Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) Radnix


Radnix
senior tag

szkanderezés a világ legrosszabb sportja, nekem akár egy körtől egy hetes fájdalmaim lesznek, nem ajánlom senkinek se, aki nem akar edzést kihagyni :D

(#19152) Tamoo válasza Radnix (#19151) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hejjj nem hirdetünk, főleg nem ilyesmit!

Nekem relatíve jól ment a szkander (falusi szinten :D ), de egyszer úgy lesérültem, hogy hetekig nem tudtam normálisan edzeni. Azóta nem játszottam ilyet. :DDD

(#19153) Casanova* válasza Radnix (#19151) üzenetére


Casanova*
veterán

én sem ajánlom senkinek. anno sokat szkanderoztam. 3-4 hétig tudott fájni a karom, azóta soha többet nem szkanderozok. az biztos,hogy a szkanderhoz születni is kell,ahhoz genetika kell. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19154) venge


venge
tag

Figyeltétek, hogy az Aldiban lehet kapni olyan kenyeret, amiben van L-karnitin? :F

(#19155) _NCT


_NCT
őstag

Nekem egyszer a könyököm reccsent meg, azt hittük eltört, mert részegen "gyeremááá, lenyomlak öcsi" stílusban haverommal szkandereztünk. Azután 1/2-3/4 évig alig tudtam vele bármit is csinálni. Na azóta nem szkanderozok....

venge: ez most komoly??? :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19156) Dani82


Dani82
senior tag

Srácok most komolyan, mi a fene lehet velem, hogy nem fogyok? Ez tuti nem normális. Most mértem, a szokásos szombat reggeli mérlegelés volt. 81,4kg
múlt héten 81 kg
múlt hét előtt 81,4 kg
március 22. 82.7
Azaz másfél hónap alatt ment le kb. 1.3kg :Y

És amiért mára durván demotivált és elkeserített az az , hogy kurvára sokat dolgozom ezen nem zabálok félre, mostmár heti 4 HIIT megy minden edzés után 1db Alfa kardió (20perc HIIT!30p aerob) és 1db 10km futás szabadban.
Egyszerűen fizikai képtelenség, hogy ennyi mozgás, sport mellett nem fogyok egy dekát sem.
mi lehet a gond, mit csinálok szarul?? Sok a ch? 125g barna rizs/nap + 50g zab 200g protein

Lécci most a viszlát, meg hagyd a picsába kommenteket ne, tudom ám, hogy kihagyhatatlan meg vicces, de tényleg szükségem lenne valami segítségre, mert kibaszottul elkeserítő és kb kurvára fölöslegesnek érzem az egész heti-havi munkát amit beletettem
:R

[ Szerkesztve ]

(#19157) spammer válasza Dani82 (#19156) üzenetére


spammer
veterán

Miért nem kérdezed meg a személyi edződ? ;]

CH hintáztatást próbáltad? [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19158) Tamoo válasza Dani82 (#19156) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Amit múltkor bedobtál képet emlékeim szerint nem voltál azért zsíros. Versenyformát vársz?
Dobjál már be egy aktuális képet! (aztán majd melody ad tanácsot! :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#19159) Dani82 válasza spammer (#19157) üzenetére


Dani82
senior tag

Az lesz, csak nem tudom ma ott lesz e a teremben. :(((

Jó ez a cikk, csak nincs leírva a metódus konkrétan. mivel kell hintáztatni, mennyivel kell visszatölteni stb

[ Szerkesztve ]

(#19160) Ijk válasza Dani82 (#19156) üzenetére


Ijk
nagyúr

Genetika. ;]

Cseréld le a HIIT-et aerobra, tolj L-karnitint és esetleg valami zsírégetőt is érdemes kipróbálni.
CH-ból nem vennék többet vissza.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19161) Tamoo válasza Dani82 (#19159) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem amúgy jó formában vagy, de fölöslegesen túl sokat teszel bele és ennek megfelelően túl sokat is vársz, amit genetika miatt naturálban jó eséllyel nem is fogsz elérni. K@rva sok melóval javulhatsz, de közel sem arányosan a befektetett melóval, pénzzel. Szerintem.

(#19162) Dani82 válasza Tamoo (#19161) üzenetére


Dani82
senior tag

De akkor most 80kg-an csináljak kémiát? Tavaly 76 kgig tudtam lemenni.

A zsírégetőt nem tudom hova tudnám bepasszintani, mert ha jól tudom akkor pihenőnapokra van az én meg minden nap edzek valamit általában reggel vagy délelőtt.Délutánra meg már nem javasolják a thermozsírégetőt

Pénteken m ár elsírtam kb. ugyanezt egy scitec boltban is, ahol a vitaminokat veszem és a csávó adott 2 hotblood 2.0 -t, hogy ez segíthet. Nem hiszek benne hogy egy koffeines lkarnitines cucc segítene hiszen ezeket én is tolom külön külön, de jó fej volt, mondta hogy toljam be két edzés előtt és jövő héten jöjjek vissza hogy sikerült.ert állítolag simán lehúz 20-30dkg.t

[ Szerkesztve ]

(#19163) Tamoo válasza Dani82 (#19162) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én érdemben nem tudok tanácsot adni. Még magamnak is nehezen.

[ Szerkesztve ]

(#19164) _NCT válasza Dani82 (#19162) üzenetére


_NCT
őstag

Képet! Nem találom a múltkori képed, és érdekelne, a mihez tartás végett. Akár privátban is, ha nem akarod ide betolni.

(#19165) Ijk válasza Dani82 (#19162) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fogalmam nincs naturálban hogy bírsz minden nap edzeni. Vagy szarok azok az edzések, vagy egyszerűen túledzed magad, mindkettő eset alaposan visszavet a fejlődésben. Pihenőnapokra szüksége van a szervezetnek, olyankor laza, max 1 órás aerob edzést érdemes csinálni.

#19166: Én megpróbálnám a HIIT-ek helyett a 45-60 perces aerobokat. L-karnitinnel én így szálkásítottam.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19166) Dani82 válasza Ijk (#19165) üzenetére


Dani82
senior tag

Úgy edzek,
hétfő mell bicepsz + 15p HIIT
kedd hát tricepsz +15p HIIT
szerda 20p HIIT + 30p aerob
csütörtök váll + 15 p HIIT
péntek futás 60p
szombat láb
vasárnap úszás

Igaz, hogy ost kezdtem el ugy edzeni, hogy tudom előző edzésen mennyi súllyal dolgoztam. Ezt eddig nem tudtam, csak levettem valamit kb. Ezt felírogatta velem a személyi edző, és ondta hogy 2-3 hetente próbáljam emelni a súlyokat. Illetve, hogy a 8 ismétlés mindenből legyen meg, akármennyire is fáj, mert hajlamos voltam egy közepes fájdalomnál pl a 5-6. sorozatban abbahagyni a gyakorlatot. na ezekre most elkezdtem figyelni

dobok majd képet csak a 90%án amit itthon csinálok fosul nézek ki :D élőben szerinte jobban nézek ki legalábbis remélem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19167) Casanova* válasza Dani82 (#19162) üzenetére


Casanova*
veterán

mondtad,hogy kipróbálod a tesztó kúrát. na ezzel a kúrával szálkásodni fogsz,le adsz pár kiló zsírt. :K sok zöld teát,L-carnitint kell inni.

Tilos a gyors étterem
Tilos az üditő
Semmi cukor és édesség
Folyadékot kizárólag vízből és zöld teából. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19168) Hawk1979 válasza Dani82 (#19162) üzenetére


Hawk1979
őstag

20-30dkg-ot én simán lehúzok minden reggel... Ingyéé

(#19169) Coccolino_O válasza Ijk (#19165) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Pedig már ki lett tárgyalva, hogy natúron 1 óra aerob már izomveszteséggel is jár.

Voltam lábazni, borzalmas ez a meleg. Nem elég, hogy remegek, még a hőségtől is megdöglök. És még nincs is nyár.

(#19170) spammer válasza Casanova* (#19167) üzenetére


spammer
veterán

Most ezek a legális, növényi kivonatos teszto fokozók annyit számítanak? Ne már. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19171) Dani82 válasza Casanova* (#19167) üzenetére


Dani82
senior tag

Ezek alapok, semmi ilyen nincs, se cukor se liszt se meki semmi, de ez evidens.

Nem találtam Arimatest-et, azt hittem scitec cucc, de nem. Nincs Bpen vmi bolt ahol eg lehet venni ? nem akarok rendelni a sárga oldalról, ert sokára jön meg. Hétfőn el akarom kezdeni.
Csávó ajánlotta a Fullforce testo cuccot, de én olyat szeretnék amit írtatok azt a 620-ast meg arimát

(#19172) Tamoo válasza Coccolino_O (#19169) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor én már rég etióp lennék.

(#19173) Casanova* válasza spammer (#19170) üzenetére


Casanova*
veterán

bezony! :K azok a drága erősebb tesztó fokozók igen. sokat segít a testzsír csökkentésében, felgyorsul az anyagcsere...

(#19171) Dani82: rendeld meg neten! most akciós. [link] + [link]

adagolása: FORMULA 1 (DIHYDROTASE)
Directions: Fogyassz 2 kapszulát reggel és 2 kapszulát este!

FORMULA 2 (7-ARIMATASE)
Directions: Helyezz a nyelved alá 1 SubZorb tablettát reggel és egyet este, és hagyd hogy eloldódjon!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19174) Coccolino_O válasza Tamoo (#19172) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ami azt illeti, azért eléggé elvagy fogyva az eddigiekhez képest. Szerintem.

Casanova: Te részesedést kapsz a teszto eladásból, vagy miért reklámozod ennyire?

[ Szerkesztve ]

(#19175) Casanova* válasza Coccolino_O (#19174) üzenetére


Casanova*
veterán

jó lenne! :D nem viccelek,tényleg jók ezek a cuccok. lehet szépen fejlődni,szálkásodni. én csak jót akarok daninak. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19176) Tamoo válasza Coccolino_O (#19174) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem nem, vagyis nem attól. :N ezt én jobban látom hidd el! Egyébként meg sokkal jobban (fittebbnek) érzem magam, ha megvan az aerob-kardió is. Főleg, hogy egyébként ülőmunkát végzek.
Nem különösebben félek az izomvesztéstől.

[ Szerkesztve ]

(#19177) #11527168 válasza Coccolino_O (#19169) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ezen gondolkodtam tegnap: minden nap tekerek fél órát, elégetek úgy 150 kalóriát. Kötelező nekem a kardió edzés, de nem sok ez? Úgy értem hogy az az érzésem hogy el fog fogyasztani a kardiózás. Erről mi a véleményetek?

(#19178) Foglalt név


Foglalt név
addikt

(#19179) wertigo1984 válasza Dani82 (#19171) üzenetére


wertigo1984
őstag

Polus center neked messze van? [link] Hivd fel oket, elmeletileg van nekik, ha igen, holnap ugyis megyek be reggel es elhozhatom neked.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#19180) Dani82 válasza wertigo1984 (#19179) üzenetére


Dani82
senior tag

barhova elmegyek erte ma vagy holnap:)

(#19181) Casanova*


Casanova*
veterán

Az ivóvízhez sok országban rutinszerűen hozzáadott fluorid rendkívül káros :Y

Magyarországon szerencsére nem fluorozzák az ivóvizeket. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19182) Coccolino_O válasza Tamoo (#19176) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem akarok okoskodni, ezt te érzed, te látod, fénykép alapján mondom azt, amit. Régebben jobban néztél ki. Őööhh, ez egy kicsit buzis lett. :DDD Amúgy diétázol v. miért mentél össze?

Aydan: Aerob v. kardió? Mert nem mindegy. Szerintem az aerob jó, sőt kell is. Személy szerint én utálom, de azért szoktam csinálni, de többet kellene nekem is. Kell a testednek másfajta mozgás is. :K

Nagyon furcsa, hogy amióta elkezdtem ismét edzeni, érezhetően szarabb az állóképességem, pedig egyáltalán nem vagyok hegyomlás, sőt... Még mielőtt elkezdtem volna a teremben bohóckodni x évvel ezelőtt, akkor sem voltam maratonfutó, de azért ennél sokkal jobb volt az állóképességem. Futnom kell a busz után, és lihegek v. fel kell mennem 4 emeletet és kész vagyok, pedig kis cingár gyerek vagyok, ha túlsúlyos lennék, akkor azt mondom, hogy oké, de így... :U

(#19183) Tamoo válasza Coccolino_O (#19182) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem nem néztem ki jobban, keversz valakivel. Diéta - tömegelés? :D mikor hogy sikerül. Most visszamentem 76-ról 80ra.

(#19184) Woodslave válasza Ijk (#19165) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K sztem is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19185) Woodslave válasza Dani82 (#19171) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ideje magasabb szintre lépned egy átmeneti böjtölésese rendszerrel ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19186) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Találtam egy 2009-es képet. [link] Itt még volt tömeg, 88-90kg környéke lehettem. Akkora hordó gyomrom volt, amit ez a kép persze nem ad vissza. Másikon láttam, de azt nem fogom ide feltenni. :DDD

(#19187) BÁ Nutrition válasza Dani82 (#19180) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

étrendedet leírod?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19188) #11527168 válasza Coccolino_O (#19182) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kardió, azt is írtam. 160-as pulzus kategória. Régen nem csináltam soha, most orvosi utasítás, ez a feltétele a súlyzós edzéseknek

(#19189) God Vazzeg válasza Dani82 (#19156) üzenetére


God Vazzeg
veterán

3 nap 50g ch, 4. nap 200g, és ezt váltogasd! Zsírégető mehet az alacsony ch-s napokon, magas ch-son ne! Gyere vissza 4 hét múlva, és mesélj :D

(#19190) Coccolino_O válasza #11527168 (#19188) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem. De így izomból is veszíthetsz.

Tamoo: Abból én már kinőttem egy ideje. Kardió edzésen a szervezeted nemcsak zsírból fedezi az energiaszükségletet. De javíts ki, ha rosszul tudom.

[ Szerkesztve ]

(#19191) Tamoo válasza Coccolino_O (#19190) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most csak trollkodsz vagy tényleg komolyan gondolod?

(#19192) #11527168 válasza Coccolino_O (#19190) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ez a baj, ezt az izomvesztést kéne valahogy minimalizálni. Kizárni persze nem lehet, akkor mindenki rohadt izmos lenne, vegyszerek nem játszanak.

Egyszerűsítem a kérdést: milyen szkájteket kéne szednem kardió közben? ;] Na de komolyan.

(#19193) Coccolino_O válasza #11527168 (#19192) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A szíved miatt kell a kardió? És vannak olyan gyakorlatok, amiket nem csinálhatsz? Csak puszta kíváncsiságból kérdezem.

Mit kellene szedned? Talán bcaa-t. De lehet, hogy hülyeséget mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#19194) Tamoo válasza #11527168 (#19192) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ne szórakozzatok már ezzel az izomvesztéssel. :DDD napi fél óra? Mi az? Semmi!
Akkor aki napi 8órába nem ülő munkát végez, vagy nem otthon döglik edzésen kívül soha nem lesz izmos.
Vagy teszem azt egy árufeltöltő többet mozog egész nap mint én aki gép előtt ülök és azonkívül lenyomom a kis egy órás aerob/kardiómat, súlyzós edzésemet.

Na de mindenki azt csinál, azt hisz amit akar. Féljetek az izomvesztéstől!!!!! ;] :DDD Igyatok bcaa-t, glutamint félóránként.

[ Szerkesztve ]

(#19195) #11527168 válasza Coccolino_O (#19193) üzenetére


#11527168
törölt tag

Igen, amiatt. Nincs semmi megkötés, most volt kontroll vizsgálatom (1 éves műtét utáni - ami még nem volt egy éve, de így volt időpont) , olyan jók az eredményeim a főorvos szerint, mintha mi sem történt volna :) De óvatosság miatt ajánlja a kardiót, szerinte nem árt ha kicsit pörgetve van a szív (még egészséges embernél is) a jövőre nézve is. Fél óra amit mondott, ha lehet napi szinten.

Tamoo és az a fél óránkénti glutamin-bcaa segítene? ;] (ez olyan nájtméres kérdés volt :DD )
Esetleg ilyen izotópos ital is jó lenne? :DDD

Na de most komolyan ...

[ Szerkesztve ]

(#19196) Dani82 válasza BÁ Nutrition (#19187) üzenetére


Dani82
senior tag

1, 40g protein 50g zab 1db omega3 vitaminok zoldtea
2, 150g csirke 60g barnarizs 1db omega3
edzes
50g protein
3, 150g csirke 60g barnarizs
4,150g csirke zoldseg
5, 150g csirke zoldseg 1db omega3
ejjel mikor pisalok 40g protein :D
ennnyi kb.

God: koszonom ezt kiprobalom hetfotol. gondolom tiszta ch zab barnarizs a toltes

[ Szerkesztve ]

(#19197) Casanova* válasza Dani82 (#19196) üzenetére


Casanova*
veterán

túl sok a protein. szervezeted mindet nem tudja feldolgozni. sok felesleges protein zsírrá alakul. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19198) spammer


spammer
veterán

Ha nem vagytok izmosak, akkor nincs mit veszteni ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19199) Coccolino_O válasza Tamoo (#19194) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A munka meg az edzés össze sem hasonlítható szerintem. Hiába állok naponta 11 órát, attól még nem lesz izmosabb a lábam, max. visszeres, idővel. Lehet, hogy ez az izomvesztés túl van misztifikálva.

Aydan: Ő a doki, ő ért hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#19200) #11527168 válasza Coccolino_O (#19199) üzenetére


#11527168
törölt tag

Hát a tápkieghez nem ért, meg ahhoz sem hogy hogyan legyünk izmosak :O

Kérdeztem tőle a fehérjét, kreatint... Mondta hogy szedhetem nyugodtan, de ne várjam hogy túl izmos leszek tőlük, ahhoz gyógyszerek kellenek. Megmondta a szörnyű valóságot ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.