné a kapcsolódó egyéb készüléket (főleg ha ávk sincs a hálózatban). Mellesleg érintése is "kellemetlen" lehet.
A 90-es évek közepén találkoztam egy testzárlatos táppal, dehát az ördög nem alszik.
Szóval szerintem ne használd védő föld nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#142062) GâLî válasza drdr (#142061) üzenetére


GâLî
tag

BeQuiet DarkPower Pro 11 850W van a gépben. Én se örülök ennek a megoldásnak, de egyelőre ez vált be :)
Sokkal jobb lenne a világ ha a hdmi üvegszálon menne...

Coo?!

(#142063) Nemir Ombe válasza GâLî (#142062) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha akarod mehet azon is [link] .... :D ;)

Hmm ....

(#142064) tomyka74


tomyka74
senior tag

fórumlakók!
akinek van vagy volt denon X2100 az jelentkezzen már legyen szíves, beállítási kérdéseim lennének!
köszönöm.

(#142065) villifog válasza GâLî (#142056) üzenetére


villifog
tag

A Samsung tévét csak monitorként használod a számítógéppel? Amennyiben nem és kábeltévét is használsz a nagyfrekis bemenetről, abban az esetben megpróbálnék egy galvanikus leválasztót a 75 ohm-os kábel végére tenni és úgy megnézni. A számítógép és a tv védőföldjét kikötni nem szabad (tilos). De ez csak abban az esetben megoldás ha a koaxon olyan jelet adsz a tv-nek aminek a földje nem azonos potenciálon van a lakásod föld-potenciájával pl.UPC.

[ Szerkesztve ]

(#142066) Krisztian101


Krisztian101
tag

Korábban kértem tanácsot, hogy mit vegyek a házimozimhoz végfok vagy stereo erősítő. Na most sikerült beszereznem egy sterejó erősítőt és hatalmas mértékben javult a hangzásvilág. Egyszerúen korábban olyan kis vékonyka volt az egész hangkép, semmi jó, csak olyan lehet hallani, térben vannak a hangok, de nem az igazi, olyan gyengécske (Onkyo TX SR-806 + HiVOX tuningos Wharfi Vardus). Most meg, huha! Testes lett a hang, olyan ott van nagyobb energiával és ez így nagyon jóóó! -).

Úgy érzem, hogy lekerült az AVR-ről a frontok meghajtása és több energia maradt a hátsó, centernek (ilyenek BBéci is mondott, hogy ez lesz, ha plusz végfok).

Na most ez így már majdnem az amit szeretnék, de azért a frontok hangzása módosúltak, ami nem olyan rossz, de azért kipróbálnék egy végfokot is, mivel hogy azt logikáztam ki, meg olvastam, hogy az nem szól bele a hangba, csak erősít, ellenben egy sztereo erősítő.

Viszont akivel elkezdtem levelezni, az maga építette a végfokot és azt mondja, hogy az nem arra való. De akkor mi való arra? Persze százezrekért házimozi végfok 5 csatorna bemenettel, de hát ha a sztereó erősítő ennyit hozott a rendszerbe, akkor egy végfoknak is ennyit kellene, plusz hogy nem nyúl bele a hangba. Nem? Mármint hogy sztem a sztereó végerősítő annyiban különbözik a házimozi végerősítőtől, hogy kevesebb csatornát erősít, szám szerint kettőt vagy teljesen tévúton vagyok?? :F

[ Szerkesztve ]

(#142067) VoidXs válasza Krisztian101 (#142066) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Lényegében sztereó erősítőnek hívják a DSP-s sztereó végfokot (vagy amelyik bármi mást is tud erősítésen kívül, pl források váltása), de már ki tudja, hogy ki mit nevez melyiknek, rengeteg "megjelenésében végfok" eszköz is van (pl. Crown DSi 1000 és 2000), amiknek a hangja egy XLi-hez képest sehol nincs a belső A-D-A átalakítás miatt. Ezt elkerülendő, inkább végfokot vegyél.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142068) Krisztian101 válasza VoidXs (#142067) üzenetére


Krisztian101
tag

Stimmel amit írsz, pont ezt szeretnék most, egy végetősítőt venni, de a kérdésem leginkább az h kifejezetten házimozi végerősítő, ami mind az 5, 6 vagy 7 csatornát erősíti vagy elég egy stereo végerősítő is, mert nekem elég ha a frontok vannak pluszban végerősítve, illetve még egy kérdés hogy egy sztereo végerősítő hangzása más mint egy sokcsatornás házimozié? Mert szerintem nem, hiszen a végerősítőnek az a feladata, hogy a már előerősített, dekódolt jelet tovább erősítse és ne nyúlnon bele, csak erősítse, így az elméletem meg az olvasottak alapján hangzásban ugyan annak kell lennie a sokcsatornás és a stereo végerősítőnek vagy nem? Vagy ez csak elmélet és a gyakorlat teljesen más, meg egyébként is tök hülyeségeket írkálok? :)

[ Szerkesztve ]

(#142069) GâLî válasza villifog (#142065) üzenetére


GâLî
tag

Csak monitorként használom.

Coo?!

(#142070) VoidXs válasza Krisztian101 (#142068) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Végfokból nincs olyan, hogy házimozis, sőt, a páratlan csatornás is nagyon ritka. Néha megneveznek egyet-kettőt így, de ez hülyeség. A sztereó végfokok többcsatornás változata lényegében ugyanúgy szól, zaj és hasonlók terén van különbség, de mérés nélkül meg nem mondod. Példaként a QSC 1622-t és 1644-et mondanám, ugyanaz a cucc, csak jobban jársz, ha a négycsatornásat veszed.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142071) python1 válasza VoidXs (#142067) üzenetére


python1
veterán

Ezt javasoltam én is mikor kérdezte,sokkal egyszerűbb a beállítás,és minőségben is többet hoz.

(#142072) VoidXs válasza python1 (#142071) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Persze, hogy sokkal egyszerűbb a beállítása, mert nincs olyan. :D Van csatornánként egy vagy két hangerőpotid, amiket, ha nem akarod magadat a beméréssel szivatni, akkor feltekersz maxra, ennyi. A zajszint optimalizálása normális prociknak megy.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142073) Krisztian101 válasza VoidXs (#142070) üzenetére


Krisztian101
tag

Köszi! Pont így gondoltam, tehát nem írkáltam annyira butaságokat. Yes! :)

(#142074) python1 válasza VoidXs (#142072) üzenetére


python1
veterán

Én spec olyan végfokra gondolok amiket használok én is,nincs rajta semmilyen állítási lehetőség mindent a processzor állít,kalibrál.

(#142075) VoidXs válasza python1 (#142074) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A hangerő nem beállítás, nekem még olyan RCA kábelem is van, aminek része. :D Valamelyik bögréhez járt. Profi végfokoknál egyébként hátul, a bemenet mellett is állítható a szint, hogy az áramfelvételt tudd korlátozni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142076) Krisztian101 válasza python1 (#142071) üzenetére


Krisztian101
tag

Én emlékszem is rá. Akkor még annyira nem is fogalmazódott meg bennem h pontosan mit is akarok és ezért lett sterejó, meg volt valami szó arról is h zenére az kell. Nekem meg az is igényem volt, de most! Huhu, hogy meghallottam a hangját a házimozimnak, hát nagy ívben le@arom a szterejót, jó nekem az úgy ahogy van a házimozin is. Olyan élmény már így sterejóval mozizni, hogy beszabehu. Nem is tudtam h ilyen lehet, így már jogos az elnevezés: házimozi! Eddig inkább házimozics(ics)ka volt :) és hogy ennyire “kevés” pénzből ennyit profitált a rendszerem öröm bodottá :)

(#142077) villifog válasza GâLî (#142069) üzenetére


villifog
tag

Pedig a hibajelenség egyértelműen földhurok hibára utal. Mint a linkelt felhasználónál is a kettős szigetelésű készűlék, készűlékek (földelés nélküli) pl: X-box nem okozott hibát. Minden kűlső jelforrásról működő készüléket földhurok leválasztóval kell ellátni pl: lcd tévék vagy médiabox-ok bemenetei, pc-be épített tv-kártya bemenete, házimozis erősítő FM-bemenete. Nálam is mindenhol van, kivéve az internetes modem, pedig sosem volt emiatt gerjedés a hálózaton. A hdmi-kábel árnyékolásának megszűntetése nem jó ötlet, ez olyan mint amikor elvágod a háromszorosan árnyékolt kábel árnyékolását, ilyenkor szivárgás, jelbeszűrődés lép fel. A földelés megszűntetése csak tüneti kezelés, nem a probléma megoldása. Milyen készűlékek vannak még a házimozis erősítőre kötve, milyen védettséggel rendelkeznek? Minden készűlék hdmi-vel csatlakozik és van egy hdmi-monitor kimenet a tv felé? Az is furcsa jelenség, hogy csak diszkrét vga-val áll fenn a hiba és az integráltal nem. Mind a kettő hdmi-vel csatlakozik? Egy konnektorba van dugva a tv, pc, erősítő, mélynyomó? Milyen készülékek lehetnek külön rákötve esetleg a tv-re.

[ Szerkesztve ]

(#142078) python1 válasza Krisztian101 (#142076) üzenetére


python1
veterán

Örülök,hogy tetszik a kapott eredmény,elindultál a lejtőn. ;]

(#142079) Krisztian101 válasza python1 (#142078) üzenetére


Krisztian101
tag

Nem mondom h nem :-D

(#142080) Lacielvtárs válasza python1 (#142078) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1, es jobban csúszik, mint az olajozott havas domboldal :C

Krisztian101: üdv a 'klubban ' ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142081) villifog válasza GâLî (#142062) üzenetére


villifog
tag

Minden puding próbája az evés. Mivel 7 aktív hangfal csatlakozik a Marantz AV7005 processzorhoz (nálam már csak házimozis erősítő), megpróbálnám minden készüléket: 7db aktív hangfal+tv+pc+erősítőt egy konnektorba (elosztóba) csatlakoztatni. Gondolom a tv, a pc, az erősítő, a két front, a center, a két mélynyomó kb. egy helyen van, a két hátsóhoz kellene hosszabb villannyal odaállni. Ha ez sem hoz megoldást még mindig ott a belinkelt hdmi-optikai-hdmi kábel.

(#142082) windlord


windlord
őstag

Egy jbl es80 belso kabelezeset szeretnem kicserelni, mert olvasom, hogy kispiroltak beloluk a minoseget...

Erre tudtok ajanlani belso kabelt nem heroin arert?!

(#142083) Nemir Ombe válasza windlord (#142082) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de a hangváltóalkatrészek cseréje nélkül (szinte) felesleges nekiállni a kábelcserének önmagában .... ha meg azokat is cseréled, akkor meg a hsz-k minősége lesz a "szűk ketesztmetszet" .... szerintem amit rááldoznál erre, azt inkább tedd egy másik/jobb doboz árához .... ;)

(.... de ha mindenképp "diyerkedni" akarsz, akkor nézz v.mi 2.5mm jobb minőségü rézkábelt, az teljesen elég lehet ....)

Hmm ....

(#142084) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

ki milyen xlr összekötő kábelt ajánlana, (ami beszerezhető)

Van Damme LO-CAP helyett kb 10-12e/szál (1m) árban?
Inakustik
Fapaci?

Esetleg más alternatíva?

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#142085) Gabesz26 válasza mandju (#142084) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Jókat olvastam/hallottam a vovox sonorusról (bár ez árban valamivel több, mint amit megadtál)

(#142086) windlord válasza Nemir Ombe (#142083) üzenetére


windlord
őstag

A hivox tuningokrol olvastam ezen hsz. - eknel.

Az azokrol olvasottakrol nem az jon le, amit most leirtal.

2.5mm belulre?

(#142087) Nemir Ombe válasza windlord (#142086) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Tényleg nem akarok bántani senkit, de jó pénzért sokan olyan dobozokat is "megtuningolnak" aminek nem sok a valódi értelme .... ha a 2.5mm nem fér el (bár simán lehet "ritkítani" belőle), akkor persze lehet vékonyabb is, de a korábbiakat akkor is érdemes figyelembe venni .... a kapott végeredmény meg a legtöbb esetben csak "más", de nem jobb .... ;)

Hmm ....

(#142088) windlord válasza Nemir Ombe (#142087) üzenetére


windlord
őstag

Tudom, hogy nem fer el benne...
A kerdes koltoi volt.

Viszont a kerdes tovabba is nyitott.

Van a megfizetheto kategoriaban ajanlott belso kabel?

Azt majd eldonti a polgar, hogy megeros-e a placebohatas.

[ Szerkesztve ]

(#142089) rootmin válasza mandju (#142084) üzenetére


rootmin
tag

Ha ilyened van, miért szeretnél cserélni? Mit vársz el az új kábeltől? EQ-zni lehet máshogy is...

(Egy racionálisan gondolkodó ember tippje - aki max ilyesmi kábelt venne erre a célra - ne variálj, ha elkapott a hifibogár, ezt a pénzmagot tedd el valami hasznosabb kütyüre :) )
Ez egy vélemény, nyilván nemsokára megérkeznek, akik ajánlanak valami konkrétat is ;)

(#142090) mandju válasza rootmin (#142089) üzenetére


mandju
senior tag

Sima RCA-ról szeretnék XLR-re váltani.
Sajnos a LO-Cap nem alkalmas XLR bekötésre.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#142091) rootmin válasza mandju (#142090) üzenetére


rootmin
tag

Ja, így világos. Az én javaslatom valami broadcast világban standardnek számító "semmi extra", de egyébként jó minőségű kábel.
Ha nem fixen telepíted, csak lóg a szekrény mögött, akkor esetleg "mikrofonkábel" is szóba jöhet (ezeknek vastagabb, rugalmasabb gumisabb állagú külső szigetelése van). Klotz, Canford, Belden palettáján nézz szét.

Elrendezés/távolság függően praktikus lehet egy multicore kábel is, ilyet is találsz náluk.

Csatiból pedig csakis Neutric XLR-eket ajánlok.

(#142092) oettinger01


oettinger01
őstag

Sziasztok!

Adott egy Samsung UE60KU6000-es 4K TV és egy Bose acoustimass 15 házimozi rendszer. Szeretnék egy megfelelő erősítőt venni hozzá és 2 típuson gondolkozom. Pioneer VSX-919AH vagy a Denon AVR-2113. Tudom mind a kettő 7 csatornás, de ezeket találtam viszonylag jó árban. Az egyik elvileg támogatja a 4K a másik úgy tudom nem, ez mennyire érezhető probléma?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#142093) BBéci válasza Krisztian101 (#142066) üzenetére


BBéci
titán

Azt honnan szedted, hogy a végfok nem szól bele a hangba? :Y

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142094) VoidXs válasza BBéci (#142093) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Arra gondolt, hogy nem alakítgatja oda-vissza, csak simán erősíti.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142095) Dorian válasza VoidXs (#142094) üzenetére


Dorian
félisten

Ettől még beleszól, hiszen pont úgy különböző hangkaraktereik vannak a végfokoknak, mint mondjuk a bemenetválasztóval, hangerőszabályzóval ellátott erősítőknek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#142096) dota1 válasza Dorian (#142095) üzenetére


dota1
aktív tag

Ez így van. Bár a legtöbb valamire való sztereó erősítőn bontható az előfok. Én is pont a hangkarakter miatt választottam azonos márka és évjáratú sztereó végfokot a mozi erősítő mellé.

(#142097) Dorian válasza dota1 (#142096) üzenetére


Dorian
félisten

Azonos márka sem garancia, ld. a Denon mozi és sztereó erősítők esetét, tök eltérőek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#142098) VoidXs válasza Dorian (#142095) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem mondtam, hogy nem, viszont lényegesen kevesebbet ront egy rossz végfok, mint egy rossz erősítő.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142099) buci30


buci30
addikt

No össze szedtem 200at karácsonykor csere lesz max 250ig elmegyek ha megéri ár érték arányba.
Szóval ez van most és ezt szeretném lecserélni ami főleg filmeknél jelentős hallható változás lenne.

Szerk.: A Harman kardon avr 130 erősítőt megszeretném tartani egyenlőre így ehez csatlakoztatható legyen 👌

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#142100) GâLî válasza villifog (#142081) üzenetére


GâLî
tag

Minden direkt egy helyre van dugva, . Semmi más nem csatlakozik a rendszerhez.
A hdmi-optika-hdmi végül nem vált be a linkelt egyénnek. A ~2-300$ körüli ár viszont elég elrettentő nekem ahhoz hogy megvegyem aztán csak itt álljon / bukok rajta sokat mert nem hozta az elvártakat, de szívesen kölcsönkapnék egyet ha van rá lehetőség :)

Coo?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.