Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143701) BBéci válasza Joshi (#143697) üzenetére


BBéci
titán

Nem említettem EZ1000 típusú tévét.
Nem gondoltam LCD-re.
Nagy és nehéz egy plazma? A nagyságot bizonyára véletlenül írtad, a tömeg nem lényeges, senki nem akarja hordozni. Árcédula? Olcsóbban kaptál volna VT60-at, mint amennyibe az A1 került.
Ismét megkérdezem, milyen plazmád volt?
Soha nem írtam azt, hogy nem veszek 100 dollárnál olcsóbb lámpát, annyira nem vagyok ostoba. Boldogan vettem volna az L16 tudását, minőségét nyújtó lámpát feleannyiért, de olyan egyelőre nem létezik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#143702) xxxxxxxxx válasza nubreed (#143694) üzenetére


xxxxxxxxx
tag

Vámmal számolni kell! Nem tudom pontosan ennek költségét nem írok hülyeséget, de igen csak jó árnak kell lennie hogy megérje. De sehogy se érheti meg szerintem :) Ja és elektronikai kütyüknél figyelni, hogy AC 120V az itt nem igen jó :D

[ Szerkesztve ]

(#143703) Joshi válasza BBéci (#143701) üzenetére


Joshi
titán

Ne haragudj de nem tudom és nem is akarom kódolni a gondolataidat. Ha kérdezel akkor konkrétan, érthetően kérdezz a félreértések elkerülése érdekében. Ez mindenkinek jó, és nem szaporítjuk feleslegesen a szót az adott topikban.
Plazmát engedjük el. Volt, ma már nincs. Aki ereklyének megtartott egyet az használja egészséggel.
"Olcsóbban kaptál volna VT60-at, mint amennyibe az A1 került."
Minden bizonnyal, de ezt a két megjelenítő közötti különbség is tükrözi. :DDD
A lámpát inkább hagyjuk, így is túl sokat offolunk.

[ Szerkesztve ]

(#143707) rajzol01


rajzol01
tag

Sziasztok,
lecserélném a Jbl es80 5.1 szettemet. Főleg azért mert -nálam- nagyon meg kell hajtani őket hogy normális hangzást kapjak és ez a lakásban sokszor nem megoldható. Közepes és alacsony hangerőn 0 mély, 0 magas beállításban, EQ nélkül pedig nem vagyok elégedett a hangjukkal -pedig annó volt hivox tuning is.
Az erősítőm egy régi Onkyo 876, tudom hogy sokak szerint az Onkyo és a megfelelő hangzás kizárják egymást de ezt egyelőre nem tudom cserélni.

Tudnátok olyan 5.1 rendszereket ajánlani melyeknek szép és részletező hangja van normál és halkabb hangerőn is megfelő mély és magas tartománnyal mindenféle plusz tone és eq nélkül ? Sztereó módban is.

60% film, 40% zene
Keret kb 300.000 Ft

Ha netán boltot is tudtok ahol meg is lehet hallgatni az külön jó.

köszi

(#143708) mettek válasza rajzol01 (#143707) üzenetére


mettek
addikt

Tapasztalatból mondom hogy hiába veszel drágább hangfalat nem fog jobban szólni ha az elekteonika és leginkább az akusztika hazavágja a hangot. Ha mindenképpen cserélni akarsz akkor felírhatod a listádra a Quadral márkát. Már a belépő hangafalai is szépen zeneien szólnak. Biztos ajánlanak még más márkát is de én erről tudok csak nyilatkozni.

Illetve ha tényleg fontos a zene akkor később szerezz be egy dac-kal rendelkező sztereó erősítőt (mint pl az advance acoustic) neki vannak ilyen erősítői viszonylag olcsón.

Amugy az én sokszor drágább rendszeremen is élvezhetetlen a zene pure directben ha halkan szól.
Elgondolkoznék a helyedben egy kis polcsugárzón mint pl az Audioengine a2 vagy a5 amihez veszel egy olcsó dacot és az biztos szépen szól halkan is (számítógépről).

A komoly mélyekhez és a teljes tiszta hangtartományhoz nagyon komoly sztereó rendszer kéne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#143709) nubreed


nubreed
veterán

Eddig csak 8 ohm -os hangfalaim voltak, viszont most lehet hogy tényleg cserélem a frontokat (egyelőre csak erre van keret) és ezek 6 ohm -sok lesznek. Tehát a center és hátsók maradnak 8-asak egyelőre. Az erősítő egy Yami rx-v663, aminek cseréje szintén tervben van, de egyelőre ez van.
Két kérdés: lehet e baj abból, hogy így már nem lesz az összes hangsugárzó ugyanolyan impedancia értékkel rendelkező? Az erősítő ezt lekezeli? Illetve szerintem csak globálisan lehet állítani ez erősítőben az impedanciát, most akkor hagyjam 8 -on (ez a gyári default is) vagy tegyem 6-ra?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#143710) BBéci válasza nubreed (#143709) üzenetére


BBéci
titán

Semmi gondot nem okoz az eltérő impedanciájú hangdobozok használata.
Nem ajánlom az erősítőn 8 ohmnál kisebbre venni, mert csökkenti a hangszóró kimenetekre jutó feszültséget, ami hangerő és dinamika csökkenést okoz. Ez saját tapasztalatom, de ugyanezt külföldi fórumokon is írták.

Netán Szujó Zoltán rokona vagy? Ő szokta minden mondatba beleszőni az egyelőre szót. ;]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#143711) nubreed válasza BBéci (#143710) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm, akkor nem aggódom. :) Hagyom 8 ohm -on.

Nem vagyok rokona. :D Fel sem tünt eddig, hogy ennyit használtam. ;]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#143713) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Sziasztok!
Kérlek ne offoljátok szét a topikot, ami nem tartozik ide, azt törlöm.
Van egy baráti jellege a házimozis topiknak, de az off tiltott!

Köszönöm :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#143714) nubreed


nubreed
veterán

A kiszemelt hangfalakhoz (amit valamikor jövőhéten el is megyek meghallgatni) adnak tüskéket is. Na most nekem ilyen még nem volt és laminált padló van itthon és ezek elég hegyesnek tünnek. Ez lehet láma kérdés, de ezek a tüskék valamennyire belesüllyednek a padlóba a hangfal terhelésére?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#143715) adamsfamily válasza nubreed (#143714) üzenetére


adamsfamily
tag

5 forintost alá,ha gazdag vagy 10-est :)

[ Szerkesztve ]

(#143716) mettek válasza nubreed (#143714) üzenetére


mettek
addikt

Mindenképp tegyél alá valamit mert felsértheti a padlót.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#143717) Boogie33


Boogie33
senior tag

Hali! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy ha pendriveról játszok le 4k hdr filmet a tv-n, annak van valami spéci követelménye a pendrive részről vagy jó bármelyik mostanában kapható ???????

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#143718) Lacielvtárs válasza Boogie33 (#143717) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát az írás-olvasási sebessege legyen megfelelő, különben 'mókás' lesz...
Class 10 minimum, szerintem :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#143719) nubreed


nubreed
veterán

Köszi a válaszokat, az 5/10 forintos szerintem megteszi. :)

Ja még egy más kérdés, ami eszembe jutott. Ha egy hangfal terhelhetősége teszem azt, 25-100W de az erősítőm adott esetben 140W -ot tud, kell e attól tartani, hogy kinyírom a hangfalakat, ha nem extrém hangerőn használom a rendszert? Nem a mostani erősítőmröl beszélek, mert az csak 100W -ot tud, de mondjuk ami majd lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#143720) python1 válasza nubreed (#143719) üzenetére


python1
veterán

Amennyiben nagyobb biztosan nem,mivel kevesebb torzítást viszel a hangszóróra.

(#143721) Ijk


Ijk
nagyúr

Van külön házimozi erősítő topik?
Most van egy NAD315Bee + Mission M32i sztereó rendszerem. Ha feljebb lépnék 5.1-re milyen erősítő ajánlott árkategóriában ha a sztereó minőségben nem szeretnék visszalépni?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#143722) ctrlaltdel13 válasza nubreed (#143714) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Részemről, hál istennek igen,így a szintezés meg is van oldva.

(#143723) mettek válasza Ijk (#143721) üzenetére


mettek
addikt

Vegyél még 2 sztereó erősítőt és egy házimozi processzort. Az igy kapott minőséget milliós házimozi erősítővel érnél csak el. Amugy amit ajánlano szoktak zenére is az a Marantz 6000es 7000es széria, Pioneer LX-ek, Yamaha avantage széria, Denon 4000es széria.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#143724) nubreed


nubreed
veterán

Bocs az offért, igérem nem csinálom többet, de mi a helyzet most az Angliából megrendelt cuccokkal. Így, hogy az angolok kiváltak/kiválnak az EU-ból terheli e most vám/áfa az onnan megrendelt cuccokat? Akarok venni kábelt és fejhallgató tartót az Amazon.co.uk -ről, mert ott a legolcsóbb most ami kell nekem, olcsóbb mint az Amazon.de -n.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#143725) Norbi 72 válasza mettek (#143723) üzenetére


Norbi 72
veterán

Nana,a vasán nincs erősítő bemenet,az nem jó.

A mozivasaknál inkább csak a 7000-es malacok,LX-7x-től,Aventage 2xxx-től,Denon 4000-től felfelé.

[ Szerkesztve ]

(#143726) Dorian válasza Ijk (#143721) üzenetére


Dorian
félisten

Annál a kis NAD-nál egy középkategóriás mozivas már legalább olyan jó zenére.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#143727) ctrlaltdel13 válasza nubreed (#143724) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Semmilyen vám nincs Angliából,mivel papíron még EU tag.
Én decemberbe vettem onnét szubot.

(#143728) nubreed válasza ctrlaltdel13 (#143727) üzenetére


nubreed
veterán

Közben már megrendeltem a cuccokat. Az normális, hogy nem vonták le rögtön a pénzt a kártyámról (eddig a pillanatig még biztos nem)? Pedig elvileg a vásárlás sikeres volt, egyrészt visszaigazolták a weboldalon, miután végig mentem a procedúrán: "Thank you, your order has been placed" és a visszaigazoló emailt is megkaptam róla.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#143729) Ance válasza nubreed (#143728) üzenetére


Ance
őstag

Majd akkor vonja le, ha feladta. Ez nem Kína, hanem Európa. :)

[ Szerkesztve ]

(#143730) Ijk válasza Dorian (#143726) üzenetére


Ijk
nagyúr

Például?
Mostanában nem nagyon vagyok otthon ebben a témában. 5.1, lehetőleg minél több formátum dekódolása jó lenne, HDMI nem fontos, és egyéb hálózati fícsőrök sem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#143731) nubreed


nubreed
veterán

Klipsch R-12sw vagy SVS SB-1000? Ebben az árkategóriában melyik az ajánlottabb? Vagy esetleg más modell?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#143732) hardverlog


hardverlog
aktív tag

Sziasztok!

THX hangsávval ellátott filmeket tudnátok mondani a Star Warson kívül?
Köszönöm! :R

Üdv.

(#143733) python1


python1
veterán

Üdv!
Tapasztalatot szeretnék megosztani veletek.
Korábban már volt néhány köröm ebben a témában,nevezetesen a tápoldal erősítésében ill szűrésében.
1-2 éve vásároltam néhány igen komoly szünetmentes tápegységet,de idő és lustaság hiányában nem használtam őket arra amire terveztem,de most megszületett az első kézzelfogható eredmény. A szóban forgó "tápkondicionáló"egy APC smart-UPS 750-es tiszta színuszos táp,AB teszten már túlvagyok,tehát nem a placebó játszik az agyammal.Jelenleg forrás,processzort hálózatát erősíti,de nem is akárhogy.Zenénél éppen egy picivel jobb,igaz,hogy nem a zenei láncomban van jelenleg,de mozinál valami nagyon jól szerepel,kézzel fogható,tapintható teret varázsol a szobába. Egyszóval bejött,majd a későbbiek folyamán az erősítőket is megtámogatom ezzel a módszerrel,remélem ekkora sikerrel.

(#143734) VoidXs válasza hardverlog (#143732) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincs olyan, hogy THX hangsáv, ha egy filmhez kötik, akkor a stúdiót hitelesítették.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#143735) hardverlog válasza VoidXs (#143734) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Akkor a thx tehát egy DD és DTS jobb minőségben való megszólaltatásának jelzője például?

(#143736) Tonyka 2 válasza hardverlog (#143735) üzenetére


Tonyka 2
tag

A Lucasfilm által kidolgozott minőségbiztosítási szabvány, amely pontos előírásokat tartalmaz a felvételkészítéstől egészen a hangsugárzókig mindenről, amely a maximális kép és hangélmény eléréséhez szükséges.

A "legenda szerint" amikor George Lucas elment megnézni a frissen megjelent, Dolby Surround hang lehetőségeit elsőként kiaknázó Csillagok háborúját egy moziban, néhány perc után felháborodottan távozott, annyira elégedetlen volt a hangminőséggel, aminek semmi köze nem volt ahhoz, amit ők a stúdióban kikevertek. Lucas kérésére Tomlinson Holman, a Lucasfilm testületi technikai igazgatója kifejlesztett egy minőségbiztosítási szabványt, a THX hangrendszert. A mai napig megoszlanak arról a vélemények, hogy róla - Tomlinson Holman eXperiment -, vagy George Lucas THX 1138 című filmjéről kapta-e a rendszer a nevét. De nem is ez a lényeg, hanem hogy ma már több ezer filmszínház rendelkezik szerte a világon THX minősítéssel, és látogatóik ideális körülmények között nézhetik és hallgathatják a filmeket. A magyar THX mozi a könyv írásának idején nem volt, a legközelebbi filmszínház Bécsben található.

Holman úr feladata volt annak idején, hogy detektálja a mozitermek és a keverőstúdió között hallható különbség okát, és egy olyan szabványt hozzon létre, amely ezt az eltérést megszünteti. A problémát a moziknál egyértelműen az alkalmazott berendezések műszaki színvonala jelentette, ezért az 1983-ban útjára indított THX rendszer rendkívül szigorú megkötéseket írt elő a beépítésre kerülő felszereléssel kapcsolatban. A minősítés elérésének feltétele, hogy a THX által jóváhagyott berendezéseket, hangsugárzókat használjanak, és a terem akusztikai körülményei megfelelők legyenek. A feltételek teljesítését a THX szakembere ellenőrzi.

Tehát ha a lánc elejétől a végéig minden THX, akkor van értelme erre figyelned. Önmagában külön semmit nem jelent, csak egy plecsni.

(#143737) hardverlog válasza Tonyka 2 (#143736) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Ez alapján a THX logós erősítő egy elismerès végül is, hogy minőségi az adott eszköz....ha jól értem.

(#143738) VoidXs válasza hardverlog (#143735) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A THX egy eszközminőség-ellenőrző cég, néhány kalibrálószoftveren kívül nincs is semmilyen saját fejlesztésük, formátumuk meg pláne nincs. A matrica egy bizonyos szintet jelent, de ezt terméktípus válogatja, pl. van THX-es PC hanfal szett is, ami semmit nem ér, viszont egy THX mozi garantáltan élmény. Lényegében minden külföldi film THX szintet elérő stúdióban készül, de a magyar filmek fele is ilyen.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#143739) alphamooncam válasza python1 (#143733) üzenetére


alphamooncam
őstag

Szia !

Engem érdekel a téma ! Leginkább a méretezés...

Első ránézésre kicsit keveslem az 500W-ot. Egyébként elég? Nincs alul méretezve?

Nem néztem utána. Ez "online tisztítja" az áramot?

Lehetne egy kicsit több infót kapni milyen berendezéseket lát el ?

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#143740) alphamooncam


alphamooncam
őstag

Srácok !

Használ vki. szobakusztika korrekciós szoftvert? Szivesen beszélgetnék vele akár privátban is.

Hálószobámban egy Denon 1604-es hm erősítő szolgál, ami nem nem egy mai darab. Forrás természetesen sztg. és 5.1-hez kellene a korrekció. Umik1 mikivel rendelkezem.

Odáig eljutottam, hogy Win APO-val elvileg megoldható, hogy akár

- REW ( nincs fázis korrekció)
- REW + DRC ( fázis korrekcióval )

és talán

- REW + Align2 (DRC)

programokkal rendbe lehetne rakni az akusztikát - nyilván már amennyire pusztán szoftveresen lehetséges.

Valakinek van itt ezekkel vmi tapasztalata? Vagy más megoldása ?

Jöhet VST plugin is, bár ingyeneset nem találtam. szobakorrekciós megoldások tesztje pl. Coneq, VST

Szivesen fogadnám a tapasztalatokat, ötleteket...

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#143741) Tamoo válasza Ijk (#143730) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"minél több formátum dekódolása jó lenne, HDMI nem fontos"
Ez itt eléggé ellentmondásos. HD hangok, Atmos csak HDMI-n mennek. Ettől függetlenül egy jó rendszeren sima DTS még mindig elég tud lenni.
Mekkora szobába lesz? Mennyid van rá összesen? Mik az elvárások mozi hangnyomásban? Zenén miben tudsz kompromisszumot kötni? Esetleg mély hangok mennyiségében vagy inkább összképet nézve minőségben? Csak hogy pl. elég lenne-e most is állványos doboz.

(#143742) python1 válasza alphamooncam (#143739) üzenetére


python1
veterán

Szia!

A méretezés elég így is egy arcam processzor,és egy DAC kiszolgálására,maximum 35%-kapacitást mér a saját mérője.A végfokokhoz van combosabb,oda 2200W ill 3000w-os változatát tervezem,végfoknál érdemes valamivel túlméretezni.Igen online tisztítja az áramot,és a felső ill alsó ingadozásokat akksi bekapcsolása nélkül végzi,lehetőség van arra is,hogy amilyen érzékeny az elektronika az áramingadozásokra,úgy állítod be,hogy szűrjön,ez 3 fokozatban teheted.
Eléggé körbejártam annak idején,és speciálisan választottam ki a modelleket,de iszonyat nehezek a nagyobbak 45kg akksi nélkül,és hely is kell neki.

(#143743) VoidXs válasza alphamooncam (#143740) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Fáziskorrekciót ne használj, azt késleltetéssel kell megoldani, minden más csak kompromisszum. A REW + EQ APO is bőven elég.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#143744) BBéci válasza python1 (#143742) üzenetére


BBéci
titán

Ha olyan tiszta áramot akarsz adni a készülékeidnek, amitől a hangminőség tényleg jobb lesz, akkor felejtsd el az APS-t!
Ezek érnek valamit: [link], [link], [link].

(#143731) nubreed
Előbb azt döntsd el milyen, zárt vagy basszreflex felépítésű szubládát szeretnél! Az említettek közül a Klipsch érzésre kétszer akkorát szól, mint az SVS, cserébe utóbbinak sokkal pontosabb, feszesebb a hangja.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#143745) python1 válasza BBéci (#143744) üzenetére


python1
veterán

Igen,de elméletileg az APC is ezt teszi pontosan,és nálam hozott is rendesen a hangon.
Sokan feltalálják ugyanazt mint az APC,és más nevet adnak neki,egyébként az APC a piac legjobbjai közé tartozik,de talán még a legjobb is.

[ Szerkesztve ]

(#143746) alphamooncam válasza VoidXs (#143743) üzenetére


alphamooncam
őstag

Nagyon köszönöm !

Ha nem fáradtság leírnád, hogy hogyan csináljam?
Lehet mást is érdekelne... ( főleg a késleltetés beállítása rész érdekelne, de nagyon )

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#143747) alphamooncam válasza python1 (#143745) üzenetére


alphamooncam
őstag

Az ortodox hifisták elutasítanak minden olyan kezdeményezést, aminek a józan ész alapján igenis van alapja. Ez a hozzáállás a minőséget keresők, jobbítók "vámszedői", úgyhogy bízz a megérzéseidben, tudásodban, nem véletlenül döntöttél úgy ahogy !

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#143748) BBéci válasza alphamooncam (#143747) üzenetére


BBéci
titán

Akkor lenne igazad, ha Python kipróbált volna akár egyetlen egyet azok közül, miket én linkeltem.
Az APC nem hangra van kihegyezve, ennek ellenére nyilván van hatása arra is, de nem garantált, hogy pozitív és nem akkora, amekkora kellene.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#143749) python1 válasza BBéci (#143748) üzenetére


python1
veterán

Na igen,ebben igazad lehet,én csak a tiszta színuszjel,zavarszűrés ill tüskék kivédésére gondoltam elsősorban,de hozadékként jobb lett tőle a hang is.Olyannyira van hangra gyakorolt hatása pozitív értelemben készülékeknél,mint passzív társaiknak egyiknek sem.
De szó se róla,szívesen összevetném egy kimondottan audió célra gyártott eszközzel. :K

Én elsősorban ezért vettem.
"A hálózati szintű áramkondicionálás véd a károsító tranziensektől és romboló hatású zavaró jelektől. A solid state automatikus feszültségszabályozás az akku használata nélkül megnöveli 30%-kal az alacsony bemenő feszültséget, illetve 12%-kal lecsökkenti a magas feszültséget."

[ Szerkesztve ]

(#143750) alphamooncam válasza BBéci (#143748) üzenetére


alphamooncam
őstag

Akkor lenne igazad, ha...

Rendben!

Feltételezem kipróbáltad a APC-t ( nem APS-t ! ), majd ezt követően született egy vélemény, alkalmatlan(?).

Amennyiben kipróbáltad, és ezt követően adtál tanácsot, úgy elfogadom, mert nagyra értékelem a tudásod.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.