Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#140551) Jahno válasza Samott (#140550) üzenetére


Jahno
őstag

Így max. nehezebb információt gyűjteni az univerzumról. Falun is csak pislogok, mikor azon vergődnek, hogy honnan szerezzen hidegtálat meg grill szenet aztán jobban tudom, hogy mi van az utcájukban, mint saját maga. Ezt max. Pesten az nehezítette, hogy sok járattal a Gtervező sem mindig számolt, de szép folyamatában elmúlnak. Fel kell ülni, meg kell nézni.

(#140552) -NoVa-


-NoVa-
őstag

#mithallgatszmost

Venjent egy állat. A legjobb kombinációja a rettenetes ízlésnek, elmebeteg ötleteknek és a tehetséges kreativitásnak :DDD
Az alapötlet, hogy egy rövid sample hangból készít komplett zenét, és lehetőleg klippet is hozzá hasonló igényességgel.

(#140553) Samott válasza -NoVa- (#140552) üzenetére


Samott
addikt

Ami jo az jo. Loptam. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#140554) Jahno válasza -NoVa- (#140552) üzenetére


Jahno
őstag

És nem jut eszembe az eredeti dallam.

Megkérdezem haversrácot, hogy van-e Nála archív és akkor mutatom, hogy mi hasonlóval mire jutottunk 30 évvel ezelőtt. Klipp történelmi okok miatt nem lesz, a sáv az talán előkerülhet.

(#140555) Sipi- válasza Jahno (#140547) üzenetére


Sipi-
tag

Nem, azt pont nem :) Az tudtam, hogy Kőbánya felé melyik metró jár, a többi tipp volt. 4-6-oson sem voltam már régóta, évente egyszer talán megyek vele. Metróval többet megyek, de azért így is sokáig elég szokott lenni a 10-es gyűjtőjegy. Nemrég fogyott el a 3000 forintos 10 db-os gyűjtőjegy itthonról (ami már 4000 forint szeptember óta).
Nagyobbik fiam jár metróval haza suliból, de másfelé nem nagyon szokott Ő sem menni. Még...

Kocsival viszont elég sok hely van ami ismerős :D

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#140556) Jahno válasza Sipi- (#140555) üzenetére


Jahno
őstag

Idő kérdése és mindegyik vágni fogja az összes éjszakai járatot is :DD

Ollé, megtaláltam, újra játszhattok és ha az előzőből rémlik 1-2 válasz, akkor az lehet inkább nehezít rajt: [link]

(#140557) npera


npera
újonc

Teslát szanunával mentették...

Arra tudok gondolni, hogy igazából itt a sofőr volt a szűk keresztmetszet és nem a gépjármű márkája vagy hajtáslánc típusa :B

(#140559) Phülöp válasza Sipi- (#140558) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem most kapott felfüggesztettet vmi mandró, aki néhány ezer képet tárolt a telefonján, 12 év alatti gyerekekről is?

Meg ugye a Kaleta csávó is nagyon le lett szidva.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#140560) npera


npera
újonc

(#140561) Jahno válasza npera (#140560) üzenetére


Jahno
őstag

Szép. Ennek itt ma kb. ötöde lehetett és már hülyét kaptam tőle. Kódorogtam kicsit a Duna mellett. Ott és hídon azért adta rendesen.

(#140562) npera


npera
újonc

Lehet konfigurálni Polestar 4-est. Gyakorlatilag ugyanaz a platform, mint az EX30 (Smart 1 SUV és Zeekr X), de nagyobb. 990k SEK-nél meg is álltam a konfigurátorral, akkor ilyet sem veszünk... :B

(#140563) npera


npera
újonc

Art of Rally, ez mókásnak tűnik.

(#140565) zetor2000 válasza npera (#140562) üzenetére


zetor2000
senior tag

A portásnak nem adnak kedvezményt a vágóhídon?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#140566) npera válasza zetor2000 (#140565) üzenetére


npera
újonc

Másik vágóhíd :B

(#140567) npera


npera
újonc

Alighanem megint midlife crysis van, vettem egy kontrollert, hogy ki tudjam próbálni a rally játékot.... :B

Mobapad M9 HD, felszámították 670-ért a normál ára helyett. Ami inkább 1000 körül van. Nem tudtam otthagyni :B

Hall-effekt a joystick (D-pad) és a triggerek is. A gombok pedig mechanikus kapcsolók, mint egy keyboardban vagy egérben. A trigger tud analóg vagy digitális is lenni. Megy Switch-el és PC-vel is.

Nagyon-nagyon régen volt Gravis Xterminator kontrollerünk öcsémmel, azzal ment a Viper Racing, meg az Enemy Engaged: Apache vs Havoc is...

(#140568) Samott válasza npera (#140562) üzenetére


Samott
addikt

Melyik kreten allat talalta ki, hogy nem kell ra hatsoablak? Egyreszt egy elcseszett bunker lehet hatul ulni, masreszt nem lehet atlatni a kocsin. Komolya, a f.szert nem lehet rendes villanyautot epiteni, miert kell esz nelkul kreativkodni?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#140569) npera


npera
újonc

Na, a Polestarral valamilyen absztrakt módon összekapcsolt (leginkább marketing kapcsolat) Cake Bike csődbe ment. Nem vették elegen. Amit az árát tekintve megértek. Pedig a "tehermoped" koncepciójuk mókás volt. Láttam is pár ételhordós futárt ilyennel.

(#140570) npera válasza Samott (#140568) üzenetére


npera
újonc

Ez egy tutira nagy ötlet volt valami meetingen. Igazából a legtöbb ilyen csapott kocsin már most sem látsz át. A trend eleve hülye volt, de most akkor elmentek ezzel is a falig.

700k SEK-től indul az RWD, simán megközelítettem az 1M SEK-et a konfigurátorban. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ezek kinek készülnek. Svéd polgárnak tutira nem. Ha gazdag kínaiak veszik, akkor poén, de ebből szerintem nehéz lesz megélni.

Most jön majd a PS3 is, az simán el lehet tolni a konfigurátorban közel 1,3M SEK-re. Agyhalott árak egy autóért.

Számomra a BEV-ek privát vevők tekintetében ott estek ki teljesen a perifériára, amikor az ID3 kezdeti 249k SEK-es megálmodott ára helyett inkább lett közel 500k SEK. Onnantól kezdve ez egy luxus cucc, de nagyon korlátozott használati értékkel. Kifizetsz 2 db autót, cserébe kapsz egy full-atom cost save tophatet egy korlátozottan használható platformon. OEM és modell függően iszonyatosan durva akksi degradációval.

Hát, maradok a benzinnél, köszönöm...

(#140571) hobizoli válasza npera (#140569) üzenetére


hobizoli
nagyúr

óóóó, pedig az de sikeres is lehetett volna az egysegsugaru bicajnáciknál, ha ezzel logisztikazhatnak be az öt-hat-hét-nyócckerbe' a mindent IS... ;] ;] ;] ;]

több drón kell ;P

(#140572) npera


npera
újonc

Óóó... van Art of Rally 4K wallpaper pack és free... :wub:

(#140573) hobizoli válasza Samott (#140568) üzenetére


hobizoli
nagyúr

több drón kell ;P

(#140574) Samott válasza npera (#140570) üzenetére


Samott
addikt

Kozben meg a fullos Model Y 700e? Tenyleg viccesek a sracok a Polestarnal. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#140575) Samott válasza hobizoli (#140573) üzenetére


Samott
addikt

Pont a hatralatas meg van oldva, mert van ott valami kamera. De az ablak nem csak arrol szol hanem a tererzetrol a szort fenyrol. A komfortrol. Hogy nem egy lyukban ulsz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#140576) hobizoli válasza Samott (#140575) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ehhez kepest csomo olyan szgk van, ami opciosan kerheto sotetitett oldaluvegezessel is

az uvegteto sokkal tobb fenyt ad

több drón kell ;P

(#140577) npera válasza Samott (#140574) üzenetére


npera
újonc

Ja, abszolút nem értem mit akarnak ilyen árakkal. Ez ráadásul egy Zeekr/Geely kocsi, nem is Volvo alapú.

(#140578) hobizoli válasza npera (#140577) üzenetére


hobizoli
nagyúr

lehet megcsappant az eddigi vegtelen kinai allami tamogatas keret...

több drón kell ;P

(#140579) Jahno válasza npera (#140570) üzenetére


Jahno
őstag

PS3ról annyit tudok, hogy a legtöbb FATot nem szabad megvenni, mert sárga LEDes lesz és ennyi.

(#140580) Phülöp válasza -NoVa- (#140509) üzenetére


Phülöp
addikt

arról a "pár ilyesmiről" csepegtethetnél némi információt

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#140581) Sipi- válasza hobizoli (#140576) üzenetére


Sipi-
tag

Az jó dolog, de teljesen más, mint ha egyeltalán nincs ablak. Kia is sötétített B oszloptól hátra. Nincs sötét hátul, de nem is vakító egy nyári napsütés és a kocsiba sem lehet olyan könnyen belátni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#140582) -NoVa- válasza Sipi- (#140581) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egyiken sem látok át, így közlekedésbiztonsági problémaként tekintek a sötétítettekre is, a nemablakosakra is. Legalább az ML Nercédeszek és a többi hasonló altesti vagy személyiségbeli hiányokat kompenzálós emelt modellek alatt át tudok nézni, úgy jobban belátom a forgalmat.

(#140583) hobizoli válasza -NoVa- (#140582) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a 3.5t-s korbedobozos furgonon sem latsz at... meg amugy a BKV buszon se, mert az meg magasabb

több drón kell ;P

(#140584) -NoVa- válasza hobizoli (#140583) üzenetére


-NoVa-
őstag

A busz az utasok, a kamion a rakomány miatt finomabban fékez, lehet rá számítani.

(#140585) Samott válasza hobizoli (#140583) üzenetére


Samott
addikt

De a korabban emlitetteknel legalabb ott lenne a lehetoseg ha nem barmolnak szet a kocsit. Mert sotetiteni ugy is lehetne, hogy azert atlatni rajta.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#140586) Jahno válasza -NoVa- (#140582) üzenetére


Jahno
őstag

Sokszor enyémen sem, mert plafonig van :DD

(#140587) npera


npera
újonc

Nova, ennek az intróját nézd meg. Pigeon Simulator....

(#140588) npera


npera
újonc

Wreckfest, picit Destruction Derby utóérzésem van.

(#140589) npera


npera
újonc

Sky Rogue nagyon hasonlít a Retailator játékra.

[ Szerkesztve ]

(#140590) npera


npera
újonc

Nordhavn 56-os motoros vitorlás kel át a Panama-csatornán. Érdekes, egy csomó részletet mutatnak.

(#140591) Jahno


Jahno
őstag

Lassan ez is mindennapos lesz:

"Megállapították, hogy a 39 éves várpalotai lakost korábban eltiltották a vezetéstől. A férfit kihallgatták a nyomozók, többek között bódult állapotban elkövetett járművezetés és kábítószer birtoklása vétség megalapozott gyanúja miatt. A sofőrt őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatását."
"
[link]

És érdekes, mostanában belemennek a rendőrök is az üldözésbe, úgy látszik változik a morál. Régebben pont az ilyenek miatt nem lehetett, mert inkább menjen el békével az illető, mint randalírozza végig a fél falut rendőrautóval a seggében és csináljon még nagyobb balesetet, csak ugye nehéz előre mérlegelni, hogy melyik a durvább veszélyforrás. Ha most megfogják, vagy ha nem és mégis ilyen takony részeg beszívott, vezetéstől eltiltott majom majd egyszer elgombáz egy fél buszmegállónyi embert. És akkor visszatérnék ahhoz a témához is, hogy hát nem csináltam semmit, miért mer igazoltatni/szondáztatni a rendőr. Hát, pont ezért.

(#140592) Phülöp


Phülöp
addikt

#mithallgatszmost

Tudósok - Majomország

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#140593) npera


npera
újonc

Van egy 2014-es modell Sony TV a nappaliban, 2 db HDMI bemenettel. Lóg rajta egy streamer box és egy Raspberry. Szóval nincs több bemenet.

Ha erre akarnék egy Switch dokkot lógatni, akkor jól értem, hogy HDM-switch kell? Az akkor több bemenetet tud kiküldeni egy kimenetre.

Ha tud automatikusan váltani aktív bemenetek között, akkor kábé jók is vagyunk, nem? Mire kell figyelni?

(#140594) npera válasza Jahno (#140591) üzenetére


npera
újonc

Ó, ez álomszép volt. Pont elkapta a "csükével" a beton átjárót és maximális pörgető nyomatékot kapott. Remélem be sem volt kötve és végigfejelt minden oszlopot, kormányt és műszerfalat is.

Ameddig a kocsi benzinnel megy elven be tud ülni és elindul, addig semmiféle papír vagy józanság nem fog kelleni a vezetéshez. És akkor ezek mennek mindenfelé.

(#140595) Jahno válasza npera (#140593) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, kb. ennyi. Azon olcsó Alis cuccok egyike a HDMI switch, akik működnek is. Max. küldök linket, 3-4 bemenetes van, vagy kapcsolod, de simán átvált az aktuális aktivra. Ami néha jó, néha inkább nem.

(#140596) npera válasza Jahno (#140595) üzenetére


npera
újonc

(#140597) Jahno válasza npera (#140596) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyen 4K feliratost nézzél, az nem tudom miben jobb, mint a többi de vettem egy marokkal és működik. [link]

(#140598) Phülöp válasza npera (#140593) üzenetére


Phülöp
addikt

Én betennék egy jobbféle avr-t a tv elé, és abba mehet a minden, kifelé meg csak a tv irányába egy kábel.
És akkor meglenne az indok a többi hangfalhoz is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#140599) npera válasza Jahno (#140597) üzenetére


npera
újonc

Köszi!

(#140600) npera válasza Phülöp (#140598) üzenetére


npera
újonc

A vicc az, hogy én teljesen elégedett vagyok a sima sztereóval is. Hely nincs a többinek, de azok a filmek amiket nézek tökéletesek sztereóban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.