Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183651) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Mudryk nekem sem a szívem csücske, de azért ez a lézershow nem volt valami szép.
A 3 pont legalább zsebben, a Castle ellen nehezebb lesz.

Go Gunners!

(#183652) venember83 válasza grizlisandor (#183637) üzenetére


venember83
nagyúr

Frank Lampard az első edző a PL-ben Mick McCarthy óta (2005. december), aki képes sorozatban 10 meccset elveszítenii. Szerencsére már csak pár forduló maradt a szezonból.

(#183653) mephi666 válasza Phoen|x (#183651) üzenetére


mephi666
nagyúr

megmondtam, vagy megmondtam? :)

...mondjuk 1. félidő végén azt hittem, hogy lesz még pár hazai gól, csak 2. félidőre jött a megszokott bealvós figura (amivel sikerült 2-2 gólos előnyöket is leadni) ...a hétvége neccesebb lesz, mert hazai pályán nem szokása a szarkáknak kikapni: a 'pool verte őket oda-vissza, a city idegenben és a cselszki még Potter bounce alatt... (na meg csirkék és WestHam az elején, de az már rég vót') ...ott kötelező lesz mindkét félidőt olyan intenzitással tolni, mint a cselszki ellen az elsőt :K nem tudom, hogy Arteta mit csinál félidőben az öltözőben? Micimackóból olvas fel nekik? vágjon le inkább egy kecskét bozótvágóval, majd itasson mindenkivel a véréből, miközben valami jobb death metal szól: ne puhuljanak már el így mindig... egy jobban összerakott csapat simán ledolgozta volna a 3 gól hátrányt... márpedig a castle-nek áprilisban volt 4-5-6 gólos meccse

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#183654) Tibiajax válasza Phoen|x (#183651) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem nehezebb, hanem max egálra leszünk jók, de..
sztem ki is kapunk tőlük, lehet

mondjuk igazából, már tök mindegy

(#183655) szotyika77


szotyika77
aktív tag

,,Mateu Alemany, a Barcelona jelenlegi sportigazgatója június 30-án távozik – ezt maga a klub jelentette be a hivatalos közleményében. A bejelentés abszolút váratlanul érkezett, nem volt ennek előzménye. Mateu Alemany egy nagyon fontos szerepet töltött be a klubon belül. Nem megerősített információk szerint Alemany olyan anyagi ajánlatot kapott az Aston Villától, amivel a Barcelona nem tudott versenyezni." [link] :(
És elvileg nem támogatja Messi vsszahozatalát a klubhoz.

Más: a Real Madrid kedd este vereséget szenvedett a Real Sociedad vendégeként (2-0), ezzel a Barça már a következő fordulóban bebiztosíthatja a bajnoki címét matematikailag az Espanyol elleni városi derbin jövő vasárnap egy győzelemmel! :C

(#183656) Tibiajax válasza szotyika77 (#183655) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Messi nem kell már a Barcába!! lelassult, öreg, kiismerték. nem tud már gyorsabb lenni a fiatal izomgépekkel szemben
de nem ezzel van a fő baj, hanem hogy majd megváltóként tekintenek rá a barcánál megint, mindenki tőle várja meg ismét a csodákat. amik viszont rohadtul nem fognak már jönni, max a filléres labdát, meg átadások..
de kurva nagy csalódás lesz.
és ez az, amit nagyon nem szeretnék.
de az lesz

(#183657) szotyika77 válasza Tibiajax (#183656) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Bármennyire szeretem Messit és a Barcát, énsem szeretném, hogy ismét barca mezt húzzon. Nem fiatal, nem gyors, ismeri mindenki, lejárt már az ő ideje top csapatoknál. USA várja, ott még tudna varázsolni.
A barcába gyorsléptű emberek kellenek, a jobb oldalon ottvan Dembi és Raphinha, ők megoldják azt az oldalt. Bal oldalra hoznék valakit, illetve Aubát visszahoznám Lewa cseréjének, szerintem ő remekül tudott beszállni a meccsekbe.
Részemről a középpálya is rendben van, De Jong, Pedri, Gavi, cserének Busi, P.Torre stb..

Ja! Kessiét az InterMilan nézegeti! :D :DDD

(#183658) venember83 válasza szotyika77 (#183657) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja! Kessiét az InterMilan nézegeti!

Elvileg a Juve is, és játékost vagy játékosokat vonna be az ügyletbe. Gondolom, Melót és/vagy Zakariát. ;] Mindegy, kár ezzel foglalkozni. Mármint a Juventusszal.

[ Szerkesztve ]

(#183659) Tibiajax válasza venember83 (#183658) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekünk nem kell kösz, vihetitek

(#183660) Peterhappy válasza szotyika77 (#183657) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jaja, állítólag Kessie az egyetlen, aki nem ment bele a fizetéscsökkentésébe, emiatt nem kívánatos személy :((( No comment.
Szerencsére Messi érkezésére most már kevesebb az esély, abba belerokkanna a klub. Már Lewa-t sem lett volna szabad elhozni, pláne nem pénzért, pláne nem annyiért, amennyiért. :W

(#183661) szotyika77 válasza venember83 (#183658) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Vlaho is jöhet cserébe, hátha Csávi felépíti. :D :)

(#183662) venember83 válasza Peterhappy (#183660) üzenetére


venember83
nagyúr

'22 nyarán leszerződtetik ingyen, adott fizetéssel, majd pár hónap múlva már a klub fizetéscsökkentést akar kieszközölni egy olyan játékostól, akire igazából olyan óriási szüksége nincs is, a pályára lépések számából következtetve. Profizmus ez a sztori minden szempontból.

szotyika77: Ja, Xavi a nagy felépítő. Amúgy sem lenne szerencsés Lewa mellé igazolnia. Másrészt a kb. tízmilliós bére beleférne a klub költségvetésébe?

[ Szerkesztve ]

(#183663) forceberg válasza venember83 (#183662) üzenetére


forceberg
veterán

BL esélyes csapatba akart menni! ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#183664) mephi666 válasza forceberg (#183663) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mint Coutinho :DDD

oké, hogy a játékosok fizetése és pl az enyém közt nem lehet párhuzamot vonni, mert a bőven elégnél is nagyságrendekkel többet keresnek még akár csökkentés után is... de ez kb olyan, mintha keresnél egyik helyen nettó 500ezret, elcsábítana egy másik hely hogy ugyanazért a munkáért 1milliót adnak havonta... átmégy és 1hónap múlva benyögik, hogy "rosszul megy a cégnek, menj már bele hogy 500-at fogsz továbbra is keresni" :D ...aztán ha nem mégy bele, te leszel szemétládának beállítva...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#183665) szotyika77 válasza Peterhappy (#183660) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Sajnos van még 1-2 olyan játékos akiért nemhogy pénzt, de a tollat és a papírt se kellett volna pocsékolni. :((( :W

(#183666) szotyika77 válasza venember83 (#183662) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Dehogy férne bele, szerintem ígyis tovább nyújtózkodnak, mint ameddig az a bizonyos takaró ér. :((( :(

(#183667) Peterhappy válasza venember83 (#183662) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, ez vérciki.
Nyilván felültervezték magukat, azt hitték alhangon egy BL kieséses szakasz meglesz, elég nagyot bukott a Barca a nemzetközi (le)szerepléssel. De ez az "optimistán bele a reménytelenségbe" attitűd nagyon hibás gondolkodás. A stadiont még megértem, az idővel pénzt fog termelni, visszahozza az árát a huszoniksz év alatt - de sorban eladogatni a bevételt érő jogokat, elkótyavetyélni fillérekért játékosokat, és méregdrágán sztárokat igazolni, vagy közepesen drágán tucatjátékost hozni - nem is tudom, melyik a nagyobb luxus.
Szerintem még a sociok is aláírnák, hogy legyen pár, kevésbé kiemelkedő, kevésbé sikeres szezon, de anyagilag jöjjön egyenesbe a klub. Mert a Barca neve még így is jól cseng, minden nyáron jön 2-3 név, akik kevesebb pénzért is hajlandóak itt focizni - hogy aztán legalja módon elbánjon velük a vezetőség (lásd Depay, Kessie, Auba, de a Braithwaite sztori sem volt túl szimpatikus na... :U ) . És hoznák Messit (mert szponzormágnes, de amúgy meg úgy is anyagi bukta), miközben pl. egy Gavit meg nem lehet regisztrálni? Van baj.

(#183668) grizlisandor válasza venember83 (#183652) üzenetére


grizlisandor
addikt

Még szerencse, hogy lassan vége az idénynek, mert lehetne itt rekordokat dönteni. ;]

Amúgy tegnap egyértelműen elszámolta magát Lampard, egy nagy hülyeség volt 4 védőzni, rendre 5 támadó jutott rájuk, meg a 2-3 védekező középpályásunk kereste a helyét. Az első két bekapott gól Ctrl+C, Ctlr+V; az elsőnél Enzo támadókat megszégyenítő módon átlépte a labdát. :D

Akik akartak volna bármit is játékosok a padon ültek, Mudryk, Joao, Ziyech. :U

Takarításra és rendrakásra van szükség.
Pottert megérte ezért elküldeni; folytatnám Tuchellal a sort. :Y

(#183669) Peterhappy válasza szotyika77 (#183665) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egyetértek.
Tegnap azt olvastam valahol, hogy Vlaho-t az Arsenal vinné.

Amúgy a Barca elvileg nem is vásárolhat játékost, kizárólag ingyen igazolható játékosokban gondolkodhat, míg eladásból nem lesz nullszaldós és nem csökken jelentősen a bérkeret. Nem véletlen szavazta le a liga(!) hogy Messi visszatérhessen. És lehet, hogy a liga halálra sz.patja a Barcát a jó és kevésbé jó szabályaival, de ezzel spec. szerintem már-már megmentették a csődtől a Barcelonát.

(#183670) venember83 válasza Peterhappy (#183669) üzenetére


venember83
nagyúr

Tegnap azt olvastam valahol, hogy Vlaho-t az Arsenal vinné.

Érdekes ez, mert alapvetően nagy igény mutatkozik befejezőemberekre, MU, Bayern, akár Chelsea, Arsenal, tehát az eladás elvileg megoldható, csak az ár kérdéses. De ha de Ligtet sikerült beszerzési áron alul eladni, akkor Vlaho esetében sem valósítható meg másképp, akkor viszont a 15-20-25 milliós veszteséget Maxi kifizetésére és eltávolítására kellene fordítani, s nem elengedni azt az embert, aki 25-30, akár 35 gólos szezonra képes (megfelelő támogatás mellett) és fiatal.

(#183671) Napfénysüti válasza szotyika77 (#183657) üzenetére

Én max a vezetőségben tudnám elképzelni amolyan tiszteletbeli tagként.
Játékosként már nem.

Alemany távozása nagy érvágás. :(

Més que un club!

(#183672) Ringman válasza Tibiajax (#183659) üzenetére


Ringman
nagyúr

Serie a-ban el tudna jatszani meg par evet

(#183673) Iramirez válasza Ringman (#183672) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Érdekes lenne az Interben. :)

(#183674) venember83 válasza Iramirez (#183673) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lenne meglepő. Megjárná az összes valamire való milánói klubot.

(#183675) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Real Madrid are close to complete deal to sign Jude Bellingham, confirmed. Negotiations are progressing to the final stages.

Personal terms are almost agreed — Juni Calafat, crucial again.

New meeting has been scheduled to complete the agremeent with Borussia Dortmund.

románó

(#183676) atee_13 válasza DeathAdder (#183675) üzenetére


atee_13
őstag

Ár van e?

(#183677) DeathAdder válasza atee_13 (#183676) üzenetére


DeathAdder
veterán

drága :D

panyol média 100+20m-ről ír, ami egész kellemes lenne ha igaz lenne

[ Szerkesztve ]

(#183678) mephi666 válasza DeathAdder (#183677) üzenetére


mephi666
nagyúr

kérdés, hogy lesz-e belőle Modric 2.0, akinek lassan jöhet a megérdemelt nyugdíj... arra is mondjuk kíváncsi leszek, hogy a nyáron lejáró szerződését hosszabbítják-e... 37 évesen kb bármelyik topcsapat kezdőjében elférne :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#183679) Datsyuk válasza DeathAdder (#183677) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A BvB 150 Mio.€ körüli összeget kért...a Madrid 100+20 ajánlatot dobott be. Remélem nem adja be a derekát a vezetőség és akkor egy 125 - 130 Mio. € + bónuszokkal kiegyeznek.

Real Madrid hat Bellingham die beste Perspektive aufgezeigt und hat daher nun die besten Karten auf die Verpflichtung. Der BVB verlangt 150 Mio. €, aber Real wird versuchen den Preis zu drücken. [Ruhrnachrichten]

[ Szerkesztve ]

(#183680) atee_13 válasza DeathAdder (#183677) üzenetére


atee_13
őstag

100+20 nál azért komolyabb összegek röpködtek inkább olyan 150-200 körül, na mindegy majd kiderül.
Na nem mintha a 100+20 kevés lenne :D

(#183681) DeathAdder válasza Datsyuk (#183679) üzenetére


DeathAdder
veterán

Remélem nem adják be a derekukat, ha núnyez áron megveszik én keresek egy rövid kötelet és egy magas fát :D

mindenesetre az nso most is nyomon van :))

"A királyi gárda képes volt meggyőzni a 19 esztendős kiválóságot arról,
hogy őket válassza a sokkal több pénzt ígérő angol klubok, így a
Liverpool vagy a Manchester City helyett

(#183682) Datsyuk válasza DeathAdder (#183681) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

LOL :D Lehet ők tudják jól, most miért piszkálod őket.

Patrick Berger mostanában a legjobb forrás BvB fronton. Gyorsan posztolt is egyet: Real Madrid and Jude Bellingham are far advanced in negotiations. Borussia Dortmund has not yet been informed and no negotiations have taken place with the club. Asked price: 150 million euros. @berger_pj

(#183683) cyberkind válasza DeathAdder (#183675) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt jó ez nekünk, még egy british pléjör, aki hatalmas ígéret meg tehetség, de minden eredmény nélkül egy vagyon?

Mindenesetre valaki nagy pléjör az jönni fog vagy jönnie kell, mert évek óta nem jött senki, a köcsög Mbappé meg nonstop zsibizik, de neki speciel már helye nincs is a kezdőben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#183684) atee_13 válasza cyberkind (#183683) üzenetére


atee_13
őstag

McManaman, Owen, Beckham :C volt ott angol akinek nem játékostemető volt?

(#183685) cyberkind válasza atee_13 (#183684) üzenetére


cyberkind
félisten

Speciel Beckham miatt tart itt a Madrid, ő egy egészen más műfaj ezen a téren.

Paranormal Cocktivity

(#183686) mephi666 válasza atee_13 (#183684) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Hey Jude, don't make it bad.
Take a sad song and make it better."

...fogadunk, hogy 'pool elleni meccsen megkapja a dalt, ha ott köt ki? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#183687) Tibiajax válasza atee_13 (#183684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

McManaman még aránylag jó volt.. de ő is a galaktikus korszakban volt, ott meg..(legyintés)

(#183688) atee_13 válasza cyberkind (#183685) üzenetére


atee_13
őstag

"Speciel Beckham miatt tart itt a Madrid" őőőő nem a padot koptatta és azért tiplizet usánkába?

[ Szerkesztve ]

(#183689) cyberkind válasza atee_13 (#183688) üzenetére


cyberkind
félisten

A marketingértékre gondolok, a többi totál más volt, gyakorlatilag amikor a MU megmondta az összeget a Madrid-nak, ők kiröhgték és simán kicsengették, vele indult el az, amit most már minden klub igyekszik kiaknázni a nagyobb játékosaival, gyanítom ez a fő dolog a Bellingham deal-ben is, és ez lett volna Mbappé-val is, csak ő nem nagyon akarja ezt odaadni vagy megosztani se.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#183690) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Remelem a Budafok megruhazza a zetet :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#183691) atee_13 válasza cyberkind (#183689) üzenetére


atee_13
őstag

Marketinget értem, de egy kávéházba tenni ilyen szempontból Bellinghamet meg Mbappét szerintem óriási kapufa.
Beckhamnek akkora mikorra elment kvázi komplett brandje volt. Mostaniaknak ilyen aligha van.

//

Lehet, hogy egy kép erről: amerikai_futball, futball és , szöveg, amely így szól: „MANCHESTER 18 94 CITY Pass to BENZEMA”

[ Szerkesztve ]

(#183692) cyberkind válasza atee_13 (#183691) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég nagy a hype mindkét játékosnál, a teknősnél még érthető is, de a másiknál csak az angol mivolta miatt. Ha viszont úgy nézzük a képet, hogy a mostani Madridból kik azok, akik igazán odatették magukat a nyilvánosságban, akkor oda jól jönne Bellingham, meg talán tényleg jó is lesz, de nem értem miért akar Spanyolba jönni.

Paranormal Cocktivity

(#183693) atee_13 válasza cyberkind (#183692) üzenetére


atee_13
őstag

Jah úgy értettem, Beckham kontra Bellingham meg Mbappé kávéház.
Amúgy szerintem Viktória is csak brandépítésből kellett a szőke hercegnek :D

[ Szerkesztve ]

(#183694) venember83


venember83
nagyúr

Szerencsétlen Lecce ma úgy érezheti, egy döntetlent megérdemeltek volna.

(#183695) Redneck válasza sh4d0w (#183690) üzenetére


Redneck
veterán

Én is! Egyelőre egész nézhető volt, senki nem tolta be a buszt a kapu elé. Remélem a második félidőben a gólok is megérkeznek.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#183696) bandus válasza atee_13 (#183688) üzenetére


bandus
veterán

4 szezonban játszot majd 120 meccset, szerintem az nem rossz. összehasonlítva mondjuk hazarddal, aki alig több mint 50-et (4 góllal). na ez a temető neki :/ beckham szerintem nagyon jó volt a madridban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#183697) mephi666 válasza bandus (#183696) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a számok nem ezt erősítik :) unitedben kb minden 4. meccsen szerzett gólt, madridban meg minden 9-ediken

Years Team Apps (Gls)
1992–2003 Manchester United 265 (62)
2003–2007 Real Madrid 116 (13)

...a szanaszét fikázott Bale pedig átlag minden másodikon :)

2013–2022 Real Madrid 176 (81)

...nekem meg még mindig Owen fáj, hogy a francért kellett elvinni: (más poszt, de 1/4 annyi meccsen szerzett ugyanannyi gólt, mint Beckham)

Years Team Apps (Gls)
1996–2004 Liverpool 216 (118)
2004–2005 Real Madrid 36 (13)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#183698) cyberkind válasza bandus (#183696) üzenetére


cyberkind
félisten

És heti 500k-t keres a belga narancs, kurva jó deal volt, én még most is azt mondom, hogy CR-t elengedni (főleg a kiszivárgott 19-20-as mezek alapján, amit vele promóztak volt :W ) talán az összes Pérez éra legmagasabb hibája volt, azóta nincs hozzá hasonló játékosa a csapatnak.

Richard!
Kitölti a szerződését 24-ig, felveszi a heti 500k-t, és happy.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#183699) Richard! válasza bandus (#183696) üzenetére


Richard!
addikt

Hazard-nak mik a további tervei? Lehet tudni?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#183700) bandus válasza Richard! (#183699) üzenetére


bandus
veterán

szerintem nincsenk tervei. gondolom kihúzza a szerződését, aztán majd visszamegy belgiumba :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.