Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) Casanova* válasza p5ld2 (#19443) üzenetére


Casanova*
veterán

itt melody a legizmosabb. Tőle kérj tanácsokat! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19452) Woodslave válasza KAMELOT (#19446) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már raktál be, igaz régit, meg a paramétereket is leírtad

Az hogy nem bikafejű már az ne zavarjon össze titeket ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19453) spammer válasza p5ld2 (#19449) üzenetére


spammer
veterán

Oké, akkor most írhatsz te is magadról, ha már kérdeztél másokat. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19454) p5ld2


p5ld2
csendes tag

Annyi kiderült, visszakerestem, hogy r2d2 valami hülye gyerek volt, bannolva lett, vagy mi? Mindegy.

Melody? Ő a meroly? Gyúr netán? Annyira emléxem, hogy ő kicsit kezdőbb a többiekhez képest. :)

spammer: barna rövid hajam van, szürke szemem, divatos cuccokban járok, szeretek kirándulni. :)) Mire vagy még kíváncsi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19455) Ijk válasza csiben1 (#19448) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem járható út, de a két turmix között hagyj legalább 1 órát.

Semmit nem fog befolyásolni ha edzésnapokon nincs tökéletes kajálásod.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19456) csiben1


csiben1
tag

Igen szilárd táplálék, ebben igazad van, de kicsit sokallom azt, hogy kb 3 óra alatt 3 adag turmix csúszik le ilyenkor. Persze ez csak 3 hetente van.

You can walk straight through hell with a smile

(#19457) meroly válasza p5ld2 (#19443) üzenetére


meroly
veterán

Én is úgy gondolom, hogy komolyan csinálom. Minden edzésen kinyírom magam, soha nem hagyok ki egy edzést sem, kajára figyelek, napi 5-6 étkezés, makronutrienseket számolva. Nulla édesség, nulla fehérliszt.
Alvás is úgyahogy, nap 7-7,5 óra, hétvégén picivel több. Inni két-háromhavonta egyszer, de akkor nagyon :DDD
3-4 liter víz és kijárok pisálni éjjel, de nem zavar :D

(#19454) p5ld2 és (#19451) Casanova*: na viszlát! ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#19458) p5ld2 válasza meroly (#19457) üzenetére


p5ld2
csendes tag

Nem azt mondtam, hogy komolytalanul csinálod, hanem, hogy nem olyan régen. ;)

Mi ez az éjjeli pisálás? Lemaradtam valamiről? Ez olyasmi lehet, mint az r2d2... :U

(#19459) God Vazzeg válasza KAMELOT (#19446) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez így komolyan hangzik :K

(#19460) KAMELOT válasza Woodslave (#19452) üzenetére


KAMELOT
titán

Jaja....nem vagyok én annyira izmos. De majd mostani képet berakok aztán eldöntitek izmos vagyok vagy sem.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19461) p5ld2 válasza meroly (#19457) üzenetére


p5ld2
csendes tag

Akkor jól emlékszem, hogy Te nem edzel annyira régen. No para, csak vicceltem, remélem nem haragszol. :F

(#19462) spammer válasza p5ld2 (#19454) üzenetére


spammer
veterán

Arra voltam kíváncsi, amiről te is kérdeztél minket: mióta edzel, mennyire veszed komolyan stb.?

Vagy te nem is gyúrsz? :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19463) Woodslave válasza KAMELOT (#19460) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tök mindegy, tiszteletre méltó ha valaki így csinálja, pláne ha hobbiszinten :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19464) meroly válasza p5ld2 (#19461) üzenetére


meroly
veterán

Nem valóban nem, nemrég csinálom. 2 éve, abból 1 éve "komolyabban", az én szintemen és magamhoz képest látványos a fejlődés, de ezt itt mindenki leszarja úgyis ;]
Amúgy tudok pár embert aki ennél kevesebb ideje tolja, Dexar pl ;]

Impossible is nothing

(#19465) p5ld2 válasza spammer (#19462) üzenetére


p5ld2
csendes tag

Tudom mire voltál kíváncsi. :))

De, elméletben gyúrok. Gyakorlatban, ha van rá idő. Azért hetente 3 alkalom mindig megvan. Napi 6 kaja, próbálom tartani a fehérjét. Nagy általánosságban rizs, csirke, tojás, zab, kukoricapehely, protein, túró. Ezek mennek. Lefekvés előtt már csak túró. Vagy az se, ha elfelejtem. :DD
Kimaradt a mióta. Talán 2 éve, tököm tudja, nem néztem a dátumot.

meroly: azt tudom, ez dereng. Még tudom ki macikos, god vazzeg, jlk, tán még boxer neve rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#19466) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Szóval akkor ömlesztve mert már nemtudom ki meg mit írt.

Az oakley-s feszítős, csajozós mittudom én milyen postra:
Oakley-m van, szar a szemem, vettem egy normális szemüveget vezetéshez, meg úgy amúgy hogy ne baszkurálja a nap, mert érzékeny alapból, főleg a kontaktlencsével a fényre meg a kiszáradásra. Ez hogy majd a strandon feszítgetni fogok meg stb., rohadtul nem erről van szó, tipikus beskatulyázzuk a 19-20 éveseket mert mindegyik hülyegyerek. Mostani melóm miatt is eléggé sok csajjal találkozok, beszélgetek, és így is bőven akadnak csajocskák, nem ez motivál.

Senkit se akarok meggyőzni róla hogy az van a cuccba aminek benne kell hogy legyen. Ha valaki benne van a témában és gondolkodik, rájön miért 12,5 az a 12,5. Itt megjegyezném hogy ne küldjetek privit, nem tudok meg nem is akarok/fogok senkinek szerezni, nem vagyok díler.

Ez a 80-90 kiló alatt ne kokszoljunk szerintem megint egy rohadt nagy hülyeség. Ki is fejteném. Itt vagyok én, pár képet láthattatok de a post végére bedobok egyet, ekto-mezomorf, de inkább ekto. A büdös életbe nem leszek 80 kiló, vagyis de, be tudnék addig talán tömegelni, viszont olyan mennyiségű kaja kell amitől elkezdek eléggé zsírosodni, hasam is elkezd nőni. Aztán extrém mennyiségű kaja abbahagy, normális mennyiséget eszek, és ugyan oda visszafogyok ahol voltam. Tiszta jó... 170 centi vagyok, megnézem hogy aki 170 centi és 80-85 kiló tisztán, olyan testzsírra befogyva mint én, mennyi lenne.... Ja hogy nincs is rajta annyival több izom, mert a nagy része plussz zsír meg víz. Ismétlem nem akarok senkit se meggyőzni, csak leírom a véleményem. Nekem ehhez a tömeghez eres a hasam, eres a mellem felső része, durranva keresztszálkás a tricepszem....

Nem véletlenül nem tesztót akarok használni, azzal bőven ráérek még. Lehet ezzel is. De én ezt szeretném, ki akarom próbálni. Nem drogozom meg iszok mint a kortársaim, viszont nagyon jól tudom hogy ez így nem indok arra hogy mással beromboljam a szervezetem... Viszont az én döntésem. Akik meg úgy írtak hogy azt se tudják mióta eddzem, hogy nézek ki, azok meg olvassanak vissza.

És akkor mégegyszer beteszem a képet, bár nemtudom minek... [link]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19467) mocsanisi válasza mocsanisi (#19466) üzenetére


mocsanisi
senior tag

És megint csak nem mentegetőzésből, vagy magam fényezésére DE, úgy hogy lassan 20 leszek, főiskolára járok amit magamnak fizetek, itthon lakok de adok haza pénzt, és heti 50 órát dolgozom azért hogy legyen pénz a sulira, illetve itthonra is tudjak adni.... Van egy olyan érzésem hogy ez nem a hülyegyerek felfogás...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19468) Ijk válasza mocsanisi (#19466) üzenetére


Ijk
nagyúr

Látom a mell fejlődésnek indult.

Ja a szöveget meg:

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19469) Ijk válasza Ijk (#19468) üzenetére


Ijk
nagyúr

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19470) Shadowbull válasza mocsanisi (#19466) üzenetére


Shadowbull
addikt

az oakley-t en irtam, de csak ugy hasbol, mert ez az egy nevesebb napszemuvegmarka, amit ismerek, nem vagyok benne a divatban :D

tolem tolhatod a cuccot, engem nem zavar, bar ha a fiam lennel megprobalnalak eszervekkel lebeszelni rola. Nyilvan ha nem a puncik hajszolasa all mogotte mint motivacio, akkor valami magasabbrendu, transzcendentalis zen-ize lehet, de annak a megertesehez en tul egyszeru vagyok :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#19471) Morris válasza KAMELOT (#19432) üzenetére


Morris
veterán

Nálunk ezt andriol-nak hívják. Azt mondta anno az urológus dokim, hogy mivel nem szúrós, így igen csekély része szívódik csak fel. Viszont tényleg szépen emeli a teszto szintet! Napi max 2 kapszula ajánlott (már ha...)

A szteroidok-ról!

[ Szerkesztve ]

(#19472) gaborh válasza mocsanisi (#19466) üzenetére


gaborh
aktív tag

Szerintem senkinek nem tartozol magyarázattal, főleg nem arc nélküli embereknek. Ha kokszolsz akkor kokszolsz ha nem akkor nem. Egyébként sógorom nemrégen tolt egy genesis féle 10 mg metát. Brutált tolt a kis gecin.

Gábor

(#19473) Woodslave válasza mocsanisi (#19466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazad van toljad neki. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19474) mocsanisi válasza Ijk (#19468) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah visszavettem a használt súlyokból, igaz nekem a 2 kezes jött be. Kontrolláltan lefele, úgy hogy közben a könyököm kicsit hátrafeszítem, feljebb engedem a rudat a mellem tetejére, és robanékonyan nyomom ki passzírozva a mellem. Tárogatásnál meg emeltem a súlyon. Most kicsit tényleg megindult így a fejlődése. 1 kezes nyomásnál nekem valamiért rohadtul bedolgozik a tricepsz-váll. Ki érti ezt....

Shadowbull: Csajok hajszolására bőven elég a mostani fizikumom is, de nem is ezen múlik.... Neked nem volt olyan, hogy valamibe jobb akartál lenni, és többet beáldoztál volna érte mint más? Valaki egy szifon5-ért túlórázik rohadt sokat, és inkább nem alszik csak hogy megszerezze. mindenkinek más a célja.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19475) Ijk válasza mocsanisi (#19474) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egykezes nyomásnál dolgozik a váll is, meg ferdepadon is egyébként. Tricepsz valamennyire biztos belemegy a stabilizálás miatt, végig kicsit hajlítva van a könyököd, akkor jobban ki lehet venni. De úgylátszik elkaptad a fonalat az a lényeg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19476) hrvp válasza mocsanisi (#19466) üzenetére


hrvp
aktív tag

Itt olvass el pár hozzászólást
Szerintem ez veszélyesebb, mint a cucc mellékhatásai. Aki ilyen fiatalon erre adja a fejét, annál én úgy gondolom nagy az esélye annak, hogy belekerül egy ilyen ördögi körbe és ilyen szintű függőséget nem egyszerű leküzdeni... "Nincs egy kúra, csak első"

(#19477) p5ld2


p5ld2
csendes tag

Én ugyan kurvára nem értek hozzá, nem próbáltam, nem is akarom, de szerintem se kéne naturálon, főleg fiatalon kokszolni. De mindenki maga dönti el. :K

(#19478) spammer válasza mocsanisi (#19474) üzenetére


spammer
veterán

"Valaki egy szifon5-ért túlórázik rohadt sokat, és inkább nem alszik csak hogy megszerezze...."

Az egy beteg ember.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19479) #11527168 válasza mocsanisi (#19466) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ajánlok egy kórházi látogatást! 2 sráccal találkoztam bennt, az egyiknek konkrétan szétment a gyomra a cucctól (persze ő is igazit tolt) a másiknak meg szétment a szíve mert a tuti eredeti cuccal szépen benyomott magának egy f*sza baktériumot (nem tudhatod, hogy hol készül a cucc, mégha benne is van a hatóanyag). Azért mondom hogy mindenki gondolja meg mit csinál, nehogy ő legyen az az 1000-ből 1.
Nem akarok senkit meggyőzni, de 18-20 évesen ne higgye senki hogy kurva okos meg tapasztalt. Bár ez erre a korra jellemző, én is ilyen voltam. Majd ha lesz tétje a dolognak akkor fogtok elgondolkodni hogy megéri?

Pl. nem hiszem hogy bárki itt pl két gyerekkel televerné magát minden kétes szarral hogy jobban mutasson az utcán. Na ennyit az okításról, úgyis hülye vagyok meg különben sem értek hozzá, nem próbáltam. :(((

Ja azt elfelejtettem hogy ilyen fiatalon SOHA nem lesz olyan izomérettség hogy nagyságrendekkel izmosabb legyél vagy egy hegyomlás. Utána hova tovább? Én max. egy Ijk formáról kezdenék el cuccozni, onnan már nem nagyon van tovább neki naturálban (szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#19480) mocsanisi válasza hrvp (#19476) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Fent vagyok azon a fórumon, edzésnaplóm is van ott kettő :) Csak nem ugyan az a nicknév. Topic indítóját meg személyesen is ismerem.

Aydan: Téged se szeretnélek meggyőzni. De inkább hagyjuk hogy milyen emberek kerülnek kórházba. Ismerősöm ismerőse is tolta fél évig a szemes szar danabolt (ki tudja mi volt benne). Be is kerül besárgulva. De valaki cigizik és tüdőrákkal kerül be, valaki motorozik és elesik, valaki pedig drog miatt. Valaki küzdősportedzésen kap akkorát hogy törik valamilye, vagy én olyanról is hallottam hogy dobhártyája szakadt be, illetve retina szakadt le. Ezekkel mindenki kockázatokat vállal, msot hogy melyik mennyire veszélyes, és megéri-e.... Döntsön mindenki maga.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19481) p5ld2 válasza mocsanisi (#19474) üzenetére


p5ld2
csendes tag

Tényleg nem kötözködés! Miért adtad a fejed erre? Cucc nélkül úgyis leeresztesz, aztán repeta? Ennek nem sok értelme. Amit naturálon megszerzel, az mindig a Tied marad, nem a gyógyszeré...

(#19482) #11527168 válasza mocsanisi (#19480) üzenetére


#11527168
törölt tag

Igazad van. Csak az átlag fiatal nem tud mérlegelni. Ezzel nem azt mondom, hogy te is ilyen lennél, mert legalább jól körbejártad a témát, ami a többségre nem jellemző. Hidd el, az hogy xy súlyos beteg lett a drogtól vagy szarrá törte magát motorral, az téged mondjuk nem fog vigasztalni a kórházi ágyon. De nem akarlak meggyőzni, nem is azért írtam, csak én nem vagyok ennek a híve. Mindenki csináljon amit akar, így igaz. :K

(#19483) Morris


Morris
veterán

Urak!

Az omega3 mennyire társ a mindennapi zsírégetésben/diétában? Valahol hallottam erről, de nem találok rá részletes magyarázatot!

(#19484) mocsanisi válasza #11527168 (#19479) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én se akarok kötözködni, vagy Ijk érdemeit leszólni. DE! majdnem 20 centivel magasabb tőlem, és ha jól rémlik olyan 24-25 kilóval lehet több.

Szerintetek nekik mennyi a tömegük, és hány centik?
[link] [link] [link]

Szerk.: voltam bent haveromnál kórházban, mert szteroidok miatt bekerült. azt hagyjuk hogy miket és mennyit nyomott belőle...

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19485) #11527168 válasza mocsanisi (#19484) üzenetére


#11527168
törölt tag

Tipikus 170/80 kb. de nem lehet így megmondani, nincs mihez viszonyítani a magasságot, de nem égi meszelők az biztos

[ Szerkesztve ]

(#19486) meroly válasza Morris (#19483) üzenetére


meroly
veterán

[link]

Én nem diétában is tolok napi 1-et.

Impossible is nothing

(#19487) mocsanisi válasza #11527168 (#19485) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Vagy 75 :) És akkor kanyarodjunk vissza hogy miért is kell 80-85-nek lenni egy kúrához, mert akkor ugye felülről közelítjük meg a dolgot lefele, viszont egy ekto meg tudja a dolgot alulról felfele közelíteni, vagyis lájtos tömegeléssel, és nem pedig durva diétával. Nyílván ez tisztán nem igaz.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19488) Morris válasza meroly (#19486) üzenetére


Morris
veterán

Elkezdtem szedni én is, csak ezen részt szerettem volna tisztázni. thx a linket :R

(#19489) Tamoo válasza p5ld2 (#19443) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Minek kérdezzek olyat amit tudok. :U

(#19490) p5ld2 válasza Tamoo (#19489) üzenetére


p5ld2
csendes tag

Ha Te mondod... :F

Nekem ez rébusz.

[ Szerkesztve ]

(#19491) Ijk válasza mocsanisi (#19484) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább 34 kilóval vagyok több (98). :)
Ettől függetlenül én csak 3 éve edzek, az meg ebben a sportban lófax. 5 évet beletennék legalább hogy kúrához nyúljak, de akkor se fogok. De ez én vagyok, engem nem érdekel más mit csinál. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19492) Woodslave válasza mocsanisi (#19487) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy átlagos genetikával 3-4 év edzés és jó kajálás a magasság-100 10%-tzs-al, azaz 170cm-vel 70 kg ha nem is a genetikai maximum, de azért elég jó. Ha most vagy 66 kg, és cuccal meg utána még a lendülettel felpakolsz 4 kiló többnyire zsírmentes tömeget (nem száraz izomszövetet, hanem víz gliko is) akkor már fasza lehet. Jó felöltözve baxhatod. :U De felöltözve és bediétázva egy Illés Norbi se mutat..

ja meg hosszabb távon nem vagyok meggyőződve, hogy sokkal egészségesebb napi 8-szor kajálni 250 gramm fehérjét 1 kiló rizzsel :U

kipróbálod rájössz, ha van eszed akkor rájössz hogy nem kell ez neked, nem értek egyet azzal, hogy csak elős kúra meg első tetoválás, meg a marihuánás cigitől keménydrogos leszel és társai. :K

Én is nyomnék mindent mert qrva izmos akarok lenni, de inkább az örök életet választottam ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19493) meroly válasza Woodslave (#19492) üzenetére


meroly
veterán

Én már pólóban is kezdtek jól mutatni, meg is kérdezték a rokonok, akik tavaly nyáron láttak utoljára, hogy meddig növesztem a hátam, már olyan nagy mint egy ősmagyar huszárnak :DDD

Ijk: még csak három éve? Azt hittem régebb óta tolod.

Impossible is nothing

(#19494) Woodslave válasza meroly (#19493) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja persze, megmonduk már átlagemberek véleményére ne adj, nekik Justin Bieber meg Brash Bence is kigyúrt :U

de örülök a sikerednek, mert attől én nem leszek kevésbé izmos (szerencsére :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19495) #11527168 válasza meroly (#19493) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ősmagyar huszár :DD

(#19496) meroly válasza Woodslave (#19494) üzenetére


meroly
veterán

Nem átlag emberek, sportolnak (egyik testnevelési egyetem, másik ketbell vagymi, harmadik teremben stb), csak full ekto mindegyik és ismernek régebbről is, erről beszéltem hogy ha magához méri az ember akkor már az egy-két év is azért látványos tud lenni, főleg olyannak mint én.

Még mielőtt megkérdezné valaki, nem hittem nekik és próbáltam topikosan álszerény maradni ;]

Ja és még egy pozitív. A múlt heti teremben (pedig mondom fullos terem volt) ahogy körbenéztem a nagydarab állatokon (akik hárman ha voltak) kívül egész jól hoztam a terem átlagot, volt nálam izmosabb/szálkásabb, de volt jóval kisebb is.

Na jó persze itt mindenki izmosabb nálam, ez világos, hozzátok sosem érek fel :R ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#19497) p5ld2 válasza meroly (#19493) üzenetére


p5ld2
csendes tag

meddig növesztem a hájam, már olyan nagy mint egy ősmagyar huszárnak
meddig növesztem a hajam, már olyan nagy mint egy ősmagyar huszárnak

Így már helytállóbb, nem? :DDD

(#19498) Woodslave válasza meroly (#19496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R irigykedek csak :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19499) spammer


spammer
veterán

Jól van, Dzsásztin Bíber és Brass Bönce után már melory is kigyúrta magát! :Y :R

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19500) p5ld2


p5ld2
csendes tag

Legkevésbé szeretett gyakorlat? Nálam a láb van első helyen, aztán a felhúzás.
Meg néha a fekvenyomás is, ha nem megy. Bár ebből ki indulva, ha szarul megy, akkor az összeset utálom. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.