Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) Tamoo válasza Nightmare (#19644) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Karbamid valamivel nekem is határérték fölött volt utolsó vérvételen ha jól emlékszem. Bár nem kiugróan.

[ Szerkesztve ]

(#19652) Nightmare válasza Casanova* (#19650) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jééé, valaki igazat ad nekem. Berottyantok rögtön. :DDD
És hiába nem iszol egész nap, éjjel kiválasztódik a víz, ami akár 1 liter is lehet, aztán menni kell.

Meroly, nyugi. :) Én szeretlek, tudod jól :DD

Tamoo: mint a fehérje mellék, utó-bomlás termék, maradvány. Értsd ahogy tudod, a lényeg érthető.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19653) meroly válasza Nightmare (#19652) üzenetére


meroly
veterán

Jóvan, te kivered nekem, én neked, de csak semmi buzulás ;] :D

Impossible is nothing

(#19654) Nightmare válasza meroly (#19653) üzenetére


Nightmare
senior tag

Eriggy a kurva anyádba hülyegyerek. :DDD Nagyon jó film. :K

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19655) Casanova* válasza Nightmare (#19652) üzenetére


Casanova*
veterán

de az is közre játszik,hogy gyorsabban is dolgozik a vesénk,alváskor nem lassul le annyira,mint egy nem sportoló embernek.nem?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19656) Shadowbull válasza Nightmare (#19649) üzenetére


Shadowbull
addikt

eh, így beszélünk? mi mind így beszélünk eh? Ja, hm, ühümm, hümm, aztán a szánkbó´ meg kilóg a banán, eh?

:DD

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#19657) deniro2 válasza meroly (#19653) üzenetére


deniro2
senior tag

Hébe-hóba mindenki homár. Ilyen Hollywood. :)

(#19658) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Srácok, ti hány évesek vagytok, hogy tesztoszteron növelésre tápkieget kell szedni? Vagy csak ez is ilyen placebo? :D

(#19659) Casanova* válasza Coccolino_O (#19658) üzenetére


Casanova*
veterán

35 éves vagyok és a komoly tesztó fokozók nem placebók. Egy ilyen kúra alatt 16 évesnek érzem magam. Jobban fejlődök,kanosabb vagyok,nehezebben hízok. :D Nekem bevált :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19660) Jojo5


Jojo5
őstag

fiatalabb nő, régebben úszott(általánosban), utóbbi pár évben nem sportol semmit se, kezdő edzésnek

5 perc gyaloglás, majd valamilyen kör edzés minden izomra 1 gyakorlat ? ha igen akkor mik, és gondolom felső-test alsó testet külön szedni kezdetben heti 2 napra összesen nem ?

Üdv,
J

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19661) Casanova* válasza Jojo5 (#19660) üzenetére


Casanova*
veterán

kezdő edzésnek teljesen jó ez így! Heti 3szor... 1 héten minden izomra 1szer... Drogery: ja, guggoljon rendesen! Alap :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19662) drogery válasza Jojo5 (#19660) üzenetére


drogery
tag

a legjobbat azzal teheted vele, ha megtanítod rendesen guggolni. (lehetőleg minden edzést azzal kezdeni)

(#19663) Nightmare válasza Casanova* (#19655) üzenetére


Nightmare
senior tag

figyelj, nem vagyok orvos. Sok cikket olvastam, főleg külföldi oldalakat, és főleg nem szakmabelit. Sok a sarkítás benne, sztem. Orvosi weblapokat böngésztem. Egy biztos, jobb anyagcsere, gyorsabb, de ha nincs mit kiszűrni a vesének, akkor nincs mit. Ha nem kell szarni, nem kell. :) Remélem érted. De biztos, hogy egyedi minden. Pl asszonynak sokkal hosszabb a bélrendszere, mert később távozik, mint nekem. Ez minden embernél más. Ő éjjel nem pisil, inkább másnap délelőtt, úgy, hogy reggel nem is iszik. Akkor ér oda a kaja. Szerencséje van. Nekem, nekünk nincs. Régen alig ettem, nem kellett éjjel. Azóta van, mióta komolyabban tömegelek. Kb 1 éve.

Bnőm is szereti a guggolást, azóta keményebb a segge. :P

Shadowbull: mindenki hibázik. De a végén csak érdekli a fórumtársakat a téma. :) Tényleg nem lenne rossz az 1. hsz-be berakni. :B

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19664) Sotho


Sotho
őstag

Törpebunkók figyelem! ;] Aki még nem múlt el 22 éves az ne nyomjon se tesztót se tesztófokozót mert búcsút inthet pár centinek a magasságából (magas tesztószint hatására teljesen leáll a növekedési fázis, hogy az meddíg tart az egyénenként változó) én magamon tapasztaltam hogy kb 22-23 éves koromig minimálisan is de nőttem, mondjuk 19-22 ig 1 cm. de 18-22 ig bőven több is lehet, na a tesztókúra ezt keresztbevágja.

Mocsár Pityu! ;] Megmondom a tuti receptet neked: 1 banán 3-4 db eper, 3 mérő(minimum 60g) natúr tejsavó koncentrátum, 1-1.5 dl tej (vagy víz) 13g kristálycukor ez utóbbi csak hogy jó édes legyen ízlés szerint, vagy szőlőcukkrt de 13 grammnál ne legyen több!
Ezt este összeturmixolod kb fél liter-6 deci lesz lezárod légmentesen hogy ne barnuljon rohadjon be és a hűtőbe teszed, hajnalban 4!!!44négykor felkelsz kimész pisálni csukott szemmel megiszod a turmixot , öblítesz rá kis vízzel hogy később ne olyan szájszagod legyen mint egy rossz buzinak, és visszafekszel alukálni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19665) Jojo5


Jojo5
őstag

drogery&Casanova*: múltkor már levittem magammal, tanítgattam neki az oldalemelést, kicsit még ortopédul csinálja, de fejlődőképes.
Nem szeretnék minden edzésen lábaztatni vele, inkább a felső\alsó test felosztást erőltetni, heti 2x járna velem kb. és vasárnap meg a barátnőjével spinning\aerobic vagy vmi kardióra...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19666) Woodslave válasza drogery (#19662) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] hülye vagy, ki a fax hisz itt neked? :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19667) Woodslave válasza Jojo5 (#19660) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem 5 perc gyaloglás, majd valamilyen kör edzés minden izomra 1 gyakorlat pink dumbelekkel, és felső-test alsó testet külön szedni kezdetben heti 2 napra összesen - valami ilyesmi választ vártál nem? :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19668) brownus válasza Coccolino_O (#19658) üzenetére


brownus
veterán

ja, meg kíváncsi lennék az itteni hc arcokra, hogy mennyit költenek havonta kiegre, olyan 30k körülire saccolnám. vagy alábecsültem?:) megéééééri?:D

most mennem kell mert

tesztofokozó

[ Szerkesztve ]

(#19669) Casanova* válasza Jojo5 (#19665) üzenetére


Casanova*
veterán

akkor heti 2szer. minden izomra 1szer... Csak alap gyakorlatokat végezzen! Lábra guggolás, kitörés, vádli és kész,ennyi! Vállra oldalemelés,nyomás elöl. Kész! Többit is így... Mellre csak pullóvert. Többi mell gyakit felejtse el!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19670) Tamoo válasza brownus (#19668) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem csak tejsavó+vitamin megy mint kieg, havi 10 fölé biztos nem megyek. Igaz én nem vagyok hc.

(#19671) drogery válasza Jojo5 (#19665) üzenetére


drogery
tag

szerintem osztott edzésterveknek semmi értelme fiatalabb nőknél, akik nem gyógyszereznek.
oldalemeléseknek, karozásoknak semmi értelme tesztó nélkül. durranni se tud, csak fáradni.

velem jár edzeni húgom kb 8-10 hónapja. heti 1-2 alkalommal.
mindig low bar guggolással kezdünk.
aztán fej fölötti munka, evezés végül 1-2 kiegészítő.
most tart ott, hogy 50el guggol párat és állva mellről rudat nyomkodja. hízott közben 2-3 kilót (és már majdnem 51 kiló a 168 centijéhez) és nagyságrendekkel jobban néz ki. most felhúzást és power clean-t tanuljuk.
szerintem ebből profitál legtöbbet. bár szerintem a topik 85% meg starting strengthből profitálna maximálisan.

(#19666) Woodslave: itt? inkább akárhol. :D

[ Szerkesztve ]

(#19672) Shadowbull válasza Sotho (#19664) üzenetére


Shadowbull
addikt

en mar 16 evesen 193 centi voltam, azota nem nottem :) Igaz voltam hozza kemeny 68 kilo :D

(#19668) brownus

ki tudja, en nem szamolom.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#19673) shteer válasza Sotho (#19664) üzenetére


shteer
titán

én eddig nem szoktam felkelni 4kor pisálni, ezután állítsak be ébresztőt, mr smith?

..szerintem jónak tűnik

(#19674) Tamoo válasza drogery (#19671) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem mondasz (teljesen ;] )hülyeségeket

(#19675) wertigo1984 válasza Sotho (#19664) üzenetére


wertigo1984
őstag

Te egy Szmissz ugynok matrix vagy, megsemmisitesre jelolt. ;] Jopofa avatar. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#19676) Sotho válasza shteer (#19673) üzenetére


Sotho
őstag

Neked nem kell ez mocsokmisinek írtam :) De érdemes kipróbálni nekem sokat dobott annak idején. Valami lightos dallam hogy ne kapj infarktust, lehet 5-6 kor is ha 10-ig szunyálsz.

wertigo1984 : Kösz! :D

Tamoo: elméleti síkon nem tudom , valószínű a reggeli magas tesztó előtt bevitt gyors fehérje, mrp.. azt tudom hogy saját testsúlyos nyakbólnyomás ment amikor beiktattam egy ilyen plusz "étkezést" nagyon gyors pörgős volt az anyagcserém mint misinek.

[ Szerkesztve ]

(#19677) Ijk


Ijk
nagyúr

Kitaláltam Nájtmer számára egy kúrát amivel megoldódhatnak a vizelési problémái.
Szorító csipesz a szerszámra, majd meg kell inni legalább 6 sört. 2-3 óráig nem szabad levenni a csipeszt, hólyag kitágul, éjszaka nem kell kimenni pisálni.
Persze érdemes kéthetente végezni a kúrát. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19678) Tamoo válasza Sotho (#19676) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ennek a módszernek elméleti síkon mi az értelme/magyarázata? :DDD

(#19679) shteer válasza Tamoo (#19678) üzenetére


shteer
titán

kb ugyanaz mint a tankönyv a párna alá ;]

..szerintem jónak tűnik

(#19680) Casanova* válasza Ijk (#19677) üzenetére


Casanova*
veterán

ott a pont :DD Sírok :D shteer: :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19681) Nightmare


Nightmare
senior tag

szigorúan magánvélemény. Egy nőnek sem árt minden gyakorlatot csinálni. Mi otthon mindent csinálunk, kivéve a vádlit. Kompletten azt csinálja, amit én, csak még lábat is. Guggolni kifejezetten szeret, azzal kezdünk. Csak már nehéz feladni rá... :B :O

Ijk: haha :) Amúgy létezik hólyag tréning. :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19682) shteer válasza Sotho (#19676) üzenetére


shteer
titán

7ig szunyálok és mivel éjfélkor fekszem, így eszembe se jut felkelni közben - megszakad a pihenési fázis, lőttek a regenerációnak, leesik az izmom ;]

..szerintem jónak tűnik

(#19683) meroly válasza Sotho (#19664) üzenetére


meroly
veterán

Kellett kis idő míg rájöttem, hogy kivagy, jó az avatar :C

Impossible is nothing

(#19684) brownus válasza Nightmare (#19681) üzenetére


brownus
veterán

csajom ezt csinálja , e héten kezdte: 30 nap guggolás

(#19670) Tamoo, én sem, nekem is ilyenek vannak csak; jutavit-es kálcium-magn-cink, vitaday-es omega3, sörélesztő, c-vitamin (por formában), multi-v (most épp virágpor formában), szerintem pár ezer forint lehet havi bontásban. néha szoktam venni fehérje port.

+ reggelente a gyümölcsturmixunkba szoktam tenni két kanál Lepidium Meyenii-it (maca gyökér).
Rhodiola rosea-át (aranygyökér) meg roboráló hatása miatt szoktam inni, frissítő teának meg citromfüvet szoktam, mostanában nagyon rákaptam, imádom az izét.

[ Szerkesztve ]

(#19685) Nightmare válasza brownus (#19684) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nálunk már másfél éve edz. Megmondom őszintén, én szégyenlem magam :O , hogy 35-el nem tudok guggolni, Ő meg 64-el 3X6-ot. 52 kilójával... :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19686) spammer válasza brownus (#19684) üzenetére


spammer
veterán

Every day is leg day :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19687) Eagl3 válasza Nightmare (#19685) üzenetére


Eagl3
veterán

"35-el nem tudok guggolni" :Y

Nem tudsz vagy nem akarsz?

(#19688) Nightmare válasza Eagl3 (#19687) üzenetére


Nightmare
senior tag

Inkább az utóbbi. Tudnék, ha guggolnék. Tudom langyi vagyok, megyek is tangáért. :D

Én legalább vállalom, nem úgy mint Meroly. Ő azért lábazik, hogy ne hívjuk radiátornak. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19689) Morris


Morris
veterán

Az omega 3-ra meg a c vitaminra azt írja a doboz, hogy étkezés közben bő folyadékkal kell bevenni. Most akkor ilyenkor mi a retek van? Megdől a folyadék elmélet? :U :F ;]

(#19690) Nightmare válasza Morris (#19689) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lenmagolajjal olcsóbban kijössz. Rizsre, köretre öntve kifejezetten finom. :)

spammer: egyáltalán nem szabad inni, mert pisálsz éjjel. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19691) spammer válasza Morris (#19689) üzenetére


spammer
veterán

Étkezés közben lehet inni, UTÁNA nem szabad ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19692) brownus válasza brownus (#19684) üzenetére


brownus
veterán

álmatlanság ellen - citromfű, macskagyökér, komlótoboz, ha valaki túlpörgetné magát az du/esti edzés során:)

(#19693) siti válasza spammer (#19691) üzenetére


siti
senior tag

én úgy tudtam, hogy étkezés közben nem szabad inni, mert ugye felhígítod szegény gyomor savjait és nem lesz jó az emésztés. és akkor most már azt is tudom hogy utána sem, akkor marad az előtte, különben szomjan fogunk halni.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#19694) meroly válasza Nightmare (#19688) üzenetére


meroly
veterán

Én biztos mazohista vagyok, de szeretek lábazni ;]
Na jó ez túlzás, de mivel a comb a legnagyobb izom, ezért annak edzésével lehet kiváltani a legnagyobb növekedési hormont és tesztoszteron szintet. Legalábbis így olvastam valahol, de cáfoljatok meg ha tévedek.

Te meg azért nem lábazol mert buzi vagy csak még magadnak se mered bevallani ;]

Impossible is nothing

(#19695) spammer válasza siti (#19693) üzenetére


spammer
veterán

A legjobb, ha soha nem iszunk, akkor tuti nem hígul fel a gyomorsav :K És még talán éjszaka sem kell kimenni pisálni ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19696) Ijk válasza meroly (#19694) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tehát a lábazástól leszel tökös, és aki töketlen lábazni, az nem lesz tökös.
Ördögi kör ez, kéremszépen. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19697) Nightmare válasza meroly (#19694) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az szart is megettem volna, ha tudom, hogy növök tőle. Arnold is ezt mondta.

Te meg azért nem lábazol mert buzi vagy csak még magadnak se mered bevallani, ezért mondtam Neked, de csak kerested Obit. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19698) Morris válasza Nightmare (#19690) üzenetére


Morris
veterán

Ennek utánanézek! :U

spammer: Az a legjobb valóban, ha soha nem iszunk. Sőt, a folyadék csak árt a szervezetnek! :D ;]
Egy pohárka víz lement a vitaminokkal. Ennyi kell :)

[ Szerkesztve ]

(#19699) Tamoo válasza brownus (#19684) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szóval te vagy itt a főfűszedőőő!

(#19700) Woodslave válasza meroly (#19694) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megcáfollak, illetve nem én

Furthermore, back then (1997 or so), articles went so far as to tell me that squats would jack my Testosterone through the roof so that all my muscles, even those in the upper body, would rapidly start growing!

This broscience may have turned out to be dramatically overrated (Schoenfeld, 2013)

a lenmagról is hány kibaxott tanulmány kell még, hogy xar? :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.