Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203101) mephi666 válasza grizlisandor (#203100) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja, de ha Gomeznek szar napja van, simán kapjuk róla sorban a gólokat: pl a margit elleni 2-5nél is vagy 3 róla jött :D kanszag meg jó gyerek, masszív pár Virgil mellé

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203102) mephi666


mephi666
nagyúr

...fél óra után mindkét kapura tartónk mellett Szoboszlai neve? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203103) grizlisandor válasza mephi666 (#203101) üzenetére


grizlisandor
addikt

Gomez elől hasznosabb! ;]

United középpálya missing, szerencsètekre. :C

(#203104) mephi666


mephi666
nagyúr

Diaz ma is eteti a madarakat :D

Endooooo :D ...ez nem volt les... és bazmeg behúzzák, mert bedőlt mint a májküldzsekszon

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203105) Redneck


Redneck
veterán

Mi ez a táltos United? Fel vannak szívva rendesen. Rég nem láttam ilyen lelkesedést az Old Traffordon. Máskor csak az enervált fos megy, meg a 2 gólos nyalókák a tök utolsóktól.

Szerk:
Akartam írni hogy sok van még a végéig, erre Mac Allister vert egyet.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#203106) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Mainoo barátkozik a labdával. :B

Varane mit csinál, de legalább a vonalazás menti a unitedet és a meccset.
Nyunyóka nem érzi a meccset.
Gomez ki is húzódott a szélre.

(#203107) mephi666


mephi666
nagyúr

Macca :D jól végigmozizta a hazai brigád

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203108) grizlisandor válasza Redneck (#203105) üzenetére


grizlisandor
addikt

A hátsó stabilitás, végre mindenki a helyén kezd. :)

---
Megpattant, újra nyílt a meccs. :DDD

(#203109) mephi666


mephi666
nagyúr

Sára :C

Brúnó besárgult az irigységtől... erre csapkod :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203110) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Legyen les!
Próféta! :C

(#203111) Redneck válasza grizlisandor (#203108) üzenetére


Redneck
veterán

Erre Salah is bedurrantott egyet, 2 méterről szétlőve a kapufát. Nyalóka lesz ebből, a United egy félidős csapat.
Sebaj, majd jövőre. Ha elmegy a fél keret és a stáb, varázsütésre jól igazolnak, meg edzőt is találnak. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#203112) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#203077) üzenetére


Ringman
nagyúr

azért ez kemény, a mester szerint minden fasza?

azt hiszem az internél piolinak volt ilyen durva (még durvább) mélyrepülése, őt mondjuk lapátra is tették.

(#203113) Redneck


Redneck
veterán

Tudna valaki streamet linkelni a MU- Liverpool meccsre? Kolléganőm kérdezte. Szerintem ti hamarabb tudtok jót, mint én googleön.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#203114) grizlisandor válasza Redneck (#203111) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az a baj, hogy az Onana kidobott pénz volt, de Geához képest.
Lisandro, Show, Malacia sérült és ez iszonyt probléma.
Reguilón-t nem lett volna szabad elengedni.
Dalot, WanBuszma párost úgy eltakarítanám, hogy öröm lenne nézni.

Középpályán vannak jó játékosok, de valahogy nem áll össze.

Egy jó Conte kellene ide, gatyába rázná a keretet.

(#203115) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#203112) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:K

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#203116) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#203080) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Djurica te vagy az?
Mondjuk az a bomba ongolok bomba ongolja. De ez sem rossz.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#203117) mephi666


mephi666
nagyúr

Brúnó kisír magának egy 2. sárgát? :D

Szoboszlai 3 kapura tartó... 3 a magyar igazság, a ráadás már bent lesz :D

Brúnó sárga? :U ...ez bosszúért kiált

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203118) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ez a Diaz gyerek nagyon idegesítő amúgy....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#203119) atee_13


atee_13
őstag

Ilyenért már kaptunk pirosat ... ez meg sárga se :U

(#203120) mephi666 válasza atee_13 (#203119) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja mert a sárga brúnókutyának már pirosat ért volna :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203121) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Edwardséknak nyáron el kell adni Diazt, Robertsont, meg a kora miatt Salaht se ártana lassan

(#203122) venember83 válasza Ringman (#203112) üzenetére


venember83
nagyúr

70 pont a cél, a csapat bőven BL-helyen van, mi a gond mégis? :U

Az újságírók is kellemetlenkednek folyamatosan. Hihetetlen. Pedig idén is meglehet a top4-es zárás, ezúttal az UEFA nem fog beleszólni.

„Harmadikok vagyunk a tabellán. Tudják hogyan kell edzősködni? Én nem tudom, hogyan kell újságírónak lenni. Nem követem, amit a nyilvánosságban beszélnek. Azt teszem, ami jó a csapatnak. Nem veszem a bátorságot, hogy megmondjam egy újságírónak, hogyan végezze a munkáját, úgyhogy ne mondják meg nekem, hogyan végezzem a sajátomat.

Hogyan szereztünk 46 pontot az első 19 fordulóban? Ugyanaz a válasz. Ha értelmesebb kérdést tesznek fel nekem, értelmesebb választ fogok adni. Mivel egy edző vagyok, aki a Juventusnál dolgozik, van egy célom, amit el kell érni. Csalódott vagyok amiatt, hogy az eredmények nem jönnek pillanatnyilag, mindenki hibázik, de a csapat érdekében hozom a döntéseket. Soha sem követtem a közhangulatot.

Az önök munkája az, hogy kérdéseket tegyenek fel nekem, vannak, akik értik ezt, s vannak, akik nem. Nem tudom, hogy ez a csapat gyengébbé válik-e több csatárral. Csak annyit tudok, hogy az én szerepem az, hogy a legjobb négy közé vezessem, s jó úton haladunk ebbe az irányba.

Talán tévedek, hogy nem használok három csatárt, talán igazam van. Elégedett vagyok azzal, amit a srácok ma nyújtottak, s ez jó kiindulási pont a következő kilenc mérkőzésre.”

Ez jó:

Types of pressing in football ⬇️
Manchester City - High pressing
Bayern Munich - Midfield pressing
Liverpool - Counter pressing
Juventus - Depressing

[ Szerkesztve ]

(#203123) atee_13 válasza mephi666 (#203120) üzenetére


atee_13
őstag

ez bezzeg sárga

#203121DeathAdder

"meg a kora miatt Salaht se ártana lassan" Csak a kora miatt? Csak lassan? ;]

(#203124) mephi666 válasza atee_13 (#203123) üzenetére


mephi666
nagyúr

...úgy hogy labdát ért először... magas láb meg a faszom... Macca mellkason talpalása meg 1 hete nem volt semmi :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203125) Redneck


Redneck
veterán

Ez a Salah gyerek továbbra sem a passzolás nagymestere, különösen ha Szvolaziról van szó.

Senki nem tud streamet? Azóta keresem de semmi. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#203126) DeathAdder válasza atee_13 (#203123) üzenetére


DeathAdder
veterán

csak a kora miatt, bármikor bezuhanhat (ld. pl lewa), és akkor sok pénzt vinne, plusz most még van értéke

(#203127) DeathAdder válasza Redneck (#203125) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem nézem de itt van egy

ha nem menne akkor itt van még rengeteg https://www.reddit-soccerstreams.com/Manchester-United-vs-Liverpool/24676

(#203128) grizlisandor válasza mephi666 (#203117) üzenetére


grizlisandor
addikt

Bruno mehetne zuhanyozni.

Szobi sokat dolgozik.

Erik felèbredhetne, küldhetne be valami frissítést a középpályára.

Onana a jobbik lábával. :DDD

(#203129) mephi666


mephi666
nagyúr

...jön hombár és a ganajtóni :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203130) Redneck válasza DeathAdder (#203127) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyon szépen köszönöm! :R

grizlisandor:
A MU-nál sosem áll egyszerre rendelkezésre a keret ügyesebbik fele. De Geat sajnálom, mert nagy kedvencem volt, de a szar védelem rendesen beültette a hintába.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#203131) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Szobi helyéban Salaht már felrúgtam volna. Klopp is majd felrobban. Erre lehozza Szobit.
Ha nem lesz meg ez a meccs, az Salah sara.

[ Szerkesztve ]

(#203132) grizlisandor válasza mephi666 (#203129) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szőke mason, pèszmèkerixen? :F

(#203133) mephi666 válasza BaKeSZ87 (#203131) üzenetére


mephi666
nagyúr

...azért Harvey nem rossz csere, Szoboszlai meg kidolgozta magát becsülettel és nem kell csapágyasra hajtani.... most meg Gakpo+Bradley érkezik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203134) BaKeSZ87 válasza mephi666 (#203133) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem azt mondtam, hogy rossz csere, de Salah hamarabb passzol a szögletzászlónak mint Szoboszlainak ha gólhelyzetről van szó.

(#203135) mephi666


mephi666
nagyúr

...na a szőkecigány a semmiből

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203136) Redneck


Redneck
veterán

Ezaz Tóni! Nehogy má' vége legyen... :D
Vajon Garnachoval egy fodrászhoz járnak?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#203137) grizlisandor válasza mephi666 (#203135) üzenetére


grizlisandor
addikt

Van Dijk :DDD

(#203138) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Onana, sírok! :C

(#203139) mephi666 válasza grizlisandor (#203138) üzenetére


mephi666
nagyúr

...és ez nem időhúzás, hogy fél percet vár a kirúgásra? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203140) atee_13 válasza DeathAdder (#203126) üzenetére


atee_13
őstag

Én eladnám ez nem kérdés, de nem csak a kora miatt és nem lassan :DDD

(#203141) Phoen|x válasza atee_13 (#203140) üzenetére


Phoen|x
őstag

Araboktól nem kis summa jöhetne érte.

Go Gunners!

(#203142) mephi666


mephi666
nagyúr

...trashford :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203143) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

RushFord nemet mondott a rendes jatekidos gyozelemre. :D :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#203144) forceberg


forceberg
veterán

Roncsford

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#203145) atee_13 válasza Phoen|x (#203141) üzenetére


atee_13
őstag

jó lenne kb 200, diazért vannak pletykák 120-140 millás barca érdeklődésre

új managgernek lenne lehetősége építkezni

[ Szerkesztve ]

(#203146) Phoen|x válasza mephi666 (#203142) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát ez kemény volt a végére.

Go Gunners!

(#203147) Redneck


Redneck
veterán

Na, Rashford ezért egy B kategóriás kutyaütő. Inkább kérném az 50 éves Ibrát helyette. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#203148) DeathAdder válasza atee_13 (#203145) üzenetére


DeathAdder
veterán

szerintem 60et se ér a diaz, ha van olyan bolond klub aki lerakja érte, gondolkodás nélkül el kell adni.
barsza, pizsiből max kinézem :DDD

(#203149) forceberg válasza DeathAdder (#203148) üzenetére


forceberg
veterán

Hátha a Bárkába értelmes edző jön, Xavér első húzásai között volt Ferran leigazolása, nem?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.