Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) littlelion21 válasza Casanova* (#19048) üzenetére


littlelion21
addikt

ezzel nem mondtál újat, ez bármelyik - elsősorban összetett - gyakorlatra igaz.

(#19052) Woodslave válasza meroly (#19049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bazmeg, ha eddig 90 kilóval guggoltál (úgy hogy felrántottad előtte és nyakra vetted) akkor le a kalappal :R :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19053) gaborh válasza meroly (#19049) üzenetére


gaborh
aktív tag

Vége az otthoni edzésnek?
A héten én is újra elkezdtem a guggolást, sajnos én nem tudok nagy súlyt használni mert a ku.va 15 év focizás alatt tönkre mentek a szalagok a térdemben.

Viszont a lábtolást azt nagyon csípem.

[ Szerkesztve ]

Gábor

(#19054) Casanova* válasza littlelion21 (#19051) üzenetére


Casanova*
veterán

ez igaz! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19055) meroly válasza hrvp (#19050) üzenetére


meroly
veterán

Nem, de gondoltam már rá, csak úgy nehezen tudnék kiszállni alóla, hülye helyen van a pad vége, de már nem gondolkozom ilyeneken :N :D

(#19052) Woodslave: faxt, csak mondtam egy nagyot. 60-al csináltam itthon, mert ennyit bírtam felemelni. Szerintem elsőre olyan 75-80-nak esek neki.

(#19053) gaborh: bezony-bezony :K Akkor szerencsém van, hogy semmit nem sportoltam korábban, nincsenek ilyen bajaim ;]

Impossible is nothing

(#19056) Zomb€€ válasza meroly (#18986) üzenetére


Zomb€€
őstag

De ugye nem hitted azt, hogy be lettél fogadva?

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19057) _NCT válasza philoxenia (#19032) üzenetére


_NCT
őstag

Csak nem székely vagy?

________________________________

Tegnap hát váll csuklya vót, ma meg mell-bicepsz-has. Jó elbaszott genetikám van, mert hulla fáradt voltam, erőm nem volt... Valahogy a 6.5 óra alvás nekem nem elég úgy, hogy tegnap is edzettem. Messze vagyok még a HC-től, mikor is tudok egymást követő napokon is edzeni. Valami gebasz volt az éterben....

De azért jóvót. Hálistennek a reggeli zabtól sem volt semmi bajom, kreatint meg jobban elosztottam.

[ Szerkesztve ]

(#19058) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Zajlik az elet... :U

(#19056) Zomb€€ az en reszemrol mar kezdetek ota be van fogadva. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#19059) Ijk válasza meroly (#19055) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is 80-al szoktam guggolni, pontosabban 77,5-el. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19060) Dexar007


Dexar007
veterán

Én nem edzek lábra,mert nehéz.

Give me your cum,bull!

(#19061) Casanova* válasza Ijk (#19059) üzenetére


Casanova*
veterán

te viccelsz? olyan izmos lábakkal 80-al guggolsz?

mod: gondolom elsőre 80-al...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19062) Ijk válasza Dexar007 (#19060) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak a buzik nem lábaznak. ;]

Casanova: Végig annyival guggolok. Sőt miután kimaradt egyetlen lábedzés még ennyivel sem sikerült a 4x12, a héten is inkább kértem segítséget az utolsó sorozathoz, különben 8-nál tovább nem jutok. :(

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19063) gaborh válasza Dexar007 (#19060) üzenetére


gaborh
aktív tag

A 2 fogpiszkálóval fain gyerek lehetsz. :DDD

Gábor

(#19064) Casanova* válasza Ijk (#19062) üzenetére


Casanova*
veterán

csinálj kevesebb ismétlés számmal (4-6) nagyobb súllyal! sokat fog erősödni a lábad.. 80 kg kevés..

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19065) deniro2 válasza wertigo1984 (#19058) üzenetére


deniro2
senior tag

Na azért most még ne kezdjük el egymás f@szát szopni

(#19066) Casanova* válasza deniro2 (#19065) üzenetére


Casanova*
veterán

ne legyél már ennyire bunkó! néha olyanokat írsz másoknak,hogy legszívesebben szitává lőném a fejed AK-47-el ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19067) BÁ Nutrition válasza wertigo1984 (#19058) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"az en reszemrol mar kezdetek ota be van fogadva."
te ki vagy? ;]

Casanova: te is kivagy?

gyúrsz amúgy? ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19068) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#19067) üzenetére


Casanova*
veterán

terrorista vagyok és gyúrok,vazze! :D

és te ki vagy csokifej? :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19069) Ijk válasza Casanova* (#19064) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom, én izmos lábakat pártolom, nem az erőset. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19070) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#19068) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én terrorelhárító ;)
és én vagyok a májkel dzsekszon :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19071) Casanova* válasza Ijk (#19069) üzenetére


Casanova*
veterán

én mindkettőt :)

(#19070) BÁ Nutrition: :D

b@assza meg! tudtam,hogy még él májkel dzsekszon... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19072) Ijk válasza Casanova* (#19071) üzenetére


Ijk
nagyúr

Picsa tudja, én ilyen 5-6 ismétlésektől még soha nem fejlődtem volumenben lófaxt sem.
Ráadásul ez a guggolás elég necces, ha a végén rosszul megy bele a 11-12. és derékkal is besegítesz kisebb súlytól talán nem pukkan el olyan könnyen.
Egyébként ezt is alig bírom, a nagy mozgástartomány híve vagyok, így olyan mélyre megyek, amennyire csak tudok.

"98 kg súlyoddal 120-130 kg-val kellene guggolnod simán"
Ezt hol olvastad? :F

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19073) Casanova* válasza Ijk (#19072) üzenetére


Casanova*
veterán

eleinte csinálsz 10-12-et. végén 2 sorozatot nagy súllyal 4-5-öt. így simán fejlődsz. jó,ha erősebb az izom,nagyobb súllyal jobban fejlődsz. 98 kg súlyoddal 120-130 kg-val kellene guggolnod simán.

én teljesen leggugolok. 100-120 kg-val 8-10-eket simán guggolok..

nem olvastam sehol. srácokat figyeltem mennyivel guggolnak... 70-75 kg-os srácok 90 kg-val guggolnak..

(#19074) deniro2: jól van,oké! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19074) deniro2 válasza Casanova* (#19066) üzenetére


deniro2
senior tag

Ez egy idézet volt, nem én mondtam... ;)

Egyébként nem tudom minek győzködöd ljk-t... Így is nő a combja...

[ Szerkesztve ]

(#19075) Casanova* válasza deniro2 (#19074) üzenetére


Casanova*
veterán

hát ez az! igazad van! elvire ő testépítő,nem erőemelő. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19076) Morris


Morris
veterán

Most akkor megtudta valaki, hogy miért volt a fórumtársunknak annyira vizelési ingere éjszaka? :U :))
De most komolyan, engem érdekel. :U

Akiknek meg nincs ilyen problémájuk, nyugodjanak meg, még pár év és tönkremegy a prosztata. ;] :P sajnos...

(#19077) Ijk válasza deniro2 (#19074) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát már nem nagyon nő, így lábazás utáni pár napban be van kicsit durranva, ilyenkor 64-65cm.
Két dolog van, egyrészt nem akarok nagyobb lenni, másfelől már nem úgy van mint az első két évben hogy pakolom fel a súlyokat, mindig rádobok az edzésekre. Általában kínkeservesen csinálom meg a folyamatosan feltornyozott edzőtermi munkát. Néha ha jobb napom van, rá tudok dobni, de van amikor 1-2 ismétléssel előbb bukom.

Eddigi tapasztalatom, hogy volumenben a szabályos végrehajtás és a több kaja hozott. Lehet trükközni edzés variálással, ismétlésszám csökkentéssel-növeléssel, de ez a két dolog számít szignifikánsan.
Többet meg nem fogok kajálni, ezt már 8 hónapja elhatároztam, nem is fejlődtem sokat. ;]
Már csak az időben bízok, hogy hoz még egy keveset. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19078) Casanova* válasza Ijk (#19077) üzenetére


Casanova*
veterán

Te koxoltál valaha? tesztó kúrát toltál már?

(#19080) Ijk: nem is kell :N tesztó kúrát ajánlanám neked! plusz 2-4 kg-ot feltudnál pakolni magadra. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19079) philoxenia válasza Ijk (#19077) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mindenkinél van egy határ testsúly kontra max súlyra és ez nyilván mindenkinél más..... Súlyemelőknél is eljön a pont, mikor elfogynak a rekordok, életkor is belejátszik. Az én koromban /48/például a maximális erő már jóval kisebb, mint mondjuk húsz éve, holott a testsúlyom még nagyobb is....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19080) Ijk válasza Casanova* (#19078) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem koxoltam, és nem is akarok.
Tesztoszint növelő kúrát majd talán egyszer, de nem igazán vagyok híve az ilyen kúraszerű dolgoknak, a fenntartható állapotot szeretem.

philoxenia: Én is így gondolom. Meg vannak a határok, amit nyilván nagyon nehéz megközelíteni. Még biztos nem értem el a sajátom, de sokszor érzem hogy még ez a heti 3 alkalom is sokat kivesz. Volt olyan hét hogy úszni már egyszerűen nem volt erőm/kedvem elmenni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19081) Casanova* válasza Ijk (#19080) üzenetére


Casanova*
veterán

simán fenntartható az állapot tesztó kúra után.. majd meglátod! ;) kúra alatt min. heti 4-szer kell edzeni..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19082) Bibby


Bibby
addikt

Anélkül hogy bárkit is megbántanék...hogy lehet ebben a topikban napi több 100 hsz????
A legtöbben tényleg csak gyúrnak meg fórumoznak egész nap? Nekem ennyi szabadidőm óvodában volt utoljára. :Y

Ελευθερια η θανατος

(#19083) gaborh válasza Casanova* (#19081) üzenetére


gaborh
aktív tag

Ha jól szétbaszod magad edzésen akkor elég a heti 3 nap is.

Gábor

(#19084) Tamoo válasza Bibby (#19082) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

és mellette tele vannak lóvéval! :DDD

(#19085) Casanova* válasza gaborh (#19083) üzenetére


Casanova*
veterán

heti 3 édes kevés. legalábbis nekem. színtentartáshoz jó :D középhaladó szint heti 4 :D
mondjuk nekem sok a szabadidőm. heti 5-ször edzek.. elvagyok :)

hétfő-mell-vádli
kedd-hát-felső has
szerda-láb-vádli
csütörtök-váll-alsó has
péntek-bicó-tricó
,,A,, héten legtöbb gyaki egy kezes súlyzós
,,B,, héten legtöbb rúdas súlyzós.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19086) gaborh válasza Casanova* (#19085) üzenetére


gaborh
aktív tag

és ezt az 5 napot milyen leosztásban tolod?

Gábor

(#19088) gaborh válasza Casanova* (#19085) üzenetére


gaborh
aktív tag

Nekem sajnos nincsen ennyi időm. Én állandó éjszaka melozom este 19:30-tól reggel 7-ig és utána szoktam menni edzeni.

Gábor

(#19089) Casanova* válasza gaborh (#19088) üzenetére


Casanova*
veterán

az nagyon nem jó,azért meglehet szokni. sajnos így nehezebb fejlődni.

(#19090) gaborh: az a lényeg! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19090) gaborh válasza Casanova* (#19089) üzenetére


gaborh
aktív tag

Most ez fizet a legjobban :U

Gábor

(#19091) #11527168 válasza Ijk (#19077) üzenetére


#11527168
törölt tag

65-ös combod van? Ez valami vicc? Nekem 60 valamennyi és olyan mint a fogpiszkáló, szálkás de vékony.

(#19092) deniro2 válasza #11527168 (#19091) üzenetére


deniro2
senior tag

Arnold combja 72-es volt és neked 6x centivel fogpiszkáló... :F Rossz helyen méred... ;)

(#19093) #11527168 válasza deniro2 (#19092) üzenetére


#11527168
törölt tag

Hol kéne mérni? Én a comb közepe felett mérem ahol a legvastagabb, befeszítve, álló helyzetben. Térd felett sokkal vékonyabb, lehet az a baj.

(#19094) Ijk válasza #11527168 (#19091) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem izomdiszmorfiás vagy. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19095) deniro2 válasza #11527168 (#19093) üzenetére


deniro2
senior tag

Nemtom, az én lábam csak hipotetikus, nem is mérem... :)

(#19096) philoxenia válasza deniro2 (#19095) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Arnoldnak collban volt 72... Chuck Norrisnak meg méterben..... :D

Bibby: Te már óvodában is gyúrtál és fórumoztál? :Y

:D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19098) Woodslave válasza #11527168 (#19093) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem a legvastagabb részen 63 cm, bar ott a feszítés sokat nem tesz hozza :DDD ,

Ijk-nek az a szerencséje, hogy jó az összkép, a jó mellizom miatt, mert azért lássuk be a kar meg combméret 187 cm-hez és 98 kilóhoz elég karcsú... :U

én ha megfeszülök is xarul fogok kinézni, mert széles a csipőm, nagy a seggem, meg a combom is a felsőtesthez képest, mellkasom nincs, karom hosszú, de azért jól vagyok :C ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19099) Yeffy válasza Bibby (#19082) üzenetére


Yeffy
veterán

hmhm... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19100) meroly válasza Ijk (#19059) üzenetére


meroly
veterán

Na akkor nem vagyok annyira elmaradva ;]

(#19058) wertigo1984: :R

Jók ezek a méregetések, kíváncsi vagyok mikor jön megint elő hogy kinek mekkora a faxa :DDD
Combot még sose mértem, azt csak a buzik mérik ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.