Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101194) kolosanyi válasza Radnix (#101184) üzenetére


kolosanyi
veterán

De te könnyű vagy. Én beszálkásodva is 107 kiló vagyok (jó, 105 körül lennék 10-es tzs% alatt). Ergo nekem ehhez minimum a 150-es fekvenyomás, 210-es guggolás, 262 kilós felhúzás lenne az a szint, amitől elkezdek erősnek számítani. Na nehogy már egy 260 kilós felhúzás legyen a minimum szintje egy naturál, hobbi sportoló erőszintjének, amitől már nem buzi. Most ugyanez a 70 kilós hobbisportolónál már csak 175 kilós húzás, az nem olyan teljesíthetetlen dolog. Pláne fele akkora mozgástartománnyal, mint az enyém. Szépek ezek a táblázatok meg számok, csak épp egy csomó változót nem vesznek figyelembe.

(#101188) brownus
Nem tök mindegy meddig bírod? Az a lényeg, hogy jó legyen, mindkét félnek. Ha 3 perc alatt megvolt mindenkinek (inkább elvetem a mindkét, illetve a férfi és a nő kifejezést, a mai világban már egyik se biztos ;] ), akkor jó volt nem? Akármeddig is tartott. Ezt baromira nem időtartam alapján szokás értékelni. Vagy ha igen, akkor nincs is jobb, mint részegen egy órákat szenvedni, hogy aztán megund az egészet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.