Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Enzolord válasza pohár (#9691) üzenetére


Enzolord
addikt

Igaza volt, tényleg nagy orra van...
És ő legalább nem egy képmutató színész palánta, hanem egy rossz fiú a pályán...
Amennyi SP szaladgál már a focipályákon, ő egy üde színfolt szerintem...
Nekem hiányzik a Cantona-s időszak, meg a Keane Vieira fightok a derbiken...
Azok voltak a szép idők..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9702) 7600 GS válasza baluka26 (#9699) üzenetére


7600 GS
addikt

Én őszinte leszek veled: Varane-t még nem láttam rosszul játszani az itt eltöltött eddigi 37 meccse alatt, sárga lapot is csak egyet (!) kapott. Pedig olyan csapatok ellen játszott már, mint pl. City, Valencia, Barca, MU. És ezeken a meccseken mindig klasszis teljesítményt nyújtott. Ha jól emlékszem, akkor meg is választották a korosztályában legnagyobb tehetségnek, vagy egyik legnagyobbnak, nem emlékszem rá pontosan. 19 évesen ilyen teljesítményt hoz le, és gólt fejel az ősi rivális ellen. És csak 1 évvel idősebb mint én, basszus.

Ez a 2 Barca elleni meccs pedig még jobban megerősített abban a hitben, hogy ő lesz Ramos jövőbeli partnere a védelem tengelyében. A két klasszis fejese meg már csak tényleg hab a tortán. Itt már csak a klubon van a felelősség, hogy ne csessze el. Meg reméljük, hogy sérülés sem jön közbe.

[ Szerkesztve ]

(#9703) KisTücsök válasza 7600 GS (#9698) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem hiszem, hogy kéne. Ha kell a Realnak, úgysem adják el. Persze ha ő is maradni akar. De hát miért ne akarna?

(#9704) baluka26 válasza KisTücsök (#9703) üzenetére


baluka26
veterán

Mit szólsz Rafához?

Az az igazság, hogy én sem szeretem, de annyira kurvára igaza van, hogy fáj. Én őszintén sajnálom. Azt kellene utálni, aki felajánlotta neki ezt a munkát. Csak egy hülye nem fogadta volna el.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9705) 7600 GS válasza KisTücsök (#9703) üzenetére


7600 GS
addikt

City-féle kluboktól minden kitelik. De szerintem nem fog elmenni, ez inkább csak az én félelmem.

balu: Vagy egy olyan ember, aki tartja magát a szavaihoz, nevezetesen hogy sohasem edzené az adott klubot.

(#9706) KisTücsök válasza baluka26 (#9704) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy ha van benne egy kis méltóság, akkor nem fogadta volna el, annak tükrében, amiket anno kijelentett. Számíthatott erre. Azt meg senki ne mesélje be nekem, hogy annyira pénzre lett volna szüksége, már az unokáinak sem nagyon kell majd dolgozniuk. Én is sajnálom egyébként, amit a szurkolók egyes csoportjai csinálnak, az senkinek sem tesz jót, főleg a csapatnak nem. 1-2 hónapig még elmegy, de ez már túlzás. Abra meg... nem is lehet tőle többet várni.

Igazából az a szar, hogy itt van ez a jó kis csapat, tele egyéniségekkel, figurákkal, jobbnál jobb játékosokkal, és akkor valami miatt így produkálnak. Mert ha Pool szintű játékosaink lennének, akkor ok, de így. És az ember már azt se tudja, hogy kit hibáztasson.

Még az elejéhez: Ezt meglehet azzal előzni, hogy nem tesz ki ilyen kijelentéseket. Sose lehet tudni...

[ Szerkesztve ]

(#9707) Ps Vita


Ps Vita
őstag

riporter: nagyon jól játszottál ma, bastian. milyen volt belülről?
Schweini: igen, ma sok keresztpasszt adtam és kerültem az előre játékot.
rip: ez a taktika része volt, széthúzni a pályát?
Schweini: nem, ez irónia volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9708) forceberg válasza Motion_Blur (#9679) üzenetére


forceberg
veterán

Csak a vak nem látja, hogy elcsúszott. Gyakran látom játékosoktól, hogy ( gondolom a kényelem miatt ) nem vesznek fel jó talpú cipőt, ami jobban fogna kritikus helyzetekben a laza talajon.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#9709) KisTücsök


KisTücsök
addikt

(#9710) cyberkind


cyberkind
félisten

Inkább a Barca stadionját kéne átnevezni Camp Mou-ra ! ;]

Paranormal Cocktivity

(#9711) fatal` válasza cyberkind (#9710) üzenetére


fatal`
titán

A Real Madridét pedig Estadio Guardiolára, nem? :D

(#9712) Boxer001


Boxer001
veterán

Jó nézni az klasszikó ismétlését, a katalán vergődést. ;]

(#9713) Tibiajax válasza Boxer001 (#9712) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jól van, boxi..

(#9714) 7600 GS válasza forceberg (#9708) üzenetére


7600 GS
addikt

A meccsen egyszer sem csúszott meg máskor. Lendületből vitte rá Maris a labdát, és megforgatta az öreget.

Cristiano Ronaldo érkezése óta több gólt szerzett az El Clasicókon, mint Messi. A portugál eddig 12 gólt summáz, míg az argentin 11-et. Messinek már volt 6 találata Ronaldo érkezése előtt is. A Klasszikusok góllövőinek örökranglistáján Messi 17 góllal a 2. (Di Stefano előzi meg, akinek 18 találata van), míg Ronaldo a 7.

TABLA DE GOLEADORES COPA 2012/13
7 goles - Diego Costa
6 goles - Cristiano Ronaldo
6 goles - Álvaro Negredo
5 goles - David Villa
4 goles - Karim Benzema
4 goles - Leo Messi
3 goles - Rubén Castro
3 goles - Roque Santa Cruz

[ Szerkesztve ]

(#9715) giigz válasza 7600 GS (#9714) üzenetére


giigz
veterán

Nincs mit szépíteni, brutálisan lealázta Puyol-t, nyilván gyorsan akart volna fordulni, de kicsúszott a lába. Van ilyen...

(#9716) forceberg válasza 7600 GS (#9714) üzenetére


forceberg
veterán

Ezért írtam is, hogy gyakran van ilyen, hogy épp a kritikus pillanatban rövid a szög a csukában... :D

giigz: így van.

De ami tény, a Barcába kell legalább egy gyors belső védő, mert a mostanában szereplő hármas elég lassú és nem elég mozgékony. Ezért minden kontra életveszélyes.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#9717) 7600 GS válasza forceberg (#9716) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem tetszik a mostani Barca védelem, elég termelékeny hál' istennek. :)

Komolyra fordítva a szót, Puyol-t már nagyon könnyen megforgatják. Mondjuk nem értem, hogy alves még mi a francot keres ott, én már páros lábbal rúgtam volna picsán a tavalyi szezon után.

De hát ott van Mascherano és Song, nem kell parázni. :D

(#9718) giigz


giigz
veterán

Pique a világ legjobb védője, vagy már elfelejtettétek?

(#9719) forceberg válasza 7600 GS (#9717) üzenetére


forceberg
veterán

Alves még jó, de a Pyol - Piqué - Masch hármasból bármely páros sem elég a kontrák ellen.
Épp most láttam a tavalyi Cselzi elleni összefoglalót. Ott is voltak érdekes mozzanataik. Csak nehogy idén is ilyen Makkoshotyka nyerjen...

giigz: lol, de egy olasz csapatban el tudnám képzelni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#9720) 7600 GS válasza forceberg (#9719) üzenetére


7600 GS
addikt

Puyol öreg, Mascherano védőnek szar mert eredetileg középpályás. Piqué meg nem konstans jó.

(#9721) Ps Vita válasza giigz (#9718) üzenetére


Ps Vita
őstag

Alves meg simán jobb Lahm-nál....a FIFA szerint

(#9722) Boxer001 válasza giigz (#9718) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt hol olvastad? :D

Tibi
Nincs egy söröd, meginnám. :D

[ Szerkesztve ]

(#9723) pohár válasza Ps Vita (#9721) üzenetére


pohár
félisten

hát az igen :Y
melyik univerzumban? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9724) Boxer001 válasza pohár (#9723) üzenetére


Boxer001
veterán

Azt nem tudni, de giigz kollégával egy cuccot szívnak, az tuti. ;]

(#9725) giigz válasza Boxer001 (#9724) üzenetére


giigz
veterán

Irónia lett volna...

(#9726) Boxer001 válasza giigz (#9725) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudom. :D

(#9727) Ps Vita válasza pohár (#9723) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sajnos a FIFA év csapata szerint ebben... :U:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9728) fatal` válasza 7600 GS (#9714) üzenetére


fatal`
titán

És ha a gólpasszokat is beleszámítjuk? :)

(#9729) Napfénysüti válasza Tibiajax (#9713) üzenetére

Hát ha arra megy a fap-fap akkor had nézze. ;]

Més que un club!

(#9730) Tibiajax válasza giigz (#9715) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem még mindig kérdőjel egyébként, h di maria testcsele teljesen tudatos volt-e.. tény, rohadt nagy volt

(#9731) giigz válasza Tibiajax (#9730) üzenetére


giigz
veterán

Engem is elgondolkoztatott, de így 30x visszanézés után szvsz. 100%-ban tudatos volt a csel.

(#9732) Boxer001 válasza Napfénysüti (#9729) üzenetére


Boxer001
veterán

Neked már nem megy a fap fap a barszára? :( ;]

A kommentátor meg már kajak eltemette a katalánokat, még nekem is bántotta a fülem, amiket beszélt...azért túlzásokba nem kell esni. :D

(#9733) Napfénysüti válasza Boxer001 (#9732) üzenetére

Én csak szurkolok nekik. :)
Egyébként elismerem hogy néha unalmas tud lenni főleg mikor hátra/hátul adogatnak. Csak már tényleg marha unalmas nekem ez a gyűlölet ami árad a csapat felé. :F BL-ből szerintem úgyis kiesünk akkor 1 hétig téma lesz aztán remélem mindenki átáll valami másra.

Més que un club!

(#9734) Tibiajax válasza Boxer001 (#9732) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem szabad lefeljteni, egri viktorka csont madrid-drukker

(#9735) homeless09 válasza Napfénysüti (#9733) üzenetére


homeless09
őstag

Úgyis azzal lesznek elfoglalva, hogy a MU kiverte a Madridot a BL-ből....:D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9736) Enzolord válasza homeless09 (#9735) üzenetére


Enzolord
addikt

Ámen!!! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9737) fatal` válasza Boxer001 (#9732) üzenetére


fatal`
titán

Egri Blanco Viktortól nem csoda, tavaly is ilyen volt, amikor kiverte a Madridot a Barca :D

(#9735) homeless09: Úgy legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#9738) Napfénysüti válasza homeless09 (#9735) üzenetére

Az ha így lesz mondjuk 2 napig lesz téma aztán valamiért majd megint ránk szállnak. :D

Més que un club!

(#9739) Ps Vita válasza homeless09 (#9735) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha ez megtörténik és a Milan is továbbjut, akkor az UEFA tuti úgy "sorsol" majd,hogy a MU és a Bayern csak a döntőbe találkozhasson,mert az a legeladhatóbb döntő...mocskos szemetek ezek :((

[ Szerkesztve ]

(#9740) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#9741) homeless09 válasza Ps Vita (#9739) üzenetére


homeless09
őstag

Hát már az első sorsolás is nagy bunda volt, későbbiekben miért ne lenne az? :N :U Meg van ez szervezve.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9742) pohár válasza Ps Vita (#9740) üzenetére


pohár
félisten

Ehhez képest az első félidőben olyan koncentráció volt a játékosok arcán, mintha megpróbálnák a lehetetlent és egyszerre néznék Matolcsy mindkét szemébe mindenféle tükröződő felület segítsége nélkül.

:DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9743) Ps Vita válasza pohár (#9742) üzenetére


Ps Vita
őstag

Kezdek biztos lenni benne,hogy a blogot beszívott alakok írják,nézz csak meg egy posztot gyore-től,vagy ezt
homeless :Még szép,korrupt egy banda... :W

[ Szerkesztve ]

(#9744) 7600 GS


7600 GS
addikt

Pár érdekesség a holnapi meccs előtt:

-Xavi biztosan kihagyja a meccset, kisebb izomszakadása van
-Fabregas és Messi játéka is kérdéses
-A Marca szerint Özil, Varane, Xabi Alonso, és Higuaín is csak csere lesz szombaton, helyükre érkezik a kezdőbe Kaká, Benzema, Essien, és Pepe

(#9746) 7600 GS válasza Ps Vita (#9745) üzenetére


7600 GS
addikt

Terry mi a francra kap annyi pénzt?

(#9747) KisTücsök válasza 7600 GS (#9746) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mi?

Azért mert egy játékosnak nem olyan jól megy egy ideje, plusz sérülések miatt nem is igen játszik, még nem szokták csökkenteni a fizetését. Terry ezer éve kb ennyit keres. Ahogy Lamps is.

(#9748) Ps Vita válasza 7600 GS (#9746) üzenetére


Ps Vita
őstag

Engem Cole érdekel,nem is a teljesítményével van a baj,mert Lahm után szerintem a 2. legjobb szélsőhátvéd,hanem azzal,hogy ha jól tudom ő már elég öreg,és most kapott új szerződést,vagy azt még nem kötötték meg és ez a régire vonatkozik?
Mert kétlem ,hogy 30 valahány évesen ekkora pénzt kapna
De lehet tévedek,és nem is annyira öreg,javítsatok ki

(#9749) 7600 GS válasza Ps Vita (#9748) üzenetére


7600 GS
addikt

32 éves, van még 1-2 éve. Egyébként mintha olyasmit olvastam volna, hogy hamarosan lejár a szerződése, de lehet, hogy keverem valakivel.

(#9750) Tibiajax válasza Ps Vita (#9745) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

félelmetes, h eto kétszer annyi pénzt kap egy évre, mint a real madrid gigasztárja, christiánó ronáldó
ez atomdurva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.