Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202601) mephi666


mephi666
nagyúr

Diaz most rendesen megetette a madarakat :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202602) BenHans válasza DeathAdder (#202599) üzenetére


BenHans
addikt

Az hogy top az rendben van így is persze. :K
Én kedvelem, a Cityből szerintem a legnormálisabb figura, ahogy a Realban Modric mester.

Furcsa kettősség hogy a finom művészek mellett éppúgy bírom az egyszerűbb de szív-lélek kőkemény munkásfocistákat is akik sokszor legalább anyit, ha nem többet tesznek hozzá.

Jó a phasz Grílist is megkedveltem, azt a paraszt dokkmunkás kocsmatöltelék fejét és beszédét, de az más kategória, vele inkább szórakozni mennék egy megyei után... :DDD

Igazából csak a gyökereket nem bírom, akik alattomosan odanyomnak, aztán máskor ha kapnak akkor kitérnek a hitükből és megnyomorodnak cigánykereket vetve. :)) Nem baj ha ilyen de akkor a választ is tűrje keményen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#202603) atee_13


atee_13
őstag

Ez a Q betűs stat kellett mint egy falat kenyér ...

(#202604) grizlisandor válasza atee_13 (#202603) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elő kellett venni, mert már Libernyák nincs a pályán, így nem lehet a turbómagyar statisztikával terhelni a népet. :DDD

(#202605) dudu5130 válasza venember83 (#202564) üzenetére


dudu5130
őstag

Ebben nem is kételkedtem, és nem is mondom, hogy azt úgy kell, pláne ilyen közönség előtt.

(#202606) mephi666


mephi666
nagyúr

...ez 11es

...mi a fasz? karate belefér? :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202607) BenHans válasza mephi666 (#202606) üzenetére


BenHans
addikt

Nem. :DDD :W
Zseniális.
Momoé nem volt az, de ez szerintem igen.

atee_13: Na jó, az azért durvább volt... :D
Btw nem értem ezt a rangadón kevésbé adunk tizit nem akarunk belenyúlni beszariskodás dolgot, hát pont így nyúlnak bele.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#202608) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Itt a Cicinek szo szerint megkegyelmeztek a vegen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#202609) atee_13


atee_13
őstag

Végül is dejong is megúszta úgyan így anno

(#202610) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ezt nyerni kellett volna, mondjuk a szitinek is a hazait

boldolok egy emptyhadi arsenal győzelmet a jövő héten

(#202611) grizlisandor válasza mephi666 (#202606) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem City ellen ezért befújták volna, örülhettek annak az egy megítélt büntetnek is. ;]

Bajnok Arsenal!

(#202612) mephi666 válasza atee_13 (#202609) üzenetére


mephi666
nagyúr

az azért keményebb volt, nyújtott lábbal, talppal mellkasba... viszont erre is járt volna a büntető :K

sovány vigasz, de ezt a 2. félidőben nyerni kellett volna :K előre simán aláírom az x-et, de a játékképet látva nyerhető meccs volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202613) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Ezt a végén nem befújni úgy, hogy VAR megnézi felér egy csalással. A mezőnyben ez szabadrúgás, a tizenhatoson belül pedig tizenegyes. Semmi kétség se férhet hozzá......leszakad az állam.

(#202614) atee_13 válasza mephi666 (#202612) üzenetére


atee_13
őstag

"2. félidőben nyerni kellett volna :K előre simán aláírom az x-et, de a játékképet látva nyerhető meccs volt..."

+1 én is így vagyok vele

(#202615) mephi666 válasza Datsyuk (#202613) üzenetére


mephi666
nagyúr

...csak a szokásos "szopat minket a játékvezetés" ...már meg sem lepődök... mehet innen is pár szituáció a "gyűjteménybe" (elmaradt éderszon piros, elmaradt utolsó perces büntető...)

#202614: mindenesetre jó volt látni, hogy ennyi sérült mellett is azért el tudtuk nyomni a city-t :K bízok benne, hogy most pár meccsen könnyebben jön az eredmény...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202616) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Egyes egyelőre meg nem erősített hírek szerint Diaz azóta is fut....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#202617) Datsyuk válasza mephi666 (#202615) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ederson szerintem se volt piros(már nincs dupla büntetés és nem volt 100%-os a helyzet).
Ez viszont: [link] Tizi a világ összes ligájában.

(#202618) grizlisandor válasza Datsyuk (#202617) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hogy szokták a nagy szakértők?
Itt már birtokba vette a labdát Doku, Maca meg melykassal neki ment. :DDD

(#202619) grabber válasza Datsyuk (#202617) üzenetére


grabber
addikt

Tamadó előbb(mellkasával) találta el a labdát. Ez nem látszott jól a közvetítés alatt.
Így tuti tizi lenne. VAR is nem jelentett semmit. Legfeljebb a bíró eldönthette volna lassítással. Mert ezt élőben eldönteni nehéz.

(#202620) Datsyuk válasza grabber (#202619) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

De pont ezért nem értem. A legjobb esetben, még ha Doku is "éri el előbb" a labdát. Stoplival előre nyúl oda és a talpa mellkasmagasságban van ami minimum veszélyes játék. Ha pedig eltalálod a másikat akkor már fault.
Milyen indokot lehet arra találni a VAR szempontjából, hogy nem szólsz a sporinak: Ezt nézd meg újra. :F

(#202621) forceberg válasza Datsyuk (#202620) üzenetére


forceberg
veterán

Elérte a labdát. Hány olyan eset is van, amikor a kapus elüti a labdát, majd a kezével-lábával telibe veri a támadót? Mégsem rohannak 11-esért. A magas láb, elvileg önmagában nem 11-es.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#202622) Datsyuk válasza forceberg (#202621) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Elérte a labdát? MCallister éri el a labdát és a mellkasáról pattan Doku lábára a labda. A kapusok általában elütik azt a bizonyos labdát és rázuhannak a támadóra ez tény. De ha elkésnek akkor bizony ott sincs kegyelem.
Egyébként melyik kapus maradna ezek után a pályán? Vagy tizenegyes nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#202623) grabber válasza forceberg (#202621) üzenetére


grabber
addikt

Elérte a labdát,miután a másikon már irányt változtatott. Erre mondják elkésett.

(#202624) forceberg válasza grabber (#202623) üzenetére


forceberg
veterán

Tehát a labdát érte előbb?
A tipikus szerelés szokott lenni, a támadó megtolja, a védő beleér a labdába, de a támadót is eléri.
Labda volt előbb. A magas láb nem 11-es, amit mérlegelni lehetett volna az a túlzott erőbevetés, de itt erről szó nem volt, mert nem beleszállt, hanem a labdára ment. Xarul nézett ki, az tény, meg majd a BL-ben a Reál a Szitykó ellen ilyenért tizit fog kapni, sőt ha elsőre kihagyják, még újra is lövetik. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#202625) mephi666 válasza Datsyuk (#202622) üzenetére


mephi666
nagyúr

...olyan volt ez az ítélet is, hogy ha fordított felállásban történik, instant piros+büntető+minden :K

Gakpo ellen is mi úszott meg anno Mings? :U ...vagy a közelmúltból Graven bokájának elintézése se ért semmit... "véletlenül" a 'pool ellen engednek kb bármit

ui: ja és Gakpo is 190+ ...ha kicsit görnyed, akkor is elég magasra kell emelni azt a lábat a mellkason talpalásához

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202626) grabber válasza forceberg (#202624) üzenetére


grabber
addikt

Stoplissal valakit fejbe rúgva éri el a labdát az akkor is szabálytalan,ha előbb a labdát találta el. Magasra emelte a lábát,az már módosítja a helyzetet.

(#202627) Datsyuk válasza forceberg (#202624) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nézd meg a képet amit posztoltam. A magas láb magában nem tizenegyes. Tény.
Viszont ha magas lábbal mellkason talpalsz valakit az szabálytalan( ha érsz labdát, ha nem) mert lábnak ott keresnivalója nincs. Ebben megegyezhetünk ugye? Ha pedig a tizenhatoson belül csinálod akkor tizenegyes Madridban, Liverpoolban és Baktalórántházán is.

(#202628) Ringman


Ringman
nagyúr

hatalmasatalanta?

a juve lecsúszott a 3. helyre.

(#202629) mephi666


mephi666
nagyúr

ár/értékben kb a legjobb beruházás volt :K most nézem, hogy az elmúlt 5 évben kb 3 klubmeccset hagyott ki... tartsa is meg ezt a jó szokását még évekig... Fabinho 2.0 japanese version :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202630) Tibiajax válasza Ringman (#202628) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne rúgj a földön fekvőbe..

(#202631) venember83 válasza Ringman (#202628) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, nem! Hatalmas Allegri!

A legutóbbi meccs után azt mondta, tíz pont kell a BL-szerepléshez. Nos, ebből meg is van egy. A többi kilenc meccsen csak összejön még 1-2 győzelemmel a szükséges pontmennyiség.

(#202632) atee_13 válasza mephi666 (#202629) üzenetére


atee_13
őstag

Ezt ki adogatja? Nem rémlik pl egyetlen egy labdaátvétele sem amit nem 2 érintéssel állított irányba. Átveszi és megtolja. Egyszer sem húzza el maga előtt, h csak 1 érintés legyen. Kevin pl kifejezetten jól csinálja ezt.

(#202633) DeathAdder válasza atee_13 (#202632) üzenetére


DeathAdder
veterán

szurkolók, hatból 5 megnyert párharc, 6 labdaszerzés. 96%os passzolás, hatalmasat ment Alisterrel, tettek róla hogy Rodrit totál kivegyék, nem is láttam még talán hogy így kivették volna Rodrit, aki legnagyobb a tanár a posztján

nyilván labdvával nem ügyes, nem progresszív, de olyan hatos nem létezik, csak Rodri, aki még bicikicselezget is a boxon belül aztán kilövi a hosszút. arra mondják hogy csítkód :D

(#202634) Ringman válasza venember83 (#202631) üzenetére


Ringman
nagyúr

10 meccs van még, nem kell elkapkodni!

---
vinicius duplázott a héten: [link]

(#202635) venember83 válasza Ringman (#202634) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondoltam, hogy az utolsót már a BL-hely biztos tudatában lehozza a Juve mindenféle izgalom nélkül. :U

(#202636) atee_13 válasza DeathAdder (#202633) üzenetére


atee_13
őstag

De azért az remélhetőleg érzékelted, hogy ezek csak azért ilyen szép számok, mert hajszálon táncolt számos helyzetben labdafelhozatalnál, hogy az első érintés a labdakezelés és az 2. érintés az irányba állas között nem vették el tőle a labdát. Többször ott voltak hátulról a "nyakán" és épphogy nem szerezték meg a labdát. Ma összejött neki, de ez nem egy olyan eredmény amire mindig mérget lehet venni. Ez szerintem sokkal komolyabb baj mint hogy nem ügyes.

(#202637) DeathAdder válasza atee_13 (#202636) üzenetére


DeathAdder
veterán

egy öreg olcsó kiegészítőember aki azért jött mert nem tudtunk igazolni Fabinho helyére, és nem mentünk rá pánikból 80 millióért Doucuréra, vagy Kamarára.. nem lesz slágerjátékos, nem is azért jött, a csúcsot nem vele fogjuk megcélozni, de amire jött azt szerepet jól ellátja (főleg azután amilyen pocsékul nézett ki az első félévben)

így is túlteljesítenek, friss kp-val, hiányposztokkal a top4 volt a cél, arra jött, azt a szintet talán megüti

(#202638) atee_13 válasza DeathAdder (#202637) üzenetére


atee_13
őstag

"így is túlteljesítenek"

Ez oké én is csodálkozok, hogy itt tartunk, de ha már itt vagyunk lehet élni kellene a lehetőséggel úgy meg főleg, hogy kiderült klopp utolsó szezonja.

Tudom telhetetlen leszek, de nem esélytelen a bajnokság teljesen, FA kupa is ott van, erőviszonyokat nézve az EL is reális cél. Azért ebben a helyzetben szerintem nem kellene annyival "megelégedni", h lehetne rosszabb is.

(#202639) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Ennyi volt a derózsi varázs?! :U

(#202640) DeathAdder válasza atee_13 (#202638) üzenetére


DeathAdder
veterán

jobb is lehetne, ld. méteres nem lest spurs ellen, amit behúztak annak, odegaard kezezést, vagy a mait, de összességében vadi új komplett kp-val, hiányposztokkal, és folyamatosan 10+ sérülttel az is csoda ahol így is tartunk

EL, FA kupa a saját szuróikon kívül mindenki másnak totál érdektelen, senki nem lesz több aki megnyeri, ellenben kevesebb ha emiatt csak 2 pontot elbukik a bajnokságban, tavalyelőtt tuti behúzzuk a PL, BL egyikét ha nem megyünk rá a két csicska kupára
Szerintem gugli nélkül azt sem tudják sokan kik nyerték tavaly :D utd is nyert pár éve, meg angol kupát is :DDD

(#202641) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ja hogy a Lyon már a tizedik, hatalmas Lyon :R

(#202642) grizlisandor válasza grizlisandor (#202639) üzenetére


grizlisandor
addikt

Parades parádèzik, most büntetőt hoz össze, előtte beragadt a gólnál. Római kapus tartja a lelket, kivédte a büntetőt! :C

(#202643) forceberg válasza grizlisandor (#202642) üzenetére


forceberg
veterán

Ne becsüld le a Fiokat, még a Ferentzváros sem bírta őket két vállra fektetni! :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#202644) dudu5130 válasza venember83 (#202635) üzenetére


dudu5130
őstag

Az a 10 pont szerintem elég meredek kijelentés.

(#202645) grizlisandor válasza forceberg (#202643) üzenetére


grizlisandor
addikt

Csak szerzett pontot a Roma. :C

(#202646) mephi666 válasza DeathAdder (#202640) üzenetére


mephi666
nagyúr

...most azért kaptunk egy kis esélyt: Arsenal szvsz el fog dobálni még pár marék pontot önerőből is, mert nem jellemző rájuk olyan bitang tavasz, mint a cityre... city meg tegnap megúszta éderszon kiesése után kapott gól nélkül, de örömünkre-bánatunkra más ellen nyelni fognak nagyokat :DDD 10 meccs még vissza és nekik egy egymás elleni clash fog következni... perfektre egyikük sem fogja most megcsinálni... megkaptuk az esélyt :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202647) venember83 válasza dudu5130 (#202644) üzenetére


venember83
nagyúr

Több mint 1000 pontot szerzett a mester a Serie A-ban, ki vagyok én, hogy vitassam a kijelentéseit? Vagy a játékkoncepcióját? Vagy a fiatalokkal szembeni bánásmódját? :U

(#202648) venember83 válasza BenHans (#202594) üzenetére


venember83
nagyúr

(#202649) mephi666 válasza venember83 (#202648) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt a sérót nem tudom hova tenni... van az az ak47-es gyászhuszár, aki így néz ki :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202650) grizlisandor


grizlisandor
addikt


*Lampard 11 meccs alatt hozta ezeket a számokat.

Sok értelme volt kibaszni Potter-t. :U

Bólé előtt Tuchel 93 meccsen 2,12 PPG-t hozott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.