Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142651) v.attis


v.attis
őstag

80 az erősítőben, max a szubon. Így most jó.

(#142652) allein válasza I.T.E.M (#142608) üzenetére


allein
addikt

TV készülék valamilyen okból kifolyólag tegnap nem látta hálózaton a videót, ma töröltem egy pár filmet az adott mappából és megjelenik a 4K 60fps videó amit simán le tudok játszani a beépített lejátszó segítségével. Teszek majd egy próbált újra a BD lejátszóval is :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#142653) I.T.E.M válasza allein (#142652) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Na, ez jó hír! ;)

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#142654) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#142638) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Apropó, csak egy kis realis info, no meg magam helyreigazitasa, a dune vs popi kepminosegrol...
Nem jobb a dune, csak kiderult a nagy allitgatasban a tvn is felcsereltem hdmi kábeleket es elnevezést valtottam, ezért a tv alap, 'élénk' kepmodra váltott, ezért tűnt 'jobbnak' a kép :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142655) motoroskanál válasza Lacielvtárs (#142654) üzenetére


motoroskanál
tag

Kár, hogy nem írtál a szavakba alig foglalható hatalmas előrelépésről gyorsan egy blogot. ;]

(#142656) Lacielvtárs válasza motoroskanál (#142655) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Látom, ismertek már mint a rossz pénzt :DDD
Mostanában ha cikkre adom a fejem, jó néhány nap alatt írom meg, hogy a vélt vagy valós élmény leulepedjen, és ne a 'lelkessegem' tükrözze az iromanyaim ;]

Dorian: :DDD :D
Viszont is BUEK!

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142657) Dorian válasza Lacielvtárs (#142654) üzenetére


Dorian
félisten

:C
BUÉK!

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#142658) Dave567 válasza Nemir Ombe (#142632) üzenetére


Dave567
addikt

És Béci:

Rendben hagyom akkor, legalább másra költöm azt a pénzt. :C :R

(#142654) ELACielvtárs: Most ezen szakadtam.. :DD :DD :R

Minden Házimozi Társnak Boldog Új Évet!!!!!!

(#142659) Lacielvtárs válasza Dave567 (#142658) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Látod látod, én beismerem ha balfék vagyok, vagy tényleg placebo áldozat lettem, természetesen user error miatt :D
Neked is BUEK!

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142660) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#142656) üzenetére


Norbi 72
veterán

Chester B. emlékére,nálam nincs alku.-5-ön(Kb.110 dB)

Most.Reng az egész panel. ;]

BUÉK mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#142661) hm15 válasza Norbi 72 (#142660) üzenetére


hm15
senior tag

Van nálad hangszigetelés, vagy hétköznapokon is hasonló hangerővel boldogítasz? :)

(#142662) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#142660) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ebben biztos vagyok :C
BUEK!

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142663) Dave567 válasza Lacielvtárs (#142659) üzenetére


Dave567
addikt

Én nem is mondtam, hogy nem is mered be, eddig nem mondtam, de gratula a rendszeredhez. :R

(#142664) spiky03


spiky03
veterán

BUEK Minden forumlakonak! :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#142665) ctrlaltdel13


ctrlaltdel13
őstag

Egészség legyen a többit megvesszük.
Mindenkinek boldog új évet!

(#142666) Csabroncka válasza hm15 (#142661) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nincs neki, ezért aztán Gazdagréten hallom ahogyan szirénáznak az Etelén ;]

"in medias res"

(#142667) krx21


krx21
nagyúr

AV-ban gazdag új évet kívánok!

(#142668) hm15 válasza Csabroncka (#142666) üzenetére


hm15
senior tag

Hú, panelban az kellemes lehet a szomszédoknak. :DD Lehet arrafelé már visszabontani sem lesz szükséges.

(#142669) Lacielvtárs válasza Dave567 (#142663) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jogos, az amúgy nem konkrétan neked szól, csak kihallatszott belőlem :D
Köszönöm, és valóban jól szól :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142670) Nemir Ombe


Nemir Ombe
addikt

Ezzel az ősi kínai újévi jókívánsággal szeretnék mindenkinek Boldog Új Évet Kívánni .... erőben, egészségben, gazdagságban szeretetben, megértésben és soha ne feledjétek ezt a régi jó kínai jókívánságot:

朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻敬瑦
捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩E汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执b 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧

Ennél a résznél majdnem elsírtam magamat , ahol azt mondja , hogy: 汦睯攺 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执

BUÉK!!!!! :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#142671) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#142670) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C
No, akkor nekiallok es kibetuzom, értelmezem, és a végén kínomban, elsirom magam ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142672) VoidXs válasza Nemir Ombe (#142670) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A lassú pozitron állattartás bizony fontos :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#142673) adamsfamily válasza Nemir Ombe (#142670) üzenetére


adamsfamily
tag

3.sor 2. írásjel rosszul van írva,amúgy tényleg az élet kvintesszenciája,nagyon megható :K
Főleg így 8 sör után :DD
BÚÉK!!

(#142674) motoroskanál


motoroskanál
tag

Jó filmekben gazdag, tévéktől mentes, vászonban gazdag új évet mindenkinek. :D

(#142675) Norbi 72 válasza hm15 (#142661) üzenetére


Norbi 72
veterán

Nincs. ;] :D

És már vagy egy éve nem zargattak a zsaruk.tök jó. :K

Nemir: Szerintem ne igyál többet. :D .

[ Szerkesztve ]

(#142676) krx21 válasza Nemir Ombe (#142670) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi, nem rossz... Volt benne 2 apró helyesírási hiba, de elnézhető... ;]
BÚÉK!

[ Szerkesztve ]

(#142677) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#142675) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

És már vagy egy éve nem zargattak a zsaruk.tök jó

Mert korábban volt rá precedens? ;]
És végül beultek a zsaruk is mozizni? :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142678) Dorian válasza Norbi 72 (#142675) üzenetére


Dorian
félisten

Egy éve keményen megfenyegettél minden szomszédot, h ha meri hívni a zsarukat.... ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#142679) Csabroncka válasza Dorian (#142678) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem fenyegette a szomszédait, egyszerűen szakmát váltott és zsaru lett belőle. Állítólag valami főtörzs és aktívan nyomja a TEK-el is :)) - te mernél packázni egy TEK-es rokkerral? mert én nem ;]

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#142680) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#142677) üzenetére


Norbi 72
veterán

Volt.

Dorian: Már nem kell fenyegetni őket. ;]

Fú,de sz@rul vagyok... :O

[ Szerkesztve ]

(#142681) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#142680) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Megartott a sok mozi? ;]
Jobbulast :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142682) Jegesmaci81 válasza Lacielvtárs (#142654) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Akkor már csak azt mond meg ha élénk beállításokon jobban tetszik a kép akkor miért nem azt használod???
Én pl a THX profilt használom a panán és nem nagyon érdekel, hogy mennyire ajánlott használni vagy sem. Egyszerűen ez a beállítás tetszik a legjobban.

BUÉK!

[ Szerkesztve ]

(#142683) Lacielvtárs válasza Jegesmaci81 (#142682) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nah ez egy jó kérdés.
Kicsit túl színes a kép, kontrasztosabb.
Persze tetszett nagyon de nem volt olyan 'termesztes' mint korábban.
Most átraktam az otleted alapján és kicsit 'szappanoperasabb lett a kép, de lehet itt korrigalok egy kicsit :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142684) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#142683) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha már a hangnál nem tudod a "lúdnesszt" bekapcsolni, akkor most a "képnél" akarod .... ;] :D

Hmm ....

(#142685) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#142684) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hehehe ;]
Próbálgattam, de visszaraktam az 'eredetire' :K
Olyan volt folyamatosan nézni, mint a lányom kifesto könyve :D
Szoval marad a lúdness mentes kép :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142686) BBéci válasza Lacielvtárs (#142685) üzenetére


BBéci
titán

Kalibráltatni kellene!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#142687) Lacielvtárs válasza BBéci (#142686) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen, én is így vélem :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142688) leon11 válasza Lacielvtárs (#142687) üzenetére


leon11
tag

Vigyázz szét ne csessze majd egy új kábel! ;] :K

Minden fórumlakónak Boldog Új Évet Kívánok! :C

(#142689) Lacielvtárs válasza leon11 (#142688) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Oda fogok figyelni, főleg a kábelek esetén :C ;]

Neked is BUEK :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142690) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#142689) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

.... de akkor már a KVgépedhez se ártana egy jó tápkábel (mivel tudom, hogy nagy "KVfan" vagy), mert igaz, hogy finom volt a KV nálad, de lehetne "még finomabb" is .... ;] :DDD

Hmm ....

(#142691) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#142690) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Tény hogy finom a kv, kiittal a kávé készletből ;] és egészségedre :R
De a kávéfőző tap kabel előtt
egy megfelelő sztereó 'atjátszó' rca kábel lesz vagy XLR es rca végű minőségi kábel, mert a dune minden hangformátumot eszik :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142692) Szandreya


Szandreya
újonc

Sziasztok.
Seriux 5.1-önk van most volt tv cserén és a tv nem rendelkezik jack dugóval szóval a hagyományos összekötés nem sikerül. Szeretném a segitségeteket kérni mert foggalmam sincs hogy tudnám vagy mivel tudnám összekötni őket. Az első két képen a tv-hez kapott információ és kábel, az utolsó képen az 5.1 kábele. A segitségeket előre is köszönöm!

(#142693) mettek


mettek
addikt

Igy ujevi elhatározással ráugrom egy Elac sub2070-esre ami egy t12-t vált majd. Remélem áll leejtős lesz a kicsike.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#142694) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, ha majd kijózanodtatok, akkor lenne egy kérdésem. :DDD
mégpedig ki milyen IC és tápkábelt javasolna a Dune 4k dou-hoz?
előre is köszönöm az ajánlatokat? :R

spiky03: így igaz, és ha kérhetem KnockOut87 Urat, akkor fekete színben próbáld ki a szubot, ha biztos vevőt akarnál a 2070-re, ha nem válna be :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142695) spiky03 válasza mettek (#142693) üzenetére


spiky03
veterán

Max ha nem akkor Lacielvtars rogton atveszi majd. :P :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#142696) Dorian válasza Lacielvtárs (#142694) üzenetére


Dorian
félisten

Tápkábelezni nem tudom van-e értelme, sztem igen kevés, ha a belső tápja a többi Dunehez hasonló felépítésű. De tudom, hogy úgyis megléped, úgyhogy Belden 83803 kábelt javaslok vmi minőségi pl. Sonarquest dugókkal.
IC-ből pedig VDC Silver Session low-cap-ot.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#142697) Shingen válasza Nemir Ombe (#142670) üzenetére


Shingen
addikt

Jó lenne ha a fordítást is mellékelnéd. :DDD

風林火山

(#142698) Nemir Ombe válasza Shingen (#142697) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Tanulj nyelveket és "kitárul elötted a világ" .... :D :DDD

.... vagy legalább a "gúgli fordító legyen a barátod" .... :D ;)

Hmm ....

(#142699) Lacielvtárs válasza Dorian (#142696) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm utána nézek!
Amúgy mivel szeretek tőletek tanulni, miért pont ezt javaslod, ha kérhetek okot, magyarázatot is :R

Látom kiismertel :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#142700) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#142699) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Én pl. ezt [link] (ha már van XLR a Dune-on) és pl. ezt [link] javasolnám .... "indoklásként" meg csak annyi, hogy ennyiért már rosszat tuti nem adnak .... :D ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.