Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Nightmare válasza Radnix (#2498) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem tudom még mi legyen. A kalória el van döntve, most 2200-al megy a diéta, ezt akarom legalább 3000-re felvenni. Glutamin és bcaa edzés utáni fehérjében lesz megoldva.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2502) Radnix válasza Woodslave (#2500) üzenetére


Radnix
senior tag

Több értelmét látom mint másnak, persze ár érték arányban talán jobb lenne estére 2 mérőkanál kazein...
Én minden estre nem költök más tápkiegre mint: multi, c-vitamin, calcium-magnesium, tejsavó, kreatin.
Edzés előtti pörgetőnek is bőven megfelel egy kávé, lefekvés előtti kazein helyett 250g sovány túró, bcaa, glutamin helyett egy adag tejsavó, tesztoszteronfokozók helyett ráolvasás :DDD

(#2503) spammer válasza Radnix (#2502) üzenetére


spammer
veterán

Este tesztoszteronfokozónak egy jó kis XXX-et (nem a Vindízelest!) kell nézni (de csak nézni ;] ) :K Készítettek tanulmányt is róla, de linkelni most nem tudom :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2504) #11527168 válasza spammer (#2503) üzenetére


#11527168
törölt tag

Megerősítve, működik. Bár gyakorlatban jobban :) ;]

Amúgy ezekre a HOS, Lean Boss dolgokra ne adj ki pénzt, majd ha 30 után leszel. Az ecdysteron elvileg a fehérje beépítést segíti. Ha teljesen egészséges vagy, jól tolerálod az xy típusú protein, szerintem felesleges. Tényleg inkább vegyél csirkét vagy egy doboz fehérjét, nincs új a nap alatt attól fogsz fejlődni.

szerk: az utolsó bekezdés nem neked szól spammer. Nem akarom rontani a bizniszt ;]

[ Szerkesztve ]

(#2505) Boxer001


Boxer001
veterán

Nagyon megy az okoSkodás itt. Elméleti gyúrósok. ;]

Váll letudva.

[ Szerkesztve ]

(#2506) Woodslave válasza Nightmare (#2501) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] eccyről is esik szó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2507) Manitou válasza Radnix (#2498) üzenetére


Manitou
addikt

Nálam ennyi kieg megy: fehérje( az is vicces emnnyiségben ) + NO fokozó( csak ~ fél adaggal, mert az is hat ) , aztán csók :D Ja meg van egy kis glutamin is, azt még elhasználom, aztán nem igen veszek már.
Még ami hatásos kieg és árban sem vészes, az tényleg a monohidrát. :K

(#2508) Woodslave válasza Manitou (#2507) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ennyi kell. Fehérje, mert az jó, edzés előtti cucc az érzés kedvéért, meg kreatin mert tudományosan bizonyított :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2509) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#2510) Fred23 válasza #11527168 (#2504) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nightmare:

Képet raknál be? Érdekelne, milyen a 71 kilós formád!

Nekem megy a tömegelés, sajnos kicsivel gyorsabban is, mint szeretném, pedig tegnap chillis kajáktól egész nap wc-re jártam, és megingott a hitem abban, hogy egy emberbe mennyi sz@r férhet maximum. :DDD Ma reggel 73,3 kilón mérlegeltem, cél úgy 76-77, csak éppen március elejére, nem szilveszterre. :N

Úgy nézem, tömegelésben nem vagyok jó. A diétát tudom tartani, mert el tudom fogadni, hogy most szenvedés van, de azt nehezen lövöm még be, hogy mennyit élvezkedhetek, amíg növelem a súlyom. Úgy néz ki, az működne a legjobban, ha úgy kezelném a helyzetet, hogy diétán vagyok most is, csak eszek még +1 túrórudit, meg iszok még +1 pohár tejet. Hízékonyság nem jó, én is inkább azt szeretném, ha zabálnom kéne egy kis extra tömegért.

ps: arckép megtévesztett.

[ Szerkesztve ]

(#2511) Torry válasza Nightmare (#2480) üzenetére


Torry
addikt

83-ról 71-re 3 hónap alatt. Tökéletesebben nem is csinálhattad volna, grat! :R

(#2512) BÁ Nutrition válasza Fred23 (#2510) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha 73 kiló vagy akkormégse annyira jó a borsó testépítésre? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2513) Woodslave válasza Fred23 (#2510) üzenetére


Woodslave
nagyúr

keményen nyomod :R Szerintem is fogd fel szenvedésnek és egyél még egy túrórudit :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2514) Nightmare válasza Fred23 (#2510) üzenetére


Nightmare
senior tag

Majd egyszer lesz kép,mondtam itt is másfél éve,hogy 3 év múlva teszek lehet fel képet. Amúgy se légy kíváncsi az össze aszott ch hiányos testemre. :DDD Majd ha vége a diétanak, es visszamegy a ch akkor. Addig súlyokat mondok, úgyse hiszi el senki. Fekve nyomás 87 kg 3x6, csúcs 112. Egykezes nyomás,tricepsz és fekvenyomás után 32 kg. Tolóckodás 25 kg a nyakamban 4x8,felhúzás 122 kg 3x6

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2515) Fred23 válasza BÁ Nutrition (#2512) üzenetére


Fred23
nagyúr

Itt nincs összefüggés! :N A borsó simán jó lehet testépítőknek is.

Egyszerűen alacsony vagyok, nem is kajálok a legjobban, mit várhatnék natúrba a 170-171 centimhez? Örülök, ha nyárra összejön egy 74-75 kilós viszonylag zsírszegény forma; úgy, hogy előtte felmegyek 76-ra, és abból diétázok le, tehát kis zsírosodással.

Wood: itt olyan gonosz mindenki! :O :DD

Nightmare: szép súlyok, és én elhiszem őket!

[ Szerkesztve ]

(#2516) Nightmare válasza Torry (#2511) üzenetére


Nightmare
senior tag

2 hónap alatt. Az első héten majdnem 4 kiló ment le. Olyan 70 es 90 deka közt sikerült utána minden héten.

Fred23,kösz.:) Ja, és nem lábazok. Arra már nincs se időm, se energiám.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2517) Woodslave válasza Nightmare (#2514) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a felhúzást elhiszem ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2518) Dani82 válasza JackFeryll (#2482) üzenetére


Dani82
senior tag

napijegy pl. csak 1000 mig bp-i bbgym 1500. de a kedvencem a naphehy oxygen fitness. 40k a havi berlet. napijegy 6000 :)
oda jar a sok celeb picsa. sztemba kedves ferinek eleg durva torzsvasarlo kesvezmenye lehet :P

(#2519) Ijk


Ijk
nagyúr

Kinek melyikből hoz többet a Jesszuska? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2520) Nightmare válasza Woodslave (#2517) üzenetére


Nightmare
senior tag

Majd megy feljebb is, csak érjen már véget a diéta. Nem túl nagy öröm így edzeni. Februártól precíz kaja lesz,napi 8 óra alvás, hétvégén meg 10-12.

Asszem a hos marad, de veszek még mellé hmb-t. Már nagyon várom.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2521) Woodslave válasza Nightmare (#2520) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hülyülök, faxa számok ezek :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2522) Woodslave válasza Ijk (#2519) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aki karácsonykor nem hízik 5 kilót, az kutya ;] :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2523) Ijk válasza Woodslave (#2522) üzenetére


Ijk
nagyúr

Neked könnyű, két éjszaka alatt leadod. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2524) Radnix válasza Nightmare (#2514) üzenetére


Radnix
senior tag

Akkor ez nem skinny fat 71 kiló lehet, van ott már izom

(#2525) Woodslave válasza Ijk (#2523) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] sajnos csak 3,5-et :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2526) Nightmare válasza Woodslave (#2521) üzenetére


Nightmare
senior tag

Most már ha fene fenét eszik is, kockás hasat fogok csinálni. Hülye egy alakom van. Az alkarom eres, bicepsznél vastag ér, erre a tricepsznél hátul, ahol összeér a vállal, zsíros. Hasam szintén,ellenben oldalt játszanak az izmok, a hasam alja meg kappanhájas.:)))

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2527) Ijk válasza Nightmare (#2526) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja, ez ilyen. Általában mindig a bicepsz a legszálkásabb, a has a legzsírosabb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2528) spammer válasza Dani82 (#2518) üzenetére


spammer
veterán

Napijegy 6k :Y Mi a büdös lóf@sz van ott, instant nő az izom, ha belépek? :F Vagy edzés után 2 thai qrva beolajoz és le is ápol? ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2529) Ijk válasza spammer (#2528) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az már nem edzőterem, legalábbis akik oda járnak nem sportolni mennek. Szépségszalon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2530) Nightmare válasza Radnix (#2524) üzenetére


Nightmare
senior tag

Igazán 2 éve kezdtem így: túró rudi, tej, kenyér.Stb. 1 éve eszek rendesen.
Majd így februártól: 6-kor 30 gramm full force mixed fehérje, 100 gramm zab, mega daily one, 1 kis kanál c vitamin. 8-kor,100 gramm csirke,75 gramm rizs,zöldség,10 gramm full force az íz miatt(zabot nem lehet magában enni)75 gramm zab.Fél Délben ugyanez, 3-kor 150 gramm zab,30 gramm full force. 5-kor edzés,utána 30 gramm tejsávó,50 gramm szőlőcukor.7 felé 100 csirke,100 rizs,zöldség,lenolaj. Elalvás előtt 150 gramm túró. Ennek már csak lesz hatása.:U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2531) #11527168 válasza spammer (#2528) üzenetére


#11527168
törölt tag

Gyerek jegy csak 3kiló. Be lehet próbálni hátha beengednek :DD

(#2532) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2533) Radnix válasza Nightmare (#2530) üzenetére


Radnix
senior tag

Na ná, hogy lesz, csak legyen türelem is kivárni, saját magadon sokkal kevésbé érzékeled a fejlődést, mint mondjuk a ritkán látott ismerősök.

(#2534) JackFeryll válasza Fred23 (#2515) üzenetére


JackFeryll
őstag

Amúgy naturálban versenyformában neked a 74-75 kiló az jó súly. Athletic kategória. (aminél nagyobb nem igazán tudsz lenni naturálban és tényleg szárazon [a 8% testzsír az nem száraz ha versenyformáról beszélünk :) ] )

[ Szerkesztve ]

(#2535) GiP23


GiP23
csendes tag

Valaki ismer nyugis, kulturált termet a 20. kerületben?

(#2536) Blackhole13 válasza GiP23 (#2535) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Ha 20ker, akkor fitness2000, csak jókat hallottam róla.

(#2537) #11527168 válasza GiP23 (#2535) üzenetére


#11527168
törölt tag

F2000. 6k a havi bérlet.

(#2538) JackFeryll válasza #11527168 (#2537) üzenetére


JackFeryll
őstag

:Y Csak a III. kerületben nem lehet 10 ezer alatt normális termet találni ? :D
(amúgy csak a heti 3 alkalmas 6ezer, 8 ezer a korlátlan[mármint heti 7 alkalom])

(#2539) Coccolino_O válasza JackFeryll (#2538) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Kinek mit jelent a normális terem.

(#2540) macikos válasza Coccolino_O (#2539) üzenetére


macikos
addikt

Jó terem:

megfelelő padló, légtér, hely a gépek között, sok pad, gép, súlyzó, ja és nem néznek ki, ha edzel és ha izmos vagy.

[link]
[link]
[link]

Itthon a legtöbb terem: [link] :W

Az a baj, hogy itthon a külcsínre mennek. Legyenek szépek a falak, a padló színe, legyenek modern csili-vili gépek, legyen szép mennyezet... :W

[ Szerkesztve ]

(#2541) spammer válasza macikos (#2540) üzenetére


spammer
veterán

Ilyen pince/garázstermek nekem sem jönnek be, de azért nem hinném, hogy itthon a legtöbb ilyen lenne.

A gépek közötti hely/légtér számomra is fontos, elég szar, ha egymás seggében kell nyomorogni.

Amúgy a bunni mondta, hogy a BBGym "fölötti" lakást a Pierre Woodman vette meg :DD ;] Valószínűleg lesznek arrafelé fullos buxák a jövőben :)

szerk: ez tuti a Bá macskája ;] [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2542) Ijk válasza macikos (#2540) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én ide járok, nekem ez tökéletes. Nem ilyen kis lyuk, nem is egy csarnok. Jobban szeretem az ilyen családias környezetet, ezek a szerelőcsarnok méretű termek szerintem nyomasztóak. Zalaegerszegen meg egy kis zugteremben voltam, sötét volt és legalább 4m széles, egymás seggében voltunk.

Itt az egyik edző. :)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2543) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Ma vegre elmentem Jojo-val edzeni... Azt kell mondjam, hogy eloben meg nagyobb minnt a kepeken... :Y Vegre megismerhettem a topik repulo-tekero fanatikusat :C es koszonom a segitseget! :R Remelem meg fogunk edzeni egyutt. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2544) Yeffy válasza wertigo1984 (#2543) üzenetére


Yeffy
veterán

nahát, mik vannak... :D :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#2545) wertigo1984 válasza Yeffy (#2544) üzenetére


wertigo1984
őstag

Majdnem visszafordultam amikor meglattam... :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2546) mocsanisi válasza wertigo1984 (#2545) üzenetére


mocsanisi
senior tag

azért annyira nem félelmetes :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2547) Ijk válasza mocsanisi (#2546) üzenetére


Ijk
nagyúr

A feje? ;]

: Ne magadból indulj ki, mai átlag férfi viszonylatban Jojo egy nagydarab izmos állat. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2548) BÁ Nutrition válasza wertigo1984 (#2543) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert a képeken nagy? :F
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2549) Jojo5 válasza wertigo1984 (#2543) üzenetére


Jojo5
őstag

Király volt az edzés! :K
Köszönöm! :R
"repülő-tekerő"... kösz a bókot :))

össze kéne még ilyen edzéseket hozni, csak előtte kéne rendesen pihenni, mert pl. most értem haza melóból, tegnapról meg aludtam 4-5 órát, az meg úgy nem adja.. :N

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#2550) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#2549) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem meg bedagadt a térdem, pedig ezen a héten még nem is lábaztam..
úgy látszik ezek szerint ez a kísérlet sem sikerült.. :((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.