Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) Yeffy válasza spammer (#2899) üzenetére


Yeffy
veterán

na, ezen kivételesen tényleg röhögök, most igaza van. :DDD :DDD
simán vannak ilyen vadparasztok...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#2902) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#2897) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y téged meg hová vettek fel? :F
;]

spammer: szerintem a halasról szopatják a nyulat, azt meg észrevehetted volna már hogy a gyökér válaszol rovatban soha nincs értelmes kérdés és válasz, csak a faxságokat rakja be, és hőbörög hogy ez nem ezért van ám hogy hülyéknak válaszoljon.. akkor miért? :F :U normális kérdésekre nem válaszol úgy sem..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2903) spammer válasza BÁ Nutrition (#2902) üzenetére


spammer
veterán

Dehogynem, mostanában egyre többször normális válaszokat is ad, unalmas is lett az EV :D A hülyéket meg gondolom "elrettentő példaként" rakja ki, bár sokra nem megy vele, ahogy láthatod :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2904) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#2902) üzenetére


mocsanisi
senior tag

BGF-Kereskedelem és Marketing :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2905) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#2904) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2906) headhunter


headhunter
addikt

Reklámok "gyöngyszeme"...

[link]

(#2907) Dani82


Dani82
senior tag

Bazze eletemben elosszor most erzem ezt a labedzes-hanyinger dolgot.eddig sose ertettem hogy jon ez osszede itt ulok a padon merevlabas felhuzas kozbenn es kajak mindjart idehanyok.itt szivom be gyomorra a levegot meg probalok setalgatni hogy ne legyen baj :D

[ Szerkesztve ]

(#2908) Dexar007 válasza Dani82 (#2907) üzenetére


Dexar007
veterán

Csak a puhapöcsök éreznek hányingert,a normálisabbak nem edzenek lábra. ;]

Give me your cum,bull!

(#2909) Ijk válasza Dexar007 (#2908) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt ugye tudod hogy az ilyen hozzászólásoknak legalább 3 nap kitiltás a következménye? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2910) BÁ Nutrition válasza Ijk (#2909) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én meg múltkor gondoltam az év végi bulinyomásra felkészülök, és kipróbálom mennyi megy 50be.
de 85nél elakadtam.. pedig ijk szabvány szerint nyomtam ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2911) Dexar007 válasza Ijk (#2909) üzenetére


Dexar007
veterán

Pedig 8-nak kéne lennie. ;]

Give me your cum,bull!

(#2912) Yeffy válasza Dani82 (#2907) üzenetére


Yeffy
veterán

te is ahelyett, h edzenél, telón lógsz állandóan... -.-"

ez a fafaragás megöl :W :D szokásos családi finomságok...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#2913) Dexar007


Dexar007
veterán

Itt mindenki fát farag már? Én eddig azt hittem,hogy 24-én kell az ilyet intézni..

Give me your cum,bull!

(#2914) Boxer001 válasza Dexar007 (#2913) üzenetére


Boxer001
veterán

Nálunk nem lesz fa, mi így oldottuk meg a problémát. ;]

(#2915) m3tr0 válasza Yeffy (#2912) üzenetére


m3tr0
senior tag

Megoldás, én mindig befaragtatom ott ahol veszem a fát. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#2916) Dexar007 válasza Boxer001 (#2914) üzenetére


Dexar007
veterán

Én is azon gondolkozok,hogy kell-e egyáltalán...kb leszarom az egészet, szentestére is szerintem pizzát fogok rendelni,ha lehet. :DDD

Give me your cum,bull!

(#2917) Yeffy válasza m3tr0 (#2915) üzenetére


Yeffy
veterán

jó, hát igen... :D
bizztos azért fogok pénzt kiadni, nem? :DD

lásd Boxit, megoldotta a problémát! ;]

Deszar: sok mindent máshogy csinálnak manapság, mint ahogy "kell", szóval nem hinném, hogy ez a világ legnagyobb problémája, h ma baszkódok a fával, nem holnap, mikor rohanás lesz ide oda...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#2918) m3tr0 válasza Yeffy (#2917) üzenetére


m3tr0
senior tag

Bázz'. Fenyőfa 220 cm:4000 Ft, befaragás: 0 Ft, kiszállítás: 0 Ft. Az érzés,hogy csak be kell vinni a házba és feldíszíteni: felbecsülhetetlen.Minden másra ott a mastercard. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#2919) Tomics válasza m3tr0 (#2918) üzenetére


Tomics
addikt

Na igen, nálunk bezzeg kis fos mű lesz, így teljesen elveszik az igazi hangulata a karácsonynak. Hiányzik az illata :O

PH! addikt since 2004

(#2920) Babetta-X válasza BÁ Nutrition (#2862) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszönöm a segítséget! Esetleg arra gondoltam csinálok valami keretet, vagy a felból kijövő dolgot és így ülő helyzetben húzom fel magam vagy valami hasonló, mert a karjaimmal jól haladok (nem a 150-es kar a cél, csak normális kissé kisportolt alakot szeretnék, nomeg kicsit edzegetni, szóval semmi versenyzés) csak a hátam semmit nem fejlődik így sajnos.

(#2921) macikos válasza spammer (#2899) üzenetére


macikos
addikt

:D Ezen én is majdnem beszartam tegnap.

Na meg ezen: [link] :D

Az utolsó 4-5 bekezdés a legjobb :D

(#2922) BÁ Nutrition válasza Babetta-X (#2920) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tudsz csinálni felhúzást, meg egykezes fúrészelés és t rudas evezést
ez már nagyon jó így alapból, húzódzkodj valahogy és nem kell a lehúzó neked.
valszeg úgyis elég szar lenne bármilyen tákolmány..
csinálj egy nyújtót az udvaron aztá majd ha jó vagy akkor muscle up-ot is tolhatsz rajta :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2923) BÁ Nutrition válasza macikos (#2921) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a buni már csak buni marad.
ha leírná hogy hát igen, az is edzés, lehet is vele fejleszteni magad, de csak scitec kiegészítőkkel akkor majd mi lesz?
én amúgy már várom is s scitec fegyenc kiegeket, a buni meg majd megint idegroncslesz mint a majka meg fekete pákó vonalnál

kéne is írni a scitecnek hogy szükség lenne ilyen termékekre, vagy majd spammer jelenti, ha már eccer a cég fizeti valamivel meghálálhatná ;] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2924) Snoop-y válasza koxx (#2893) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem latom hogy hogyan csinalta de nekem a leirasbol a rogzitett konyok alapjan az jon le hogy ez tornasz muscle up. ( nem mintha az konnyu lenne de azert ez nem osszekeverendo a teljesen kinyujtott karral vegzett muscle uppal )
Nalam ez a muscle up ( nem kell feltetlenul ennyire lassan csinalni csak azert linkeltem hogy lasd ez nem lenduletbol meg hintazasbol van )
Meg ismetlesek kozott leugralt es fajt a terde? ( huzodzkodas kozben valaki leugral az ismetlesek kozott :F )

Bocs ha fikazosra sikeredett minden elismeresem annak aki megcsinalta :R emberfeletti teljesitmeny De ez igy nem muscle up. ( szabalyos begrehajtassal kb ha 100 t megcsinal valaki az is beszaras szoval kivancsian varom rola a videot )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2925) spammer


spammer
veterán

A hülyenemvagyokban 3500 pénz a grammpontos mérleg, semmi extra űrtudomány, 5 kilóig mér, 1g pontosan. Ha esetleg valamelyik butagyúrós venni akarna, ennél olcsóbbat szerintem csak ritkán lehet kifogni akcióban. Ja és nem scitec termék ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2926) BÁ Nutrition válasza Snoop-y (#2924) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a srác is meg a másik is 160 cm-es tornász, nyilván van komoly sportértéke mindkettőnek, csak nem szeretem mikor az egész úgy van felhozva, hogy ez igen a bodysok, erőemelők meg gyengék mert nem tudják..
de mondhatnám hogy szerintem meg az a király aki jól teniszezik, szalmajd ha két muscleup között leveri a Federert akkor pofázzon :)
vagy úgy tud zsákolni hogy átugrik egy corvettet
mondhatnék 1001 példát.

azt meg nem értem hogy hogy lehet egyenes karral muscleupot csinálni :F :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2927) Snoop-y válasza BÁ Nutrition (#2926) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az egyenes kar arra vonatkozott hogy leengeded magad teljesen es kinyujtod szepen egyenesre ( tornaszok ugy csinalnak muscle up -ot hogy nem engedik le magukat ( konyokuk es az alkarjuk 90 fokos szoget zar be also pozicioban)
En soha nem peldaloztam fentiekkel mivel en sem szeretem szoval ebben maximalisan egyetertunk :)
Total elteroen fejlesztett izomzat kell hozza mint a bodybuildinghez ennyi es nem tobb nyilvan egy tornasz meg nem tud 150kg-ba belenyomni egyszer se :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2928) drogery válasza BÁ Nutrition (#2926) üzenetére


drogery
tag

Kovács Lacee (aki az 1000-et csinálta), azért nem gyenge.
igaz csak 175cm magas, 80 kiló.
telibe szarja, h néz ki. bár a tornához nem sok köze. 150 felett lazán nyom.

rohaddjon meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2929) BÁ Nutrition válasza drogery (#2928) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor pont a vállamig ér majdnem :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2930) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ez se szar teljesítmény :)
kb 190en van a cipője a felső holtponton;)
persze a buninak minden más szar, csak a gyúrás a jó, kivéve ha épp az ellenkezőjét beszéli
mostonában eléggé meg van zavarodva

tehát csak gyúrjunk és csak scitec kiegeket használjunk scitec shakerből, de inkább két scitec shakerből mert annyi a hatóanyag bennük hogy 1be bele sem férnek rendesen. ;]
másrészt gyúrjunk, de ne akarjunk versenyzők lenni mert az egyrészt buziság, kivéve ha a haverja vagy, és csak olyan szervezetnél versenyezz aminél épp a haverjai is versenyeznek. +természetesen a superbodyra is jöhetsz de csak az első 3ba legyél naturálban. ha 4ik vagy az már szar, pláne kkszal. mit képzelsz? :Y
ha mégsem versenyeznél akkor is edz úgy mitn egy állat, mert különben minden más csak p*nalegyezés, pl ha a 160 rajtad marad 6x és mind a 6x úgy húzza le rólad a Németh Pisti mert már a 125 se ment akkor az rendes edzés, mindent megtettél. ha épp dagadt vagy akkor is edzeni kell, max ritkán és mond azt hogy nem érsz rá mert annyi dolgot kell tenni értetek. :)

de most jirtelen már megvilágosodott bennem minden, buni ugye pizzafutárnak tanult tovább..
[link] többé nem is csodálkozom már semmin se
volt honnét meríteni ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2931) shteer válasza m3tr0 (#2918) üzenetére


shteer
titán

Elo fa, 100cm, 1500 :) fold meg van eleg

..szerintem jónak tűnik

(#2932) spammer válasza BÁ Nutrition (#2930) üzenetére


spammer
veterán

:C (krónikus sctitecbunni fóbia ;] )

Amúgy a bunni is volt motoros futár, valamelyik mostani audioblogban pofázott róla. Jól megszopatta az élet, nem csodálkozom, hogy totál be van már kattanva ;]

A pizzás srác meg nyilván szarik bele, már nem akar továbbtanulni ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2933) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#2930) üzenetére


Boxer001
veterán

De tényleg BÁ...nincs neked egy kissé nagy báni fóbiád, ahogy spammer írja? :D
Ez már lehet kezd beteges lenni. :D

(#2934) spammer válasza Boxer001 (#2933) üzenetére


spammer
veterán

Lehet, hogy Bá egy Biotech kém, azért üti mindig a konkurenciát ;] :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2935) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#2933) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem, csak belerúgok amikor épp kedvem szottyan hozzá, vagy felhozzátok..
úgy vagyok vele mint a gangbang sztájllal.

hányok tőlük :K
ezt így karácsony előestjén jó volt leírni :B ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2936) Ijk válasza macikos (#2921) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fegyencedzés:

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2937) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#2930) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Hangember vagy Bá, EV-be ezt miért nem kopipásztézod? :D

(#2938) koxx válasza macikos (#2921) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ebből is látszik, hogy egy csőlátású korlátolt gyökér. Minden ami nem gyúrás az buziknak való, gratulálok. De abban is biztos vagyok, hogy szükség esetén 200m-t se tudna lefutni.

Snoopy: itt egy videó az utolsóról [link] azért ebből 1000 megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

(#2939) Ijk válasza koxx (#2938) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem az a lényeg. Hanem hogy ezekre a divatedzésekre kik harapnak rá általában. Azok akik kemények akarnak lenni, vagy idióták mert azt hiszik hogy ettől izmosak lesznek. Nagyon kevés az aki leginkább a sport miatt csinálja, habár ez sajnos a testépítésben is így van.
Ezt hogy ki mennyit tudna lefutni, megint csak hanyagolni kellene. Ugyanis még sokkal többször hallottam hogy testépítőket fikázzák mire nem képesek, mint fordítva.
Meg ugye nem az számít mit sportolsz, hanem milyen ember vagy. Aki komolyan odateszi magát, azoknál látszódni fog az eredmény, és pont a befektetett munka miatt fogják tisztelni más sportolók eredményeit. A fröcsögés, más adottságokkal rendelkező, magát más területen fejlesztő emberek fikázása pedig a gyökerek szokása, akik semmit nem értek el soha az életben.
Aki meg például a testépítők futó képességét bírálja, ne legyen kétsége afelől, hogy egy leszálkásított formában akár hosszútávon, akár rövidtávon állva hagyná.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2940) koxx válasza Ijk (#2939) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak tudod nem szeretem ha valaki úgy alkot véleményt, hogy fingja sincs az egészről, nem olvas utána stb. Ráadásul tök normális levelet írtak neki a válaszának a végén meg minden 5. szó fasz, buzi vagy egyéb volt. De hagyjuk is, kár mérgelődni ezen, mindenki csinálja azt ami jólesik neki.

ps: Jay Cutler is biztos egy hülye, hogy kettlebellt vesz a kezébe, gondolom ő nem ennyire korlátolt

[ Szerkesztve ]

(#2941) Pocok256 válasza koxx (#2940) üzenetére


Pocok256
veterán

Az emberek sok mindenre képesek egy jó éjszakáért :DD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2942) Ijk válasza koxx (#2940) üzenetére


Ijk
nagyúr

A stílusáért biztos nem tenném tűzbe a kezem.
Viszont nagyon is van fogalma az egészről, pontosan jól látja milyen hülyítés folyik ezen a téren is.
A probléma az hogy egy igazi tuskó, és nem igazán jó hogy ő lett az egyik legnagyobb szócső az amatőr testépítésben. Annyi pozitívumot látok őbenne hogy tálalt egy fakocka egyszerűségű alapozást a témában, így aki belevág ebbe a sportba nem zavarodik bele a részletekbe már az elején.
Viszont ez a Bunny szellem kiszabadult a palackból, és már életmódbeli tanácsokat is osztogat, megmondó ember lett. És a követői, akik már a facebookról is törölték magukat, szellemileg nem sokban különböznek azoktól akiknek például ez a Zyzz gyerek a példaképük.

ps: Nem Jay Cutler a hülye, hanem az aki azt hiszi izmos lesz, csak mert látott egy képet amelyiken Cutler kettlebellezik.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2943) koxx válasza Ijk (#2942) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hiába nagy a tudása (ebben nem is kételkedem) ha olyan alpári, paraszt stílusa van ami számomra nem elfogadható.Megértem, hogy sok hülye írogat neki és ez fárasztó, de ilyenkor egyszerűbb lenne ignorálni őket.
Zyzz, na az egy másik jómadár, naturál testépítéshez sok köze nem volt. Két lábon járó patika.

ps: az tényleg hülye aki ezt elhiszi

[ Szerkesztve ]

(#2944) Woodslave válasza Ijk (#2942) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K

De annyi agya nincs, hogy reálisan felmérje a testi adottságait, valamint felfogja, hogy nem mászókás faszlengetéstől lesz valaki olyan alkat, amire ő recskázik, hanem fordítva. - ez qrva találó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2945) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#2937) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mégis minek?
ez csak egy vélemény egy nyílt fórumon.
az edző válaszol meg moderált.. nem győzhetsz
meg amilyen korlátolt amúgy is felesleges. pont nem véletlen hogy a gyúrós társadalom 90%-val összeveszett már, itt elsősorban a korábbi bajnokokra gondolok akikkel akkora nagy barátság volt hajdanán.
ha van saját véleménye akkor az már nem frankó..
ill a Bubbival történt eset is röhej. ha írni mert a másik oldalra akkor már az ellensége barátja, tehát az ő ellensége is.. normális ez? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2946) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#2945) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nehogy komolyan vedd, csak szívom a véred. :) ;]

Mi volt a Bubi sztori?

[ Szerkesztve ]

(#2947) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#2946) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a Bubbi módszerrel kapcsolatban írt cikket asszem, vagy tesztelt valami terméket a Janesz féle amcsi cuccos oldalon Bubbi, és ezért nem kívánatos személy lett a buni baráti körben.. azaz aki be mert regisztrálni a másik fórumba..
ja akkor kezdték el hogy vigyázzunk mert a Robiék figyelik az oldalt.. mármint ezt :Y
űbercsúcsröhej kategória.. mondtam neki akkor is.. ezzel csak magukat minősítik..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2948) BÁ Nutrition válasza koxx (#2938) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezeket a faxbúk videókat hogy lehet lejátszni? mert ha rákattintok akkor a következőről tol be egy képet, majd így tovább, de nem játsza le egyiket sem
a böngésző xar?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2949) koxx válasza BÁ Nutrition (#2948) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hm, nem kizárt, nálam chrome-ban és FF-ban okés.

(#2950) BÁ Nutrition válasza koxx (#2949) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem ópera van :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.