Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) homeless09


homeless09
őstag

Mourinho: "The best team lost. We played bad. I don't know about the red card. The best team lost."

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10352) Sickboy25 válasza BalaNce87 (#10348) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszönjük. Jó éjt!! Pápá

Ljk es Murinnyo korrektek vagytok!!!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10353) salival


salival
aktív tag

Roy Keane: The referee made the right decision and it was dangerous play and clear red car.

murinnyó meg mindig is nyalta saf seggét, azért mondogat ilyeneket meccs után, meg így nem vele és csapatával azonosítják a "csalást".

YNWA

(#10354) Motion_Blur válasza salival (#10353) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"így nem vele és csapatával azonosítják a "csalást""

Miért, velük kéne? Milyen csalásról van szó amúgy?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10355) nemcso válasza homeless09 (#10351) üzenetére


nemcso
senior tag

Ez a Mourinho ahogy öregszik, úgy puhul. Évekkel ezelőtt inkább leharapta volna a nyelvét, mindsem ilyet nyilatkozott volna, :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10356) homeless09 válasza salival (#10353) üzenetére


homeless09
őstag

Roy Keane elmehet a picsába, mióta elhagyta a MU-t összevissza mondja a faszságokat mindenkiről. Egy hatalmas faszkalap lett.

nemcso: Csak az igazat mondta.

Nem mondom, hogy gratulálok a Real Madridnak, mert semmivel nem voltak jobbak, sőt...

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10357) cyberkind válasza salival (#10353) üzenetére


cyberkind
félisten

Lemaradtam valamiről, milyen csalás ?
Nem vagyunk Juventus ! :U

Paranormal Cocktivity

(#10358) fatal` válasza salival (#10353) üzenetére


fatal`
titán

Puhlnak más a véleménye, mint Keanenek.

Ezt meg nem fogom érteni sosem: Az, ha balfasz a bíró (szinte minden évben van), vagy degenerált, az mitől csalás? Nem hiszem, hogy bírót vettek volna.

[ Szerkesztve ]

(#10359) 7600 GS válasza salival (#10353) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát pedig Keane tudna az ilyen belépőkről mesélni. :)

Majd leírom a gondolataimat holnap, addig talán lenyugszunk és tisztábban látjuk a dolgokat. ;)

Én csak annyit kérnék szépen mindenkitől, hogy ne dobáljuk a sarat egymásra és a másik csapatára. :R

[ Szerkesztve ]

(#10360) Ps Vita válasza homeless09 (#10351) üzenetére


Ps Vita
őstag

Lesz még ő a MU edzője...
7600GS: azt te se gondolhatod komolyan,hogy Nani esete piros volt...
Amúgy meg miért nem mondod most?
Holnap már nem lesz aktuális

[ Szerkesztve ]

(#10361) Enzolord válasza homeless09 (#10356) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos...
Mióta manager volt, csak szar, és ezt az öreg megemlítette, azóta ahol tud, beszól...
A Reál nem csalt, szerencséje volt, hogy egy ilyen ******************************* (ide mindenki azt helyettesít be, amit akar) bírót küldtek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10362) nemcso válasza homeless09 (#10356) üzenetére


nemcso
senior tag

"Csak az igazat mondta".

Mourinho nem valt be soha semmit, nem értett egyet mással, nem kért bocsánatot, csak ment a saját feje után.

[ Szerkesztve ]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10363) homeless09


homeless09
őstag

Hozzátenném, hogy egy rossz szóval nem illetem a Madridot, sok szaros mentek keresztül a Barca ellen elfújt meccseken, nem az ő hibájuk, hogy a bíró gyökér volt...ismét...

De azért remélem észrevettétek, hogy a pályán közel sem volt akkora cirkusz, mint egy el classicon elfújt esetnél.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10364) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Mou nyilatkozata es CR golorome mar előrevetíti a nyári igazolasainkat!! :K

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10365) Enzolord


Enzolord
addikt

„Azt hiszem, helyes döntés volt, függetlenül attól, hogy Nani szándékosan szabálytalankodott-e. Figyelnie kell a pályán levő többi játékosra" – vélekedett.
Ezt mondta keane magyarra fordítva...
Ketté tört egy pályafutást, és pár lábat, és ő nyilatkozza ezt...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10366) Ijk válasza fatal` (#10358) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még a jövőheti meccs hiányzik az életemből, az utóbbi két hétben kissé megviseltek az események. Most is a MU-nak szurkoltam, mert rühellem a Realt, illetve Ferguson miatt. Persze most a manchester szurkolóknak még szarabb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10367) homeless09 válasza 7600 GS (#10359) üzenetére


homeless09
őstag

puhl sándor: maximum sárgát ért.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10368) Ps Vita válasza homeless09 (#10367) üzenetére


Ps Vita
őstag

Puhl hihetetlen ,mint szakértő annyit mondott,hogy: hagyjuk...
Vicc

(#10369) bagyulajuve válasza Tibiajax (#10343) üzenetére


bagyulajuve
addikt

van egy délszláv film, de nem jut eszembe a címe (valami nyeremény vagy ilyesmi), de egy vígjáték és kb mintha abból szalajtották volna :D

Enzolord: azaz :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#10370) fatal` válasza Ijk (#10366) üzenetére


fatal`
titán

A jövőheti meccs nem oszt-nem szoroz, kizúgunk aztán kész. Remélem nem a real nyeri a bl-t.

(#10371) Enzolord válasza bagyulajuve (#10369) üzenetére


Enzolord
addikt

Az örökség avagy guten tag faszikáim...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10372) 7600 GS válasza Ps Vita (#10360) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha már ennyire kíváncsi vagy az én véleményemre (aminek egyébként örülök) akkor elmondom.

Nálam Nani belépője kimerítette a veszélyes játék fogalmát. Azt, hogy pirosat ért-e, nem tudom, nem vagyok játékvezető. Viszont Nani talán nem is magáért a belépőért kapta a pirosat, hanem azért, mert utána még fetrengett is, megpróbálta elhitetni a bíróval hogy neki fájt jobban. Agyilag gyökkettő, most kijött. Előtte viszont Rafael kézzel "hatástalanított" egy gólba tartó labdát. Néha ad az élet, néha elvesz, erre ennyi tudok mondani.
Nekünk megvoltak a helyzeteink, kettő gólt rúgtunk, a hazaiak pedig csak ennek a felét. Én a kiállítás után sem tartottam kevésbé a Manchestertől, hiszen rúghattak volna ők is két gólt.
Remélem nem sértettem meg senkit és semmit a fent leírtakkal, próbáltam nem elfogult lenni.

A végére még csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy gratulálok a Manchester United csapatának, amiért ugyanúgy mentek előre hátrányban is, és alakították ki a helyzeteket. És nem támadták le a bírót habzó szájjal a kiállítás után. Giggs-re pedig tényleg nincsenek szavak, ma is életveszély volt.

Dortmund meccs egyébként milyen volt?

[ Szerkesztve ]

(#10373) salival


salival
aktív tag

amúgy direkt idézőjelbe írtam a csalást. az eset után egyből mondtam is tesómnak hogy elég narancssárga az eset simán lehet piros, meg lehetett adni.
gondoljatok bele pl. a chelsea barcán mennyien mondták és utána évekig hogy a barsza csal. közben csak volt egy balfasz bíró.

szerintem meg nem volt rosszabb a real, lőttek 2 klasszis gólt. varane pedig egy mester. azért bízom benne hogy nem jön össze nekik a bl, nehogy josé beérje bob paisley-t bl győzelmek számában.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#10374) nemcso válasza 7600 GS (#10372) üzenetére


nemcso
senior tag

Dortmund meggyőzően játszva, simán továbbment.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10375) Ps Vita válasza 7600 GS (#10372) üzenetére


Ps Vita
őstag

Dortmund megmutatta(főleg a második félidőben) miért az egyik legnagyobb esélyes,szerintem jelenleg a leggyorsabb csapat,emellett precíz,halálos,most szerintem mindenki ellen legalább 50% esélye lenne,plusz az ő stadionjukba a legnagyobb a hangulat,nagyon jók otthon
Klopp meg szvsz No.1. edző a világon

[ Szerkesztve ]

(#10376) pohár válasza salival (#10373) üzenetére


pohár
félisten

Ibra ilyenekért kap minden második héten pirosat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10377) homeless09 válasza 7600 GS (#10372) üzenetére


homeless09
őstag

2,5 éve De Jong szándékos mellbetalpalásért semmit nem kapott. Egy véletlen nehogy már egyből pirosat érjen :)

Még egy murinnyó szösszenet:

Jose Mourinho: "If it stayed 11 v 11 they [Manchester United] would have won.

Na mentem bebaszni.

(#10378) Ps Vita: Szerintem szimplán nem így akart továbbjutni.

Egyébként le a kalappal a srácok előtt, hatalmasat küzdöttek, kár, hogy nem lett meg a 2-2, na az lett volna az i-re a pont.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10378) Ps Vita válasza homeless09 (#10377) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mou nagyon nyal az Old Trafford-i közönségnek

(#10379) kukinyo


kukinyo
addikt

Úgy látom az idei BL forgatókönyvét is Real Margit írta.

(#10380) 7600 GS válasza homeless09 (#10377) üzenetére


7600 GS
addikt

Az (vagy az is, mindenki dontse el) pirosat ert volna, szerintem nem kerdes.

(#10381) Ps Vita válasza kukinyo (#10379) üzenetére


Ps Vita
őstag

Elárulom,hogy még csak a negyeddöntő jön,szóval még ki eshet a Real,szóval nem kell ide a múltidő,mintha innét már sétagalopp lenne nekik,amúgy meg ne a Real-t hanem a bírót szíd
Puhl szerint is MAX. sárga

[ Szerkesztve ]

(#10382) homeless09


homeless09
őstag

Félthette az életét a 4. játékvezető :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10383) cyberkind válasza kukinyo (#10379) üzenetére


cyberkind
félisten

Melyiket még ? ;]

Paranormal Cocktivity

(#10384) bandus válasza Motion_Blur (#10307) üzenetére


bandus
veterán

+1

én sem így képzeltem el a továbbjutást, de természetesen örülök neki. jöhet bárki :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10385) bandus válasza Sickboy25 (#10364) üzenetére


bandus
veterán

ebből mit olvas ki a jóstehetséged? :) szerintem rohadtul nem vetít elő semmitse, de aztán beleképzelhetsz bármit ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#10386) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Néhány hozzászóló kb az NSO, SH (fb!) kommentelők szintjét üti meg... Szánalmas...
Miért a Madridot kellene szidni egy játékvezetői hiba(?) után... Nagyon nem értem... Arról nem beszél senki, hogy Rafael szépen hatástalanított egy labdát kézzel (11-es + piros)... Azt hiszem egál, nemde? (Igaz itt is tévedett a drága török).

Egyébként meg Puhl jól mondta. Megérdemelt a Madrid továbbjutás. MU ült az idegenbeli 1-1-en (igaz első félidőben és a kiállításig a Real se sokat tett a győzelemért). Jött a kiállítás, Madrid felpörgött, rákeféltek, ennyi... Miután a Real visszaállt akkor kezdett jönni a MU mert már muszáj volt.
Szerintem is teljesen jogos a madridi továbbjutás!

Egyébként pedig respect a MU-nak! :R

(#10387) kukinyo: Úgy látom te nem csak az F1 topikban hanem itt is nyomod a sok sületlenséget. :C
Sokak javára tévedtek már a varjúk, volt akiknél éveken keresztül, mégsem gondoltam azt, hogy megvették a bírót...
Egyébként gratulálok e szép eszmefuttatásodhoz! :C

[ Szerkesztve ]

(#10387) kukinyo válasza Ps Vita (#10381) üzenetére


kukinyo
addikt

Nagyon remélem hogy ki is esik.
"ne a Real-t hanem a bírót szíd"
Ez a bíró pont egy öreg senki, aki tudja hogy a szakmában már semmit nem érhet el.Éppen ezért simán eltűnhet a süllyesztőbe.Csak előbb bebiztosította nyugdíjas napjait egy kis "tévedéssel" és némi pénzzel a zsebében.

(#10357) cyberkind: "Nem vagyunk Juventus ! :U"
De hogy nem csak ez még nem publikus. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10388) pohár válasza kukinyo (#10387) üzenetére


pohár
félisten

biztos fizettek érte neki, biztos...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10389) cyberkind válasza kukinyo (#10387) üzenetére


cyberkind
félisten

Most akkor a te eszmefuttatásod szerint, az MU majdnem minden bírót, élén Howard Webb-el megvett az Angol bajnokságban, nem igaz ?
Sőt klónozták Webb belső tudatát hogy biztosra menjenek !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#10390) kukinyo válasza cyberkind (#10389) üzenetére


kukinyo
addikt

Howard Webb és ez a senki nem összekeverendő.

(#10391) cyberkind válasza kukinyo (#10390) üzenetére


cyberkind
félisten

Ettől függetlenül nem ez volt a kérdés, hanem az hogy az Angol bírók nagy része Fergie-nek fúj, tehát megvette őket az MU, nem igaz ? ;]

Más :

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#10392) forceberg


forceberg
veterán

Nem ezzel a egy esettel van baj, hanem, hogy még mindig egy vakegéren múlik minden a 30 kamerás közvetítés mellett...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#10393) Ps Vita válasza kukinyo (#10387) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pff

(#10394) NyxNyxNyx válasza kukinyo (#10387) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Miért lenne lefizetve? Első megítélésre simán láthatta úgy, hogy sima piros, ő is ember... E mellett volt ugye a MU kezezés azt is csak visszajátszásból tudtam megállapítani. Ezeken kívül szerintem jól vezette a meccset, pl. Chris Foy ezerszer rosszabb bíró.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10395) Tomi0703 válasza cyberkind (#10391) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez lesz tőlük a névnapi ajándékom. Szép hónap kezdet. :D

(#10396) kukinyo válasza cyberkind (#10391) üzenetére


kukinyo
addikt

Pontosan a kérdésedre adtam meg a választ..
Amit olvasol azt néha érteni is kellene. ;]

(#10393) Ps Vita: "Pff"
Szerinted ilyenre még nem volt példa?

[ Szerkesztve ]

(#10397) Napfénysüti

Ejj miről maradtam le.

Més que un club!

(#10398) baluka26


baluka26
veterán

Akkor kapcsoltam le a meccset, amikor Lopez nem kapott lófaszt sem Vidic telibebokszolásáért. De már az elsőfélidőben is inkább spanyol hazai pálya volt. Ezt teljesen függetlenként, mert mosolyra derit, hogy BL-t, FA kupát bukhat a MU egy hét alatt.

De ez van, az uefa-eseményeken valamiért mindig a hispánok javára tévednek. :))

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10399) baluka26 válasza baluka26 (#10398) üzenetére


baluka26
veterán

Jujj, erre a második Real gólra mondjátok, hogy hű, de ki volt játszva? Gyerek kapura lőtte szerencséjére jött Ronci a túloldalt, egyébként bedobás. :))

Nani pirosa maximum sárga szerintem is, de inkább az se. Nincs olyan szög, ahonnan ez piros szvsz.
Modric nagyon szépen eltalálta.
Ramos mi a brét csinált?! MU játékos közelben sem volt :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10400) bandus válasza baluka26 (#10399) üzenetére


bandus
veterán

egyértelműen nem kaporalövés volt, bár ettől még nem sok tudatosság volt benne szerintem. beküldte középre lesz ami lesz alapon :) azért özil meglátása szerintem csillagosötös.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.