Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202851) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Stadionbóóó ki ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#202852) Ringman válasza IreN!CuS (#202851) üzenetére


Ringman
nagyúr

azért ennél picit jobb lövésre számítottam!

(#202853) DeathAdder


DeathAdder
veterán

a fodball vicce a tizipárbaj, és egyre több lesz belőle

(#202854) sh4d0w válasza DeathAdder (#202853) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem mindenki orulne egy jobb megoldasnak, de nincs. En inkabb a 2x15 percet hagynam el...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#202855) DS39


DS39
nagyúr

Lautaro bazzeg...
Sancheznél és nála tudtam hogy kihagyják. Borzasztó büntető párbaj volt ez.

(#202856) Richard!


Richard!
addikt

Tibi!

Barcelona > Inter

Sajnálom :O

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#202857) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Bajnok Inter! :C

Bohóc ligákkal nem szabad vesződni, csak felesleges terhelés. :DDD
Csak fel kellett volna venni a Providentet és megtartani Lukakut. :U

(#202858) Ringman válasza DS39 (#202855) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen.

darmiant és frattesit előbb odaküldtem volna, még bissecket is.

ezt a holland csődtömeget meg nem akarom többet a pályán látni.

(#202859) DeathAdder válasza sh4d0w (#202854) üzenetére


DeathAdder
veterán

ennél többet ért 100x az idegenbegól, hacsak egy mód is van ennek a hülyeségnek az elkerülésére

hosszabbításban meg modjuk lehetne elkezdeni leszedni játékosokat, és ki hogyan alkalmazkodik, vagy bármi okosabbat

(#202860) DS39 válasza grizlisandor (#202857) üzenetére


DS39
nagyúr

Lukakut, persze. :D
Pénz kellene a keret mélyítésére, a pad nem elég erős a BL meneteléshez.

(#202861) paatrick


paatrick
őstag

Na így is jó meccsek lesznek ezután:
Arsenal, Man City, Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid, PSG, Bayern München, Dortmund.

Németek elég ergyák most de a Bayernnek legalább van motiváció ha menteni akarja a szezont.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#202862) Ringman válasza grizlisandor (#202857) üzenetére


Ringman
nagyúr

azért a maradék 10 meccsen csak összejön a bajnokságban 15 pont

(#202863) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Atletiiii

Resistencia eterna

(#202864) DeathAdder válasza paatrick (#202861) üzenetére


DeathAdder
veterán

könnyen összejöhet valakinek megint egy olyan ág hogy csak be kell sétálniuk a döntőbe

(#202865) DS39 válasza Ringman (#202862) üzenetére


DS39
nagyúr

85 ponttal is meglenne az.
Innen művészet lenne a második csillagot elbukni.

(#202866) Ringman válasza DS39 (#202865) üzenetére


Ringman
nagyúr

ennyi helyzetet nem lehet simeone csapata ellen büntetlenül kihagyni.

vsz. 85 pont is elég lenne a végén, mert a milan+juve is fog pontot veszíteni.

viszont klaasen helyett a tarcsiból is jöhetne valaki, kár 1 játékpercet is neki adni. arnautovic dettó, csak van a primaveraban csatár.

[ Szerkesztve ]

(#202867) paatrick válasza DeathAdder (#202864) üzenetére


paatrick
őstag

Összejön-e végre egy ManCity-Barcelona ez a kérdés, azt hiszem amióta Guardiola van nem kerültek össze kiesésesben. Sőt most nézem utoljára 2016-ban voltak egymás ellen, Guardiola első szezonjában.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#202868) DeathAdder válasza Ringman (#202866) üzenetére


DeathAdder
veterán

am opta szerint 8-7 volt a nagy helyzetek száma a párharcban, ebből 6ot hagyott ki a tico, 5-öt az inter, így lett 2-2

(#202867) paatrick - szerintem az most nem nézne ki jól, nápolyi is szétszedte a védelmüket

[ Szerkesztve ]

(#202869) venember83 válasza sh4d0w (#202808) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem véletlen, hogy folyamatosan felmerül a Juve kapcsán a neve. Jó lenne, ha csak szurkolna a Juventusnak, s nem futballistaként öltené fel a Juve mezét.

(#202870) perempe válasza Ringman (#202797) üzenetére


perempe
addikt

Nézni is rossz az ilyen gólokat, elméletileg ez nem a megye2.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#202871) venember83 válasza Ringman (#202797) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lehet minden évben a BL-döntőben bukni. Olykor hamarabb húzzák el az utolsó BL-himnuszt, ezt jól tudja az összes Juve-szurkoló/Beppe-fetisiszta.

(#202872) mephi666 válasza venember83 (#202871) üzenetére


mephi666
nagyúr

...meg ami a szigeten az Anfield, az spanyolföldön a Wanda Metropolitano :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202873) atee_13 válasza DeathAdder (#202864) üzenetére


atee_13
őstag

Vájá vájá vájá citykó lesz az? ;]

(#202874) dudu5130 válasza venember83 (#202871) üzenetére


dudu5130
őstag

Szerintem sem történt tragédia. Ezen a szinten szerencse is kell egy ilyen összecsapason. Az most már nem volt meg. Majd jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#202875) viharhozo


viharhozo
addikt

A BL ket legtapladekabb csapata BL-nyolcaddontoben, a kiesestol fenyegetve lehoz 89 percet 1 db sargaval. Nem tudtak, milyen rendezvenyen vannak vagy mi?!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#202876) Ringman válasza venember83 (#202871) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez van, pontosabbnak kellett volna lenni (+ túl vannak hajtva a játékosok, mert rövid a pad, ezen változtatni kell)

(#202877) SpaceKombajn válasza sh4d0w (#202808) üzenetére


SpaceKombajn
tag

és mindig is az volt, állandóan lesen van, amikor meg nem, akkor szabálytalankodik a védőkkel.
Nagyon sok helyzet kell neki a gólhoz, kb. 10-ból szerez egyet-kettőt.
Csetlik-botilk, labdát nem tud kezelni (méterekre pattan tőle) akkor szerez gólt, ha fejbe rúgják vagy belebotlik a labdába.

spacetime

(#202878) SpaceKombajn válasza mephi666 (#202872) üzenetére


SpaceKombajn
tag

már Civitas Metropolitano

spacetime

(#202879) paatrick válasza venember83 (#202869) üzenetére


paatrick
őstag

Bayern Monaco? Arról még nem hallottam :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#202880) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez azért annyira nem rossz statisztika még most se, nemhogy akkor, és olyan körülmények között. :))

Paranormal Cocktivity

(#202881) kisharsany válasza paatrick (#202879) üzenetére


kisharsany
tag

Ezek szerint ez lesz az első BL sorsolásod.

(#202882) Tibiajax válasza dudu5130 (#202874) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos, hogy ugyanazt néztük az este? ..nem történt tragédia?
nem, valóban nem tragédiát láttunk az este, hanem egy kabarét. de egy olyan elbszott, mikroszkóp színpadra való bohózatot, ami azt gondolom sok inter-szurkolóban megtört, nagyon sok mindent (kivéve téged)
nincsenek kérdések, mindenki számára világossá válhatott néhány órával ezelőtt, hogy az olasz bajnokaspiráns, odahaza mindenkit verő Inter a komolyabb nemzetközi szinten mennyit ér. ami a szenvedő, nyekergő, botladozó serieA-ban működhet, az egy komolyabb szintű nem-olasz ellen már alig
Simone bebizonyította a világ min.500 millió nézője előtt, hogy a világ legrosszabbul cserélő és taktikázó neves edzője. azzal, hogy a spanyolok ellen spanyol kell-carlos augusto-t nem játszatta, hogy ezt a gané klassen-t képes volt becserélni, egy ilyen meccsen, már hihetetlen kérdőjelet rakott a pályára, de hogy büntetőt is rúgatott vele, azon nincs már mit megérteni. van egy bő kerete, van nem kevés technikás, jó mezőnyjátékosa, abból alexis rúgatása még talán érthető lenne, mert ő technikás - más kérdés hogy mentálisan mégsem volt az emberünk a helyén és pont emiatt talán mégsem őt kellett volna odaállítani második rúgónak, de ezt neki tudnia kellett volna, vagy legalább sejteni, vagy fasz tudja.. hibázott. de aztán a leitíí is, a remény azzal még megmaradt. erre odaküldte klassen-t
azt a klassent, akinek - bármennyire is kukás csapat az inter, meg sportot űz a máshonnan kiszart játékosokból várat építésből - semmilyen helye nem szabadna lennie ma már egy top top csapatban. az a klassen, aki egy ajaxnak sem kellett már. és azt gondolom az azért már egy mérce
az este nem tragédia, hanem katasztrófa történt, de ugyanakor csodásan elgondolkodtató is, mit ér ez a védekező inter ma, a világ élvonal focijában
ennyit pont. amennyit ért Lautaro büntetője
lautaro büntetője volt a korona az estére, egyszerűen kellett. pont mint a sas-műsor végén az önfeledt nagytapsos hahotázás és viszlát jövőre és bujék

klassszent, sanchezt el kell takarítani. remélem, legalább erre jó volt azt esti műsor

(#202883) Tibiajax válasza dudu5130 (#202874) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és akkor merészelsz itt jönni azzal (ha jól emlékszem te írtad), hogy a '10-es bl-győztes murinnyó gárdából, ki..férne be, ebbe a mostaniba?????????

(#202884) dudu5130 válasza Tibiajax (#202882) üzenetére


dudu5130
őstag

Azért az már Bologna ellen is látszott, hogy forma hanyatlasban a csapat ezért nem is lepődtem meg. Azért nem a Porto vagy a PSV ellen estünk ki. 2-0s vezetesrol nyilván hibák kellenek a kieséshez de amíg zsebből nem tudunk kicsengetni mondjuk egy Szoboszlait vagy egy 70-80 milliós klasszist addig ezek irreális elvarasok olyan klubok ellen akik 200-300 milliókat költenek. Münchenben mondták-e, hogy Thuram ekkora zsugas mint nálunk? Lehetne még sorolni. Persze mikor már majdnem kikapartuk a gesztenyét és úgy maradunk hoppon akkor duhito, de azért nekem picit öröm, hogy ekkora csalódás egy Atleti ellenére kiesni.

(#202885) dudu5130 válasza Tibiajax (#202883) üzenetére


dudu5130
őstag

Mereszelek igen, mert azt most is tartom, hogy Maiconon kívül könnyű szívvel senkit nem raknek a kezdobe. Azért akkor a Chelsea ellen nem kis szerencsénk volt. Barca ellen is jutott.

(#202886) venember83 válasza dudu5130 (#202874) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mindenki gondolja így. Egy híres-neves magyarországi futballblogger szerint az Inter idén kétszer olyan jó csapat, mint tavaly. Nem akartam szemétkedni olyan kérdéssel, hogy mi egy csapat tekintetében a jóság mértékegysége és mérőeszköze, de ha idén tényleg ennyivel jobb az Inter, mint tavaly, amikor BL-ben a döntőig menetelt, és eléggé megnehezítette a City dolgát, cserébe a scudettóért zajló harcba nemigen szólhatott bele, akkor ez a kiesés mindenképpen komoly csalódás, hisz a tavalyihoz képest kétszer olyan jó Inter idén nem csak meg kellett volna szorítsa Európa krémklubjainak a tökét, de át kellett volna gyalogoljon rajtuk.

Il Nostro Calcio:
A repülőgépbaleseteket vizsgáló nyomozók hívják úgy az okozati láncot, hogy "chain of disaster", amikor egy herkentyű tönkremenetele valamilyen módon a teljes vasat szétcseszi.
Jobb csapat az Inter, mint Atléti, talán még a Cholo-varázslattal együtt is. Azt nem mondom, hogy ezen a meccsen egyértelműen megérdemelte volna a továbbjutást, mert ugyanúgy ott volt a madridiak előtt is a meccslabda, de a két meccs alapján feltétlenül. A Chain of Disaster eleje nyárra vezethető vissza, amikor a szűkös körülményekből kijött ugyan három fasza kezdőjátékos, de a keret erősítésére már nem maradt lecsó, így fordulhatott elő tegnap, hogy kulcspillanatban Alexis Sanchezt kellett becserélni. Aztán jött az ősz, amikor az utolsó fordulóban elment a csoport első helye, majd a milánói meccs, ahol a teljesen megérdemelt 2 (3?)-0 helyett csak 1-0-val zárt az Inter.
Mindez persze csak odáig vezetett, hogy az Atléticónak megmaradt az esélye, csakhogy ez egy olyan csapat, ami az ilyeneket megragadja. Nem tudom, játszott-e már idén ilyen jól a La Ligában negyedik, már hét vereségnél járó Atléti, de a tegnapi teljesítménye ahhoz már elég volt, hogy a tragédiához vezető zsinórt begyújtsa.
Főleg az lehet bosszantó Milánóban, hogy a vetélytársakat elnézve idén is bőven benne volt egy hasonló menetelés, hiszen a mezőny nem lett sokkal erősebb (sőt), az Inter viszont kétszer olyan jó csapat, mint tavaly volt. Ezt mostantól kénytelenek lesznek az olasz mezőny szigorú dorgálására fordítani.

[ Szerkesztve ]

(#202887) Tibiajax válasza dudu5130 (#202885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..akkor a világ egyik legjobb csapata-chelsea, és a világ talán legjobb csapata messi-s, xavi-s barca?? az szerencse volt, hogy volt olyan játékos abban a gárdában, mint sneijder, eto'o meg az avatarod?? akik olyan gólokat tudtak szerezni, amiket ők? akik nem csetlettek botlottak csak, ha kicsit több a súly mint egy szaros bolonya vagy monza elleni meccsen??
nekik lautaro, meg ez a segghülye banánevő, faszfogdosó francia hülyegyerek a cipő... a cipőkötője sem lehetne, baszki.. egyet nézünk, meg néztünk mi?
nem is értelek

nem az a kérdés ki férne be tőlük a mostaniba, hanem a mostaniból ki férne talán be murinnyó világverő gárádájába

(#202888) dudu5130 válasza Tibiajax (#202887) üzenetére


dudu5130
őstag

Az meg pláne vicces, hogy pár nappal ezelőtt meg Thuram mozdulatait linkelgetted. Mindegy, nyilván csalódás ez így, de nekem közel sem akkora. Jövőre is lesz BL, meg utána is.

(#202889) dudu5130 válasza venember83 (#202886) üzenetére


dudu5130
őstag

Pont most olvastam. Amúgy meg pont a tavaszra állt össze minden. Volt a Skrini balhé, Brozo sérülés, Acerbi istenne alakulasa, Lukaku felepulese. Tavaly rengeteg öltözői dolog nyomta a szezonra rá a bélyegét.

(#202890) Ringman válasza dudu5130 (#202885) üzenetére


Ringman
nagyúr

gondolkoztam tegnap még ezen, etoo beférne simán thuram helyett, nagy meccsekre meg milito, tegnap igazából tele volt a gatya is, diego meg eléggé clutch player volt abban a szezonban.

ettől függetlenül lautaro 2 kvázi gólpasszt kiosztott tegnap, csak be kellett volna rúgni. a tizinél meg láttam reggel egy lassítást, hogy felpattant a labda (!) amikor mellélépett.

mikit meg sajnos túljátszatta a mester, teljesen elfogyott, klaasen becserélésére meg nincs mentség.

(#202891) venember83 válasza dudu5130 (#202888) üzenetére


venember83
nagyúr

Abban a thuramszopkod@asban szerintem bőven volt irónia.

Viszont a Napoli és az Inter most jól beárszta a Serie A-t.

(#202892) dudu5130 válasza Ringman (#202890) üzenetére


dudu5130
őstag

Úgy, hogy Frattesi a pályán volt oda ne volt más. Talán Aslani. Arra a szerepkorre és rendszerben ami most van szerintem nem lenne jobb Eto'o. Nem vitás, hogy jóval jobb játékos volt de őt inkább Lautaro helyett raknám be. Jövőre már ott lesz Zielinski is és talán Taremi is jobb alternatíva lesz. Nekem még mindig a jobb oldal a hiány poszt leginkább mert oda kezdő játékos sincs értelmes.

(#202893) mephi666 válasza Ringman (#202890) üzenetére


mephi666
nagyúr

én csak az első félidőt láttam félig, mert elaludtam rajta... amikor a butakrumpli másodpercek alatt ajtó-ablak helyzetből ajtó-Oblakot rúgott kétszer (ahelyett hogy középre rakja az üresen érkezőnek), ott tudtam hogy ez cumi lesz...

5kor felkeltem, főztem egy kávét, nézem: 2-2, büntetővel továbbment a tico... kefehajú meg elbaszta az utolsó büntetőt... oké, semmi meglepetés...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202894) Ringman válasza dudu5130 (#202892) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, ők előrelépésnek fognak számítani.

asllani inkább hakan helyére passzol. agoumét nem tudom miért mellőzte inzaghi, franciáknál jó volt, de biztosan megvolt az oka.

gondolom nyáron megy sensi, klaasen, cuadrado, arnautovic (remélem) és a juventino cserekapus. esetleg alexis 5. számú csatárnak maradhatna pici pénzért.

a jobb oldal valóban kérdőjel.

szerk:
az atletico depayjal frissített, mi meg klaasennel :U

[ Szerkesztve ]

(#202895) DS39


DS39
nagyúr

én azon a véleményen vagyok, hogy a tavalyi BL menetelés volt hiba a mátrixban, és a mostani kb. a reális szint. azért kb. mert a 11-es párbajt megnyerve egy körrel tovább lehetett volna menni, de szerintem ott már tényleg vége.

igen az Inter a Serie A bajnok (várományosa), de nézzük meg mennyi budzséből gazdálkodik, és mennyiből a City, PSG, stb. egyszerűen nem reális ilyen szintű klubokkal manapság versenybe szállni.

(#202896) Tibiajax válasza mephi666 (#202893) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de, volt meglepetés
Depay

(#202897) mephi666 válasza Tibiajax (#202896) üzenetére


mephi666
nagyúr

őt sem mondanám meglepetésnek... hány játékos volt, aki pl a barcában nem működött, tico-ban pedig megtáltosodott?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202898) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ederson mellett de bruyne se lesz az arsenal ellen (hacsak nem kamuzik megint sérülést a válogatottjának a csalók kedvéért)

_____________

más, ezt az első helyet nem láttam jönni

(#202899) dudu5130 válasza DeathAdder (#202898) üzenetére


dudu5130
őstag

Pedig már régóta így úgy emlékszem. Már régebben nagy összeggel magukhoz kötötték.

(#202900) venember83 válasza DeathAdder (#202898) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben benne vannak a bér melletti juttatások? wink-wink.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.