Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ezt hogy lehetett elnézni?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#10902) homeless09 válasza IreN!CuS (#10901) üzenetére


homeless09
őstag

Kb. úgy, mint Lampardét a 2010-es VB-n.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10903) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Menyét harapta meg a focistát :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10904) homeless09 válasza gyuromoj (#10903) üzenetére


homeless09
őstag

Jimmy Jump v2. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10905) nextman


nextman
aktív tag

Azt hittem eloszor egy focista harapta meg a menyet:)

(#10906) Ps Vita


Ps Vita
őstag

hehe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10907) venember83 válasza Ps Vita (#10906) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lenne ennyire vicces, ha téged kapott volna el. :U

(#10908) 7600 GS válasza venember83 (#10907) üzenetére


7600 GS
addikt

Biztos nem kapta még tökön labda. A poklok pokja, én tapasztalatból mondom. :U

(#10909) homeless09 válasza 7600 GS (#10908) üzenetére


homeless09
őstag

Bicikli kormány rosszabb, az célirányosan csak zacsira megy. :K

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10910) Ps Vita válasza venember83 (#10907) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ettől független viccesjelenet,történt már velem rosszabb is, még közelebbről ,valami nagyon kemény labdával,utána már nem is tudtam tovább játszani

(#10911) 7600 GS válasza homeless09 (#10909) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem az a "kedvencem", amikor a labda nem is telibe kap, hanem "csak a hegyét" viszi el. :O

(#10912) homeless09 válasza 7600 GS (#10911) üzenetére


homeless09
őstag

Én reflexből felhúzom a combom, ha a szerszám felé közelít a labda :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10913) 7600 GS válasza homeless09 (#10912) üzenetére


7600 GS
addikt

Én is tanultam már a balesetekből. :DDD

(#10914) Tibiajax válasza 7600 GS (#10911) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..makkot? :DDD

(#10915) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Bármilyen jól vagy rosszul is sikerüljön a Real Madrid szezonja, José Mourinho a nyáron elköszön a királyi gárdától - állítja a Cadena SER rádió népszerű El Largüero című műsorának szerkesztője, José Ramón De la Morena.

"Szeretnék világossá tenni valamit, amire már korábban is utaltam. Mourinho januárban, a színfalak mögött megegyezett arról, hogy nem folytatja a Real Madridban, bármi is történjék a szezon folyamán. Ezt Florentino Pérez elnök is tudja, de természetesen senkinek sem áll érdekében, hogy nyilvánosságra kerüljön" - szögezte le De La Morena, aki azt is mondta, a Special One már tudja, melyik lesz a következő csapata.

De la Morena egy friss anekdotával is szolgált Vigóból, a Madrid Celta elleni vendégjátékáról, ahol valaki fél füllel hallotta, ahogy Mourinho kiosztotta a Real egyik illetékesét egy vitás kérdésben:

"Két és fél hónapig vagyok még itt, azután azt csináltok, amit akartok, de addig én mondom meg, mi legyen.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10916) 7600 GS válasza Tibiajax (#10914) üzenetére


7600 GS
addikt

Örülök, hogy érthető volt a körülírásom. :DDD

(#10917) cyberkind válasza gyuromoj (#10915) üzenetére


cyberkind
félisten

Cumi lesz nélküle ha csak nem jön Laudrup, vagy más nagy kvalitású edző ! :(

Paranormal Cocktivity

(#10918) peterszky válasza peterszky (#10875) üzenetére


peterszky
őstag

What else you gonna do on a Saturday?

(#10919) Ps Vita válasza cyberkind (#10917) üzenetére


Ps Vita
őstag

Egyáltalán nem biztos,lehet oda is csak egy olyan kell mint nekünk Jupp,aki szinte a játékosok apja,inkább mint pszichiáter szolgál,nem mint stratéga,a keret erős,de nincs igazán együtt
Mondjuk nálatok az is óriási probléma ,hogy egyszemélyes csapat vagytok

(#10920) gyuromoj válasza Ps Vita (#10919) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K
Nagyon kíváncsi leszek hogy Perez kit fog hozni és hogy elengedi-e CR-t is Mourinho-val?!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10921) Ps Vita válasza gyuromoj (#10920) üzenetére


Ps Vita
őstag

Amúgy Jupp is felmerülhet simán Perez-ben,főleg ha esetleg a CL-t is megnyerjük,lehet a RM kedvéért nem menne nyugdíjba az öreg

(#10922) baluka26 válasza peterszky (#10918) üzenetére


baluka26
veterán

Hangulatos. :)

Más.
Faszpatkány Ferdinand simán meg fogja úszni ezt az esetet eltiltás nélkül. Fergie meg arra hivatkozott, hogy milyen intenzív volt a keddi meccs. Azért bebaszna, hogy egy profi focistának 5-nél több nap kellene regenerálódni.
Az, hogy nem fogott kezet Rafával... :N

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10923) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na mivel nem voltam tegnap, annyit szeretnék utólag hozzáfűzni a meccshez, hogy Suarez egy kibaszott undorító patkány, de ez sajnos nem veszi el az érdemét attól, hogy a világ egyik legjobb csatárja. :(
Egy X lett volna a reális, de amúgy akármi lehetett volna. Önmagát verte meg a Tottenham.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10924) gyuromoj válasza Ps Vita (#10921) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mondjuk sose lehet tudni hogy olyan edzőt választ akinek megszűnik szezon végén a munkája, vagy inkább kivásárolna valakit a jelenlegi munkájából.
Én személy szerint jobban örülnék, ha ingyen lenne új edző. Abban is biztos vagyok hogy a jelenlegi keret elég nagy része el lesz adva.
Remélem a legjobbakat.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10925) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#10923) üzenetére


baluka26
veterán

Nem lenne jó a 4. hely a Spursnek?:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10926) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#10925) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Itt most aláírom!! Csak a Bl legyen meg, a 3. helyre amúgy se nagy az esély.

Még úgy is oké lenne, ha mondjuk az Arsenal 3., Tottenham 4. lenne. ;]

Azé ez nem rossz egy középső védőtől. :P Főleg, hogy a második gólja volt a meccsen.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10927) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#10926) üzenetére


baluka26
veterán

Eszed legyen, ne étvágyad :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10928) szab.tam válasza peterszky (#10918) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:))

letöltöttem, majd hajnalig néztem a jobb részeket.
újra, úra és újra...

mintha úgy örült volna mindenki, mint egy rájátszásos rendszer végén, döntővel egy bajnokságot nyertünk volna... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10929) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#10930) salival válasza NyxNyxNyx (#10923) üzenetére


salival
aktív tag

tudom, hogy divat utálni suarezt, de lécci mond meg most miért volt patkány.

YNWA

(#10931) 7600 GS válasza Ps Vita (#10921) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem kell Heynckes. Volt már itt, BL-t nyert a csapattal, de nem kell.

(#10932) nincsisbéla válasza peterszky (#10918) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Azért van egy kis különbség a GM és az EEE koreója között... Nem is értem, elvileg az utóbbiban többen vannak, meg a sok tapasztalat öreg... :U :DDD

Mentalita'

(#10933) Tom5


Tom5
addikt

link

ilyenkor mi van mikor a bíró visszanézi, hogy tényleg gól volt?
Megverik? Vagy mi? ;]

(#10934) NyxNyxNyx válasza salival (#10930) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Minden egyes kontaktnál rinyál, felkapja a vizet és arcoskodik. K*rva idegesítő. Ráadásul dobálja magát. Nem utálok nála jobban senkit a labdarúgásban.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10935) salival válasza NyxNyxNyx (#10934) üzenetére


salival
aktív tag

Azért tegnap igencsak Parker és Dembele kezdett balhézni és keménykedni vele.

Azért rinyál mert ellene sima kontaktot alig fújnak be, míg pl. béla érinthetetlen, különben egyből szabi. tegnap is a 2. gól előtt vicc milyen szabadrúgást kaptak a csirkék baleről. ha minden olyat befújnának 50 szabadrúgás lenne mérkőzésenként.

Dobálja magát? Tegnap mikor? Én is rühellem amikor azt csinálja, de 2013ban még nem láttam tőle ilyet. Mellesleg pont egy Tottenham drukkertől hallani ezt Bale-lel. Ő 6 sárgát kapott már ha jól emlékszem színészkedésért az idényben, míg Suarez 3-at egész angliai karrierje során.

Más: Suarez rúgta Lesszi után a 2. legtöbb gólt a szezonban ha nem nézzük a tiziket :)

YNWA

(#10936) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az Arsenal és a Tottenham küzdhet majd meg Gonzalo Higuainért.

Az Arsenal és a Tottenham kész harcba szállni nyáron a Real Madrid támadójáért, Gonzalo Higuainért. Állítja a Sunday People. A 25 éves játékos a hírek szerint már bejelentette távozási szándékát, miután nem tudja kiharcolni a folyamatos szereplést Jose Mourinho csapatában. Az argentin kész a Premier League-be igazolni.

Andre Villas-Boas szeretne még egy támadót csapatában tudni, hisz csak Jermain Defoe és Emmanuel Adebayor a két befejező csatár a Spurs-nél. A Tottenham amúgy sem ápol rossz kapcsolatot a madridiakkal, hisz Luka Modric-ot éppen az észak-londoni csapattól szerezte meg a La Liga-címvédő. Higuain részese lehet egy Bale-üzletnek is, bár Villas-Boas elmondta, hogy igényt tart walesi szélsőjére, akit a Real megkörnyékezett. További reményeket adhat a Tottenhamnek az, hogy Bale a BL-ben akar szerepelni, Boasék pedig jelenleg a harmadik helyen állnak a tabellán.

Nem lesz azonban könnyű dolga a Spurs-nek, mivel a hírek szerint a városi rivális Arsenal is vinné a támadót. Az Ágyúsok elnöke már régebben is szerette volna csapatában tudni Gonzalót, amikor még a River Plate játékosa volt. A spanyol csapat valószínűleg 22millió fontért már elengedné a remek adottságokkal megáldott csatárt.

Amúgy szerintetek egy CR-Suarez/Falcao-Bale mennyire lenne életképes/használható ill. hatásos :F

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10937) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#10934) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ebből sok Bale-re is igaz...

(#10938) cyberkind válasza gyuromoj (#10936) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem Bale nyáron jön hozzánk !

Paranormal Cocktivity

(#10939) NyxNyxNyx válasza salival (#10935) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Lol.
Akármibe fogadnék, hogyha a tegnapi esést a tizinél újrajátszanánk csak épp Bale-lel, ő kapna egy sárgát. Pont, hogy vele nem elnézőek, a 6-ból 4 sárga tuti nem volt az, 1-re nem emlékszem, 1-nél félreugrott. Valamiért nagyon pikkelnek a bírók Bale-re. De ezzel csak elüldözik Angliából. :W
És érdekes, hogy az ártatlan Suarezzel mindenki csak kibabrál, az egyébként nyugodt játékosok (Dembelé) azért balhéznak vele, mert divat. Az összeakadásánál Parkerral se ő kapta fel a vizet...

Az utolsó mondatodhoz már írtam, hogy ő az egyik legjobb csatár. Ezt nem lehet tőle elvenni, csak venne vissza az arcából.
Ez a Coutinho gyerek is még sokra viszi, ha jobb lesz az állóképessége.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10940) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#10936) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egy Bale - Falcao - Ronaldo nagyon ütős lenne. :Y

Ps Vita: Az arcoskodást a játékosok ellen értem. Bale a bíróval szokott vitázni sárgák esetén, vagy ha nem adják meg neki a tizit, nem az a beszólogatós fajta. Szerintem nem dobálja magát jobban az átlagosnál, csak rohadt látványos, ahogy nagy sebességgel elesik. Ő nem teheti meg azt, hogy ha hozzáérnek összeessen, mert hülyén néz ki, hogy egy izmos(focistához képest az) magas ember bugyután elesik.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10941) homeless09 válasza NyxNyxNyx (#10940) üzenetére


homeless09
őstag

Torghelle mellett nem hinném, hogy beférne CR....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10942) gyuromoj válasza homeless09 (#10941) üzenetére


gyuromoj
veterán

;] jajj bocs... elfelejtettem. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10943) Ps Vita válasza gyuromoj (#10942) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem azért de Torghelle Xanyit nem szabadna elfeledni,valószínűleg a világ valaha volt legjobbja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10944) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Millwall vagy Blackburn - Wigan Athletic
Manchester United vagy Chelsea - Manchester City

Valahogy éreztem...

(#10945) Ps Vita válasza KisTücsök (#10944) üzenetére


Ps Vita
őstag

City-Chelsea jó lenne,mind2 csapatnak a szezon megmentése lenne a cél :D

(#10946) szab.tam válasza Tom5 (#10933) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt asszem már linkelték.

mi van ilyenkor? semmi.
csak szívás.
szív a csapat, akinek nem adták meg a gólt.
de a játékvezető is, mert élete végéig az orra alá dörgölik. mint kassainak, és társainak is.
habár viktorunkat azért valamennyire rehabilitálják, mint a közeljövő is példázza.
(azaz nem mentesítik, hanem újból kap lehetőséget, láthatjuk is ugye nemsokára.)

szerintem ez mindig kisebb hiba, mint amikor egy bíró indulatból hülye, szerepelni akar. itt szimplán tévedett, benézett valamit. azaz "kívül"nézett...
és ezt már oly sokszor elmondták:
gyorsan kell dönteni, látószög, kitakarás, stb.

képzeljük el az ellenkezőjét: amikor egy ilyet befúj gólnak, és közben nem volt az.

itt a topic-ban van aktív játékvezető is, ő talán ezt jobban tudja. :K

****

ettől függetlenül:
aki erre a pályára téved, ne csodálkozzon, ha utólagosan öngyilkossági szándékot megállapítva, véletlenül 2x hátbalövi magát, mielőtt kiér a faluból.
de még előtte gondolatban, a felszólítások hatására, legalább 3* közösült az első, egyenesági, női, felmenő rokonával...

:DDD

****

(#10941) homeless09

:DDD :DD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10947) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#10946) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tottenham - Chelsea FA kupa tavaly. Befújtak egy gólt, ami bőven nem volt benn. Össze is esett az egész csapat, mindenki rohant a feje után.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10948) szab.tam válasza NyxNyxNyx (#10947) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hirtelen nem ugrik be a történet.

a gyakoraltilag ugyanaz. elvileg. gól, gól, gondolnánk.
de pszichikailag talán rosszabb az elszenvedő fél számára.
és a bírók inkább nem adják meg, ha kétséges.
elvben nem, de a gyakorlatban kisebb hibának tűnik...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10950) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#10947) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt látnád bíróként, nem adnád meg?
Partjelző ennyit látott.

Nem mondom azt 100-ra, hogy bent volt, azt mondom, hogy ezt veszett nehéz volt megítélni. Ami kép/videó alapján sem egyértelmű képzeld milyen a pályáról.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.